Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Praha Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :22.7.2017 MÍSTO :Praha, Velká Chuchle

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 6459 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 1. /  Žáci 6-7 let 0:06:49.7 0:00:00.0 03:13.5 [1] 1 03:36.2 [1] 1
2 6467 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 2. /  Žáci 6-7 let 0:07:04.5 0:00:14.7 03:22.7 [2] 2 03:41.7 [2] 2
3 6479 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 Ck loko Rakovnik 3. /  Žáci 6-7 let 0:07:06.7 0:00:17.0 03:24.3 [3] 3 03:42.4 [3] 3
4 6504 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 --- 4. /  Žáci 6-7 let 0:07:32.8 0:00:43.1 03:29.5 [4] 4 04:03.3 [4] 4
5 6513 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 6-7 let 0:07:56.2 0:01:06.5 03:45.3 [6] 6 04:10.9 [5] 5
6 6460 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 1. /  Žákyně 6-7 let 0:07:56.5 0:01:06.7 03:43.1 [5] 5 04:13.3 [6] 6
7 6525 detail závodníka DINGA Jan CZE 2010 BSK racing 6. /  Žáci 6-7 let 0:08:16.4 0:01:26.6 03:50.2 [7] 7 04:26.1 [8] 7
8 6781 detail závodníka JANATA Lukáš CZE 2011 --- 7. /  Žáci 6-7 let 0:08:41.4 0:01:51.6 04:11.8 [9] 9 04:29.5 [9] 8
9 6782 detail závodníka JANATA Jakub CZE 2011 --- 8. /  Žáci 6-7 let 0:08:41.8 0:01:52.0 04:16.8 [11] 11 04:25.0 [7] 9
10 6481 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 SKI TEAM LIBEREC 2. /  Žákyně 6-7 let 0:08:54.2 0:02:04.4 04:09.2 [8] 8 04:44.9 [11] 10
11 6649 detail závodníka GAMBA Filip CZE 2011 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 9. /  Žáci 6-7 let 0:09:05.4 0:02:15.6 04:15.2 [10] 10 04:50.1 [12] 11
12 6495 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 10. /  Žáci 6-7 let 0:09:06.2 0:02:16.5 04:25.7 [14] 14 04:40.5 [10] 12
13 6541 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 --- 3. /  Žákyně 6-7 let 0:09:11.2 0:02:21.4 04:19.1 [12] 12 04:52.1 [13] 13
14 6538 detail závodníka JANEŠ Šimon CZE 2010 --- 11. /  Žáci 6-7 let 0:09:23.5 0:02:33.7 04:21.3 [13] 13 05:02.2 [15] 14
15 6516 detail závodníka ADÁMEK Robin CZE 2011 Bike team Alby Znojmo 12. /  Žáci 6-7 let 0:09:47.7 0:02:58.0 04:36.2 [15] 15 05:11.5 [18] 15
16 6542 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB racing čerčany 4. /  Žákyně 6-7 let 0:09:50.3 0:03:00.5 04:40.5 [16] 16 05:09.7 [16] 16
17 6787 detail závodníka DOBIÁŠ Denis CZE 2010 --- 13. /  Žáci 6-7 let 0:09:58.5 0:03:08.7 04:59.5 [19] 19 04:59.0 [14] 17
18 6760 detail závodníka ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 14. /  Žáci 6-7 let 0:10:12.8 0:03:23.0 05:01.5 [22] 22 05:11.2 [17] 18
19 6594 detail závodníka SCHIESSER Alex CZE 2010 Subaru Opava 15. /  Žáci 6-7 let 0:10:25.7 0:03:36.0 05:03.5 [23] 23 05:22.2 [21] 19
20 6807 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 --- 5. /  Žákyně 6-7 let 0:10:27.2 0:03:37.4 04:50.2 [17] 17 05:37.0 [26] 20
21 6593 detail závodníka OBDRŽÁLEK Matěj CZE 2011 --- 16. /  Žáci 6-7 let 0:10:28.4 0:03:38.6 05:04.8 [24] 24 05:23.6 [23] 21
22 6643 detail závodníka STANĚK Kryštof CZE 2010 --- 17. /  Žáci 6-7 let 0:10:28.5 0:03:38.7 05:14.2 [29] 29 05:14.2 [19] 22
23 6498 detail závodníka BROSCHE Adriana CZE 2010 --- 6. /  Žákyně 6-7 let 0:10:30.2 0:03:40.4 04:59.7 [20] 20 05:30.5 [24] 23
24 6545 detail závodníka JÍCHA Martin CZE 2011 --- 18. /  Žáci 6-7 let 0:10:31.8 0:03:42.0 05:13.6 [28] 28 05:18.1 [20] 24
25 6559 detail závodníka HORÁČEK Kryštof CZE 2010 ski-team.cz 19. /  Žáci 6-7 let 0:10:41.4 0:03:51.6 05:01.5 [21] 21 05:39.8 [28] 25
26 6747 detail závodníka MINX Frederik CZE 2010 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:10:41.7 0:03:52.0 05:19.5 [31] 31 05:22.2 [21] 26
27 6518 detail závodníka PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:10:44.7 0:03:54.9 05:07.7 [26] 26 05:37.0 [25] 27
28 6785 detail závodníka PARMA Jáchym CZE 2010 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:10:51.2 0:04:01.5 05:08.7 [27] 27 05:42.5 [29] 28
29 6544 detail závodníka ŠOLTOVÁ Anna CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:10:57.5 0:04:07.7 05:06.1 [25] 25 05:51.3 [35] 29
30 6474 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Tereza CZE 2011 ACT leraK Blansko 9. /  Žákyně 6-7 let 0:11:05.2 0:04:15.4 05:15.2 [30] 30 05:50.0 [34] 30
31 6582 detail závodníka PŘIBYLOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:11:10.7 0:04:20.9 04:50.2 [18] 18 06:20.5 [42] 31
32 6520 detail závodníka ULRYCH Ondřej CZE 2010 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:11:11.4 0:04:21.6 05:24.6 [32] 32 05:46.8 [33] 32
33 6576 detail závodníka HOSENSEIDL Marek CZE 2011 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:11:12.2 0:04:22.5 05:29.2 [36] 36 05:43.0 [30] 33
34 6675 detail závodníka NERUDA Matěj CZE 2011 Horolezci Dobříš 24. /  Žáci 6-7 let 0:11:12.7 0:04:23.0 05:35.2 [38] 38 05:37.5 [27] 34
35 6555 detail závodníka NEVRLÝ Jakub CZE 2011 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:11:19.2 0:04:29.5 05:35.3 [39] 39 05:43.9 [31] 35
36 6741 detail závodníka JACHEK Filip CZE 2010 --- 26. /  Žáci 6-7 let 0:11:19.8 0:04:30.0 05:34.5 [37] 37 05:45.2 [32] 36
37 6721 detail závodníka MENDLÍK Tomáš CZE 2010 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:11:32.5 0:04:42.7 05:26.7 [35] 35 06:05.7 [39] 37
38 6621 detail závodníka BÁRTA Jonáš CZE 2011 --- 28. /  Žáci 6-7 let 0:11:38.4 0:04:48.6 05:26.2 [34] 34 06:12.1 [40] 38
39 6644 detail závodníka FRČEK Dominik CZE 2011 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:11:42.2 0:04:52.5 05:48.8 [42] 42 05:53.4 [37] 39
40 6776 detail závodníka GOJDOŠ Max CZE 2010 --- 30. /  Žáci 6-7 let 0:11:43.7 0:04:54.0 05:43.5 [41] 41 06:00.2 [38] 40
41 6745 detail závodníka SEDLÁK Václav CZE 2011 --- 31. /  Žáci 6-7 let 0:11:50.3 0:05:00.5 05:57.7 [45] 45 05:52.5 [36] 41
42 6552 detail závodníka KLIMENTOVÁ Anna CZE 2010 GYM DOBRICHOVICE 11. /  Žákyně 6-7 let 0:11:57.2 0:05:07.4 05:25.2 [33] 33 06:32.0 [45] 42
43 6780 detail závodníka HORA Ondřej CZE 2010 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:12:11.4 0:05:21.6 05:55.8 [44] 44 06:15.6 [41] 43
44 6663 detail závodníka BRÁZDIL Sebastián CZE 2011 Spiderman Racing Team 33. /  Žáci 6-7 let 0:12:20.3 0:05:30.5 05:55.7 [43] 43 06:24.6 [43] 44
45 6556 detail závodníka GUŽÍKOVÁ Terezie CZE 2011 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:12:26.2 0:05:36.4 05:43.2 [40] 40 06:43.0 [49] 45
46 6562 detail závodníka VRBA Tomáš CZE 2011 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:12:36.5 0:05:46.7 06:06.2 [49] 49 06:30.2 [44] 46
47 6560 detail závodníka VRBA Lukáš CZE 2011 --- 35. /  Žáci 6-7 let 0:12:40.8 0:05:51.0 06:05.5 [48] 48 06:35.2 [46] 47
48 6605 detail závodníka ČÁSTKOVÁ Ema CZE 2010 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:12:52.2 0:06:02.4 06:03.1 [46] 46 06:49.0 [50] 48
49 6563 detail závodníka SALAČ Jakub CZE 2011 --- 36. /  Žáci 6-7 let 0:12:53.3 0:06:03.5 06:13.5 [51] 51 06:39.7 [48] 49
50 6554 detail závodníka TRÁVNÍČKOVÁ Mia CZE 2011 SK POLAR 14. /  Žákyně 6-7 let 0:12:55.5 0:06:05.7 06:03.7 [47] 47 06:51.7 [52] 50
51 6696 detail závodníka KOTEK Šimon CZE 2011 --- 37. /  Žáci 6-7 let 0:13:04.4 0:06:14.6 06:25.2 [52] 52 06:39.1 [47] 51
52 6773 detail závodníka SEVERA štěpán CZE 2011 --- 38. /  Žáci 6-7 let 0:13:21.7 0:06:32.0 06:31.2 [55] 55 06:50.5 [51] 52
53 6682 detail závodníka JADERNÁ Kristýna CZE 2010 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:13:31.5 0:06:41.8 06:27.5 [54] 54 07:04.0 [54] 53
54 6707 detail závodníka ONCIRY Tadeáš CZE 2011 --- 39. /  Žáci 6-7 let 0:13:33.3 0:06:43.5 06:25.7 [53] 53 07:07.5 [55] 54
55 6796 detail závodníka TÝMA Petr CZE 2011 --- 40. /  Žáci 6-7 let 0:13:33.5 0:06:43.7 06:32.8 [56] 56 07:00.7 [53] 55
56 6665 detail závodníka TŮMA Kryštof CZE 2011 --- 41. /  Žáci 6-7 let 0:14:04.5 0:07:14.7 06:45.7 [58] 58 07:18.7 [56] 56
57 6486 detail závodníka LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:14:14.5 0:07:24.7 06:08.2 [50] 50 08:06.2 [59] 57
58 6571 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Simona CZE 2011 --- 17. /  Žákyně 6-7 let 0:15:22.5 0:08:32.7 07:36.5 [60] 60 07:46.0 [57] 58
59 6714 detail závodníka BALOUNKOVÁ Marie CZE 2011 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:15:43.7 0:08:53.9 07:38.1 [61] 61 08:05.5 [58] 59
60 6685 detail závodníka HOLOMEČKOVÁ Eliška CZE 2010 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:16:10.5 0:09:20.7 07:35.5 [59] 59 08:35.0 [60] 60
61 6790 detail závodníka ROUS David CZE 2011 --- 42. /  Žáci 6-7 let 0:06:42.3 - 1 Lap(s) 06:42.3 [57] 57 --- ---
62 6658 detail závodníka MOTL Richard CZE 2011 --- 43. /  Žáci 6-7 let 0:08:31.5 - 1 Lap(s) 08:31.5 [62] 62 --- ---
63 6775 detail závodníka KUBÍN Alexander CZE 2011 --- 44. /  Žáci 6-7 let 0:09:48.5 - 1 Lap(s) 09:48.5 [63] 63 --- ---
--- 6609 detail závodníka KALOUS Jaromír CZE 2010 --- . /  Žáci 6-7 let DNF --- 05:40.8 [-] --- --- ---
--- 6648 detail závodníka OTCOVÁ Michaela CZE 2010 Strabag . /  Žákyně 6-7 let DNF --- --- --- --- ---
--- 6483 detail závodníka SZOLLOS Štefan CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6499 detail závodníka MUCHA Samuel CZE 2010 FLY cycling team Ostrava . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6509 detail závodníka JASAN Radim CZE 2011 Velosport Domažlice . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6561 detail závodníka MEJSTŘÍK David CZE 2011 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6565 detail závodníka HAVLÍČEK Adam CZE 2010 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6656 detail závodníka VESELÝ František CZE 2011 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6754 detail závodníka MOJŽÍŠOVÁ Barbora CZE 2011 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6772 detail závodníka HELEKALOVA Nela CZE 2010 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6793 detail závodníka BEČVÁŘOVÁ Gréta CZE 2010 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru