Trans Brdy České spořitelny
DATUM : | 22.4.2017 | MÍSTO : | Dobřichovice |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | kolopro.cz/zavody/detail/492 |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filtr aktivní
| výběr aktivní
Načítání ...
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
diplom | 3096 | AULÍK Radovan | 1973 | --- | 2:25:05.7 | ||
diplom | 6199 | AULÍKOVÁ Barbora | 2012 | --- | 2:25:05.4 | ||
diplom | 3079 | BAČOVSKÝ Jan | 2000 | --- | 1:23:50.3 | ||
diplom | 3004 | BEČVÁŘ David | 1978 | --- | 1:26:05.8 | ||
diplom | 6071 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | STILL | 1:26:15.6 | ||
diplom | 3104 | BEHENSKÁ Ingrid | 1970 | --- | 1:28:45.3 | ||
diplom | 6115 | BEZDĚK Matyáš | 2009 | --- | 1:40:39.6 | ||
diplom | 6105 | BEZDĚK Tadeáš | 2005 | --- | 1:40:40.1 | ||
diplom | 3041 | BEZSTAROSTI Luděk | 1973 | BAKAKO Nová Paka | 1:20:05.9 | ||
diplom | 6093 | BEZSTAROSTI Nicol | 2006 | BAKAKO Nová Paka | 1:20:05.7 | ||
diplom | 3038 | BLAŽKOVÁ Romana | 1974 | --- | 1:30:40.3 | ||
diplom | 3078 | BOUMOVA Ivana | 1989 | --- | 1:31:44.3 | ||
diplom | 3066 | DIVILA Tomáš | 1990 | --- | 1:28:05.3 | ||
diplom | 3019 | DOKLÁDALOVÁ Hana | 1969 | --- | 1:50:49.4 | ||
diplom | 3018 | DOMIN Marcel | 1976 | --- | 1:30:21.6 | ||
diplom | 6139 | DOMIN Matyáš | 2011 | Hvězda Praha | 1:30:21.1 | ||
diplom | 3021 | DUBŠÍKOVÁ Ivana | 1987 | --- | 1:28:14.1 | ||
diplom | 3129 | DVOŘÁK Petr | 1980 | --- | 1:28:40.1 | ||
diplom | 3062 | ENTLICHEROVA Veronika | 1974 | --- | 1:35:56.4 | ||
diplom | 3027 | FIRÝTOVÁ Petra | 1993 | TheBIKE.cz | 1:53:54.4 | ||
diplom | 6057 | FIŠER Jaroslav | 2007 | --- | 1:32:40.8 | ||
diplom | 3135 | FRAŇKOVÁ Monika | 1966 | --- | 1:42:00.5 | ||
diplom | 3016 | HÁBLOVÁ Kateřina | 1986 | AGROFERT cyklo tým | 1:30:23.3 | ||
diplom | 3024 | HANUSOVÁ Jana | 1989 | --- | 1:51:17.4 | ||
diplom | 6181 | HELLER Daniel | 2007 | --- | 1:35:51.1 | ||
diplom | 3085 | HOLOUBEK Petr | 1980 | --- | 1:31:56.6 | ||
diplom | 6104 | HOLOUBKOVÁ Eliška | 2008 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 1:31:57.6 | ||
diplom | 3119 | HRKEL Ladislav | 1955 | --- | 1:36:47.4 | ||
diplom | 3017 | HŘEBÍČKOVÁ Barbora | 2002 | Little Nails | 1:32:36.6 | ||
diplom | 3126 | HURTOVÁ Lucie | 1987 | --- | 1:35:49.8 | ||
diplom | 3063 | JADERNÁ Eva | 1982 | --- | 1:32:25.8 | ||
diplom | 3067 | JANÁČEK Petr | 1979 | --- | 0:53:49.8 | ||
diplom | 3068 | JANÁČKOVÁ Lucie | 1982 | --- | 1:36:46.1 | ||
diplom | 3069 | JANÁČKOVÁ Lucie | 2003 | --- | 1:36:43.9 | ||
diplom | 3014 | KABELKA Lukáš | 1984 | ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM | 1:30:19.3 | ||
diplom | 3047 | KARLACHOVÁ Alexandra | 1976 | --- | 1:40:39.6 | ||
diplom | 6317 | KINDL Petr | 2008 | --- | 1:20:01.5 | ||
diplom | 3125 | KINDL Petr | 1965 | --- | 1:20:05.5 | ||
diplom | 3111 | KLAJMON Igor | 1972 | --- | 1:47:23.4 | ||
diplom | 6250 | KLAJMONOVÁ Amélie | 2007 | --- | 1:47:25.4 | ||
diplom | 6031 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | --- | 1:28:06.3 | ||
diplom | 3105 | KOS Jan | 2003 | Prague Black Panters | 1:26:20.6 | ||
diplom | 3048 | KOSOVÁ Jolana | 2001 | --- | 1:33:32.1 | ||
diplom | 3009 | KOŠŤÁL Milan | 1955 | --- | 1:34:16.3 | ||
diplom | 3072 | KRÁTKÁ Petra | 1973 | --- | 2:25:18.2 | ||
diplom | 3075 | KRYŠTOF František | 1980 | --- | 1:41:46.6 | ||
diplom | 6099 | KŘIVANEC Šimon | 2008 | P.R.D.I. Plzeň | 1:30:39.6 | ||
diplom | 6098 | KŘIVANEC Štěpán | 2008 | P.R.D.I. Plzeň | 1:03:56.3 | ||
diplom | 3084 | KŘIVANEC Zdeněk | 1975 | P.R.D.I. Plzeň | 1:30:39.8 | ||
diplom | 3118 | KŘÍŽ Pavel | 1983 | DA-BA | 0:59:15.2 | ||
diplom | 3012 | KUBRICHTOVÁ Michaela | 1985 | Myšáci | 1:26:10.6 | ||
diplom | 3055 | KUPEC Jiří | 1952 | --- | 0:59:17.2 | ||
diplom | 6106 | LIDICKÝ Jakub | 2007 | --- | 1:32:51.6 | ||
diplom | 3116 | LIDICKÝ Tomáš | 1981 | Slavia Karlovy Vary | 1:32:50.1 | ||
diplom | 3015 | MÁLEK Martin | 1969 | --- | 1:05:48.8 | ||
diplom | 3032 | MÁŠA Josef | 1980 | --- | 0:52:21.3 | ||
diplom | 3122 | MATYAŠKOVÁ Jana | 1970 | --- | 1:24:26.1 | ||
diplom | 3123 | MENDLÍK Petr | 1981 | --- | 0:53:59.6 | ||
diplom | 3003 | MICHÁLEK Jiří | 1966 | --- | 1:39:49.6 | ||
diplom | 3034 | MICHÁLEK Petr | 1998 | --- | 1:39:55.1 | ||
diplom | 3033 | MICHÁLKOVÁ Jana | 1971 | --- | 1:40:05.6 | ||
diplom | 6128 | MIŠKELA Matěj | 2007 | --- | 1:34:42.9 | ||
diplom | 3131 | NOVÁK Petr | 1964 | --- | 0:58:19.3 | ||
diplom | 3130 | NOVÁK Václav | 2003 | --- | 0:57:46.5 | ||
diplom | 3026 | NOVOTNÝ Josef | 1986 | --- | 0:58:34.5 | ||
diplom | 6122 | NOVÝ Tomáš | 2008 | copr přeštice | 1:30:06.6 | ||
diplom | 3039 | NOVÝ Zbyšek | 1965 | --- | 1:27:15.0 | ||
diplom | 3082 | OHRABLO Andrej | 2000 | --- | 1:35:51.4 | ||
diplom | 3081 | OHRABLO Juraj | 1973 | --- | 1:35:51.6 | ||
diplom | 3080 | OHRABLOVA Sona | 1975 | --- | 1:35:52.4 | ||
diplom | 6055 | PANUŠ Jakub | 2009 | SYMBIO+ BMC | 1:33:34.6 | ||
diplom | 3109 | PANUŠOVÁ Petra | 1975 | SYMBIO+ BMC | 1:33:35.9 | ||
diplom | 3074 | PATOČKOVÁ Anna | 1981 | --- | 1:42:00.9 | ||
diplom | 3092 | PETRŽELA Martin | 1971 | Volvo - Rock Machine | 0:54:21.7 | ||
diplom | 3101 | POLÁČEK Adam | 2002 | AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE | 0:58:30.2 | ||
diplom | 3011 | POLÁČEK Pavel | 1972 | AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE | 0:58:23.2 | ||
diplom | 3057 | PROCHÁZKOVÁ Ivana | 1957 | --- | 0:59:15.9 | ||
diplom | 3077 | RESL Jaroslav | 1962 | --- | 1:32:18.8 | ||
diplom | 3058 | RICHTER David | 1989 | --- | 1:34:02.1 | ||
diplom | 3061 | RICHTEROVÁ Hana | 1967 | --- | 1:26:58.1 | ||
diplom | 3013 | ROČÁREK Martin | 1982 | --- | 1:28:54.8 | ||
diplom | 3022 | RUMLOVÁ Eliška | 2006 | --- | 1:33:04.3 | ||
diplom | 3023 | RUMLOVÁ Lenka | 1975 | --- | 1:33:05.0 | ||
diplom | 3053 | RYBÁK Jan | 2004 | --- | 1:06:52.8 | ||
diplom | 3052 | RYBÁK Jaroslav | 1974 | --- | 1:57:43.4 | ||
diplom | 3051 | RYBÁKOVÁ Lenka | 1976 | --- | 1:57:45.4 | ||
diplom | 3054 | RYŠAVÁ Linda | 1983 | --- | 1:34:00.6 | ||
diplom | 3071 | ŘÍHOVÁ Hana | 1976 | MNÍŠEK POD BRDY | 1:43:48.4 | ||
diplom | 3073 | SCHULLEROVÁ Pavlína | 1981 | Zachy Bike team | 1:35:54.9 | ||
diplom | 3117 | SLÁDEK Aleš | 1945 | --- | 1:18:40.2 | ||
diplom | 6176 | SLUKOVÁ Babeta | 2011 | --- | 1:43:48.9 | ||
diplom | 6066 | SLUKOVÁ Klotylda | 2009 | --- | 1:35:38.1 | ||
diplom | 6207 | SMEJKAL Adam | 2007 | --- | 0:54:33.7 | ||
diplom | 3002 | SMEJKAL Jan | 1973 | --- | 0:54:33.3 | ||
diplom | 3128 | SOUČEK Rostislav | 1966 | --- | 1:28:38.8 | ||
diplom | 3064 | SRB Jiří | 2003 | --- | 1:31:43.8 | ||
diplom | 6020 | STAŇKOVÁ Aneta | 2004 | BAKAKO Nová Paka | 1:17:12.9 | ||
diplom | 3060 | STRAKOVÁ Katarina | 1988 | --- | 1:35:04.3 | ||
diplom | 3020 | ŠALANDA Vít | 1977 | --- | 1:05:47.5 | ||
diplom | 3110 | ŠIKOŠ Jakub | 2007 | --- | 1:35:52.6 |