Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :29.7.2017 MÍSTO :Zadov, areál Churáňov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
1 6486 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 1. /  Žáci 8-9 let 0:08:57.3 0:00:00.0 02:36.3 [1] 1 03:08.3 [1] 1 03:12.7 [2] 1
2 6468 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 2. /  Žáci 8-9 let 0:08:57.5 0:00:00.2 02:36.6 [2] 2 03:08.7 [2] 2 03:12.2 [1] 2
3 6458 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA 3. /  Žáci 8-9 let 0:09:12.8 0:00:15.4 02:38.1 [3] 3 03:08.7 [3] 3 03:25.9 [4] 3
4 6628 detail závodníka GROHOVÁ Lucie CZE 2008 Author Team Stupno 1. /  Žákyně 8-9 let 0:09:18.9 0:00:21.5 02:44.3 [5] 5 03:10.2 [4] 4 03:24.3 [3] 4
5 6465 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žáci 8-9 let 0:09:28.5 0:00:31.2 02:40.6 [4] 4 03:17.9 [6] 5 03:29.9 [6] 5
6 6502 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 2. /  Žákyně 8-9 let 0:09:39.0 0:00:41.6 02:44.3 [5] 5 03:16.4 [5] 6 03:38.2 [9] 6
7 6901 detail závodníka BURSA Filip CZE 2008 LYKO klub Prachatice 5. /  Žáci 8-9 let 0:09:45.3 0:00:47.9 02:56.5 [10] 10 03:19.7 [7] 7 03:29.0 [5] 7
8 6615 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 Fischer Ski klubŠumava Vimperk 3. /  Žákyně 8-9 let 0:10:04.5 0:01:07.1 02:56.3 [9] 9 03:32.9 [9] 8 03:35.2 [8] 8
9 6531 detail závodníka VAŠINA Timotej CZE 2009 Craft Author Bike Team 6. /  Žáci 8-9 let 0:10:04.5 0:01:07.2 03:01.8 [12] 12 03:28.2 [8] 9 03:34.4 [7] 9
10 6474 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 8-9 let 0:10:19.3 0:01:21.9 02:55.3 [7] 7 03:36.2 [10] 10 03:47.7 [10] 10
11 6483 detail závodníka PŘÍHODA Lenny CZE 2008 --- 8. /  Žáci 8-9 let 0:10:47.3 0:01:49.9 02:55.8 [8] 8 03:48.7 [11] 11 04:02.7 [20] 11
12 6562 detail závodníka TICHÝ Kryštof CZE 2009 Cyklokroužek Český Krumlov 9. /  Žáci 8-9 let 0:10:50.4 0:01:53.0 03:06.8 [13] 13 03:53.5 [13] 13 03:50.0 [14] 12
13 6490 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 0:10:54.9 0:01:57.6 03:01.2 [11] 11 03:57.2 [14] 12 03:56.4 [17] 13
14 6637 detail závodníka BARTOŠOVÁ Kateřina CZE 2008 Junior Cycling Project Team 5. /  Žákyně 8-9 let 0:10:56.4 0:01:59.1 03:09.2 [14] 14 03:57.3 [15] 15 03:49.8 [13] 14
15 6507 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 10. /  Žáci 8-9 let 0:10:59.1 0:02:01.8 03:15.3 [17] 17 03:48.9 [12] 14 03:54.8 [15] 15
16 6589 detail závodníka VÍTKOVÁ Sára CZE 2008 Bike klub Město Touškov 6. /  Žákyně 8-9 let 0:11:01.1 0:02:03.8 03:13.8 [16] 16 03:58.5 [17] 17 03:48.8 [11] 16
17 6478 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška CZE 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 7. /  Žákyně 8-9 let 0:11:11.7 0:02:14.3 03:10.8 [15] 15 03:57.9 [16] 16 04:02.9 [21] 17
18 6582 detail závodníka MIKULÍK Lukáš CZE 2009 Cykloteam MXM Hulín 11. /  Žáci 8-9 let 0:11:16.3 0:02:18.9 03:19.8 [21] 21 04:07.2 [22] 20 03:49.2 [12] 18
19 6512 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 --- 12. /  Žáci 8-9 let 0:11:30.3 0:02:32.9 03:19.2 [19] 19 04:06.6 [19] 19 04:04.4 [22] 19
20 6500 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:11:37.3 0:02:39.9 03:21.3 [23] 23 04:07.2 [21] 21 04:08.7 [25] 20
21 6481 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 8. /  Žákyně 8-9 let 0:11:37.4 0:02:40.1 03:21.2 [22] 22 04:03.2 [18] 18 04:12.9 [26] 21
22 6509 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 STILL 14. /  Žáci 8-9 let 0:11:38.5 0:02:41.2 03:18.9 [18] 18 04:19.1 [28] 23 04:00.4 [19] 22
23 6540 detail závodníka KŘIVANEC Štěpán CZE 2008 P.R.D.I. Plzeň 15. /  Žáci 8-9 let 0:11:43.8 0:02:46.4 03:36.1 [27] 27 04:11.5 [25] 26 03:56.2 [16] 23
24 6578 detail závodníka ROTHBAUEROVÁ Karolína CZE 2009 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 0:11:44.1 0:02:46.7 03:19.4 [20] 20 04:09.3 [23] 22 04:15.3 [27] 24
25 6538 detail závodníka SLUKOVÁ Klotylda CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:11:44.9 0:02:47.6 03:23.5 [24] 24 04:14.9 [27] 24 04:06.4 [24] 25
26 6924 detail závodníka ZDRHA Matyáš CZE 2008 bikeranch 16. /  Žáci 8-9 let 0:11:48.3 0:02:51.0 03:45.0 [32] 32 04:06.7 [20] 28 03:56.6 [18] 26
27 6545 detail závodníka KŘIVANEC Šimon CZE 2008 P.R.D.I. Plzeň 17. /  Žáci 8-9 let 0:11:58.8 0:03:01.4 03:41.1 [30] 30 04:11.2 [24] 29 04:06.4 [23] 27
28 6611 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 11. /  Žákyně 8-9 let 0:12:06.2 0:03:08.8 03:28.2 [25] 25 04:14.5 [26] 25 04:23.4 [29] 28
29 6931 detail závodníka KŘÍŽ Luděk CZE 2009 --- 18. /  Žáci 8-9 let 0:12:09.5 0:03:12.2 03:32.1 [26] 26 04:19.3 [29] 27 04:18.1 [28] 29
30 6556 detail závodníka ZÁKLASNÍK Marek CZE 2008 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:12:32.9 0:03:35.5 03:37.8 [28] 28 04:22.0 [31] 30 04:32.9 [32] 30
31 6636 detail závodníka HOFMAN Michal CZE 2008 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:12:46.5 0:03:49.2 03:39.3 [29] 29 04:21.9 [30] 31 04:45.2 [35] 31
32 6866 detail závodníka ČERVENKA Filip CZE 2008 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:13:06.8 0:04:09.4 03:44.5 [31] 31 04:42.4 [34] 32 04:39.8 [33] 32
33 6625 detail závodníka KŘÍŽ Lukáš CZE 2009 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:13:09.5 0:04:12.2 03:56.8 [38] 38 04:47.7 [36] 35 04:24.9 [30] 33
34 6617 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza CZE 2008 Fischer Ski klubŠumava Vimperk 12. /  Žákyně 8-9 let 0:13:14.9 0:04:17.6 04:09.7 [42] 42 04:36.7 [32] 36 04:28.4 [31] 34
35 6581 detail závodníka PAVLÍČEK Daniel CZE 2008 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:13:15.8 0:04:18.4 03:53.2 [35] 35 04:41.4 [33] 33 04:41.1 [34] 35
36 6520 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:13:38.5 0:04:41.2 03:48.1 [34] 34 04:54.4 [37] 34 04:56.0 [36] 36
37 6897 detail závodníka MOŠNIČOVÁ Lucie CZE 2008 SK Manta 13. /  Žákyně 8-9 let 0:13:55.4 0:04:58.1 03:47.4 [33] 33 05:00.8 [40] 37 05:07.2 [39] 37
38 6518 detail závodníka BENEDIKTOVÁ Nikola CZE 2008 copr přeštice 14. /  Žákyně 8-9 let 0:14:01.2 0:05:03.8 03:53.7 [36] 36 05:06.3 [42] 39 05:01.1 [37] 38
39 6524 detail závodníka KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 25. /  Žáci 8-9 let 0:14:01.5 0:05:04.2 04:10.8 [45] 45 04:43.9 [35] 38 05:06.7 [38] 39
40 6626 detail závodníka KRÁLOVÁ Alžběta CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:14:44.8 0:05:47.4 03:53.7 [37] 37 05:21.3 [45] 42 05:29.7 [40] 40
41 6633 detail závodníka HAVEL Vít CZE 2009 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:09:05.3 - 1 Lap(s) 04:08.5 [41] 41 04:56.8 [38] 40 --- ---
42 6534 detail závodníka RŮŽIČKA Tomáš CZE 2009 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:09:10.3 - 1 Lap(s) 04:10.7 [44] 44 04:59.5 [39] 41 --- ---
43 6533 detail závodníka LOUDA Marek CZE 2008 WWW.COREX.CZ 28. /  Žáci 8-9 let 0:09:18.8 - 1 Lap(s) 04:10.1 [43] 43 05:08.6 [43] 43 --- ---
44 6908 detail závodníka FALTYSOVÁ Nela CZE 2008 --- 16. /  Žákyně 8-9 let 0:09:21.5 - 1 Lap(s) 04:05.2 [39] 39 05:16.2 [44] 44 --- ---
45 6833 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Veronika CZE 2009 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 17. /  Žákyně 8-9 let 0:09:38.0 - 1 Lap(s) 04:32.3 [48] 48 05:05.6 [41] 45 --- ---
46 6882 detail závodníka MÁCHÁČKOVÁ Natálie CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:10:32.2 - 1 Lap(s) 04:37.9 [50] 50 05:54.3 [46] 46 --- ---
47 6527 detail závodníka TENK Martin CZE 2009 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:10:34.7 - 1 Lap(s) 04:18.5 [46] 46 06:16.2 [48] 47 --- ---
48 6874 detail závodníka PRŮŠOVÁ Taťána CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:10:42.5 - 1 Lap(s) 04:35.5 [49] 49 06:07.0 [47] 48 --- ---
49 6885 detail závodníka ŠNELCER Zdeněk CZE 2008 --- 30. /  Žáci 8-9 let 0:10:48.7 - 1 Lap(s) 04:20.1 [47] 47 06:28.6 [49] 49 --- ---
50 6922 detail závodníka NETIK Lukáš CZE 2009 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:11:41.4 - 1 Lap(s) 04:06.1 [40] 40 07:35.3 [50] 50 --- ---
51 6843 detail závodníka ŠATNÁ Terezie CZE 2008 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:14:18.7 - 1 Lap(s) 04:52.7 [51] 51 09:25.9 [52] 51 --- ---
52 6855 detail závodníka JÁCHIM Matyáš CZE 2009 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:14:25.3 - 1 Lap(s) 05:58.6 [52] 52 08:26.6 [51] 52 --- ---
--- 6493 detail závodníka MALÍŘ Hóna CZE 2008 GHOST Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6494 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6503 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6537 detail závodníka KARAKUS Jakub CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6547 detail závodníka BEDNÁROVÁ Laura CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6612 detail závodníka JÁNOŠÍKOVÁ Marie CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6618 detail závodníka ŠTĚRBA Jan CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6848 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Eva CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---