Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :29.7.2017 MÍSTO :Zadov, areál Churáňov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # Cíl #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # Cíl #
1 6459 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:16:11.1 0:00:00.0 02:06.1 [1] 1 02:43.4 [1] 1 02:47.8 [1] 1 02:50.3 [1] 1 02:51.7 [1] 1 02:51.6 [1] 1
2 6525 detail závodníka CHOVANEC Tomáš CZE 2004 4evercyklobulis 2. /  Žáci 12-13 let 0:17:54.7 0:01:43.6 02:13.8 [2] 2 02:56.4 [2] 2 03:11.2 [4] 2 03:09.9 [3] 2 03:14.2 [4] 2 03:08.9 [4] 2
3 6530 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 3. /  Žáci 12-13 let 0:18:01.2 0:01:50.0 02:25.1 [3] 3 03:05.9 [3] 3 03:08.6 [3] 3 03:09.8 [2] 3 03:07.7 [2] 3 03:04.0 [2] 3
4 6487 detail závodníka JANKOVSKÝ Tomáš CZE 2004 --- 4. /  Žáci 12-13 let 0:18:41.9 0:02:30.8 02:26.6 [4] 4 03:11.6 [4] 4 03:15.8 [6] 4 03:15.8 [4] 4 03:17.7 [6] 4 03:14.2 [5] 4
5 6627 detail závodníka GROH Daniel CZE 2005 Author Team Stupno 5. /  Žáci 12-13 let 0:18:43.7 0:02:32.5 02:37.1 [7] 7 03:18.1 [10] 6 03:05.5 [2] 5 03:19.4 [5] 5 03:15.9 [5] 5 03:07.5 [3] 5
6 6596 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 ČS secialized junior mtb team Vimperk 6. /  Žáci 12-13 let 0:19:01.2 0:02:50.0 02:39.6 [9] 9 03:15.7 [5] 7 03:19.4 [9] 8 03:22.5 [9] 6 03:08.8 [3] 6 03:15.0 [6] 6
7 6865 detail závodníka STAŇKOVÁ Klára CZE 2004 Aper lahofer team znojmo 1. /  Žákyně 12-13 let 0:19:25.9 0:03:14.8 02:39.4 [8] 8 03:17.4 [9] 8 03:15.9 [7] 6 03:24.5 [10] 6 03:26.0 [9] 7 03:22.6 [7] 7
8 6869 detail závodníka HODLOVÁ Nikola CZE 2005 --- 2. /  Žákyně 12-13 let 0:19:37.7 0:03:26.5 02:40.3 [10] 10 03:17.2 [8] 9 03:15.2 [5] 7 03:25.9 [11] 8 03:29.5 [10] 8 03:29.3 [8] 8
9 6849 detail závodníka TERŠL Anna CZE 2004 Bikeclinic Junior Team 3. /  Žákyně 12-13 let 0:16:17.5 - 1 Lap(s) 02:51.3 [13] 13 03:16.9 [7] 11 03:24.4 [10] 11 03:21.7 [8] 11 03:22.9 [7] 9 --- ---
10 6878 detail závodníka VACEK Bertil CZE 2005 Ski klub Šumava 7. /  Žáci 12-13 let 0:16:20.5 - 1 Lap(s) 02:52.8 [14] 14 03:22.7 [11] 12 03:19.2 [8] 12 03:20.9 [7] 12 03:24.7 [8] 10 --- ---
11 6479 detail závodníka KUDLÁČKOVÁ Anna CZE 2004 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žákyně 12-13 let 0:16:27.5 - 1 Lap(s) 02:35.3 [5] 5 03:28.9 [12] 10 03:28.2 [12] 10 03:20.6 [6] 9 03:34.2 [13] 11 --- ---
12 6461 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 BIKE FREAKS HOLICE 5. /  Žákyně 12-13 let 0:16:29.1 - 1 Lap(s) 02:36.1 [6] 6 03:16.2 [6] 5 03:27.9 [11] 9 03:33.9 [12] 10 03:34.8 [14] 12 --- ---
13 6614 detail závodníka NAROVCOVÁ Beáta CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava 6. /  Žákyně 12-13 let 0:17:26.2 - 1 Lap(s) 02:53.1 [15] 15 03:37.6 [14] 15 03:35.9 [13] 13 03:45.8 [14] 13 03:33.7 [12] 13 --- ---
14 6583 detail závodníka MIKULÍKOVÁ Karolína CZE 2005 Cykloteam MXM Hulín 7. /  Žákyně 12-13 let 0:17:27.2 - 1 Lap(s) 02:49.8 [11] 11 03:36.9 [13] 13 03:41.8 [15] 14 03:45.1 [13] 14 03:33.4 [11] 14 --- ---
15 6836 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 8. /  Žákyně 12-13 let 0:17:57.2 - 1 Lap(s) 03:00.1 [17] 17 03:42.2 [17] 17 03:41.4 [14] 15 03:48.9 [15] 15 03:44.4 [15] 15 --- ---
16 6496 detail závodníka GLAISTER Mia Maria CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 9. /  Žákyně 12-13 let 0:18:22.5 - 1 Lap(s) 03:00.8 [18] 18 03:43.0 [18] 18 03:47.4 [16] 17 03:51.9 [16] 16 03:59.2 [18] 16 --- ---
17 6867 detail závodníka BURIAN Jakub CZE 2004 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:18:22.7 - 1 Lap(s) 02:56.6 [16] 16 03:38.7 [15] 16 03:59.4 [18] 18 03:59.9 [17] 17 03:48.0 [16] 17 --- ---
18 6635 detail závodníka HOFMAN Vojtěch CZE 2004 --- 9. /  Žáci 12-13 let 0:18:56.4 - 1 Lap(s) 02:50.6 [12] 12 03:38.9 [16] 14 03:58.2 [17] 16 04:17.4 [18] 18 04:11.2 [19] 18 --- ---
19 6510 detail závodníka KORČÁK Jan CZE 2005 --- 10. /  Žáci 12-13 let 0:19:24.7 - 1 Lap(s) 03:09.1 [20] 20 03:56.4 [19] 19 04:02.7 [19] 19 04:17.5 [19] 19 03:58.9 [17] 19 --- ---
20 6499 detail závodníka BENEDIKT Jakub CZE 2005 copr přeštice 11. /  Žáci 12-13 let 0:16:17.2 - 2 Lap(s) 03:08.3 [19] 19 04:10.4 [20] 20 04:22.4 [20] 20 04:35.9 [21] 20 --- --- --- ---
21 6834 detail závodníka FOREJTEK Patrik CZE 2005 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:16:36.4 - 2 Lap(s) 03:19.8 [21] 21 04:18.4 [22] 21 04:25.1 [21] 21 04:32.9 [20] 21 --- --- --- ---
22 6870 detail závodníka STREJCOVÁ Aneta CZE 2005 Cyklosport PIT - stop cz 10. /  Žákyně 12-13 let 0:16:57.5 - 2 Lap(s) 03:34.8 [23] 23 04:16.4 [21] 22 04:30.1 [22] 22 04:36.0 [22] 22 --- --- --- ---
23 6876 detail závodníka PRŮŠOVÁ Elena CZE 2004 --- 11. /  Žákyně 12-13 let 0:17:54.2 - 2 Lap(s) 03:33.8 [22] 22 04:42.9 [23] 23 04:34.6 [23] 23 05:02.7 [23] 23 --- --- --- ---
--- 6840 detail závodníka KABELOVÁ Nela CZE 2005 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---