Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO

MTB
DATUM :13.5.2017 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 6577 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2007 --- 1. /  Žáci 10-11 let 0:12:27.1 0:00:00.0 03:36.9 [6] 6 02:50.9 [1] 1 02:57.5 [1] 1 03:01.6 [2] 1
2 6798 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 KC KOOPERATIVA Jablonec/Nisou 2. /  Žáci 10-11 let 0:12:30.1 0:00:03.0 03:36.1 [3] 3 02:55.8 [3] 3 02:59.8 [2] 2 02:58.2 [1] 2
3 6582 detail závodníka HENDRYCH Vojta CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 10-11 let 0:12:49.6 0:00:22.5 03:36.5 [4] 4 02:55.0 [2] 2 03:07.0 [3] 3 03:11.0 [12] 3
4 6599 detail závodníka DLOUHÁ Aneta CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:12:54.3 0:00:27.2 03:35.7 [1] 1 03:05.1 [7] 6 03:08.7 [5] 5 03:04.7 [3] 4
5 6593 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 10-11 let 0:12:55.1 0:00:28.0 03:38.9 [7] 7 02:59.6 [4] 4 03:08.2 [4] 4 03:08.2 [6] 5
6 6639 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 10-11 let 0:12:58.1 0:00:31.0 03:35.8 [2] 2 03:03.4 [5] 5 03:13.0 [11] 6 03:05.7 [4] 6
7 6574 detail závodníka DUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 Horní Hanychov 2. /  Žákyně 10-11 let 0:12:59.3 0:00:32.2 03:36.7 [5] 5 03:06.0 [9] 7 03:09.9 [7] 7 03:06.5 [5] 7
8 6598 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 10-11 let 0:13:06.1 0:00:39.0 03:39.5 [8] 8 03:06.0 [8] 9 03:12.0 [9] 9 03:08.5 [7] 8
9 6726 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 10-11 let 0:13:06.8 0:00:39.7 03:39.8 [10] 10 03:06.9 [10] 10 03:11.0 [8] 10 03:09.0 [8] 9
10 6609 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:13:07.3 0:00:40.2 03:40.6 [11] 11 03:03.7 [6] 8 03:08.9 [6] 8 03:14.0 [15] 10
11 6583 detail závodníka ŠULCOVÁ Jana CZE 2006 Expres CZ - Scott Team Kolín 4. /  Žákyně 10-11 let 0:13:26.8 0:00:59.7 03:51.1 [15] 15 03:10.0 [11] 13 03:13.5 [13] 12 03:12.0 [13] 11
12 6592 detail závodníka NOVÁKOVÁ Daniela CZE 2007 POCTA BIKE GALLERY 5. /  Žákyně 10-11 let 0:13:29.1 0:01:02.0 03:39.7 [9] 9 03:17.2 [18] 11 03:17.2 [17] 11 03:14.9 [17] 12
13 6842 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BIKETEAM TURNOV 8. /  Žáci 10-11 let 0:13:32.8 0:01:05.7 03:57.6 [21] 21 03:12.3 [12] 16 03:12.1 [10] 14 03:10.7 [11] 13
14 6886 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Natálie CZE 2006 --- 6. /  Žákyně 10-11 let 0:13:38.9 0:01:11.8 03:43.5 [12] 12 03:17.1 [17] 12 03:15.4 [14] 13 03:22.8 [22] 14
15 6902 detail závodníka SRP Daniel CZE 2007 Cyklosport PIT stop Klatovy 9. /  Žáci 10-11 let 0:13:39.3 0:01:12.2 03:55.5 [20] 20 03:12.5 [13] 14 03:22.0 [23] 17 03:09.2 [9] 15
16 6624 detail závodníka VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žákyně 10-11 let 0:13:39.9 0:01:12.8 03:57.8 [23] 23 03:16.7 [16] 20 03:13.2 [12] 16 03:12.1 [14] 16
17 6854 detail závodníka HAVELKA Matěj CZE 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 10-11 let 0:13:41.9 0:01:14.8 03:59.3 [24] 24 03:14.4 [14] 18 03:18.0 [19] 18 03:10.1 [10] 17
18 6636 detail závodníka RAJS Josef CZE 2007 Ck loko Rakovnik 11. /  Žáci 10-11 let 0:13:44.8 0:01:17.7 03:50.9 [14] 14 03:18.2 [21] 15 03:17.2 [18] 15 03:18.4 [20] 18
19 6724 detail závodníka TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 12. /  Žáci 10-11 let 0:13:47.3 0:01:20.2 03:54.5 [18] 18 03:18.2 [20] 17 03:20.0 [22] 20 03:14.5 [16] 19
20 6802 detail závodníka SKŮČEK Kristian CZE 2006 livingroomworkout.eu 13. /  Žáci 10-11 let 0:13:48.1 0:01:21.0 03:50.6 [13] 13 03:25.3 [25] 22 03:16.1 [16] 19 03:15.9 [18] 20
21 6632 detail závodníka CHVOJKA Filip CZE 2007 GHOST Team 14. /  Žáci 10-11 let 0:13:52.4 0:01:25.3 03:59.5 [25] 25 03:17.3 [19] 23 03:19.1 [20] 21 03:16.3 [19] 21
22 6799 detail závodníka CEBULOVÁ Klára CZE 2006 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 8. /  Žákyně 10-11 let 0:14:10.1 0:01:43.0 03:51.1 [15] 15 03:23.1 [22] 19 03:24.0 [25] 22 03:31.7 [29] 22
23 6620 detail závodníka VAŠKOVSKÁ Michaela CZE 2006 ČKL Harrachov 9. /  Žákyně 10-11 let 0:14:10.5 0:01:43.4 03:54.6 [19] 19 03:24.1 [24] 24 03:26.9 [26] 26 03:24.7 [23] 23
24 6925 detail závodníka HÁJEK Theodor CZE 2007 POCTA - BikeGallery 15. /  Žáci 10-11 let 0:14:10.7 0:01:43.6 04:00.3 [27] 27 03:25.7 [26] 25 03:19.1 [21] 25 03:25.5 [24] 24
25 6616 detail závodníka ALDORFOVÁ Eliška CZE 2006 ARF Ivančice 10. /  Žákyně 10-11 let 0:14:16.3 0:01:49.2 03:52.3 [17] 17 03:23.4 [23] 21 03:28.0 [28] 24 03:32.5 [30] 25
26 6915 detail závodníka ARWOLD Adam CZE 2007 --- 16. /  Žáci 10-11 let 0:14:26.8 0:01:59.7 04:11.6 [33] 33 03:14.6 [15] 26 03:16.0 [15] 23 03:44.5 [40] 26
27 6749 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 SYMBIO+ BMC 11. /  Žákyně 10-11 let 0:14:34.9 0:02:07.7 04:06.5 [31] 31 03:33.7 [30] 30 03:23.4 [24] 28 03:31.0 [28] 27
28 6887 detail závodníka VOLEJNÍKOVÁ Nikola CZE 2006 --- 12. /  Žákyně 10-11 let 0:14:39.3 0:02:12.2 03:57.7 [22] 22 03:31.9 [29] 27 03:33.0 [30] 27 03:36.5 [32] 28
29 6913 detail závodníka FIŠER Jaroslav CZE 2007 --- 17. /  Žáci 10-11 let 0:14:51.2 0:02:24.1 04:14.8 [35] 35 03:31.3 [28] 33 03:35.1 [31] 30 03:29.9 [27] 29
30 6693 detail závodníka BERANOVÁ Jana CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 13. /  Žákyně 10-11 let 0:14:54.2 0:02:27.1 04:25.3 [42] 42 03:41.9 [39] 40 03:27.5 [27] 35 03:19.4 [21] 30
31 6594 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 --- 14. /  Žákyně 10-11 let 0:15:00.5 0:02:33.4 04:20.6 [39] 39 03:35.1 [31] 35 03:36.0 [33] 33 03:28.7 [26] 31
32 6611 detail závodníka LUBAS Jan CZE 2007 AC Jablonec nad Nisou 18. /  Žáci 10-11 let 0:15:03.6 0:02:36.5 03:59.9 [26] 26 03:37.9 [34] 28 03:42.3 [39] 29 03:43.4 [39] 32
33 6803 detail závodníka BEHENSKÝ Kristian CZE 2006 --- 19. /  Žáci 10-11 let 0:15:07.3 0:02:40.2 04:03.8 [28] 28 03:40.1 [36] 31 03:43.6 [40] 31 03:39.7 [36] 33
34 6745 detail závodníka KRASILOV Jiří CZE 2006 MTB Sokol Sobotka 20. /  Žáci 10-11 let 0:15:08.1 0:02:41.0 04:07.5 [32] 32 03:38.5 [35] 32 03:47.2 [45] 34 03:34.7 [31] 34
35 6635 detail závodníka ČAPKOVÁ Claudie CZE 2007 IVAR CS AUTHOR TEAM 15. /  Žákyně 10-11 let 0:15:09.8 0:02:42.7 04:04.3 [29] 29 03:35.5 [32] 29 03:50.5 [47] 32 03:39.5 [35] 35
36 6922 detail závodníka PETSCHOVÁ Kristýna CZE 2006 vebrovyboudy.com 16. /  Žákyně 10-11 let 0:15:14.5 0:02:47.4 04:16.9 [36] 36 03:41.9 [38] 37 03:38.0 [35] 37 03:37.6 [34] 36
37 6630 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 --- 17. /  Žákyně 10-11 let 0:15:18.7 0:02:51.6 04:18.3 [37] 37 03:41.4 [37] 38 03:36.8 [34] 36 03:42.1 [38] 37
38 6759 detail závodníka PAULUS František CZE 2007 BAKAKO Nová Paka 21. /  Žáci 10-11 let 0:15:19.8 0:02:52.7 04:54.8 [65] 65 03:29.7 [27] 49 03:29.5 [29] 43 03:25.7 [25] 38
39 6787 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 BSK Juniors 18. /  Žákyně 10-11 let 0:15:23.3 0:02:56.2 04:05.8 [30] 30 03:46.7 [45] 34 03:46.0 [43] 38 03:44.7 [41] 39
40 6645 detail závodníka BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka 19. /  Žákyně 10-11 let 0:15:28.6 0:03:01.4 04:30.3 [48] 48 03:42.5 [41] 46 03:38.5 [36] 41 03:37.2 [33] 40
41 6637 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 IVAR CS – AUTHOR TEAM 20. /  Žákyně 10-11 let 0:15:38.5 0:03:11.4 04:28.8 [45] 45 03:42.9 [42] 44 03:40.5 [37] 42 03:46.2 [42] 41
42 6800 detail závodníka KUNTOŠ Matěj CZE 2006 --- 22. /  Žáci 10-11 let 0:15:38.7 0:03:11.6 04:12.8 [34] 34 03:45.2 [43] 36 03:44.0 [41] 40 03:56.5 [52] 42
43 6653 detail závodníka KORBEL Daniel CZE 2006 Six Monkeys 23. /  Žáci 10-11 let 0:15:40.3 0:03:13.2 04:29.7 [47] 47 03:47.3 [46] 47 03:42.0 [38] 46 03:41.2 [37] 43
44 6941 detail závodníka DLASK Marek CZE 2007 LAWI- AUTHOR TEAM 24. /  Žáci 10-11 let 0:15:43.3 0:03:16.2 04:18.7 [38] 38 03:49.8 [50] 41 03:45.5 [42] 43 03:49.2 [45] 44
45 6644 detail závodníka RŮŽIČKA Vojtěch CZE 2007 --- 25. /  Žáci 10-11 let 0:15:49.4 0:03:22.3 04:23.9 [41] 41 03:45.4 [44] 42 03:52.4 [52] 47 03:47.6 [44] 45
46 6752 detail závodníka NOHÁČOVÁ Anna CZE 2007 PSK Olymp Praha 21. /  Žákyně 10-11 let 0:15:57.5 0:03:30.4 04:27.5 [44] 44 03:42.2 [40] 43 03:46.0 [44] 45 04:01.7 [53] 46
47 6634 detail závodníka HOLANOVÁ Anděla CZE 2006 Symbio+BMC 22. /  Žákyně 10-11 let 0:15:58.9 0:03:31.8 04:23.6 [40] 40 03:48.8 [48] 45 03:59.7 [59] 48 03:46.6 [43] 47
48 6780 detail závodníka POPELKA Filip CZE 2007 Adastra Sokol Veltěž 26. /  Žáci 10-11 let 0:16:02.6 0:03:35.5 04:28.9 [46] 46 03:37.1 [33] 39 03:35.7 [32] 39 04:20.7 [55] 48
49 6640 detail závodníka VYHNISOVÁ Viktorie CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 23. /  Žákyně 10-11 let 0:16:09.8 0:03:42.7 04:37.8 [52] 52 03:48.7 [47] 50 03:53.3 [53] 50 03:49.9 [49] 49
50 6857 detail závodníka SENEŠI Filip CZE 2006 ACT leraK Blansko 27. /  Žáci 10-11 let 0:16:11.5 0:03:44.4 04:30.5 [49] 49 03:50.2 [52] 48 03:54.7 [54] 49 03:55.9 [51] 50
51 6663 detail závodníka JÍLKOVÁ Sabina CZE 2007 --- 24. /  Žákyně 10-11 let 0:16:13.3 0:03:46.2 04:39.5 [54] 54 03:52.9 [55] 53 03:51.3 [50] 52 03:49.5 [46] 51
52 6773 detail závodníka VOPRŠALOVÁ Kateřina CZE 2006 BAKAKO Nová Paka 25. /  Žákyně 10-11 let 0:16:14.8 0:03:47.7 04:43.3 [59] 59 03:51.0 [53] 56 03:50.9 [49] 54 03:49.5 [46] 52
53 6747 detail závodníka JUNG Matěj CZE 2006 --- 28. /  Žáci 10-11 let 0:16:14.8 0:03:47.7 04:39.3 [53] 53 03:53.5 [56] 54 03:48.7 [46] 51 03:53.2 [50] 53
54 6903 detail závodníka FALTEJSKOVÁ Lucie CZE 2007 --- 26. /  Žákyně 10-11 let 0:16:17.3 0:03:50.2 04:46.7 [61] 61 03:50.0 [51] 58 03:50.8 [48] 55 03:49.7 [48] 54
55 6657 detail závodníka MAŘÍK Petr CZE 2006 Juvena Horosedly 29. /  Žáci 10-11 let 0:16:33.1 0:04:06.0 04:34.8 [50] 50 03:54.7 [58] 51 03:55.2 [56] 53 04:08.2 [54] 55
56 6816 detail závodníka SVOBODA Petr CZE 2007 --- 30. /  Žáci 10-11 let 0:12:29.3 - 1 Lap(s) 04:41.5 [57] 57 03:52.9 [54] 57 03:54.8 [55] 56 --- ---
57 6927 detail závodníka KŘEPELA Jan CZE 2007 --- 31. /  Žáci 10-11 let 0:12:29.8 - 1 Lap(s) 04:42.5 [58] 58 03:55.7 [59] 59 03:51.5 [51] 57 --- ---
58 6660 detail závodníka MORAVEC Ondřej CZE 2007 GHOST Team 32. /  Žáci 10-11 let 0:12:31.6 - 1 Lap(s) 04:45.3 [60] 60 03:48.9 [49] 55 03:57.3 [57] 58 --- ---
59 6668 detail závodníka HOLUB Čeněk CZE 2006 --- 33. /  Žáci 10-11 let 0:12:38.8 - 1 Lap(s) 04:26.9 [43] 43 04:03.7 [60] 52 04:08.2 [62] 59 --- ---
60 6891 detail závodníka PAVLÍČKOVÁ Johana CZE 2006 --- 27. /  Žákyně 10-11 let 0:13:00.3 - 1 Lap(s) 04:40.5 [55] 55 04:08.2 [62] 61 04:11.5 [63] 60 --- ---
61 6897 detail závodníka ŠŤOVÍČKOVÁ Vendula CZE 2006 --- 28. /  Žákyně 10-11 let 0:13:04.8 - 1 Lap(s) 04:58.8 [68] 68 04:08.5 [63] 66 03:57.5 [58] 61 --- ---
62 6904 detail závodníka KONDĚLKOVÁ Leontýna CZE 2006 --- 29. /  Žákyně 10-11 let 0:13:06.5 - 1 Lap(s) 04:36.6 [51] 51 04:29.1 [73] 64 04:00.7 [61] 62 --- ---
63 6659 detail závodníka ZACH Martin CZE 2007 --- 34. /  Žáci 10-11 let 0:13:08.6 - 1 Lap(s) 04:50.9 [63] 63 04:04.9 [61] 62 04:12.7 [64] 63 --- ---
64 6935 detail závodníka CIHLÁŘ Adam CZE 2006 --- 35. /  Žáci 10-11 let 0:13:14.9 - 1 Lap(s) 05:03.3 [71] 71 04:11.2 [64] 67 04:00.3 [60] 64 --- ---
65 6650 detail závodníka KIMMELOVÁ Anna CZE 2007 Horní Hanychov 30. /  Žákyně 10-11 let 0:13:22.3 - 1 Lap(s) 04:47.4 [62] 62 03:53.9 [57] 60 04:40.9 [76] 65 --- ---
66 6840 detail závodníka BROŽOVÁ Eva CZE 2007 --- 31. /  Žákyně 10-11 let 0:13:25.8 - 1 Lap(s) 04:53.5 [64] 64 04:12.3 [65] 65 04:19.9 [68] 66 --- ---
67 6926 detail závodníka DUDEK Adam CZE 2007 --- 36. /  Žáci 10-11 let 0:13:35.2 - 1 Lap(s) 04:57.8 [66] 66 04:17.3 [66] 68 04:20.0 [69] 67 --- ---
68 6779 detail závodníka STRUNZ Martin CZE 2006 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 37. /  Žáci 10-11 let 0:13:35.6 - 1 Lap(s) 04:40.9 [56] 56 04:24.1 [71] 63 04:30.5 [72] 68 --- ---
69 6649 detail závodníka KANDOVÁ Tereza CZE 2006 --- 32. /  Žákyně 10-11 let 0:13:44.3 - 1 Lap(s) 05:10.7 [73] 73 04:18.8 [67] 71 04:14.8 [66] 69 --- ---
70 6908 detail závodníka SYROVÁTKOVÁ Linda CZE 2007 --- 33. /  Žákyně 10-11 let 0:13:47.8 - 1 Lap(s) 05:12.5 [75] 75 04:22.0 [69] 74 04:13.2 [65] 70 --- ---
71 6921 detail závodníka BĚLÍK Antonín CZE 2007 --- 38. /  Žáci 10-11 let 0:13:49.3 - 1 Lap(s) 05:01.9 [69] 69 04:25.1 [72] 70 04:22.2 [71] 71 --- ---
72 6885 detail závodníka HRACHOVINA Matěj CZE 2007 --- 39. /  Žáci 10-11 let 0:13:51.6 - 1 Lap(s) 05:10.3 [72] 72 04:23.3 [70] 72 04:17.9 [67] 72 --- ---
73 6956 detail závodníka KOCMICH Jan CZE 2006 --- 40. /  Žáci 10-11 let 0:13:51.8 - 1 Lap(s) 04:57.9 [67] 67 04:21.6 [68] 69 04:32.2 [73] 73 --- ---
74 6914 detail závodníka TOMAN Václav CZE 2006 --- 41. /  Žáci 10-11 let 0:13:55.1 - 1 Lap(s) 05:02.1 [70] 70 04:31.9 [74] 73 04:21.0 [70] 74 --- ---
75 6871 detail závodníka ŠTĚPÁNKOVÁ Alžběta CZE 2007 Cyklistický klub Vepříkov 34. /  Žákyně 10-11 let 0:14:30.9 - 1 Lap(s) 05:11.8 [74] 74 04:39.5 [75] 75 04:39.5 [75] 75 --- ---
76 6695 detail závodníka SCHLEGELOVÁ Natalie CZE 2007 HOBBY BIKE 35. /  Žákyně 10-11 let 0:14:53.8 - 1 Lap(s) 05:21.8 [76] 76 04:42.0 [77] 76 04:50.0 [78] 76 --- ---
77 6881 detail závodníka VODIČKOVÁ Tereza CZE 2007 --- 36. /  Žákyně 10-11 let 0:14:56.3 - 1 Lap(s) 05:23.7 [77] 77 04:40.8 [76] 77 04:51.7 [79] 77 --- ---
78 6715 detail závodníka HÁVA Kryštof CZE 2007 --- 42. /  Žáci 10-11 let 0:14:57.3 - 1 Lap(s) 05:27.8 [78] 78 04:43.7 [78] 78 04:45.7 [77] 78 --- ---
79 6793 detail závodníka LANDSMAN Oliver CZE 2007 --- 43. /  Žáci 10-11 let 0:15:21.4 - 1 Lap(s) 05:50.8 [79] 79 04:55.7 [79] 79 04:34.7 [74] 79 --- ---
80 6829 detail závodníka VÁVRA Theodor CZE 2007 --- 44. /  Žáci 10-11 let 0:16:11.3 - 1 Lap(s) 06:00.9 [80] 80 05:02.4 [80] 80 05:08.0 [80] 80 --- ---
81 6909 detail závodníka JANEČEK Matyáš CZE 2009 --- 45. /  Žáci 10-11 let 0:12:22.1 - 2 Lap(s) 06:34.5 [81] 81 05:47.5 [81] 81 --- --- --- ---
82 6874 detail závodníka VERNER Mikuláš CZE 2007 --- 46. /  Žáci 10-11 let 0:13:03.6 - 2 Lap(s) 06:54.8 [82] 82 06:08.7 [82] 82 --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru