Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Dobřichovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
1 6022 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 Adastra Sokol Veltěž 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:25.6 0:00:00.0 03:34.8 [2] 2 03:25.5 [2] 2 03:25.2 [1] 1
2 6096 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Kolárna Olomouc 2. /  Žáci 8-9 let 0:10:26.6 0:00:01.0 03:35.3 [3] 3 03:24.5 [1] 1 03:26.7 [2] 2
3 6122 detail závodníka NOVÝ Tomáš CZE 2008 copr přeštice 3. /  Žáci 8-9 let 0:10:46.9 0:00:21.2 03:44.6 [9] 9 03:34.5 [3] 6 03:27.7 [3] 3
4 6016 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 4. /  Žáci 8-9 let 0:10:49.4 0:00:23.7 03:35.9 [4] 4 03:39.4 [6] 4 03:33.9 [5] 4
5 6088 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin CZE 2008 CZ Expres Scott Team Kolín 5. /  Žáci 8-9 let 0:10:50.4 0:00:24.7 03:37.8 [5] 5 03:36.0 [4] 3 03:36.5 [7] 5
6 6035 detail závodníka MALÍŘ Hóna CZE 2008 GHOST Junior team 6. /  Žáci 8-9 let 0:10:52.9 0:00:27.2 03:43.3 [8] 8 03:39.2 [5] 8 03:30.2 [4] 6
7 6002 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 8-9 let 0:10:57.6 0:00:32.0 03:41.1 [6] 6 03:40.7 [8] 7 03:35.7 [6] 7
8 6019 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 8-9 let 0:10:58.2 0:00:32.6 03:30.3 [1] 1 03:47.5 [10] 5 03:40.4 [8] 8
9 6013 detail závodníka VAŠINA Timotej CZE 2009 Craft Author Bike Team 8. /  Žáci 8-9 let 0:11:05.2 0:00:39.6 03:42.9 [7] 7 03:40.3 [7] 9 03:41.8 [9] 9
10 6041 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 9. /  Žáci 8-9 let 0:11:25.1 0:00:59.5 03:48.1 [10] 10 03:45.2 [9] 10 03:51.7 [15] 10
11 6049 detail závodníka PETRÁČKOVÁ Anna CZE 2008 P.J.P.T. junior team 2. /  Žákyně 8-9 let 0:11:31.1 0:01:05.4 03:48.2 [11] 11 03:55.7 [12] 11 03:47.1 [11] 11
12 6077 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 8-9 let 0:11:42.3 0:01:16.7 04:00.8 [13] 13 03:58.0 [13] 13 03:43.4 [10] 12
13 6113 detail závodníka JELÍNKOVÁ Nicol CZE 2008 Express merida team Kolín 4. /  Žákyně 8-9 let 0:11:43.3 0:01:17.7 04:02.8 [15] 15 03:51.0 [11] 12 03:49.5 [12] 13
14 6098 detail závodníka KŘIVANEC Štěpán CZE 2008 P.R.D.I. Plzeň 10. /  Žáci 8-9 let 0:11:56.6 0:01:31.0 04:05.6 [18] 18 04:00.7 [16] 15 03:50.2 [14] 14
15 6017 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 11. /  Žáci 8-9 let 0:12:00.6 0:01:35.0 04:01.6 [14] 14 04:01.9 [18] 14 03:57.0 [18] 15
16 6306 detail závodníka HRICIŠIM Hugo CZE 2009 --- 12. /  Žáci 8-9 let 0:12:06.1 0:01:40.5 04:11.6 [19] 19 04:00.2 [14] 17 03:54.2 [17] 16
17 6090 detail závodníka PURNOCH Jan CZE 2008 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:12:08.9 0:01:43.2 04:18.1 [24] 24 04:00.5 [15] 19 03:50.2 [13] 17
18 6179 detail závodníka PŘÍHODA Lenny CZE 2008 --- 14. /  Žáci 8-9 let 0:12:12.6 0:01:47.0 04:18.6 [26] 26 04:01.5 [17] 21 03:52.5 [16] 18
19 6067 detail závodníka PETRÁČEK Milan CZE 2009 P.J.P.T. junior team 15. /  Žáci 8-9 let 0:12:28.4 0:02:02.7 04:14.1 [20] 20 04:05.0 [19] 20 04:09.2 [20] 19
20 6007 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 5. /  Žákyně 8-9 let 0:12:31.3 0:02:05.7 03:58.3 [12] 12 04:12.1 [21] 16 04:20.9 [28] 20
21 6072 detail závodníka BENEŠ Marek CZE 2008 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 16. /  Žáci 8-9 let 0:12:37.4 0:02:11.8 04:05.3 [17] 17 04:12.2 [22] 18 04:19.8 [26] 21
22 6104 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška CZE 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 6. /  Žákyně 8-9 let 0:12:40.9 0:02:15.2 04:14.5 [21] 21 04:14.3 [24] 24 04:11.9 [21] 22
23 6099 detail závodníka KŘIVANEC Šimon CZE 2008 P.R.D.I. Plzeň 17. /  Žáci 8-9 let 0:12:46.4 0:02:20.7 04:15.3 [23] 23 04:11.1 [20] 22 04:19.8 [27] 23
24 6076 detail závodníka SCHÄFEROVÁ Magdaléna CZE 2008 ČKL Harrachov 7. /  Žákyně 8-9 let 0:12:47.9 0:02:22.2 04:18.3 [25] 25 04:24.5 [28] 26 04:05.0 [19] 24
25 6014 detail závodníka ROSOVÁ Jolana CZE 2009 Ck loko Rakovnik 8. /  Žákyně 8-9 let 0:12:52.1 0:02:26.4 04:23.2 [28] 28 04:16.6 [26] 25 04:12.2 [22] 25
26 6101 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec team 9. /  Žákyně 8-9 let 0:12:52.6 0:02:26.9 04:03.5 [16] 16 04:25.2 [29] 23 04:23.7 [31] 26
27 6071 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 STILL 18. /  Žáci 8-9 let 0:13:02.4 0:02:36.7 04:35.8 [34] 34 04:13.2 [23] 28 04:13.2 [23] 27
28 6055 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 SYMBIO+ BMC 19. /  Žáci 8-9 let 0:13:04.9 0:02:39.2 04:34.6 [33] 33 04:16.5 [25] 29 04:13.7 [24] 28
29 6305 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 2008 JT 20. /  Žáci 8-9 let 0:13:11.4 0:02:45.7 04:31.1 [31] 31 04:21.0 [27] 30 04:19.2 [25] 29
30 6100 detail závodníka KYSELOVÁ Aneta CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žákyně 8-9 let 0:13:21.1 0:02:55.4 04:15.3 [22] 22 04:28.0 [30] 27 04:37.7 [35] 30
31 6066 detail závodníka SLUKOVÁ Klotylda CZE 2009 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 0:13:29.6 0:03:03.9 04:28.8 [29] 29 04:30.0 [31] 32 04:30.7 [32] 31
32 6034 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 21. /  Žáci 8-9 let 0:13:39.9 0:03:14.2 04:18.6 [26] 26 04:35.2 [34] 31 04:46.0 [43] 32
33 6039 detail závodníka SMEJKAL Jakub CZE 2009 Hurikáni Ždánice 22. /  Žáci 8-9 let 0:13:47.9 0:03:22.2 04:34.4 [32] 32 04:35.9 [35] 33 04:37.5 [34] 33
34 6116 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš CZE 2008 KOLA-BBM.CZ 23. /  Žáci 8-9 let 0:13:48.6 0:03:23.0 04:47.8 [37] 37 04:38.7 [37] 36 04:22.0 [29] 34
35 6177 detail závodníka CHVÁTAL Štěpán CZE 2009 SK Rapid Psáry 24. /  Žáci 8-9 let 0:13:56.9 0:03:31.2 04:59.6 [42] 42 04:34.0 [33] 38 04:23.2 [30] 35
36 6109 detail závodníka LOUDA Marek CZE 2008 WWW.COREX.CZ 25. /  Žáci 8-9 let 0:13:57.4 0:03:31.7 04:39.1 [35] 35 04:38.2 [36] 34 04:40.0 [37] 36
37 6094 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:14:13.9 0:03:48.2 04:39.3 [36] 36 04:53.7 [45] 37 04:40.7 [38] 37
38 6134 detail závodníka JANU Tomáš CZE 2009 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:14:14.9 0:03:49.2 04:58.3 [41] 41 04:41.7 [39] 39 04:34.7 [33] 38
39 6263 detail závodníka MANDÍK David CZE 2009 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:14:25.1 0:03:59.5 04:30.1 [30] 30 04:49.2 [43] 35 05:05.7 [48] 39
40 6281 detail závodníka LUTONSKÝ Štěpán CZE 2008 Bike Slapy 29. /  Žáci 8-9 let 0:14:29.6 0:04:04.0 04:53.1 [38] 38 04:53.0 [44] 40 04:43.5 [40] 40
41 6197 detail závodníka BRUCKNER Jakub CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 30. /  Žáci 8-9 let 0:14:33.4 0:04:07.7 05:05.9 [47] 47 04:43.2 [40] 42 04:44.2 [41] 41
42 6282 detail závodníka LUTONSKÝ Marek CZE 2009 MTB SLapy 31. /  Žáci 8-9 let 0:14:33.6 0:04:08.0 05:04.1 [46] 46 04:43.5 [41] 41 04:46.0 [42] 42
43 6284 detail závodníka POLANECKÝ Jiří CZE 2008 TJ JIrka POLAN 32. /  Žáci 8-9 let 0:14:38.9 0:04:13.2 05:19.6 [53] 53 04:40.7 [38] 47 04:38.5 [36] 43
44 6110 detail závodníka PETROF Johana CZE 2008 Superior Cyklofit Cycling Team 12. /  Žákyně 8-9 let 0:14:41.8 0:04:16.2 04:59.8 [43] 43 04:59.1 [47] 46 04:42.8 [39] 44
45 6030 detail závodníka FALTYSOVÁ Nela CZE 2008 --- 13. /  Žákyně 8-9 let 0:14:48.8 0:04:23.2 04:56.9 [40] 40 04:53.8 [46] 43 04:58.0 [45] 45
46 6117 detail závodníka SOPUCH Richard CZE 2008 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:14:49.6 0:04:24.0 05:01.8 [45] 45 04:49.2 [42] 44 04:58.5 [46] 46
47 6283 detail závodníka MACHAN Filip CZE 2008 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:14:56.2 0:04:30.6 05:36.6 [62] 62 04:31.5 [32] 48 04:48.1 [44] 47
48 6018 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 14. /  Žákyně 8-9 let 0:15:17.6 0:04:51.9 04:53.8 [39] 39 05:00.5 [48] 45 05:23.2 [53] 48
49 6074 detail závodníka KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 35. /  Žáci 8-9 let 0:15:23.4 0:04:57.7 05:00.1 [44] 44 05:14.2 [56] 49 05:09.0 [50] 49
50 6297 detail závodníka MACHOŇ Daniel CZE 2008 --- 36. /  Žáci 8-9 let 0:15:27.4 0:05:01.7 05:19.1 [52] 52 05:05.5 [50] 51 05:02.7 [47] 50
51 6294 detail závodníka DIMITROVOVÁ Ellen CZE 2008 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:15:30.1 0:05:04.4 05:10.3 [48] 48 05:10.6 [53] 50 05:09.1 [51] 51
52 6212 detail závodníka ŠEBELLOVÁ Šárka CZE 2008 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:15:48.6 0:05:22.9 05:13.8 [50] 50 05:27.2 [62] 56 05:07.5 [49] 52
53 6292 detail závodníka KAHOUNOVÁ Julie CZE 2008 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:16:01.3 0:05:35.7 05:23.3 [57] 57 05:22.7 [60] 57 05:15.2 [52] 53
54 6089 detail závodníka PAGÁČOVÁ Ella CZE 2008 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:16:30.1 0:06:04.4 05:18.5 [51] 51 05:35.0 [64] 59 05:36.4 [54] 54
55 6275 detail závodníka KOVEŠLYGETY šimon CZE 2009 FCB Říčany 37. /  Žáci 8-9 let 0:10:28.1 - 1 Lap(s) 05:22.8 [56] 56 05:05.2 [49] 52 --- ---
56 6153 detail závodníka HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 --- 38. /  Žáci 8-9 let 0:10:34.1 - 1 Lap(s) 05:11.8 [49] 49 05:22.2 [58] 53 --- ---
57 6307 detail závodníka HRKEL Adam CZE 2009 --- 39. /  Žáci 8-9 let 0:10:36.2 - 1 Lap(s) 05:27.3 [58] 58 05:08.9 [51] 54 --- ---
58 6045 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:10:38.4 - 1 Lap(s) 05:28.1 [59] 59 05:10.2 [52] 55 --- ---
59 6231 detail závodníka BUTTKE Alex CZE 2008 --- 41. /  Žáci 8-9 let 0:10:52.1 - 1 Lap(s) 05:34.3 [61] 61 05:17.7 [57] 58 --- ---
60 6180 detail závodníka KARAKUS Jakub CZE 2009 --- 42. /  Žáci 8-9 let 0:10:54.4 - 1 Lap(s) 05:43.6 [65] 65 05:10.7 [54] 60 --- ---
61 6064 detail závodníka TENK Martin CZE 2009 --- 43. /  Žáci 8-9 let 0:10:57.4 - 1 Lap(s) 05:44.4 [66] 66 05:12.9 [55] 61 --- ---
62 6165 detail závodníka GAALOUL Sara CZE 2008 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:10:58.3 - 1 Lap(s) 05:21.5 [55] 55 05:36.7 [65] 62 --- ---
63 6278 detail závodníka SKALICKÁ Barbora CZE 2008 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:10:59.8 - 1 Lap(s) 05:33.5 [60] 60 05:26.2 [61] 63 --- ---
64 6084 detail závodníka KOLESNIKOV Matěj CZE 2008 --- 44. /  Žáci 8-9 let 0:11:01.1 - 1 Lap(s) 05:38.6 [63] 63 05:22.4 [59] 64 --- ---
65 6070 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:11:08.6 - 1 Lap(s) 05:39.5 [64] 64 05:29.0 [63] 65 --- ---
66 6092 detail závodníka BENEDIKTOVÁ Nikola CZE 2008 copr přeštice 22. /  Žákyně 8-9 let 0:11:24.3 - 1 Lap(s) 05:20.5 [54] 54 06:03.7 [71] 66 --- ---
67 6227 detail závodníka DLABAČ Jan CZE 2009 --- 45. /  Žáci 8-9 let 0:11:38.6 - 1 Lap(s) 06:00.7 [69] 69 05:37.8 [66] 67 --- ---
68 6254 detail závodníka DUŠÁTKOVÁ Natalka CZE 2009 --- 23. /  Žákyně 8-9 let 0:11:49.1 - 1 Lap(s) 05:53.8 [67] 67 05:55.2 [68] 68 --- ---
69 6119 detail závodníka KRAJČÍKOVÁ Terezie CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 8-9 let 0:11:52.6 - 1 Lap(s) 05:59.3 [68] 68 05:53.2 [67] 69 --- ---
70 6269 detail závodníka KALBÁČOVÁ Nela CZE 2008 --- 25. /  Žákyně 8-9 let 0:11:59.1 - 1 Lap(s) 06:01.1 [70] 70 05:57.9 [70] 70 --- ---
71 6233 detail závodníka PRŮŠA Kryštof CZE 2009 --- 46. /  Žáci 8-9 let 0:12:06.9 - 1 Lap(s) 06:11.3 [71] 71 05:55.5 [69] 71 --- ---
72 6300 detail závodníka HROUDA Filip CZE 2008 --- 47. /  Žáci 8-9 let 0:12:39.1 - 1 Lap(s) 06:28.7 [72] 72 06:10.3 [72] 72 --- ---
73 6236 detail závodníka MULLER Michael CZE 2009 --- 48. /  Žáci 8-9 let 0:12:57.3 - 1 Lap(s) 06:36.6 [73] 73 06:20.6 [73] 73 --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru