Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50 - Mini Jizerská Pojišťovny VZP

Běžecké lyžování
DATUM :17.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 258 detail závodníka ŘEZAČ Aleš CZE 2007 Ski Club Jablonec n.N. 1. /  Nejmladší žáci 0:04:12.7 0:00:00.0
2 222 detail závodníka POLONSKÁ Eliška CZE 2007 Spratak Vrchlabí 1. /  Nejmladší žákyně 0:04:46.2 0:00:33.5
3 94 detail závodníka TREJBAL Vojtěch CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 2. /  Nejmladší žáci 0:05:00.5 0:00:47.8
4 231 detail závodníka KLAUSCH Luis GER 2007 Bertsdorfer SV 3. /  Nejmladší žáci 0:05:13.3 0:01:00.6
5 25 detail závodníka OBERMAJER Matěj CZE 2007 SKIBI Akademie Valašské Meziříčí 4. /  Nejmladší žáci 0:05:13.4 0:01:00.7
6 112 detail závodníka PAVLOVÁ Karolína CZE 2007 ZŠ a MŠ Studenec 2. /  Nejmladší žákyně 0:05:15.9 0:01:03.2
7 98 detail závodníka HUBÁLOVSKÁ Gabriela CZE 2007 ZŠ a MŠ Studenec 3. /  Nejmladší žákyně 0:05:16.2 0:01:03.5
8 157 detail závodníka POLUHA Oskar CZE 2008 RF Bikes Benátky 5. /  Nejmladší žáci 0:05:19.7 0:01:07.0
9 120 detail závodníka BROŽOVÁ Petra CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 4. /  Nejmladší žákyně 0:05:22.5 0:01:09.8
10 110 detail závodníka TAUCHMAN Matěj CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 6. /  Nejmladší žáci 0:05:23.0 0:01:10.3
11 128 detail závodníka JANATOVÁ Zdeňka CZE 2007 Ski Klub Jablonec 5. /  Nejmladší žákyně 0:05:25.9 0:01:13.2
12 87 detail závodníka JAKSCH Kryštof CZE 2007 TJ Dukla Liberec 7. /  Nejmladší žáci 0:05:26.7 0:01:14.0
13 56 detail závodníka KURILKIN Vadim RUS 2007 --- 8. /  Nejmladší žáci 0:05:30.4 0:01:17.7
14 242 detail závodníka MLÁDKOVÁ Anna CZE 2008 Dukla Liberec 6. /  Nejmladší žákyně 0:05:33.6 0:01:20.9
15 48 detail závodníka PEČENKOVÁ Markéta CZE 2007 SOKOL SENOHRABY 7. /  Nejmladší žákyně 0:05:36.3 0:01:23.6
16 240 detail závodníka GROSSE Jonas GER 2008 Bertsdorfer SV 9. /  Nejmladší žáci 0:05:38.8 0:01:26.1
17 35 detail závodníka PUČELÍK Štěpán CZE 2007 Dukla Liberec 10. /  Nejmladší žáci 0:05:39.9 0:01:27.2
18 108 detail závodníka VANCLOVÁ Jana CZE 2007 ZŠ a MŠ Studenec 8. /  Nejmladší žákyně 0:05:44.6 0:01:31.9
19 111 detail závodníka CHRÁSTOVÁ Barbora CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 9. /  Nejmladší žákyně 0:05:46.5 0:01:33.8
20 138 detail závodníka MALÁ Karolína CZE 2007 SK ve Vrbně pod Pradědem , zs 10. /  Nejmladší žákyně 0:06:01.8 0:01:49.1
21 95 detail závodníka POCHOP Petr CZE 2007 ZŠ a MŠ Studenec 11. /  Nejmladší žáci 0:06:03.1 0:01:50.4
22 96 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Jolana CZE 2007 ZŠ a MŠ Studenec 11. /  Nejmladší žákyně 0:06:06.1 0:01:53.4
23 121 detail závodníka ŠEDIVÝ Josef CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 12. /  Nejmladší žáci 0:06:09.1 0:01:56.4
24 143 detail závodníka TROJANOVÁ Klára CZE 2007 SKP Ústí nad Labem 12. /  Nejmladší žákyně 0:06:11.4 0:01:58.7
25 180 detail závodníka POZLEROVÁ Edita CZE 2007 EDPOTEAM 13. /  Nejmladší žákyně 0:06:13.7 0:02:01.0
26 52 detail závodníka LUTOVSKÁ Klára CZE 2008 Ski Klub Jablonec 14. /  Nejmladší žákyně 0:06:15.4 0:02:02.7
27 32 detail závodníka TOMÁŠ Vojtěch CZE 2007 TJ Sokol Řícmanice 13. /  Nejmladší žáci 0:06:16.6 0:02:03.9
28 215 detail závodníka NYČ Matěj CZE 2007 Nyč sport 14. /  Nejmladší žáci 0:06:20.0 0:02:07.3
29 265 detail závodníka PODLEŠÁKOVÁ Monika CZE 2007 Ski Mapos 15. /  Nejmladší žákyně 0:06:25.3 0:02:12.6
30 158 detail závodníka BUREŠ David CZE 2007 Ski Klub Jablonec 15. /  Nejmladší žáci 0:06:25.8 0:02:13.1
31 117 detail závodníka HORÁČEK Šimon CZE 2008 ZŠ a MŠ Studfenec 16. /  Nejmladší žáci 0:06:28.9 0:02:16.2
32 63 detail závodníka DOLEŽAL Daniel CZE 2008 TJ Sokol Staré Město 17. /  Nejmladší žáci 0:06:31.0 0:02:18.3
33 51 detail závodníka LUTOVSKÁ Beata CZE 2008 Ski Klub Jablonec 16. /  Nejmladší žákyně 0:06:33.0 0:02:20.3
34 107 detail závodníka BUĎÁREK Šimon CZE 2007 ZŠ a MŠ Studenec 18. /  Nejmladší žáci 0:06:33.5 0:02:20.8
35 119 detail závodníka KUBÁTOVÁ Klára CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 17. /  Nejmladší žákyně 0:06:37.8 0:02:25.1
36 245 detail závodníka MITÁŠ Robert CZE 2007 Bikeclinic Junior Team 19. /  Nejmladší žáci 0:06:38.4 0:02:25.7
37 221 detail závodníka FILGAS Matouš CZE 2008 Stará Ves nad Ondřejnicí 20. /  Nejmladší žáci 0:06:42.2 0:02:29.5
38 65 detail závodníka MIŠEKOVÁ Kateřina CZE 2007 TJ Sokol Senohraby 18. /  Nejmladší žákyně 0:06:43.9 0:02:31.2
39 39 detail závodníka POUL Ondřej CZE 2008 --- 21. /  Nejmladší žáci 0:06:44.2 0:02:31.5
40 109 detail závodníka HAMÁČKOVÁ Šárka CZE 2008 ZŠ a MŠ Studenec 19. /  Nejmladší žákyně 0:06:45.2 0:02:32.5
41 26 detail závodníka KOHLER Tarek GER 2007 --- 22. /  Nejmladší žáci 0:06:47.8 0:02:35.1
42 50 detail závodníka KLOUČEK Matěj CZE 2007 Twin 23. /  Nejmladší žáci 0:06:48.2 0:02:35.5
43 123 detail závodníka PALDUSOVÁ Nela CZE 2008 PPP Bedřichov 20. /  Nejmladší žákyně 0:06:51.5 0:02:38.8
44 89 detail závodníka PAUTOV Nikita CZE 2008 SK ROVER PRAHA 24. /  Nejmladší žáci 0:06:58.0 0:02:45.3
45 28 detail závodníka HAVLÍK Jakub CZE 2008 Ski Klub Jablonec 25. /  Nejmladší žáci 0:07:08.0 0:02:55.3
46 227 detail závodníka KVAČEK Matej CZE 2007 --- 26. /  Nejmladší žáci 0:07:12.9 0:03:00.2
47 46 detail závodníka ŠPIRK Michal CZE 2008 LK Škoda Plzeň 27. /  Nejmladší žáci 0:07:13.7 0:03:01.0
48 255 detail závodníka MIKULOVÁ Tereza CZE 2008 SK Zvole 21. /  Nejmladší žákyně 0:07:24.2 0:03:11.5
49 162 detail závodníka NOVÁKOVÁ Eliška CZE 2007 --- 22. /  Nejmladší žákyně 0:07:29.4 0:03:16.7
50 170 detail závodníka SPILKA Jáchym CZE 2007 --- 28. /  Nejmladší žáci 0:07:37.7 0:03:25.0
51 45 detail závodníka VINZENS Jakub CZE 2007 SKI Zoufalci 29. /  Nejmladší žáci 0:07:41.2 0:03:28.5
52 41 detail závodníka PETŘÍK František CZE 2008 SK Karlovy Vary 30. /  Nejmladší žáci 0:07:45.4 0:03:32.7
53 176 detail závodníka NEPOCHATYKH Vaslisa RUS 2008 Zelenogorsk ski club 23. /  Nejmladší žákyně 0:07:47.0 0:03:34.3
54 103 detail závodníka ŠŤOVÍČKOVÁ Tereza CZE 2008 --- 24. /  Nejmladší žákyně 0:08:02.2 0:03:49.5
55 142 detail závodníka ZACHARIÁŠOVÁ Amálie Josefína CZE 2008 1. Základní škola T. G. Masaryka Milevsko 25. /  Nejmladší žákyně 0:08:11.5 0:03:58.8
56 147 detail závodníka KOHOUTEK Petr CZE 2007 --- 31. /  Nejmladší žáci 0:08:17.9 0:04:05.2
57 229 detail závodníka KADLEC Matouš CZE 2007 SOKOL Struhařov 32. /  Nejmladší žáci 0:08:50.0 0:04:37.3
58 38 detail závodníka FEŘTROVÁ Žofie CZE 2007 --- 26. /  Nejmladší žákyně 0:08:58.9 0:04:46.2
59 54 detail závodníka KAŠPAR Vílem CZE 2008 --- 33. /  Nejmladší žáci 0:09:01.4 0:04:48.7
60 182 detail závodníka VRÁBEL Bruno CZE 2008 FK Krásná Studánka 34. /  Nejmladší žáci 0:09:14.3 0:05:01.6
61 151 detail závodníka PAVLÍKOVÁ Klára CZE 2007 --- 27. /  Nejmladší žákyně 0:09:33.4 0:05:20.7
62 148 detail závodníka KOHOUTKOVÁ Markéta CZE 2007 --- 28. /  Nejmladší žákyně 0:09:36.4 0:05:23.7
63 77 detail závodníka ŠUBRT Vojtěch CZE 2007 --- 35. /  Nejmladší žáci 0:09:57.5 0:05:44.8
64 19 detail závodníka BUBENÍK Štěpán CZE 2008 --- 36. /  Nejmladší žáci 0:10:03.0 0:05:50.3
65 192 detail závodníka SLÁDEK Jiří CZE 2007 Česká olympijská nadace 37. /  Nejmladší žáci 0:10:10.3 0:05:57.6
66 268 detail závodníka ŠVARCOVÁ Linda CZE 2008 PBS 29. /  Nejmladší žákyně 0:10:51.0 0:06:38.3
67 82 detail závodníka UHROVÁ Karolína CZE 2008 --- 30. /  Nejmladší žákyně 0:11:52.0 0:07:39.3
68 22 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Ema CZE 2008 Ski - Lažany 31. /  Nejmladší žákyně 0:13:15.4 0:09:02.7
--- 125 detail závodníka THELEN Jakub CZE 2007 Sokol Dobřichovice . /  Nejmladší žáci DNS ---
--- 190 detail závodníka POKORNÝ Tomáš CZE 2008 TJ Dukla Liberec . /  Nejmladší žáci DNS ---
--- 246 detail závodníka BOUČKOVÁ Eliška CZE 2008 Swix . /  Nejmladší žákyně DNS ---