Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Dobřichovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 3031 detail závodníka ŠTORKOVÁ Tereza CZE 1989 --- 1. /  Ženy 0:50:29.7 0:00:00.0
2 3032 detail závodníka MÁŠA Josef CZE 1980 --- 1. /  Muži 0:52:21.3 0:01:51.6
3 3067 detail závodníka JANÁČEK Petr CZE 1979 --- 2. /  Muži 0:53:49.8 0:03:20.1
4 3120 detail závodníka TRANGOŠ Adam CZE 2001 --- 3. /  Muži 0:53:55.2 0:03:25.5
5 3123 detail závodníka MENDLÍK Petr CZE 1981 --- 4. /  Muži 0:53:59.6 0:03:29.9
6 3092 detail závodníka PETRŽELA Martin CZE 1971 Volvo - Rock Machine 5. /  Muži 0:54:21.7 0:03:52.0
7 3002 detail závodníka SMEJKAL Jan CZE 1973 --- 6. /  Muži 0:54:33.3 0:04:03.6
8 6207 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2007 --- 7. /  Muži 0:54:33.7 0:04:04.0
9 3130 detail závodníka NOVÁK Václav CZE 2003 --- 8. /  Muži 0:57:46.5 0:07:16.8
10 3131 detail závodníka NOVÁK Petr CZE 1964 --- 9. /  Muži 0:58:19.3 0:07:49.6
11 3011 detail závodníka POLÁČEK Pavel CZE 1972 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 10. /  Muži 0:58:23.2 0:07:53.5
12 3101 detail závodníka POLÁČEK Adam CZE 2002 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 11. /  Muži 0:58:30.2 0:08:00.5
13 3026 detail závodníka NOVOTNÝ Josef CZE 1986 --- 12. /  Muži 0:58:34.5 0:08:04.8
14 3118 detail závodníka KŘÍŽ Pavel CZE 1983 DA-BA 13. /  Muži 0:59:15.2 0:08:45.5
15 3057 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Ivana CZE 1957 --- 2. /  Ženy 0:59:15.9 0:08:46.2
16 3055 detail závodníka KUPEC Jiří CZE 1952 --- 14. /  Muži 0:59:17.2 0:08:47.5
17 3091 detail závodníka ZÁSTAVOVÁ Eliška CZE 2003 --- 3. /  Ženy 0:59:27.5 0:08:57.8
18 6098 detail závodníka KŘIVANEC Štěpán CZE 2008 P.R.D.I. Plzeň 15. /  Muži 1:03:56.3 0:13:26.6
19 3020 detail závodníka ŠALANDA Vít CZE 1977 --- 16. /  Muži 1:05:47.5 0:15:17.8
20 3015 detail závodníka MÁLEK Martin CZE 1969 --- 17. /  Muži 1:05:48.8 0:15:19.1
21 3053 detail závodníka RYBÁK Jan CZE 2004 --- 1. /  Ženy 1:06:52.8 0:16:23.1
22 6020 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 4. /  Ženy 1:17:12.9 0:26:43.2
23 3117 detail závodníka SLÁDEK Aleš CZE 1945 --- 18. /  Muži 1:18:40.2 0:28:10.5
24 6317 detail závodníka KINDL Petr CZE 2008 --- 19. /  Muži 1:20:01.5 0:29:31.8
25 3125 detail závodníka KINDL Petr CZE 1965 --- 20. /  Muži 1:20:05.5 0:29:35.8
26 6093 detail závodníka BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka 5. /  Ženy 1:20:05.7 0:29:36.0
27 3041 detail závodníka BEZSTAROSTI Luděk CZE 1973 BAKAKO Nová Paka 21. /  Muži 1:20:05.9 0:29:36.2
28 3079 detail závodníka BAČOVSKÝ Jan CZE 2000 --- 22. /  Muži 1:23:50.3 0:33:20.6
29 3121 detail závodníka ZEITHAMMEROVÁ Iveta CZE 1969 --- 6. /  Ženy 1:24:23.3 0:33:53.6
30 3122 detail závodníka MATYAŠKOVÁ Jana CZE 1970 --- 7. /  Ženy 1:24:26.1 0:33:56.4
31 3004 detail závodníka BEČVÁŘ David CZE 1978 --- 23. /  Muži 1:26:05.8 0:35:36.1
32 3012 detail závodníka KUBRICHTOVÁ Michaela CZE 1985 Myšáci 8. /  Ženy 1:26:10.6 0:35:40.9
33 6071 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 STILL 24. /  Muži 1:26:15.6 0:35:45.9
34 3105 detail závodníka KOS Jan CZE 2003 Prague Black Panters 25. /  Muži 1:26:20.6 0:35:50.9
35 3061 detail závodníka RICHTEROVÁ Hana CZE 1967 --- 9. /  Ženy 1:26:58.1 0:36:28.4
36 3039 detail závodníka NOVÝ Zbyšek CZE 1965 --- 2. /  Ženy 1:27:15.0 0:36:45.3
37 3059 detail závodníka VANĚČEK Jan CZE 1960 --- 26. /  Muži 1:27:20.2 0:36:50.5
38 3066 detail závodníka DIVILA Tomáš CZE 1990 --- 27. /  Muži 1:28:05.3 0:37:35.6
39 6031 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 --- 1. /  Muži 1:28:06.3 0:37:36.6
40 3021 detail závodníka DUBŠÍKOVÁ Ivana CZE 1987 --- 10. /  Ženy 1:28:14.1 0:37:44.4
41 3128 detail závodníka SOUČEK Rostislav CZE 1966 --- 28. /  Muži 1:28:38.8 0:38:09.1
42 3129 detail závodníka DVOŘÁK Petr CZE 1980 --- 29. /  Muži 1:28:40.1 0:38:10.4
43 3104 detail závodníka BEHENSKÁ Ingrid CZE 1970 --- 11. /  Ženy 1:28:45.3 0:38:15.6
44 3040 detail závodníka TOPORCER Jiří CZE 1990 --- 30. /  Muži 1:28:54.3 0:38:24.6
45 3013 detail závodníka ROČÁREK Martin CZE 1982 --- 31. /  Muži 1:28:54.8 0:38:25.1
46 3076 detail závodníka ZACHARIÁŠ Miroslav CZE 1957 Impromat Zachy bike team 32. /  Muži 1:28:56.3 0:38:26.6
47 3133 detail závodníka VÍTEK Dalibor CZE 1950 --- 33. /  Muži 1:30:00.3 0:39:30.6
48 6122 detail závodníka NOVÝ Tomáš CZE 2008 copr přeštice 3. /  Ženy 1:30:06.6 0:39:36.9
49 3014 detail závodníka KABELKA Lukáš CZE 1984 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 34. /  Muži 1:30:19.3 0:39:49.6
50 6139 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 35. /  Muži 1:30:21.1 0:39:51.4
51 3018 detail závodníka DOMIN Marcel CZE 1976 --- 36. /  Muži 1:30:21.6 0:39:51.9
52 3016 detail závodníka HÁBLOVÁ Kateřina CZE 1986 AGROFERT cyklo tým 12. /  Ženy 1:30:23.3 0:39:53.6
53 6099 detail závodníka KŘIVANEC Šimon CZE 2008 P.R.D.I. Plzeň 37. /  Muži 1:30:39.6 0:40:09.9
54 3084 detail závodníka KŘIVANEC Zdeněk CZE 1975 P.R.D.I. Plzeň 38. /  Muži 1:30:39.8 0:40:10.1
55 3038 detail závodníka BLAŽKOVÁ Romana CZE 1974 --- 13. /  Ženy 1:30:40.3 0:40:10.6
56 3064 detail závodníka SRB Jiří CZE 2003 --- 39. /  Muži 1:31:43.8 0:41:14.1
57 3078 detail závodníka BOUMOVA Ivana CZE 1989 --- 14. /  Ženy 1:31:44.3 0:41:14.6
58 3085 detail závodníka HOLOUBEK Petr CZE 1980 --- 40. /  Muži 1:31:56.6 0:41:26.9
59 6104 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška CZE 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 2. /  Muži 1:31:57.6 0:41:27.9
60 3077 detail závodníka RESL Jaroslav CZE 1962 --- 41. /  Muži 1:32:18.8 0:41:49.1
61 3063 detail závodníka JADERNÁ Eva CZE 1982 --- 15. /  Ženy 1:32:25.8 0:41:56.1
62 3017 detail závodníka HŘEBÍČKOVÁ Barbora CZE 2002 Little Nails 16. /  Ženy 1:32:36.6 0:42:06.9
63 6057 detail závodníka FIŠER Jaroslav CZE 2007 --- 42. /  Muži 1:32:40.8 0:42:11.1
64 3116 detail závodníka LIDICKÝ Tomáš CZE 1981 Slavia Karlovy Vary 43. /  Muži 1:32:50.1 0:42:20.4
65 6106 detail závodníka LIDICKÝ Jakub CZE 2007 --- 44. /  Muži 1:32:51.6 0:42:21.9
66 3008 detail závodníka TUMA Martin CZE 1966 --- 45. /  Muži 1:32:53.1 0:42:23.4
67 3022 detail závodníka RUMLOVÁ Eliška CZE 2006 --- 17. /  Ženy 1:33:04.3 0:42:34.6
68 3023 detail závodníka RUMLOVÁ Lenka CZE 1975 --- 18. /  Ženy 1:33:05.0 0:42:35.3
69 3048 detail závodníka KOSOVÁ Jolana CZE 2001 --- 19. /  Ženy 1:33:32.1 0:43:02.4
70 6055 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 SYMBIO+ BMC 46. /  Muži 1:33:34.6 0:43:04.9
71 3109 detail závodníka PANUŠOVÁ Petra CZE 1975 SYMBIO+ BMC 20. /  Ženy 1:33:35.9 0:43:06.2
72 3132 detail závodníka ŠTĚPAŘOVÁ Michaela CZE 1997 --- 21. /  Ženy 1:33:55.8 0:43:26.1
73 3054 detail závodníka RYŠAVÁ Linda CZE 1983 --- 22. /  Ženy 1:34:00.6 0:43:30.9
74 3058 detail závodníka RICHTER David CZE 1989 --- 47. /  Muži 1:34:02.1 0:43:32.4
75 3009 detail závodníka KOŠŤÁL Milan CZE 1955 --- 48. /  Muži 1:34:16.3 0:43:46.6
76 6128 detail závodníka MIŠKELA Matěj CZE 2007 --- 4. /  Ženy 1:34:42.9 0:44:13.2
77 3060 detail závodníka STRAKOVÁ Katarina CZE 1988 --- 23. /  Ženy 1:35:04.3 0:44:34.6
78 6066 detail závodníka SLUKOVÁ Klotylda CZE 2009 --- 24. /  Ženy 1:35:38.1 0:45:08.4
79 3126 detail závodníka HURTOVÁ Lucie CZE 1987 --- 25. /  Ženy 1:35:49.8 0:45:20.1
80 6181 detail závodníka HELLER Daniel CZE 2007 --- 49. /  Muži 1:35:51.1 0:45:21.4
81 3082 detail závodníka OHRABLO Andrej SVK 2000 --- 50. /  Muži 1:35:51.4 0:45:21.7
82 3081 detail závodníka OHRABLO Juraj SVK 1973 --- 51. /  Muži 1:35:51.6 0:45:21.9
83 3080 detail závodníka OHRABLOVA Sona SVK 1975 --- 26. /  Ženy 1:35:52.4 0:45:22.7
84 3110 detail závodníka ŠIKOŠ Jakub CZE 2007 --- 52. /  Muži 1:35:52.6 0:45:22.9
85 3112 detail závodníka ŠIKOŠ Štěpán CZE 1974 --- 53. /  Muži 1:35:53.9 0:45:24.2
86 3073 detail závodníka SCHULLEROVÁ Pavlína CZE 1981 Zachy Bike team 27. /  Ženy 1:35:54.9 0:45:25.2
87 3062 detail závodníka ENTLICHEROVA Veronika CZE 1974 --- 28. /  Ženy 1:35:56.4 0:45:26.7
88 3069 detail závodníka JANÁČKOVÁ Lucie CZE 2003 --- 3. /  Muži 1:36:43.9 0:46:14.2
89 3068 detail závodníka JANÁČKOVÁ Lucie CZE 1982 --- 4. /  Muži 1:36:46.1 0:46:16.4
90 3119 detail závodníka HRKEL Ladislav CZE 1955 --- 54. /  Muži 1:36:47.4 0:46:17.7
91 3003 detail závodníka MICHÁLEK Jiří CZE 1966 --- 55. /  Muži 1:39:49.6 0:49:19.9
92 3034 detail závodníka MICHÁLEK Petr CZE 1998 --- 56. /  Muži 1:39:55.1 0:49:25.4
93 3033 detail závodníka MICHÁLKOVÁ Jana CZE 1971 --- 29. /  Ženy 1:40:05.6 0:49:35.9
94 6115 detail závodníka BEZDĚK Matyáš CZE 2009 --- 5. /  Ženy 1:40:39.6 0:50:09.9
95 3047 detail závodníka KARLACHOVÁ Alexandra CZE 1976 --- 30. /  Ženy 1:40:39.6 0:50:09.9
96 6105 detail závodníka BEZDĚK Tadeáš CZE 2005 --- 6. /  Ženy 1:40:40.1 0:50:10.4
97 3075 detail závodníka KRYŠTOF František CZE 1980 --- 57. /  Muži 1:41:46.6 0:51:16.9
98 3135 detail závodníka FRAŇKOVÁ Monika CZE 1966 --- 31. /  Ženy 1:42:00.5 0:51:30.8
99 3074 detail závodníka PATOČKOVÁ Anna CZE 1981 --- 32. /  Ženy 1:42:00.9 0:51:31.2
100 3071 detail závodníka ŘÍHOVÁ Hana CZE 1976 MNÍŠEK POD BRDY 33. /  Ženy 1:43:48.4 0:53:18.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru