Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO

MTB
DATUM :13.5.2017 MÍSTO :Mladá Boleslav

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 3458 detail závodníka TRANGOŠ Adam CZE 2001 --- 1. /  Muži 1:01:37.3 0:00:00.0
2 6596 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Muži 1:02:00.5 0:00:23.2
3 3467 detail závodníka NÝDRLE Filip CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 3. /  Muži 1:02:00.7 0:00:23.4
4 3502 detail závodníka KOVÁŘ David CZE 1979 Alltraining.cz - Lawi 4. /  Muži 1:02:01.3 0:00:24.0
5 3292 detail závodníka SMEJKAL Jan CZE 1973 --- 5. /  Muži 1:03:31.8 0:01:54.5
6 6577 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2007 --- 6. /  Muži 1:03:47.5 0:02:10.2
7 6785 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 7. /  Muži 1:03:47.9 0:02:10.6
8 3503 detail závodníka HODAČ Luboš CZE 1971 --- 8. /  Muži 1:05:17.9 0:03:40.6
9 3466 detail závodníka TOPIČOVÁ Dominika CZE 1991 --- 1. /  Ženy 1:06:09.3 0:04:32.0
10 3374 detail závodníka STRUNZ Petr CZE 1963 Profika.cz 9. /  Muži 1:06:13.5 0:04:36.2
11 3468 detail závodníka NÝDRLE Marek CZE 1971 --- 10. /  Muži 1:06:21.9 0:04:44.6
12 3504 detail závodníka RYBÁK Jaroslav CZE 1974 --- 11. /  Muži 1:07:11.9 0:05:34.6
13 6697 detail závodníka ZEMAN Radim CZE 2004 Bike & Ski Bakajda 1. /  Ženy 1:07:13.5 0:05:36.2
14 6692 detail závodníka POMAHAČ Jan CZE 2005 TOP TEN TEPLICE 12. /  Muži 1:07:26.7 0:05:49.4
15 3320 detail závodníka POMAHAČ Jan CZE 1977 TOP TEN TEPLICE 13. /  Muži 1:07:28.2 0:05:50.9
16 3475 detail závodníka HRADISKÝ Tomáš CZE 2002 --- 14. /  Muži 1:08:31.2 0:06:53.9
17 6842 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 BIKETEAM TURNOV 15. /  Muži 1:08:55.8 0:07:18.5
18 6718 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 --- 16. /  Muži 1:09:33.9 0:07:56.6
19 3440 detail závodníka HENDRICHOVÁ Pavla CZE 2002 Expres CZ- Scott Team Kolín 2. /  Ženy 1:09:34.1 0:07:56.8
20 3364 detail závodníka ŠIMON Jan CZE 1985 KČC BC SPORT SEMILY 17. /  Muži 1:09:55.0 0:08:17.7
21 3300 detail závodníka ADAM Jan CZE 2002 Survival Specialized Junior 18. /  Muži 1:10:32.5 0:08:55.2
22 6741 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 19. /  Muži 1:10:34.2 0:08:56.9
23 6896 detail závodníka BOBKOVÁ Karla CZE 2008 --- 3. /  Ženy 1:11:01.4 0:09:24.1
24 3500 detail závodníka KROUPOVÁ Pavla CZE 1980 --- 4. /  Ženy 1:11:01.7 0:09:24.4
25 6755 detail závodníka BAJER Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 20. /  Muži 1:11:10.2 0:09:32.9
26 6780 detail závodníka POPELKA Filip CZE 2007 Adastra Sokol Veltěž 21. /  Muži 1:11:49.1 0:10:11.8
27 3376 detail závodníka POPELKA Lukáš CZE 1976 --- 22. /  Muži 1:11:49.2 0:10:11.9
28 3479 detail závodníka ANDREYEVA Daniela CZE 1986 --- 5. /  Ženy 1:11:52.9 0:10:15.6
29 3297 detail závodníka ZEMANOVÁ Jitka CZE 1967 --- 6. /  Ženy 1:12:23.2 0:10:45.9
30 6678 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 23. /  Muži 1:12:33.4 0:10:56.1
31 3518 detail závodníka BEDĚRKA Lukáš CZE 1980 BMX Pardubice 24. /  Muži 1:12:33.7 0:10:56.4
32 3501 detail závodníka ŽIVCOVÁ Hana CZE 1965 --- 7. /  Ženy 1:12:46.8 0:11:09.5
33 3487 detail závodníka ŘÍHA Viktor CZE 2001 --- 25. /  Muži 1:12:57.4 0:11:20.1
34 3375 detail závodníka LAIBNEROVÁ Andrea CZE 1985 --- 8. /  Ženy 1:13:02.9 0:11:25.6
35 3474 detail závodníka HRADISKÁ Kristina CZE 1979 --- 9. /  Ženy 1:13:43.8 0:12:06.5
36 6598 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 26. /  Muži 1:13:48.8 0:12:11.5
37 3496 detail závodníka HOVORYOVÁ Aneta CZE 2003 --- 10. /  Ženy 1:14:10.8 0:12:33.5
38 6571 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 27. /  Muži 1:14:51.1 0:13:13.8
39 3284 detail závodníka KULHAVÝ Jaroslav CZE 1985 Specialized Racing 28. /  Muži 1:14:51.7 0:13:14.4
40 3340 detail závodníka ŠALANDA Vít CZE 1977 --- 29. /  Muži 1:14:51.9 0:13:14.6
41 3511 detail závodníka PLÁTÍK Martin CZE 1971 --- 30. /  Muži 1:15:14.1 0:13:36.8
42 3510 detail závodníka PLÁTKOVÁ Laura CZE 2001 --- 11. /  Ženy 1:15:15.4 0:13:38.1
43 3336 detail závodníka RYBÁKOVÁ Lenka CZE 1976 --- 12. /  Ženy 1:15:59.1 0:14:21.8
44 3456 detail závodníka PRAUSOVÁ Jana CZE 1980 --- 13. /  Ženy 1:16:06.6 0:14:29.3
45 3343 detail závodníka ČERNÁ Iva CZE 1983 --- 14. /  Ženy 1:16:24.9 0:14:47.6
46 6579 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 Ck loko Rakovnik 31. /  Muži 1:16:53.3 0:15:16.0
47 3319 detail závodníka ŠKVÁROVÁ Petra CZE 1982 --- 15. /  Ženy 1:16:53.6 0:15:16.3
48 3335 detail závodníka RYBÁK Jan CZE 2004 --- 2. /  Ženy 1:17:26.1 0:15:48.8
49 3409 detail závodníka DALECKÝ Karel CZE 2001 bikespace.cz 32. /  Muži 1:18:22.5 0:16:45.2
50 3463 detail závodníka KUBÁNEK Bronislav CZE 2004 ZNACAR Holice 33. /  Muži 1:19:11.4 0:17:34.1
51 3305 detail závodníka CHVOJKA Petr CZE 1977 GHOST Team 34. /  Muži 1:19:24.4 0:17:47.1
52 6600 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 16. /  Ženy 1:19:39.9 0:18:02.6
53 6702 detail závodníka PODLIPNÁ Barbora CZE 2000 --- 17. /  Ženy 1:19:41.6 0:18:04.3
54 3447 detail závodníka SLÁDEK Aleš CZE 1945 --- 35. /  Muži 1:19:51.6 0:18:14.3
55 6632 detail závodníka CHVOJKA Filip CZE 2007 GHOST Team 36. /  Muži 1:20:29.9 0:18:52.6
56 3478 detail závodníka JOGL Radek CZE 1974 --- 37. /  Muži 1:20:36.6 0:18:59.3
57 6603 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 38. /  Muži 1:21:08.3 0:19:31.0
58 3448 detail závodníka KUNC Marek CZE 1975 GHOST Team 39. /  Muži 1:21:08.6 0:19:31.3
59 3354 detail závodníka SIMON Marcel CZE 1972 --- 40. /  Muži 1:21:18.6 0:19:41.3
60 6734 detail závodníka SIMON Jakub CZE 2008 --- 3. /  Ženy 1:21:18.8 0:19:41.5
61 3388 detail závodníka SKŘIVAN Filip CZE 2004 --- 41. /  Muži 1:21:23.1 0:19:45.8
62 3387 detail závodníka SKŘIVAN Michal CZE 1972 --- 42. /  Muži 1:21:23.3 0:19:46.0
63 3394 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2005 SYMBIO+ BMC 43. /  Muži 1:21:52.6 0:20:15.3
64 3298 detail závodníka LEGERSKÝ Adam CZE 1985 AGROFERT cyklo tým 44. /  Muži 1:21:54.8 0:20:17.5
65 3344 detail závodníka KLABANOVÁ Adéla CZE 1992 --- 18. /  Ženy 1:21:56.6 0:20:19.3
66 3322 detail závodníka BEZSTAROSTI Luděk CZE 1973 BAKAKO Nová Paka 45. /  Muži 1:22:40.8 0:21:03.5
67 6645 detail závodníka BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka 19. /  Ženy 1:22:42.1 0:21:04.8
68 3390 detail závodníka SEDLÁČEK Michal CZE 2009 --- 46. /  Muži 1:22:54.8 0:21:17.5
69 3389 detail závodníka SEDLÁČEK Jan CZE 1974 --- 47. /  Muži 1:22:55.1 0:21:17.8
70 3378 detail závodníka HANUŠOVÁ Jitka CZE 1981 pocta 1. /  Muži 1:22:58.9 0:21:21.6
71 3377 detail závodníka PETRÁK Radek CZE 1975 pocta 48. /  Muži 1:22:59.1 0:21:21.8
72 3328 detail závodníka KOMÍNEK Daniel CZE 2009 Makada 49. /  Muži 1:23:14.8 0:21:37.5
73 3327 detail závodníka KOMÍNEK Martin CZE 1975 --- 50. /  Muži 1:23:15.8 0:21:38.5
74 3486 detail závodníka ŘÍHOVÁ Laura CZE 2000 --- 20. /  Ženy 1:23:54.3 0:22:17.0
75 6646 detail závodníka BENEŠ Marek CZE 2008 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 51. /  Muži 1:24:21.3 0:22:44.0
76 3495 detail závodníka BENEŠ Rudolf CZE 1977 --- 52. /  Muži 1:24:21.8 0:22:44.5
77 3324 detail závodníka KRACMAN Josef CZE 1977 --- 53. /  Muži 1:25:12.8 0:23:35.5
78 3323 detail závodníka KRACMAN Tomáš CZE 2006 --- 54. /  Muži 1:25:12.8 0:23:35.5
79 3410 detail závodníka BAČOVSKÝ Jan CZE 2000 --- 55. /  Muži 1:25:16.5 0:23:39.2
80 6814 detail závodníka KRIŽAN Karel CZE 2008 --- 4. /  Ženy 1:25:23.8 0:23:46.5
81 3401 detail závodníka KRIŽANOVÁ Simona CZE 1979 --- 21. /  Ženy 1:25:24.8 0:23:47.5
82 3391 detail závodníka KOVÁŘÍČEK Michal CZE 1981 --- 56. /  Muži 1:25:32.8 0:23:55.5
83 3470 detail závodníka ŠEVČÍKOVÁ Karla CZE 1990 --- 22. /  Ženy 1:26:35.8 0:24:58.5
84 3403 detail závodníka VIDOUREK Martrin CZE 1973 AGROFERT cyklo tým 57. /  Muži 1:26:58.3 0:25:21.0
85 3421 detail závodníka DONNER Lukáš CZE 2005 --- 58. /  Muži 1:27:05.3 0:25:28.0
86 3342 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Ivana CZE 1957 --- 23. /  Ženy 1:27:21.3 0:25:44.0
87 6746 detail závodníka KŘÍŽOVÁ Nikola CZE 2004 Empty legs/Profi-proteiny 24. /  Ženy 1:27:31.5 0:25:54.2
88 3301 detail závodníka HÁBLOVÁ Kateřina CZE 1986 AGROFERT cyklo tým 25. /  Ženy 1:27:35.5 0:25:58.2
89 3341 detail závodníka TRÁVNÍČEK Jan CZE 1945 --- 59. /  Muži 1:27:37.3 0:26:00.0
90 6773 detail závodníka VOPRŠÁLOVÁ Kateřina CZE 2006 --- 26. /  Ženy 1:28:01.3 0:26:24.0
91 3383 detail závodníka SKLEPNÍKOVÁ Helena CZE 1970 --- 27. /  Ženy 1:28:04.8 0:26:27.5
92 3490 detail závodníka BRANDEJSKÝ Roman CZE 1981 --- 60. /  Muži 1:28:49.6 0:27:12.3
93 3494 detail závodníka SEMERÁD Zbyněk CZE 1961 --- 61. /  Muži 1:28:50.8 0:27:13.5
94 6875 detail závodníka KOVÁŘ Daniel CZE 2005 --- 62. /  Muži 1:28:58.3 0:27:21.0
95 3491 detail závodníka KOVÁŘ Martin CZE 1971 --- 63. /  Muži 1:29:03.2 0:27:25.9
96 6634 detail závodníka HOLANOVÁ Anděla CZE 2006 Symbio+BMC 28. /  Ženy 1:29:07.3 0:27:30.0
97 3321 detail závodníka ZEMANOVÁ Kristýna CZE 1991 --- 29. /  Ženy 1:29:12.7 0:27:35.4
98 3348 detail závodníka ŠETINA Stanislav CZE 1953 --- 64. /  Muži 1:29:56.2 0:28:18.9
99 3424 detail závodníka OLSEN Simon  CZE 1995 --- 65. /  Muži 1:30:01.9 0:28:24.6
100 6656 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 66. /  Muži 1:30:13.1 0:28:35.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru