Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50 - Volkswagen Bedřichovská 30

Běžecké lyžování
DATUM :17.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Hřebínek #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Hřebínek #
1 101 detail závodníka MORAVCOVÁ Klara CZE 1983 Ski Klub Jablonec 1. /  Z40 1:26:58.2 0:00:00.0 1:02:02.0 1
2 536 detail závodníka DAVIDOVÁ Markéta CZE 1997 --- 2. /  Z40 1:30:46.3 0:03:48.1 1:05:36.0 2
3 72 detail závodníka BOŘUTOVÁ Kamila CZE 1975 Mercedes-Benz Salomon Team 1. /  Z50 1:33:06.6 0:06:08.4 1:06:47.5 3
4 121 detail závodníka ČERNÁ Kristýna CZE 1993 SKP Korspitz Jablonec nad Nisou 3. /  Z40 1:34:21.3 0:07:23.1 1:07:25.7 4
5 116 detail závodníka ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ Anna CZE 1986 Mercedes-Benz Atomic Team 4. /  Z40 1:35:53.0 0:08:54.8 1:09:17.9 5
6 112 detail závodníka KOLÍNOVÁ Kristýna CZE 1984 SPORTICUS team 5. /  Z40 1:38:58.5 0:12:00.3 1:10:56.0 6
7 37 detail závodníka VOJTKOVÁ Šárka CZE 1977 Silvini Madshus Team 6. /  Z40 1:43:29.3 0:16:31.1 1:14:27.2 7
8 407 detail závodníka BRAUNOVÁ Lucie CZE 1981 --- 7. /  Z40 1:49:12.3 0:22:14.1 1:18:40.8 8
9 85 detail závodníka LILJEBERG Annika SWE 1987 Orsa Skidklubb 8. /  Z40 1:52:47.3 0:25:49.1 1:21:03.1 9
10 262 detail závodníka LEHNUNG Ute GER 1971 S.v. Grün-weiß Pirna 2. /  Z50 1:53:12.9 0:26:14.7 1:22:22.6 11
11 90 detail závodníka BALOUNOVÁ Jana CZE 1982 Czech Apnea Team 9. /  Z40 1:53:38.8 0:26:40.6 1:21:04.5 10
12 245 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Kateřina CZE 1987 Ouki Douki 10. /  Z40 1:54:55.5 0:27:57.3 1:22:56.5 12
13 27 detail závodníka UHLIG Ines GER 1970 Skiklub Dresden 3. /  Z50 1:55:44.6 0:28:46.4 1:23:13.2 13
14 319 detail závodníka ŠŤASTNÁ Johana CZE 1985 --- 11. /  Z40 1:58:23.6 0:31:25.4 1:24:37.5 14
15 252 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 GLEDE TEAM 1. /  Z60 1:58:47.6 0:31:49.4 1:25:32.5 16
16 324 detail závodníka TECLOVÁ Julie CZE 1998 TJ Dukla Liberec 12. /  Z40 2:00:26.4 0:33:28.2 1:24:58.1 15
17 323 detail závodníka ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka CZE 1972 --- 4. /  Z50 2:00:54.4 0:33:56.2 1:27:25.8 17
18 564 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Olga CZE 1973 --- 5. /  Z50 2:02:09.8 0:35:11.6 1:27:47.3 18
19 461 detail závodníka MACHOVA Martina CZE 1985 --- 13. /  Z40 2:05:15.8 0:38:17.6 1:28:51.2 19
20 250 detail závodníka BALATKOVÁ Lenka CZE 1958 --- 2. /  Z60 2:05:33.0 0:38:34.8 1:29:55.7 22
21 119 detail závodníka SOUKUPOVÁ Barbora CZE 1984 --- 14. /  Z40 2:05:36.5 0:38:38.3 1:29:48.1 21
22 561 detail závodníka VOBOŘILOVÁ Karolina CZE 1972 VÚ 2266 Liberec 6. /  Z50 2:05:54.2 0:38:56.0 1:30:50.5 23
23 488 detail závodníka TUŽILOVÁ Tereza CZE 1998 --- 15. /  Z40 2:06:16.9 0:39:18.7 1:32:32.1 24
24 327 detail závodníka VONDROVÁ Eliška CZE 1983 SPORTICUS team 16. /  Z40 2:07:05.9 0:40:07.7 1:29:35.3 20
25 316 detail závodníka BĚLOHLÁVKOVÁ Hana CZE 1973 Nc Vyškov 7. /  Z50 2:08:54.9 0:41:56.7 1:33:40.3 27
26 550 detail závodníka HÁDKOVÁ Kristýna CZE 1987 Big'o'band 17. /  Z40 2:09:46.2 0:42:48.0 1:34:21.6 29
27 405 detail závodníka VALENTOVÁ Kateřina CZE 1979 --- 18. /  Z40 2:10:03.7 0:43:05.5 1:32:58.0 25
28 566 detail závodníka ŠTĚPÁNOVÁ Tereza CZE 1986 Zlatýýý 19. /  Z40 2:10:06.1 0:43:07.9 1:35:08.6 30
29 301 detail závodníka CHALOUPKOVÁ Hana CZE 2002 EXIT TEAM 1. /  Z18 2:10:21.6 0:43:23.4 1:34:19.0 28
30 481 detail závodníka JANOVSKÁ Kateřina CZE 1998 SK Praga 20. /  Z40 2:10:43.7 0:43:45.5 1:33:07.5 26
31 521 detail závodníka KACÍŘOVÁ Tereza CZE 1985 Usk kočičák 21. /  Z40 2:12:34.6 0:45:36.4 1:35:48.4 31
32 434 detail závodníka MYSLIVCOVÁ Eva CZE 1989 VSK Humanita 22. /  Z40 2:15:40.2 0:48:42.0 1:38:26.1 36
33 290 detail závodníka CHALOUPKOVÁ Dana CZE 1971 EXIT TEAM 8. /  Z50 2:16:24.9 0:49:26.7 1:38:19.1 34
34 255 detail závodníka TUTTE Kathleen GER 1978 SC-Kottmar 23. /  Z40 2:16:27.8 0:49:29.6 1:38:20.5 35
35 451 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Irena CZE 1957 --- 3. /  Z60 2:16:31.2 0:49:33.0 1:38:28.9 37
36 272 detail závodníka MACHALICKÁ Libuše CZE 1964 ALW Industry Olomouc 4. /  Z60 2:17:04.8 0:50:06.6 1:37:53.9 33
37 132 detail závodníka TECLOVÁ Ilona CZE 1968 McDonalds Liberec 9. /  Z50 2:17:39.0 0:50:40.8 1:37:41.8 32
38 422 detail závodníka ČULÍKOVÁ Kateřina CZE 1990 Likerka Drak 24. /  Z40 2:17:49.0 0:50:50.8 1:38:35.2 38
39 209 detail závodníka PILAŘOVÁ Ivana CZE 1963 Sk Jizera I.m. 5. /  Z60 2:18:33.0 0:51:34.8 1:39:25.5 39
40 522 detail závodníka OUTRATOVÁ Anna CZE 1987 --- 25. /  Z40 2:19:18.3 0:52:20.1 1:39:42.3 40
41 472 detail závodníka DLOUHÁ Kateřina CZE 1989 DB Schenker Run 26. /  Z40 2:20:29.4 0:53:31.2 1:42:27.4 42
42 465 detail závodníka DAŇKOVÁ Tereza CZE 1995 --- 27. /  Z40 2:21:53.1 0:54:54.9 1:42:25.7 41
43 263 detail závodníka NETOLICKÁ Martina CZE 1982 AC Slovan Liberec 28. /  Z40 2:23:03.0 0:56:04.8 1:43:02.4 45
44 130 detail závodníka SCHMIDTOVÁ Eva CZE 1978 Slavia Liberec 29. /  Z40 2:23:11.6 0:56:13.4 1:42:48.4 44
45 571 detail závodníka HENTSCHEL Dagmar CZE 1966 Radeburg 6. /  Z60 2:24:07.5 0:57:09.3 1:43:41.0 46
46 487 detail závodníka TRÁVNÍČKOVÁ Hana CZE 1982 --- 30. /  Z40 2:25:21.8 0:58:23.6 1:43:54.8 47
47 547 detail závodníka LAUEROVA Eva CZE 1956 Jiřetín pod Bukovou 1. /  Z70 2:25:30.8 0:58:32.6 1:44:18.6 48
48 558 detail závodníka KOLOUCHOVÁ Klára CZE 1978 --- 31. /  Z40 2:25:46.4 0:58:48.2 1:45:33.6 50
49 288 detail závodníka KADLECOVÁ Hana CZE 1959 METROSTAV 7. /  Z60 2:26:26.7 0:59:28.5 1:42:46.6 43
50 300 detail závodníka NOSÁLOVÁ Lucie CZE 1984 --- 32. /  Z40 2:27:08.7 1:00:10.5 1:46:11.7 52
51 210 detail závodníka SIEGLOVÁ Dáša CZE 1970 MFP 10. /  Z50 2:27:47.3 1:00:49.1 1:45:53.4 51
52 309 detail závodníka DITTRICHOVÁ Vendula CZE 1980 Kamsdětmi.com 33. /  Z40 2:29:01.7 1:02:03.5 1:48:44.8 54
53 495 detail závodníka KUDRNÁČOVÁ Lucie CZE 1988 --- 34. /  Z40 2:29:32.1 1:02:33.9 1:48:53.6 55
54 570 detail závodníka ZALEVSKA Lucie CZE 1989 --- 35. /  Z40 2:30:44.7 1:03:46.5 1:47:18.5 53
55 308 detail závodníka ŠEFLOVÁ Adéla CZE 1985 Horalka a Tatranka 36. /  Z40 2:32:42.5 1:05:44.3 1:44:19.4 49
56 402 detail závodníka BRUNNEROVÁ Martina CZE 1965 --- 8. /  Z60 2:33:25.5 1:06:27.3 1:50:17.7 56
57 218 detail závodníka POTOCKOVA Blanka CZE 1983 --- 37. /  Z40 2:34:08.5 1:07:10.3 1:50:35.1 57
58 339 detail závodníka MICHALSKA Anna POL 1964 Tn Biegowki 9. /  Z60 2:37:48.2 1:10:50.0 1:53:21.2 59
59 415 detail závodníka KRÁLOVÁ Magdalena CZE 1976 --- 11. /  Z50 2:39:26.0 1:12:27.8 1:52:30.6 58
60 302 detail závodníka HANKOVCOVÁ Lenka CZE 1970 OK Kamenice 12. /  Z50 2:39:43.8 1:12:45.6 1:53:31.8 60
61 553 detail závodníka JOKEŠOVÁ Jarmila CZE 1968 --- 13. /  Z50 2:39:58.2 1:13:00.0 1:54:13.5 61
62 502 detail závodníka KRÁLOVÁ Ivana CZE 1969 IFK Umeaa, Sweden 14. /  Z50 2:40:34.9 1:13:36.7 1:54:44.2 62
63 276 detail závodníka MROŻEK Ewa POL 1973 Hydrostacja.pl 15. /  Z50 2:42:18.6 1:15:20.4 1:56:57.5 64
64 540 detail závodníka DOLÁKOVÁ Táňa CZE 1958 Toyota Dolák 10. /  Z60 2:42:57.9 1:15:59.7 1:57:14.5 65
65 454 detail závodníka WITTIG Kathleen GER 1974 Skiclub SAXONIA Dresden 16. /  Z50 2:44:00.3 1:17:02.1 1:58:03.4 66
66 466 detail závodníka LEHEČKOVÁ Veronika CZE 1993 --- 38. /  Z40 2:47:46.7 1:20:48.5 1:58:11.9 67
67 485 detail závodníka NIDETZKÁ Romana CZE 1970 --- 17. /  Z50 2:48:29.2 1:21:31.0 1:55:42.0 63
68 483 detail závodníka VALEŠOVÁ Jarmila CZE 1982 penzion-mauritz.cz Šumava 39. /  Z40 2:48:44.0 1:21:45.8 2:00:54.6 68
69 77 detail závodníka GOLUBKOVA Liudmila RUS 1940 Russian WL team 2. /  Z70 2:49:08.2 1:22:10.0 2:01:06.0 70
70 334 detail závodníka BRENNEROVÁ Diana CZE 1976 Geometry Global 18. /  Z50 2:49:09.8 1:22:11.6 2:00:55.6 69
71 338 detail závodníka SALONI SADOWSKA Maria POL 1971 SN Klasyk 19. /  Z50 2:50:46.9 1:23:48.7 2:03:26.7 71
72 427 detail závodníka LIŠKOVÁ Radka CZE 1967 --- 20. /  Z50 2:51:16.6 1:24:18.4 2:03:33.5 72
73 537 detail závodníka PETRÁČKOVÁ Renata CZE 1974 --- 21. /  Z50 2:53:43.7 1:26:45.5 2:06:09.1 75
74 437 detail závodníka LEONHARD Alexandra SWE 1980 --- 40. /  Z40 2:54:34.2 1:27:36.0 2:05:57.4 74
75 293 detail závodníka KARASOVÁ Lucie CZE 2000 --- 2. /  Z18 2:54:58.2 1:28:00.0 2:04:03.0 73
76 516 detail závodníka HENRIET Christine FRA 1961 --- 11. /  Z60 3:04:25.1 1:37:26.9 2:10:41.3 76
77 517 detail závodníka KOZDERKOVÁ Eva CZE 1957 --- 12. /  Z60 3:04:26.2 1:37:28.0 2:10:49.4 77
78 401 detail závodníka UHROVÁ Miroslava CZE 1977 --- 41. /  Z40 3:12:54.7 1:45:56.5 2:14:21.2 78
79 419 detail závodníka KRAJÍČKOVÁ Jana CZE 1960 --- 13. /  Z60 3:20:23.1 1:53:24.9 2:21:55.3 79
80 425 detail závodníka BOŽKOVÁ Adéla CZE 1996 --- 42. /  Z40 3:33:59.1 2:07:00.9 2:40:12.0 81
81 524 detail závodníka STAŠOVÁ Darina CZE 1990 --- 43. /  Z40 3:39:48.3 2:12:50.1 2:33:35.0 80
82 512 detail závodníka BONESINI Barbara ITA 1968 VERONA TRIATHLON 22. /  Z50 4:04:50.1 2:37:51.9 2:53:16.5 82
--- 70 detail závodníka HÁSKOVÁ Kateřina CZE 1992 Ski Klub Jablonec . /  Z40 DNF --- --- ---
--- 482 detail závodníka SULTANBAYEVA Aliya KAZ 1980 --- . /  Z40 DNF --- --- ---
--- 219 detail závodníka ROGLOVÁ Kamila CZE 1975 --- . /  Z50 DNS --- --- ---
--- 295 detail závodníka BARONOVÁ Jana SVK 1964 SMTA . /  Z60 DNS --- --- ---
--- 303 detail závodníka JORDÁKOVÁ Markéta CZE 1993 EPO . /  Z40 DNS --- --- ---
--- 433 detail závodníka ŠVEJDOVÁ Jana CZE 1965 --- . /  Z60 DNS --- --- ---
--- 449 detail závodníka MIKEŠOVÁ Helena CZE 1985 --- . /  Z40 DNS --- --- ---
--- 471 detail závodníka GALKOVA Katarina SVK 1965 --- . /  Z60 DNS --- --- ---
--- 559 detail závodníka ŠTANDEROVÁ Klára CZE 1984 --- . /  Z40 DNS --- --- ---