Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50 - Volkswagen Bedřichovská 30

Běžecké lyžování
DATUM :17.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Hřebínek #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Hřebínek #
1 125 detail závodníka HOŠEK Ondřej CZE 1995 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M40 1:21:08.4 0:00:00.0 0:57:52.7 1
2 98 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 adidasXCSteam/SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 2. /  M40 1:21:40.3 0:00:31.9 0:57:53.1 2
3 144 detail závodníka PŠENIČKA Jakub CZE 1991 Silvini Madshus Team 3. /  M40 1:22:17.8 0:01:09.4 0:58:04.9 3
4 67 detail závodníka KROUPA Tomáš CZE 1987 SKI Tři Studně 4. /  M40 1:22:43.7 0:01:35.3 0:58:56.6 5
5 135 detail závodníka VOJÍK Tomáš CZE 1993 SKP Kornspitz Jablonec 5. /  M40 1:23:55.8 0:02:47.4 0:58:31.9 4
6 124 detail závodníka KRUPČÍK Matěj CZE 1992 SKP Kornspitz Jablonec 6. /  M40 1:24:06.0 0:02:57.6 1:00:01.3 6
7 120 detail závodníka BURIAN Jan CZE 1995 SKP Kornspitz Jablonec 7. /  M40 1:25:11.0 0:04:02.6 1:00:01.6 7
8 122 detail závodníka HUSAK Krystof CZE 1998 LK Slovan K.Vary 8. /  M40 1:25:59.8 0:04:51.4 1:01:26.9 8
9 97 detail závodníka KOUDELKA Petr CZE 1981 Česky Olympijský Výbor, RAUL 9. /  M40 1:26:32.5 0:05:24.1 1:02:03.5 12
10 108 detail závodníka SOUČEK Jan CZE 1978 Kanoistika Dukla Praha 10. /  M40 1:26:44.5 0:05:36.1 1:02:02.7 11
11 101 detail závodníka MORAVCOVÁ Klara CZE 1983 Ski Klub Jablonec 1. /  Z40 1:26:58.2 0:05:49.8 1:02:02.0 10
12 35 detail závodníka ŠVARC Martin CZE 1994 Ski Klub Jablonec 11. /  M40 1:27:00.3 0:05:51.9 1:01:27.0 9
13 51 detail závodníka VANC Petr CZE 1970 Mercedes-Benz Salomon Team 1. /  M50 1:28:08.8 0:07:00.4 1:02:52.0 13
14 113 detail závodníka BRANAS Marcin POL 1986 SN Klasyk Warszawa 12. /  M40 1:28:59.0 0:07:50.6 1:04:31.1 14
15 136 detail závodníka LEJSEK Marek CZE 1985 SKP Kornspitz Jablonec 13. /  M40 1:30:10.3 0:09:01.9 1:04:53.2 15
16 536 detail závodníka DAVIDOVÁ Markéta CZE 1997 --- 2. /  Z40 1:30:46.3 0:09:37.9 1:05:36.0 16
17 105 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 ČSK Vysoké nad Jizerou 1. /  M60 1:31:35.0 0:10:26.6 1:06:05.9 18
18 111 detail závodníka JIRÁK Jan CZE 1978 HS Jizerské hory 14. /  M40 1:31:39.4 0:10:31.0 1:06:06.3 19
19 110 detail závodníka KŘOVÁČEK Jan CZE 1976 TJ ČZU Rolníci 2. /  M50 1:31:46.6 0:10:38.2 1:06:04.9 17
20 40 detail závodníka TIBITANZL Michal CZE 1974 Habrdy Černošice 3. /  M50 1:32:17.9 0:11:09.5 1:06:47.0 20
21 72 detail závodníka BOŘUTOVÁ Kamila CZE 1975 Mercedes-Benz Salomon Team 1. /  Z50 1:33:06.6 0:11:58.2 1:06:47.5 21
22 48 detail závodníka LEHNUNG Kai-Uwe GER 1968 S.V.Grun-Weiss Pirna 4. /  M50 1:34:10.0 0:13:01.6 1:07:26.9 25
23 80 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M70 1:34:21.3 0:13:12.9 1:06:48.1 22
24 121 detail závodníka ČERNÁ Kristýna CZE 1993 SKP Korspitz Jablonec nad Nisou 3. /  Z40 1:34:21.3 0:13:12.9 1:07:25.7 23
25 107 detail závodníka SYNEK Ondřej CZE 1982 --- 15. /  M40 1:35:11.0 0:14:02.6 1:07:26.3 24
26 71 detail závodníka BRABEC Jakub CZE 2001 Kanoe Sparta 1. /  M18 1:35:27.9 0:14:19.5 1:08:59.0 28
27 147 detail závodníka MAJER Lukáš CZE 1998 KB Kapslovna 16. /  M40 1:35:32.1 0:14:23.7 1:08:58.5 27
28 152 detail závodníka MEDACK Thomas GER 1976 Team Slow 5. /  M50 1:35:35.0 0:14:26.6 1:09:15.6 29
29 22 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice 2. /  M60 1:35:41.4 0:14:33.0 1:09:16.7 30
30 116 detail závodníka ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ Anna CZE 1986 Mercedes-Benz Atomic Team 4. /  Z40 1:35:53.0 0:14:44.6 1:09:17.9 32
31 38 detail závodníka BARTŮNĚK Petr CZE 1975 XCSPORT.cz Nordic racing team 6. /  M50 1:35:53.1 0:14:44.7 1:09:17.1 31
32 82 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 3. /  M60 1:35:57.7 0:14:49.3 1:08:57.9 26
33 541 detail závodníka VALOUŠEK Tomáš CZE 1982 TJ Dukla Liberec 17. /  M40 1:36:52.6 0:15:44.2 1:10:11.5 33
34 146 detail závodníka RYBÁŘ Tomáš CZE 1981 LOKAL Blok 18. /  M40 1:37:01.8 0:15:53.4 1:10:22.7 36
35 25 detail závodníka MIKULA Miroslav CZE 1968 Iron Stars Beroun 7. /  M50 1:37:24.8 0:16:16.4 1:10:32.1 38
36 9 detail závodníka CLEMENZ Silvio GER 1979 PSV Zittau/Ski 19. /  M40 1:37:45.4 0:16:37.0 1:10:12.7 34
37 257 detail závodníka FRANCZAK Bartosz POL 1988 nabiegowki.com 20. /  M40 1:37:57.0 0:16:48.6 1:10:52.7 40
38 73 detail závodníka ANTOŠ Tomáš CZE 1976 Guard servis Team 8. /  M50 1:38:04.6 0:16:56.2 1:10:21.6 35
39 89 detail závodníka KROUPA Josef CZE 1972 Retos/rotos 9. /  M50 1:38:05.7 0:16:57.3 1:10:32.8 39
40 65 detail závodníka BOŠTÍK Jiří CZE 1961 Cyklo Ski klub Polička 4. /  M60 1:38:09.3 0:17:00.9 1:10:56.5 42
41 100 detail závodníka KOCOUREK František CZE 1983 SK SKIVELO neslyšících Olomouc 21. /  M40 1:38:32.6 0:17:24.2 1:11:13.4 46
42 131 detail závodníka TECL Matyáš CZE 2000 Dukla Librec 2. /  M18 1:38:44.8 0:17:36.4 1:10:30.5 37
43 109 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 ZPCyklo PROOFY Corratec Team 22. /  M40 1:38:48.9 0:17:40.5 1:10:57.2 43
44 112 detail závodníka KOLÍNOVÁ Kristýna CZE 1984 SPORTICUS team 5. /  Z40 1:38:58.5 0:17:50.1 1:10:56.0 41
45 45 detail závodníka VOJTEK Štěpán CZE 1975 --- 10. /  M50 1:39:03.4 0:17:55.0 1:11:01.3 45
46 93 detail závodníka MILT Jan CZE 1991 Sixmonkeys 23. /  M40 1:40:04.1 0:18:55.7 1:10:57.9 44
47 28 detail závodníka AMBROS Jakub CZE 1987 AKEZ Kopřivnice 24. /  M40 1:40:16.4 0:19:08.0 1:11:59.3 50
48 271 detail závodníka JANÁČEK Tomáš CZE 1967 SKIKLUB Jindry JanáčkaJbc 11. /  M50 1:40:32.9 0:19:24.5 1:13:00.5 54
49 140 detail závodníka MURDZIK Ján SVK 1966 KB Bukovce 5. /  M60 1:40:42.5 0:19:34.1 1:11:54.0 48
50 104 detail závodníka ŠLOUF Radek CZE 1994 Kanoistika Dukla Praha 25. /  M40 1:40:53.3 0:19:44.9 1:12:45.5 53
51 39 detail závodníka VÍT Jiří CZE 1971 Ztrata Orientace 12. /  M50 1:41:08.8 0:20:00.4 1:12:29.1 52
52 527 detail závodníka PŘINDIŠ Vít CZE 1989 USK Praha vodní slalom 26. /  M40 1:41:13.3 0:20:04.9 1:13:05.2 57
53 20 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 Tj Sokol Roprachtice 27. /  M40 1:41:14.2 0:20:05.8 1:13:04.2 56
54 49 detail závodníka KRUŽIC Andy CZE 1977 Race Space 28. /  M40 1:41:16.4 0:20:08.0 1:13:29.4 58
55 149 detail závodníka KEJVAL Jiří CZE 1967 --- 13. /  M50 1:41:24.7 0:20:16.3 1:13:03.6 55
56 289 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski Nordic Mariánské Lázně 6. /  M60 1:41:59.6 0:20:51.2 1:14:05.5 64
57 542 detail závodníka GEBOUSKÝ Ondřej CZE 1997 TJ Dukla Liberec 29. /  M40 1:42:04.4 0:20:56.0 1:11:26.1 47
58 29 detail závodníka ĎURICA Ľubomír SVK 1965 Žilinská župa 7. /  M60 1:42:15.4 0:21:07.0 1:13:30.7 59
59 24 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 Post SV Dresden 8. /  M60 1:42:17.9 0:21:09.5 1:13:52.5 61
60 18 detail závodníka POSPÍŠIL Miroslav CZE 1960 HSTS Věrovany 9. /  M60 1:42:34.7 0:21:26.3 1:14:07.1 65
61 96 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 TJ ČZU Rolnici 14. /  M50 1:42:37.5 0:21:29.1 1:13:51.7 60
62 452 detail závodníka LIDMILA Martin CZE 1997 CY|KLO-SKI klub Polička 30. /  M40 1:43:02.0 0:21:53.6 1:12:12.0 51
63 16 detail závodníka MÜLLER Gerold GER 1963 Bertsdorfer Sv Abt. Ski 10. /  M60 1:43:06.7 0:21:58.3 1:14:45.4 71
64 11 detail závodníka ČIPERA Radek CZE 1964 Radvanice 11. /  M60 1:43:23.1 0:22:14.7 1:14:26.3 68
65 19 detail závodníka KREJČÍ Vojtěch CZE 1977 TK Loko Hradec Králové 31. /  M40 1:43:23.7 0:22:15.3 1:13:54.0 63
66 54 detail závodníka PULDA Václav CZE 1969 Mercedes-Benz Atomic Team 15. /  M50 1:43:26.3 0:22:17.9 1:15:06.5 74
67 329 detail závodníka POZLER Tomáš CZE 1976 EDPOTEAM 16. /  M50 1:43:27.4 0:22:19.0 1:15:09.5 76
68 129 detail závodníka KLÍMA Martin CZE 1982 --- 32. /  M40 1:43:28.6 0:22:20.2 1:14:22.5 66
69 37 detail závodníka VOJTKOVÁ Šárka CZE 1977 Silvini Madshus Team 6. /  Z40 1:43:29.3 0:22:20.9 1:14:27.2 69
70 141 detail závodníka PAJAČ Jaroslav CZE 1963 Pažak 12. /  M60 1:43:35.9 0:22:27.5 1:14:44.9 70
71 318 detail závodníka ALEKSEEV Alexander CZE 1956 SC Fakel Janov nad Nisou 2. /  M70 1:43:40.5 0:22:32.1 1:13:53.4 62
72 6 detail závodníka HLOUŠEK Jiří CZE 1979 Roprachtice 33. /  M40 1:43:42.0 0:22:33.6 1:14:25.5 67
73 34 detail závodníka BITTNER Miroslav CZE 1973 CK Vinohradské šlapky 17. /  M50 1:44:04.8 0:22:56.4 1:15:08.5 75
74 15 detail závodníka ČIHÁK Pavel CZE 1972 BBCZ 18. /  M50 1:44:05.5 0:22:57.1 1:14:51.5 72
75 32 detail závodníka KODR Ondřej CZE 1985 Ouki Douki 34. /  M40 1:44:28.3 0:23:19.9 1:15:26.5 78
76 64 detail závodníka MARŠÁLEK Ondřej CZE 1986 Cyklo Ski klub Polička 35. /  M40 1:44:37.0 0:23:28.6 1:11:56.8 49
77 12 detail závodníka ZELENKA Petr CZE 1968 Tj Roprachtice 19. /  M50 1:44:47.9 0:23:39.5 1:14:59.6 73
78 115 detail závodníka SVATOŠ Václav CZE 1986 Silvini 36. /  M40 1:45:19.1 0:24:10.7 1:15:45.7 80
79 50 detail závodníka FRAŇO Michal CZE 1981 Race Space 37. /  M40 1:45:30.2 0:24:21.8 1:16:42.8 85
80 81 detail závodníka JANDERA Petr CZE 1966 Tri-club Jablonec N. N. 13. /  M60 1:45:34.8 0:24:26.4 1:15:20.2 77
81 412 detail závodníka POLUHA Luboš CZE 1975 RF Bikes 20. /  M50 1:45:43.3 0:24:34.9 1:17:20.4 98
82 31 detail závodníka PONKE Radek CZE 1978 Koruna Kolín 38. /  M40 1:45:55.0 0:24:46.6 1:15:56.4 82
83 142 detail závodníka TANDLER Jan CZE 1978 Freeride Team Ještěd 39. /  M40 1:45:56.7 0:24:48.3 1:15:54.8 81
84 254 detail závodníka ŠOLTA Jan CZE 1976 Lipnoman 21. /  M50 1:46:08.9 0:25:00.5 1:17:35.4 104
85 127 detail závodníka PETERKA Tomáš CZE 1972 TJ Jistebsko 22. /  M50 1:46:10.2 0:25:01.8 1:17:17.6 95
86 83 detail závodníka FORMAN David CZE 1993 Žižkovský tygři 40. /  M40 1:46:18.0 0:25:09.6 1:16:44.0 87
87 47 detail závodníka LEONHARD Christian SWE 1977 --- 41. /  M40 1:46:20.0 0:25:11.6 1:16:10.1 83
88 99 detail závodníka NOSÁL Tomáš CZE 1981 Holany 42. /  M40 1:46:20.1 0:25:11.7 1:16:37.7 84
89 33 detail závodníka DOUBEK Tomáš CZE 1982 --- 43. /  M40 1:46:23.2 0:25:14.8 1:17:09.9 93
90 86 detail závodníka FRIEBERG David SWE 1987 Jättendals IF 44. /  M40 1:46:35.2 0:25:26.8 1:17:07.4 92
91 102 detail závodníka JILEK Petr CZE 1981 --- 45. /  M40 1:46:44.8 0:25:36.4 1:16:56.7 90
92 414 detail závodníka NAŇKA Tomáš CZE 1981 Royals 46. /  M40 1:46:48.9 0:25:40.5 1:16:43.2 86
93 342 detail závodníka FLECHSIG Bernd GER 1963 --- 14. /  M60 1:46:49.0 0:25:40.6 1:16:45.9 89
94 13 detail závodníka PALME Karel CZE 1964 --- 15. /  M60 1:46:51.4 0:25:43.0 1:17:18.9 97
95 143 detail závodníka BERNKOPF Milan CZE 1975 SK FOX 23. /  M50 1:46:52.3 0:25:43.9 1:16:45.0 88
96 325 detail závodníka ŠUSTR Lukáš CZE 1984 Alset racing team 47. /  M40 1:46:57.0 0:25:48.6 1:16:57.9 91
97 137 detail závodníka TRUHLÁŘ Jan Jakub CZE 1997 BeManiax MADBIKE 48. /  M40 1:46:59.4 0:25:51.0 1:17:22.4 100
98 7 detail závodníka KUBÍČEK Zdeněk CZE 1972 OK Mnichovo Hradiště 24. /  M50 1:47:01.1 0:25:52.7 1:17:15.2 94
99 292 detail závodníka TENGLER Karel CZE 1957 Ski Nordic Mar. Lázně 16. /  M60 1:47:11.5 0:26:03.1 1:17:18.4 96
100 552 detail závodníka SLOVÁK Frantšek CZE 1969 Nové Město na Moravě 25. /  M50 1:47:28.3 0:26:19.9 1:18:16.7 109