Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Praha Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :22.7.2017 MÍSTO :Praha, Velká Chuchle

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
1 6477 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:22.2 0:00:00.0 03:14.2 [1] 1 03:34.0 [2] 1 03:34.0 [1] 1
2 6458 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA 2. /  Žáci 8-9 let 0:10:28.7 0:00:06.4 03:14.9 [3] 3 03:33.7 [1] 2 03:40.0 [2] 2
3 6489 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 3. /  Žáci 8-9 let 0:10:35.7 0:00:13.4 03:14.4 [2] 2 03:34.7 [3] 3 03:46.5 [3] 3
4 6497 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 4. /  Žáci 8-9 let 0:10:49.7 0:00:27.4 03:24.4 [6] 6 03:37.5 [4] 4 03:47.7 [5] 4
5 6650 detail závodníka VAŠÍČEK Denis CZE 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 5. /  Žáci 8-9 let 0:11:05.2 0:00:42.9 03:22.4 [5] 5 03:47.7 [5] 5 03:54.9 [8] 5
6 6468 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 6. /  Žáci 8-9 let 0:11:05.4 0:00:43.2 03:28.7 [8] 8 03:49.0 [6] 8 03:47.7 [4] 6
7 6463 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 8-9 let 0:11:07.7 0:00:45.4 03:20.9 [4] 4 03:53.0 [8] 6 03:53.7 [7] 7
8 6476 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:24.2 0:01:01.9 03:25.2 [7] 7 03:52.0 [7] 7 04:06.9 [10] 8
9 6473 detail závodníka PETRÁČKOVÁ Anna CZE 2008 P.J.P.T. junior team 2. /  Žákyně 8-9 let 0:11:27.7 0:01:05.4 03:30.2 [9] 9 04:00.0 [10] 9 03:57.5 [9] 9
10 6493 detail závodníka KYSELOVÁ Aneta CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 8-9 let 0:11:28.9 0:01:06.7 03:35.9 [11] 11 03:59.5 [9] 10 03:53.5 [6] 10
11 6517 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 8. /  Žáci 8-9 let 0:12:17.9 0:01:55.7 03:33.2 [10] 10 04:08.0 [11] 11 04:36.7 [17] 11
12 6548 detail závodníka VAŠINA Timotej CZE 2009 Craft Author Bike Team 9. /  Žáci 8-9 let 0:12:29.1 0:02:06.9 03:46.2 [12] 12 04:21.7 [14] 12 04:21.1 [12] 12
13 6500 detail závodníka PETRÁČEK Milan CZE 2009 P.J.P.T. junior team 10. /  Žáci 8-9 let 0:12:35.0 0:02:12.7 04:03.2 [17] 17 04:12.7 [12] 14 04:19.0 [11] 13
14 6521 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 11. /  Žáci 8-9 let 0:12:53.2 0:02:31.0 03:54.4 [13] 13 04:21.2 [13] 13 04:37.5 [18] 14
15 6501 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 4. /  Žákyně 8-9 let 0:12:57.2 0:02:34.9 04:02.4 [16] 16 04:30.7 [17] 16 04:24.0 [13] 15
16 6523 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 STILL 12. /  Žáci 8-9 let 0:13:00.5 0:02:38.2 03:59.9 [15] 15 04:29.2 [15] 15 04:31.2 [15] 16
17 6784 detail závodníka MILTNER Oliver CZE 2008 FALer bike team 13. /  Žáci 8-9 let 0:13:00.7 0:02:38.4 04:04.4 [18] 18 04:30.0 [16] 17 04:26.2 [14] 17
18 6490 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška CZE 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 5. /  Žákyně 8-9 let 0:13:09.7 0:02:47.4 03:59.2 [14] 14 04:37.2 [18] 18 04:33.2 [16] 18
19 6589 detail závodníka ŠERÁKOVÁ Anežka CZE 2009 --- 6. /  Žákyně 8-9 let 0:13:56.2 0:03:33.9 04:16.7 [19] 19 04:49.7 [21] 19 04:49.7 [19] 19
20 6736 detail závodníka KUDRNA Tomáš CZE 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 14. /  Žáci 8-9 let 0:14:19.2 0:03:56.9 04:26.4 [23] 23 04:48.0 [19] 20 05:04.7 [20] 20
21 6632 detail závodníka SEKERA Max CZE 2009 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:14:19.5 0:03:57.2 04:25.2 [22] 22 04:49.4 [20] 21 05:04.7 [21] 21
22 6723 detail závodníka HORYNA Tomáš CZE 2008 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:14:26.2 0:04:04.0 04:24.5 [21] 21 04:50.7 [23] 22 05:11.0 [25] 22
23 6540 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš CZE 2008 KOLA-BBM.CZ 17. /  Žáci 8-9 let 0:14:35.3 0:04:13.0 04:23.7 [20] 20 04:58.4 [26] 23 05:13.0 [27] 23
24 6564 detail závodníka KIMLA Štěpán CZE 2008 STS Chvojkovice - Brod 18. /  Žáci 8-9 let 0:14:41.5 0:04:19.2 04:30.2 [26] 26 05:01.5 [28] 24 05:09.7 [24] 24
25 6543 detail závodníka MACHAN Filip CZE 2008 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:14:45.2 0:04:23.0 04:39.7 [30] 30 04:57.0 [25] 27 05:08.5 [22] 25
26 6511 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:14:47.2 0:04:24.9 04:36.9 [28] 28 04:56.5 [24] 25 05:13.7 [28] 26
27 6618 detail závodníka NOVOTNÝ Mojmír CZE 2008 Pattex MTB 21. /  Žáci 8-9 let 0:14:50.3 0:04:28.0 04:29.0 [24] 24 05:06.5 [29] 26 05:14.7 [29] 27
28 6690 detail závodníka HORÁČEK Adam CZE 2008 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:14:51.5 0:04:29.2 04:41.2 [31] 31 05:01.4 [27] 30 05:08.7 [23] 28
29 6528 detail závodníka TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 7. /  Žákyně 8-9 let 0:14:51.9 0:04:29.7 04:48.4 [32] 32 04:50.5 [22] 29 05:13.0 [26] 29
30 6551 detail závodníka SKŮČKOVÁ Klaudie CZE 2009 livingroomworkout.eu 8. /  Žákyně 8-9 let 0:15:07.9 0:04:45.7 04:29.4 [25] 25 05:08.0 [30] 28 05:30.5 [35] 30
31 6749 detail závodníka SIMON Štěpán CZE 2008 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:15:18.5 0:04:56.2 04:37.7 [29] 29 05:10.0 [32] 31 05:30.7 [36] 31
32 6742 detail závodníka JACHKOVÁ Sofie CZE 2008 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 0:15:19.4 0:04:57.2 04:49.7 [33] 33 05:08.7 [31] 32 05:21.0 [30] 32
33 6672 detail závodníka MÁDLÍK Vojtěch CZE 2009 BAKAKO Nová Paka 24. /  Žáci 8-9 let 0:15:23.5 0:05:01.2 04:36.7 [27] 27 05:23.2 [38] 33 05:23.5 [31] 33
34 6558 detail závodníka LOUDA Marek CZE 2008 WWW.COREX.CZ 25. /  Žáci 8-9 let 0:15:45.7 0:05:23.5 04:49.9 [34] 34 05:21.0 [36] 34 05:34.7 [37] 34
35 6740 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:15:48.5 0:05:26.2 04:55.2 [35] 35 05:24.2 [40] 35 05:29.0 [32] 35
36 6546 detail závodníka BERAN ML. Martin CZE 2008 IVAR CS AUTHOR TEAM 27. /  Žáci 8-9 let 0:15:49.2 0:05:27.0 05:05.2 [37] 37 05:14.5 [34] 36 05:29.5 [33] 36
37 6718 detail závodníka FORTELNÁ Ella CZE 2009 MM AUTO - MTB Team 10. /  Žákyně 8-9 let 0:15:52.2 0:05:29.9 05:04.4 [36] 36 05:18.0 [35] 37 05:29.7 [34] 37
38 6752 detail závodníka HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 11. /  Žákyně 8-9 let 0:16:36.9 0:06:14.7 05:10.9 [38] 38 05:39.0 [46] 41 05:47.0 [39] 38
39 6647 detail závodníka OTCOVÁ Adéla CZE 2008 Strabag 12. /  Žákyně 8-9 let 0:16:38.4 0:06:16.2 05:13.7 [41] 41 05:36.7 [44] 42 05:48.0 [40] 39
40 6691 detail závodníka KALBÁČOVÁ Nela CZE 2008 Závoďáci 13. /  Žákyně 8-9 let 0:16:42.4 0:06:20.2 05:24.7 [48] 48 05:32.7 [42] 44 05:45.0 [38] 40
41 6629 detail závodníka KREJČÍKOVÁ Kateřina CZE 2009 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:17:03.2 0:06:40.9 05:17.7 [44] 44 05:43.2 [48] 45 06:02.2 [41] 41
42 6654 detail závodníka ČERMÁK Darek CZE 2009 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:10:27.4 - 1 Lap(s) 05:16.7 [43] 43 05:10.7 [33] 38 --- ---
43 6759 detail závodníka MACHOŇ Daniel CZE 2008 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:10:36.9 - 1 Lap(s) 05:13.4 [40] 40 05:23.5 [39] 39 --- ---
44 6778 detail závodníka MAJAK Daniel CZE 2008 --- 30. /  Žáci 8-9 let 0:10:40.9 - 1 Lap(s) 05:18.9 [45] 45 05:22.0 [37] 40 --- ---
45 6769 detail závodníka KARDINÁL Jan CZE 2009 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:10:54.2 - 1 Lap(s) 05:27.5 [50] 50 05:26.7 [41] 43 --- ---
46 6584 detail závodníka POMAHAČ Tomáš CZE 2009 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:11:04.7 - 1 Lap(s) 05:14.2 [42] 42 05:50.5 [49] 46 --- ---
47 6549 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:11:07.7 - 1 Lap(s) 05:29.7 [53] 53 05:38.0 [45] 47 --- ---
48 6753 detail závodníka MOJŽÍŠ Alexandr CZE 2009 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:11:08.5 - 1 Lap(s) 05:27.9 [51] 51 05:40.5 [47] 48 --- ---
49 6729 detail závodníka HRKEL Adam CZE 2009 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:11:13.9 - 1 Lap(s) 05:21.2 [46] 46 05:52.7 [50] 49 --- ---
50 6703 detail závodníka SCHNEDORFLEROVA Nicol CZE 2008 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:11:14.2 - 1 Lap(s) 05:13.2 [39] 39 06:01.0 [53] 50 --- ---
51 6735 detail závodníka FOXOVÁ Vanessa CZE 2008 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:11:22.7 - 1 Lap(s) 05:29.4 [52] 52 05:53.2 [51] 51 --- ---
52 6777 detail závodníka MAJÁK Noemi CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:11:29.9 - 1 Lap(s) 05:24.2 [47] 47 06:05.7 [54] 52 --- ---
53 6700 detail závodníka KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:11:32.2 - 1 Lap(s) 05:24.9 [49] 49 06:07.2 [56] 53 --- ---
54 6789 detail závodníka EGERT Robin CZE 2009 --- 35. /  Žáci 8-9 let 0:11:40.9 - 1 Lap(s) 05:43.7 [54] 54 05:57.2 [52] 54 --- ---
55 6566 detail závodníka KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX 36. /  Žáci 8-9 let 0:11:42.4 - 1 Lap(s) 06:06.2 [59] 59 05:36.2 [43] 55 --- ---
56 6640 detail závodníka SLOUKA Kryštof CZE 2009 --- 37. /  Žáci 8-9 let 0:11:54.7 - 1 Lap(s) 05:48.2 [56] 56 06:06.5 [55] 56 --- ---
57 6705 detail závodníka SLUNEČKO Antonín CZE 2009 --- 38. /  Žáci 8-9 let 0:12:00.9 - 1 Lap(s) 05:44.2 [55] 55 06:16.7 [57] 57 --- ---
58 6522 detail závodníka TRUHLÁŘOVÁ Natálie CZE 2009 AGROFERT cyklo tým 20. /  Žákyně 8-9 let 0:12:28.9 - 1 Lap(s) 05:53.4 [57] 57 06:35.5 [59] 58 --- ---
59 6657 detail závodníka VOKÁLKOVÁ Tereza CZE 2009 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:12:32.2 - 1 Lap(s) 05:59.2 [58] 58 06:33.0 [58] 59 --- ---
60 6598 detail závodníka BATULKOVÁ Eliška CZE 2009 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:12:52.9 - 1 Lap(s) 06:17.4 [61] 61 06:35.5 [60] 60 --- ---
61 6756 detail závodníka KAJEROVÁ Klára CZE 2009 --- 23. /  Žákyně 8-9 let 0:13:11.9 - 1 Lap(s) 06:12.9 [60] 60 06:59.0 [61] 61 --- ---
62 6750 detail závodníka PRCHALOVÁ Eliška CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 8-9 let 0:13:30.2 - 1 Lap(s) 06:20.2 [62] 62 07:10.0 [62] 62 --- ---
63 6717 detail závodníka BULAHOVÁ Nikola CZE 2008 --- 25. /  Žákyně 8-9 let 0:14:35.9 - 1 Lap(s) 06:39.9 [63] 63 07:56.0 [63] 63 --- ---
64 6746 detail závodníka NĚMCOVÁ Eliška CZE 2009 --- 26. /  Žákyně 8-9 let 0:14:47.9 - 1 Lap(s) 06:42.7 [64] 64 08:05.2 [64] 64 --- ---
--- 6616 detail závodníka SZELIGA Ondřej CZE 2007 Přerost a Švorc AUTO . /  Žáci 8-9 let DSQ --- --- --- --- --- --- ---
--- 6492 detail závodníka MALÍŘ Hóna CZE 2008 GHOST Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6496 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6503 detail závodníka PETROF Johana CZE 2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6508 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6514 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6529 detail závodníka BENEDIKTOVÁ Nikola CZE 2008 copr přeštice . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6533 detail závodníka HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6536 detail závodníka JANOVSKÝ Tomáš CZE 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6662 detail závodníka KINDL Petr CZE 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6726 detail závodníka VACHALA Robin CZE 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru