Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO

MTB
DATUM :13.5.2017 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # Cíl #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # Cíl #
1 6576 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:17:50.1 0:00:00.0 03:12.6 [1] 1 02:49.9 [1] 1 02:54.1 [1] 1 02:59.0 [2] 1 02:57.1 [2] 1 02:57.2 [4] 1
2 6578 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Hana CZE 2004 Craft Author Bike Team 1. /  Žákyně 12-13 let 0:18:02.9 0:00:12.7 03:19.4 [3] 3 02:52.3 [2] 3 02:56.7 [2] 3 03:00.3 [3] 2 02:59.7 [4] 2 02:54.2 [2] 2
3 6872 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Justýna CZE 2004 Dukla Praha 2. /  Žákyně 12-13 let 0:18:10.6 0:00:20.5 03:14.8 [2] 2 02:55.8 [3] 2 02:57.8 [4] 2 03:01.3 [4] 3 02:59.5 [3] 3 03:01.3 [6] 3
4 6882 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 Bicykl Kříž Junior Team 2. /  Žáci 12-13 let 0:18:28.1 0:00:38.0 03:19.6 [4] 4 02:58.6 [5] 5 02:59.4 [5] 5 03:04.1 [5] 4 03:11.4 [7] 5 02:54.8 [3] 4
5 6890 detail závodníka KADLEC Milan CZE 2004 --- 3. /  Žáci 12-13 let 0:18:29.1 0:00:39.0 03:29.2 [6] 6 03:32.5 [19] 10 02:57.1 [3] 8 02:53.0 [1] 7 02:53.2 [1] 6 02:44.0 [1] 5
6 6604 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 4. /  Žáci 12-13 let 0:18:29.7 0:00:39.5 03:20.1 [5] 5 02:57.2 [4] 4 02:59.9 [6] 4 03:05.4 [7] 5 03:09.6 [6] 4 02:57.3 [5] 6
7 6873 detail závodníka LHOTÁK Václav CZE 2004 --- 5. /  Žáci 12-13 let 0:19:06.4 0:01:16.2 03:32.1 [7] 7 03:04.5 [6] 6 03:06.0 [7] 6 03:05.0 [6] 6 03:04.1 [5] 7 03:14.6 [9] 7
8 6877 detail závodníka NÝDRLE Filip CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 6. /  Žáci 12-13 let 0:19:24.8 0:01:34.6 03:33.6 [8] 8 03:08.0 [7] 7 03:08.2 [8] 7 03:09.5 [8] 8 03:16.0 [8] 8 03:09.4 [7] 8
9 6755 detail závodníka BAJER Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 7. /  Žáci 12-13 let 0:20:02.9 0:02:12.7 03:45.6 [13] 13 03:15.2 [8] 9 03:08.3 [9] 9 03:17.7 [9] 9 03:19.0 [9] 9 03:17.0 [11] 9
10 6822 detail závodníka ŠIMEK Marek Emanuel CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 8. /  Žáci 12-13 let 0:20:31.7 0:02:41.5 03:44.4 [10] 10 03:15.4 [9] 8 03:25.2 [14] 10 03:23.2 [11] 10 03:22.9 [11] 10 03:20.3 [13] 10
11 6748 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žákyně 12-13 let 0:20:41.4 0:02:51.2 03:45.4 [12] 12 03:19.7 [10] 12 03:24.0 [11] 11 03:24.2 [12] 11 03:27.2 [14] 11 03:20.7 [14] 11
12 6589 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 Head-bikes team 9. /  Žáci 12-13 let 0:20:41.8 0:02:51.6 03:45.3 [11] 11 03:21.6 [12] 13 03:25.0 [12] 13 03:26.2 [14] 12 03:29.0 [17] 12 03:14.6 [10] 12
13 6697 detail závodníka ZEMAN Radim CZE 2004 Bike & Ski Bakajda 10. /  Žáci 12-13 let 0:20:42.4 0:02:52.2 03:48.6 [14] 14 03:21.0 [11] 14 03:22.0 [10] 12 03:29.0 [16] 13 03:27.6 [15] 13 03:14.0 [8] 13
14 6878 detail závodníka TERŠL Anna CZE 2004 Bikeclinic Junior Team 4. /  Žákyně 12-13 let 0:21:00.7 0:03:10.5 03:51.6 [15] 15 03:28.0 [17] 16 03:28.2 [15] 15 03:24.9 [13] 14 03:23.6 [12] 14 03:24.2 [15] 14
15 6818 detail závodníka PAŘEZ Tomáš CZE 2004 Expres CZ- Scott Team Kolín 11. /  Žáci 12-13 let 0:21:08.7 0:03:18.5 03:39.5 [9] 9 03:25.1 [14] 11 03:34.0 [17] 14 03:41.5 [19] 15 03:28.2 [16] 16 03:20.3 [12] 15
16 6600 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 5. /  Žákyně 12-13 let 0:21:13.9 0:03:23.7 04:10.9 [21] 21 03:26.2 [16] 19 03:25.1 [13] 18 03:19.1 [10] 16 03:22.5 [10] 15 03:30.0 [16] 16
17 6876 detail závodníka SOUKUP Vojta CZE 2005 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:18:08.1 - 1 Lap(s) 04:00.9 [18] 18 03:29.9 [18] 18 03:32.3 [16] 19 03:33.1 [18] 19 03:31.7 [18] 17 --- ---
18 6692 detail závodníka POMAHAČ Jan CZE 2005 TOP TEN TEPLICE 13. /  Žáci 12-13 let 0:18:19.9 - 1 Lap(s) 04:00.4 [17] 17 03:23.5 [13] 17 03:36.2 [19] 17 03:32.1 [17] 17 03:47.6 [19] 18 --- ---
19 6621 detail závodníka GLAISTER Mia Maria CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 6. /  Žákyně 12-13 let 0:18:21.9 - 1 Lap(s) 03:52.7 [16] 16 03:25.4 [15] 15 03:34.2 [18] 16 03:41.7 [20] 18 03:47.7 [20] 19 --- ---
20 6762 detail závodníka NÝDRLOVÁ Nela CZE 2005 INOX cycling team 7. /  Žákyně 12-13 let 0:18:22.0 - 1 Lap(s) 04:10.2 [20] 20 03:41.4 [20] 20 03:37.2 [20] 20 03:26.2 [15] 20 03:26.8 [13] 20 --- ---
21 6684 detail závodníka KORČÁK Jan CZE 2005 --- 14. /  Žáci 12-13 let 0:19:24.7 - 1 Lap(s) 04:09.4 [19] 19 03:46.7 [21] 21 03:50.5 [22] 21 03:49.2 [21] 21 03:48.7 [21] 21 --- ---
22 6757 detail závodníka KUBÁNEK Bronislav CZE 2004 ZNACAR Holice 15. /  Žáci 12-13 let 0:19:46.9 - 1 Lap(s) 04:11.6 [22] 22 03:48.0 [23] 22 03:48.1 [21] 22 03:54.8 [22] 22 04:04.2 [25] 22 --- ---
23 6643 detail závodníka ŠOTEK Daniel CZE 2005 --- 16. /  Žáci 12-13 let 0:20:06.4 - 1 Lap(s) 04:19.9 [24] 24 03:53.0 [25] 24 03:54.5 [25] 24 04:00.7 [23] 24 03:58.2 [22] 23 --- ---
24 6702 detail závodníka PODLIPNÁ Bára CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 8. /  Žákyně 12-13 let 0:20:09.2 - 1 Lap(s) 04:16.1 [23] 23 03:47.2 [22] 23 03:54.2 [24] 23 04:03.7 [25] 23 04:07.7 [26] 24 --- ---
25 6841 detail závodníka FRAŇKOVÁ Natálie CZE 2004 --- 9. /  Žákyně 12-13 let 0:20:23.2 - 1 Lap(s) 04:28.9 [25] 25 03:57.3 [26] 26 03:52.3 [23] 25 04:02.5 [24] 25 04:02.0 [23] 25 --- ---
26 6875 detail závodníka KOVÁŘ Daniel CZE 2005 --- 17. /  Žáci 12-13 let 0:20:38.9 - 1 Lap(s) 04:31.3 [26] 26 03:51.5 [24] 25 04:03.5 [26] 26 04:10.0 [26] 26 04:02.5 [24] 26 --- ---
27 6758 detail závodníka MATĚJKOVÁ Kateřina CZE 2005 --- 10. /  Žákyně 12-13 let 0:21:50.2 - 1 Lap(s) 04:33.6 [27] 27 04:04.7 [27] 27 04:17.7 [27] 27 04:29.7 [27] 27 04:24.2 [27] 27 --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru