Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Dobřichovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 6003 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:12:46.3 0:00:00.0 03:10.7 [1] 1 03:12.0 [2] 1 03:10.5 [1] 1 03:13.0 [1] 1
2 6010 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 2. /  Žáci 10-11 let 0:12:56.5 0:00:10.2 03:16.2 [2] 2 03:13.3 [3] 3 03:13.7 [2] 2 03:13.1 [2] 2
3 6091 detail závodníka HENDRYCH Vojta CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 10-11 let 0:13:17.4 0:00:31.1 03:18.5 [3] 3 03:10.2 [1] 2 03:21.0 [3] 3 03:27.6 [8] 3
4 6207 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2007 --- 4. /  Žáci 10-11 let 0:13:36.5 0:00:50.2 03:30.1 [7] 7 03:20.6 [4] 4 03:24.4 [4] 4 03:21.2 [3] 4
5 6006 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 GIANT Pítrs bikes 5. /  Žáci 10-11 let 0:13:47.7 0:01:01.4 03:29.2 [6] 6 03:23.8 [5] 6 03:28.3 [5] 5 03:26.2 [6] 5
6 6011 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 10-11 let 0:13:56.7 0:01:10.4 03:21.2 [4] 4 03:29.5 [8] 4 03:36.0 [12] 6 03:30.0 [11] 6
7 6005 detail závodníka DUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 Horní Hanychov 1. /  Žákyně 10-11 let 0:14:01.9 0:01:15.6 03:28.6 [5] 5 03:33.0 [11] 7 03:31.2 [7] 7 03:29.0 [9] 7
8 6273 detail závodníka VAVROUŠEK Ondřej CZE 2006 --- 7. /  Žáci 10-11 let 0:14:07.5 0:01:21.2 03:40.2 [13] 13 03:27.5 [6] 8 03:34.5 [11] 8 03:25.3 [5] 8
9 6097 detail závodníka KOUDELKA Matyáš CZE 2006 Moravec team 8. /  Žáci 10-11 let 0:14:08.8 0:01:22.5 03:39.1 [10] 10 03:32.6 [10] 10 03:32.4 [9] 10 03:24.5 [4] 9
10 6040 detail závodníka ROSA Samuel CZE 2006 Ck loko Rakovnik 9. /  Žáci 10-11 let 0:14:09.3 0:01:23.0 03:42.5 [14] 14 03:29.0 [7] 9 03:30.9 [6] 9 03:26.8 [7] 10
11 6226 detail závodníka NECHUTA Marek CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 10-11 let 0:14:15.5 0:01:29.2 03:43.3 [15] 15 03:29.7 [9] 11 03:32.6 [10] 11 03:29.7 [10] 11
12 6001 detail závodníka DLOUHÁ Aneta CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 0:14:26.8 0:01:40.5 03:37.9 [9] 9 03:39.0 [13] 13 03:38.2 [13] 12 03:31.6 [12] 12
13 6185 detail závodníka ŠULCOVÁ Jana CZE 2006 Expres CZ - Scott Team Kolín 3. /  Žákyně 10-11 let 0:14:29.4 0:01:43.1 03:47.6 [18] 18 03:37.6 [12] 16 03:32.3 [8] 14 03:31.7 [13] 13
14 6012 detail závodníka BRADÁČOVÁ Nikola CZE 2007 ACT leraK Blansko 4. /  Žákyně 10-11 let 0:14:34.7 0:01:48.4 03:34.6 [8] 8 03:40.5 [14] 12 03:40.0 [15] 12 03:39.5 [15] 14
15 6043 detail závodníka RAJS Josef CZE 2007 Ck loko Rakovnik 11. /  Žáci 10-11 let 0:14:40.2 0:01:53.9 03:39.5 [11] 11 03:40.7 [15] 14 03:42.0 [16] 15 03:38.0 [14] 15
16 6027 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 12. /  Žáci 10-11 let 0:14:59.5 0:02:13.2 03:45.5 [17] 17 03:49.3 [19] 18 03:43.9 [18] 18 03:40.7 [17] 16
17 6009 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žákyně 10-11 let 0:14:59.7 0:02:13.4 03:39.6 [12] 12 03:43.7 [16] 15 03:46.5 [19] 16 03:49.7 [22] 17
18 6080 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 13. /  Žáci 10-11 let 0:15:02.3 0:02:16.0 03:45.3 [16] 16 03:49.1 [18] 17 03:43.7 [17] 17 03:44.1 [18] 18
19 6274 detail závodníka KUBA Filip CZE 2006 --- 14. /  Žáci 10-11 let 0:15:17.2 0:02:30.9 03:50.5 [19] 19 04:06.7 [29] 24 03:39.5 [14] 20 03:40.5 [16] 19
20 6057 detail závodníka FIŠER Jaroslav CZE 2007 --- 15. /  Žáci 10-11 let 0:15:24.5 0:02:38.2 03:51.7 [20] 20 03:51.7 [20] 19 03:52.2 [21] 19 03:48.7 [21] 20
21 6050 detail závodníka VAŠKOVSKÁ Michaela CZE 2006 ČKL Harrachov 6. /  Žákyně 10-11 let 0:15:34.7 0:02:48.4 04:05.9 [30] 30 03:47.7 [17] 23 03:53.2 [22] 21 03:47.7 [20] 21
22 6265 detail závodníka VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žákyně 10-11 let 0:15:35.9 0:02:49.6 04:05.1 [29] 29 03:56.7 [23] 27 03:48.0 [20] 23 03:46.0 [19] 22
23 6121 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM 16. /  Žáci 10-11 let 0:15:54.3 0:03:08.0 03:54.6 [22] 22 03:58.5 [25] 22 03:54.1 [23] 22 04:07.1 [27] 23
24 6054 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 --- 17. /  Žáci 10-11 let 0:16:07.4 0:03:21.1 03:53.2 [21] 21 03:55.2 [21] 20 04:08.7 [26] 24 04:10.1 [30] 24
25 6023 detail závodníka NOVÁKOVÁ Daniela CZE 2007 POCTA BIKE GALLERY 8. /  Žákyně 10-11 let 0:16:12.8 0:03:26.5 03:57.4 [23] 23 03:55.2 [22] 21 04:13.2 [30] 25 04:06.8 [26] 25
26 6065 detail závodníka KUNČÍKOVÁ Ella CZE 2007 www.ehorka.cz 9. /  Žákyně 10-11 let 0:16:15.2 0:03:28.9 04:00.4 [24] 24 04:00.0 [26] 25 04:05.7 [24] 26 04:09.0 [29] 26
27 6111 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:16:28.4 0:03:42.1 04:00.9 [25] 25 04:00.5 [27] 26 04:12.2 [29] 27 04:14.7 [32] 27
28 6052 detail závodníka KORBEL Daniel CZE 2006 Six Monkeys 18. /  Žáci 10-11 let 0:16:30.4 0:03:44.1 04:10.6 [31] 31 03:58.1 [24] 28 04:15.7 [31] 29 04:05.9 [24] 28
29 6124 detail závodníka DUFEK Adam CZE 2007 Spartak Čtyřkoly 19. /  Žáci 10-11 let 0:16:33.5 0:03:47.2 04:02.8 [26] 26 04:06.7 [28] 29 04:11.7 [28] 28 04:12.2 [31] 29
30 6028 detail závodníka ČAPKOVÁ Claudie CZE 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM 11. /  Žákyně 10-11 let 0:16:37.7 0:03:51.4 04:04.1 [27] 27 04:12.1 [33] 30 04:15.9 [32] 30 04:05.5 [23] 30
31 6056 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 IVAR CS – AUTHOR TEAM 12. /  Žákyně 10-11 let 0:16:38.9 0:03:52.6 04:04.9 [28] 28 04:12.0 [32] 31 04:16.0 [33] 31 04:06.0 [25] 31
32 6042 detail závodníka VYHNISOVÁ Viktorie CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 13. /  Žákyně 10-11 let 0:16:42.1 0:03:55.8 04:17.5 [33] 33 04:09.4 [30] 32 04:06.8 [25] 32 04:08.3 [28] 32
33 6031 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 --- 14. /  Žákyně 10-11 let 0:16:53.9 0:04:07.6 04:12.4 [32] 32 04:16.2 [35] 33 04:09.5 [27] 33 04:15.7 [33] 33
34 6093 detail závodníka BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka 15. /  Žákyně 10-11 let 0:17:23.4 0:04:37.1 04:22.6 [35] 35 04:21.0 [37] 37 04:18.2 [34] 35 04:21.5 [34] 34
35 6087 detail závodníka POKORNÁ Tereza CZE 2007 --- 16. /  Žákyně 10-11 let 0:18:16.3 0:05:30.0 04:32.1 [38] 38 04:35.7 [39] 39 04:33.5 [38] 38 04:34.8 [35] 35
36 6125 detail závodníka LEINWEBEROVÁ Julie CZE 2007 --- 17. /  Žákyně 10-11 let 0:18:48.4 0:06:02.1 04:34.9 [39] 39 04:32.2 [38] 38 04:47.7 [43] 40 04:53.5 [36] 36
37 6059 detail závodníka MAŘÍK Petr CZE 2006 Juvena Horosedly 20. /  Žáci 10-11 let 0:12:58.3 - 1 Lap(s) 04:24.2 [36] 36 04:10.0 [31] 34 04:24.0 [36] 34 --- ---
38 6129 detail závodníka MORAVEC Ondřej CZE 2007 GHOST Team 21. /  Žáci 10-11 let 0:13:03.3 - 1 Lap(s) 04:26.2 [37] 37 04:12.2 [34] 36 04:24.8 [37] 36 --- ---
39 6047 detail závodníka SMEJKAL David CZE 2006 Hurikáni Ždánice 22. /  Žáci 10-11 let 0:13:40.3 - 1 Lap(s) 04:18.2 [34] 34 04:16.5 [36] 35 05:05.5 [47] 37 --- ---
40 6228 detail závodníka DLABAČ Jiří CZE 2007 --- 23. /  Žáci 10-11 let 0:13:51.3 - 1 Lap(s) 04:41.7 [40] 40 04:46.7 [41] 40 04:22.8 [35] 39 --- ---
41 6058 detail závodníka KANDOVÁ Tereza CZE 2006 --- 18. /  Žákyně 10-11 let 0:14:14.2 - 1 Lap(s) 04:50.4 [42] 42 04:45.7 [40] 41 04:38.0 [39] 41 --- ---
42 6038 detail závodníka KIMMELOVÁ Anna CZE 2007 Horní Hanychov 19. /  Žákyně 10-11 let 0:14:23.3 - 1 Lap(s) 04:53.4 [45] 45 04:50.7 [42] 42 04:39.1 [40] 42 --- ---
43 6106 detail závodníka LIDICKÝ Jakub CZE 2007 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:14:33.5 - 1 Lap(s) 04:52.5 [44] 44 04:53.7 [43] 43 04:47.2 [42] 43 --- ---
44 6130 detail závodníka ŠKOŘEPA Marek CZE 2006 --- 25. /  Žáci 10-11 let 0:14:43.2 - 1 Lap(s) 04:47.1 [41] 41 05:09.1 [46] 45 04:47.0 [41] 44 --- ---
45 6128 detail závodníka MIŠKELA Matěj CZE 2007 --- 26. /  Žáci 10-11 let 0:14:56.5 - 1 Lap(s) 04:51.9 [43] 43 05:00.4 [45] 44 05:04.2 [44] 45 --- ---
46 6218 detail závodníka HYSKÝ David CZE 2007 --- 27. /  Žáci 10-11 let 0:15:18.7 - 1 Lap(s) 05:17.7 [49] 49 04:56.0 [44] 46 05:05.0 [45] 46 --- ---
47 6271 detail závodníka KREPERÁT Jakub CZE 2007 --- 28. /  Žáci 10-11 let 0:15:23.7 - 1 Lap(s) 05:05.5 [46] 46 05:12.7 [47] 47 05:05.5 [46] 47 --- ---
48 6272 detail závodníka BUDÍNOVÁ Blanka CZE 2007 --- 20. /  Žákyně 10-11 let 0:16:28.7 - 1 Lap(s) 05:14.4 [47] 47 05:31.0 [48] 48 05:43.2 [50] 48 --- ---
49 6237 detail závodníka MULLEROVÁ Dominika CZE 2007 --- 21. /  Žákyně 10-11 let 0:16:32.4 - 1 Lap(s) 05:15.9 [48] 48 05:35.7 [49] 49 05:40.7 [49] 49 --- ---
50 6262 detail závodníka SOUČKOVÁ Anna CZE 2007 --- 22. /  Žákyně 10-11 let 0:16:35.4 - 1 Lap(s) 05:19.4 [50] 50 05:40.7 [50] 50 05:35.2 [48] 50 --- ---
51 6181 detail závodníka HELLER Daniel CZE 2007 --- 29. /  Žáci 10-11 let 0:17:05.4 - 1 Lap(s) 05:27.5 [51] 51 05:43.7 [51] 51 05:54.1 [51] 51 --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru