Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Dobřichovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 6062 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 1. /  Žáci 6-7 let 0:07:19.8 0:00:00.0 03:41.9 [1] 1 03:37.8 [2] 1
2 6137 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 Ck loko Rakovnik 2. /  Žáci 6-7 let 0:07:35.2 0:00:15.4 03:43.9 [2] 2 03:51.2 [5] 2
3 6073 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 6-7 let 0:07:37.3 0:00:17.5 03:49.4 [3] 3 03:47.8 [4] 3
4 6221 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 4. /  Žáci 6-7 let 0:07:38.5 0:00:18.7 03:54.7 [4] 4 03:43.8 [3] 4
5 6026 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 Adastra Sokol Veltěž 1. /  Žákyně 6-7 let 0:07:58.9 0:00:39.1 04:01.4 [5] 5 03:57.5 [6] 5
6 6136 detail závodníka MUCHA Samuel CZE 2010 FLY cycling team Ostrava 5. /  Žáci 6-7 let 0:08:32.9 0:01:13.1 04:19.4 [7] 7 04:13.5 [9] 6
7 6036 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 6-7 let 0:08:36.2 0:01:16.4 04:26.7 [9] 9 04:09.5 [7] 7
8 6048 detail závodníka HÁJEK Štěpán CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 6-7 let 0:08:36.4 0:01:16.6 04:19.4 [6] 6 04:17.0 [10] 8
9 6112 detail závodníka SZOLLOS Štefan CZE 2010 Adastra Sokol Veltěž 8. /  Žáci 6-7 let 0:08:37.7 0:01:17.9 04:26.2 [8] 8 04:11.5 [8] 9
10 6082 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 --- 9. /  Žáci 6-7 let 0:08:58.7 0:01:38.9 04:31.7 [10] 10 04:27.0 [11] 10
11 6184 detail závodníka SCHÄFER Josef CZE 2010 ČKL Harrachov 10. /  Žáci 6-7 let 0:09:14.7 0:01:54.9 04:36.9 [11] 11 04:37.7 [12] 11
12 6194 detail závodníka JANATA Jakub CZE 2011 pocta 11. /  Žáci 6-7 let 0:09:33.2 0:02:13.4 04:54.2 [15] 15 04:39.0 [14] 12
13 6240 detail závodníka GIRGAL Ondřej CZE 2010 Brdští kanci 12. /  Žáci 6-7 let 0:09:37.7 0:02:17.9 04:59.7 [16] 16 04:38.0 [13] 13
14 6140 detail závodníka ADÁMEK Robin CZE 2011 Bike team Alby Znojmo 13. /  Žáci 6-7 let 0:09:41.1 0:02:21.2 04:53.8 [14] 14 04:47.2 [17] 14
15 6024 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 2. /  Žákyně 6-7 let 0:09:42.7 0:02:22.8 04:50.1 [12] 12 04:52.5 [19] 15
16 6206 detail závodníka JASAN Radim CZE 2011 Velosport Domažlice 14. /  Žáci 6-7 let 0:09:47.2 0:02:27.3 07:29.2 [62] 62 02:17.9 [1] 16
17 6820 detail závodníka POSPÍŠIL Martin Lukáš CZE 2009 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:09:51.7 0:02:31.9 04:50.3 [13] 13 05:01.4 [22] 17
18 6315 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 SKI TEAM LIBEREC 3. /  Žákyně 6-7 let 0:09:53.9 0:02:34.1 05:10.6 [19] 19 04:43.2 [15] 18
19 6195 detail závodníka JANATA Lukáš CZE 2011 pocta 16. /  Žáci 6-7 let 0:10:00.5 0:02:40.6 05:02.7 [17] 17 04:57.7 [21] 19
20 6044 detail závodníka BRADÁČOVÁ Aneta CZE 2010 ACT leraK Blansko 4. /  Žákyně 6-7 let 0:10:00.7 0:02:40.8 05:09.9 [18] 18 04:50.7 [18] 20
21 6139 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 17. /  Žáci 6-7 let 0:10:13.9 0:02:54.1 05:27.9 [25] 25 04:46.0 [16] 21
22 6060 detail závodníka BERANOVÁ Daniela CZE 2010 Velosport Domažlice 5. /  Žákyně 6-7 let 0:10:16.2 0:02:56.3 05:22.6 [22] 22 04:53.5 [20] 22
23 6241 detail závodníka SILVIČKA Filip CZE 2010 --- 18. /  Žáci 6-7 let 0:10:24.4 0:03:04.6 05:14.9 [21] 21 05:09.5 [25] 23
24 6291 detail závodníka KVASNIČKOVÁ Anna CZE 2011 --- 6. /  Žákyně 6-7 let 0:10:35.7 0:03:15.8 05:12.7 [20] 20 05:22.9 [28] 24
25 6287 detail závodníka KOTEK Karel CZE 2011 --- 19. /  Žáci 6-7 let 0:10:35.7 0:03:15.9 05:27.9 [25] 25 05:07.7 [24] 25
26 6118 detail závodníka KAMENÍK Adam CZE 2010 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:10:36.4 0:03:16.6 05:26.4 [23] 23 05:10.0 [26] 26
27 6108 detail závodníka POKORNÝ Tomáš CZE 2010 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:10:37.3 0:03:17.4 05:34.9 [27] 27 05:02.3 [23] 27
28 6288 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:10:51.7 0:03:31.8 05:27.6 [24] 24 05:24.0 [29] 28
29 6332 detail závodníka KOLÁŘÍK Matěj CZE 2010 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:11:03.7 0:03:43.9 05:35.8 [28] 28 05:27.9 [31] 29
30 6293 detail závodníka JÍCHA Martin CZE 2011 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:11:07.0 0:03:47.1 05:53.9 [33] 33 05:13.0 [27] 30
31 6095 detail závodníka ANDRLE JR. Tomáš CZE 2010 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:11:18.0 0:03:58.1 05:47.2 [30] 30 05:30.7 [33] 31
32 6245 detail závodníka NERUDA Matěj CZE 2011 Horolezci Dobříš 25. /  Žáci 6-7 let 0:11:31.2 0:04:11.4 06:02.9 [39] 39 05:28.2 [32] 32
33 6268 detail závodníka PETRÁK Tobias CZE 2011 --- 26. /  Žáci 6-7 let 0:11:36.2 0:04:16.4 06:00.3 [37] 37 05:35.8 [34] 33
34 6174 detail závodníka SMÉKAL Vít CZE 2011 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:11:39.2 0:04:19.4 05:56.9 [34] 34 05:42.2 [36] 34
35 6069 detail závodníka TENK Tobiáš CZE 2010 --- 28. /  Žáci 6-7 let 0:11:46.1 0:04:26.3 05:49.9 [31] 31 05:56.1 [46] 35
36 6213 detail závodníka ŠEBELLE Jakub CZE 2010 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:11:48.1 0:04:28.2 05:58.2 [35] 35 05:49.8 [40] 36
37 6133 detail závodníka ŠKOŘEPA Matěj CZE 2010 --- 30. /  Žáci 6-7 let 0:11:48.5 0:04:28.7 05:53.3 [32] 32 05:55.1 [44] 37
38 6176 detail závodníka SLUKOVÁ Babeta CZE 2011 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:11:49.2 0:04:29.3 05:58.9 [36] 36 05:50.2 [42] 38
39 6316 detail závodníka POUBA Josef CZE 2011 --- 31. /  Žáci 6-7 let 0:11:49.2 0:04:29.4 06:10.7 [40] 40 05:38.5 [35] 39
40 6196 detail závodníka HORÁČEK Kryštof CZE 2010 ski-team.cz 32. /  Žáci 6-7 let 0:11:57.5 0:04:37.6 06:01.9 [38] 38 05:55.5 [45] 40
41 6327 detail závodníka VÁCLAVŮ Jáchym CZE 2009 --- 33. /  Žáci 6-7 let 0:12:03.5 0:04:43.6 06:15.6 [45] 45 05:47.8 [37] 41
42 6223 detail závodníka VINAŘ Tomáš CZE 2011 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:12:04.8 0:04:45.0 06:14.9 [44] 44 05:49.8 [41] 42
43 6046 detail závodníka BROSCHE Adriana CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 6-7 let 0:12:10.2 0:04:50.3 05:36.4 [29] 29 06:33.7 [58] 43
44 6053 detail závodníka HLOUŠEK, JUN. Jiří CZE 2010 Historic Rally Team, o.s. 35. /  Žáci 6-7 let 0:12:12.7 0:04:52.9 06:11.7 [41] 41 06:01.0 [48] 44
45 6267 detail závodníka ŠEVČÍK Matěj CZE 2011 --- 36. /  Žáci 6-7 let 0:12:13.7 0:04:53.9 06:47.1 [54] 54 05:26.6 [30] 45
46 6191 detail závodníka VRBA Lukáš CZE 2011 --- 37. /  Žáci 6-7 let 0:12:15.5 0:04:55.7 06:18.2 [46] 46 05:57.3 [47] 46
47 6295 detail závodníka DIMITROVOVÁ Annie CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:12:17.2 0:04:57.3 06:14.4 [43] 43 06:02.7 [49] 47
48 6313 detail závodníka HALLER Maxmilián CZE 2011 --- 38. /  Žáci 6-7 let 0:12:17.8 0:04:58.0 06:29.7 [48] 48 05:48.1 [38] 48
49 6103 detail závodníka POSPÍŠIL Michal CZE 2010 --- 39. /  Žáci 6-7 let 0:12:20.7 0:05:00.9 06:12.4 [42] 42 06:08.2 [50] 49
50 6147 detail závodníka BENDA Vladimír CZE 2011 --- 40. /  Žáci 6-7 let 0:12:24.2 0:05:04.3 06:32.4 [49] 49 05:51.7 [43] 50
51 6081 detail závodníka MAŘÍK Lukáš CZE 2010 Juvena Horosedly 41. /  Žáci 6-7 let 0:12:31.9 0:05:12.0 06:42.9 [51] 51 05:48.9 [39] 51
52 6304 detail závodníka ČERNÁ Alena CZE 2010 JT 11. /  Žákyně 6-7 let 0:12:43.4 0:05:23.6 06:25.9 [47] 47 06:17.5 [53] 52
53 6149 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Tereza CZE 2011 ACT leraK Blansko 12. /  Žákyně 6-7 let 0:12:56.9 0:05:37.1 06:36.1 [50] 50 06:20.7 [54] 53
54 6198 detail závodníka KUNČÍKOVÁ Magdalena CZE 2010 www.ehorka.cz 13. /  Žákyně 6-7 let 0:13:01.3 0:05:41.5 06:45.4 [53] 53 06:15.8 [51] 54
55 6215 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2010 --- 42. /  Žáci 6-7 let 0:13:16.2 0:05:56.4 06:54.7 [55] 55 06:21.5 [55] 55
56 6182 detail závodníka LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:13:22.7 0:06:02.8 06:44.1 [52] 52 06:38.5 [59] 56
57 6298 detail závodníka MACHOŇ Oliver CZE 2010 --- 43. /  Žáci 6-7 let 0:13:23.5 0:06:03.6 07:07.4 [57] 57 06:16.0 [52] 57
58 6244 detail závodníka BRÁZDIL Sebastian CZE 2011 CS MTB JUNIOR TEAM 44. /  Žáci 6-7 let 0:13:39.5 0:06:19.7 07:05.9 [56] 56 06:33.5 [57] 58
59 6310 detail závodníka HALLMANN Magdalena CZE 2010 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:14:00.2 0:06:40.3 07:32.6 [64] 64 06:27.5 [56] 59
60 6144 detail závodníka JIRÁSEK Šimon CZE 2011 --- 45. /  Žáci 6-7 let 0:14:28.5 0:07:08.6 07:16.9 [60] 60 07:11.5 [60] 60
61 6162 detail závodníka FALTYSOVÁ Gabča CZE 2011 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:14:36.2 0:07:16.3 07:15.4 [59] 59 07:20.7 [61] 61
62 6168 detail závodníka BRZKOVÁ Nela CZE 2011 ELEVEN MERCEDES MITAS 17. /  Žákyně 6-7 let 0:14:41.2 0:07:21.3 07:08.1 [58] 58 07:33.0 [63] 62
63 6170 detail závodníka RUJBROVÁ Filomena CZE 2011 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:14:46.9 0:07:27.1 07:21.6 [61] 61 07:25.2 [62] 63
64 6135 detail závodníka KRAJČÍK Michael CZE 2010 --- 46. /  Žáci 6-7 let 0:07:30.3 - 1 Lap(s) 07:30.3 [63] 63 --- ---
65 6311 detail závodníka ULRYCH Ondřej CZE 2010 --- 47. /  Žáci 6-7 let 0:07:33.8 - 1 Lap(s) 07:33.8 [65] 65 --- ---
66 6192 detail závodníka VRBA Tomáš CZE 2011 --- 48. /  Žáci 6-7 let 0:07:35.2 - 1 Lap(s) 07:35.2 [66] 66 --- ---
67 6320 detail závodníka KAVKA Daniel CZE 2011 --- 49. /  Žáci 6-7 let 0:07:53.4 - 1 Lap(s) 07:53.4 [67] 67 --- ---
68 6279 detail závodníka GREGOR Matěj CZE 2011 --- 50. /  Žáci 6-7 let 0:07:54.9 - 1 Lap(s) 07:54.9 [68] 68 --- ---
69 6163 detail závodníka VOPAVOVÁ Sára CZE 2011 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:08:09.9 - 1 Lap(s) 08:09.9 [69] 69 --- ---
70 6186 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Simona CZE 2011 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:08:19.6 - 1 Lap(s) 08:19.6 [70] 70 --- ---
71 6299 detail závodníka HROUDOVÁ Simona CZE 2011 --- 21. /  Žákyně 6-7 let 0:08:42.7 - 1 Lap(s) 08:42.7 [71] 71 --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru