Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlovarský AM bike maraton České spořitelny

MTB
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Karlovy Vary SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo #
1 6639 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 1. /  Žáci 8-9 let 0:09:00.9 0:00:00.0 03:08.4 [1] 1 02:55.7 [1] 1 02:56.7 [1] 1
2 6671 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 Adastra Sokol Veltěž 2. /  Žáci 8-9 let 0:09:16.6 0:00:15.7 03:08.6 [2] 2 03:02.5 [3] 2 03:05.5 [3] 2
3 6646 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA 3. /  Žáci 8-9 let 0:09:23.6 0:00:22.7 03:09.4 [3] 3 03:04.7 [4] 3 03:09.4 [6] 3
4 6666 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 4. /  Žáci 8-9 let 0:09:27.1 0:00:26.2 03:20.9 [5] 5 03:01.7 [2] 4 03:04.5 [2] 4
5 6790 detail závodníka VAJSEJTL Jan CZE 2009 Bike Clinic Junior team 5. /  Žáci 8-9 let 0:09:32.6 0:00:31.7 03:19.6 [4] 4 03:05.7 [5] 5 03:07.2 [4] 5
6 6813 detail závodníka KOUBA Ondřej CZE 2008 Cycloracing team 6. /  Žáci 8-9 let 0:09:46.1 0:00:45.2 03:25.6 [8] 8 03:11.6 [7] 7 03:08.8 [5] 6
7 6707 detail závodníka NOVÝ Tomáš CZE 2008 copr přeštice 7. /  Žáci 8-9 let 0:09:47.1 0:00:46.2 03:20.9 [5] 5 03:15.0 [9] 6 03:11.2 [8] 7
8 6712 detail závodníka PURNOCH Jan CZE 2008 --- 8. /  Žáci 8-9 let 0:09:49.9 0:00:49.0 03:30.1 [11] 11 03:10.2 [6] 9 03:09.5 [7] 8
9 6700 detail závodníka JANOVSKÝ Tomáš CZE 2008 --- 9. /  Žáci 8-9 let 0:09:57.1 0:00:56.2 03:26.4 [10] 10 03:12.2 [8] 8 03:18.5 [9] 9
10 6651 detail závodníka PETRÁČKOVÁ Anna CZE 2008 P.J.P.T. junior team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:10:02.1 0:01:01.2 03:23.8 [7] 7 03:17.5 [10] 10 03:20.7 [10] 10
11 6681 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 2. /  Žákyně 8-9 let 0:10:23.1 0:01:22.2 03:34.1 [12] 12 03:21.7 [11] 11 03:27.2 [11] 11
12 6669 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 0:10:29.4 0:01:28.4 03:36.8 [13] 13 03:22.7 [12] 12 03:29.7 [12] 12
13 6703 detail závodníka VÍTKOVÁ Sára CZE 2008 Bike klub Město Touškov 4. /  Žákyně 8-9 let 0:10:42.1 0:01:41.2 03:38.3 [14] 14 03:29.0 [13] 14 03:34.7 [13] 13
14 6661 detail závodníka PŘÍHODA Lenny CZE 2008 --- 10. /  Žáci 8-9 let 0:10:50.4 0:01:49.5 03:25.9 [9] 9 03:34.2 [14] 13 03:50.2 [17] 14
15 6674 detail závodníka PETRÁČEK Milan CZE 2009 P.J.P.T. junior team 11. /  Žáci 8-9 let 0:11:36.1 0:02:35.2 03:51.9 [15] 15 03:51.2 [18] 15 03:53.0 [19] 15
16 6688 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 STILL 12. /  Žáci 8-9 let 0:11:42.1 0:02:41.2 04:06.6 [20] 20 03:49.5 [16] 18 03:46.0 [15] 16
17 6838 detail závodníka KILLINDER Ludvík CZE 2009 Cyklo Team Killi 13. /  Žáci 8-9 let 0:11:46.4 0:02:45.5 04:03.6 [19] 19 03:48.0 [15] 16 03:54.7 [20] 17
18 6692 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 --- 14. /  Žáci 8-9 let 0:11:56.1 0:02:55.2 04:03.1 [18] 18 03:57.5 [22] 20 03:55.5 [21] 18
19 6803 detail závodníka BLÁHA Filip CZE 2008 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:11:59.4 0:02:58.5 04:12.6 [22] 22 03:49.5 [17] 21 03:57.2 [22] 19
20 6736 detail závodníka JANKA Daniel CZE 2009 Team Bike Březová 16. /  Žáci 8-9 let 0:12:01.1 0:03:00.2 04:28.9 [30] 30 03:53.8 [20] 25 03:38.4 [14] 20
21 6679 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec team 5. /  Žákyně 8-9 let 0:12:02.4 0:03:01.4 04:00.6 [17] 17 03:52.7 [19] 17 04:09.0 [28] 21
22 6737 detail závodníka ROHOŽKA Adam CZE 2009 Team Bike Březová 17. /  Žáci 8-9 let 0:12:05.4 0:03:04.5 03:58.1 [16] 16 04:01.0 [27] 19 04:06.2 [26] 22
23 6731 detail závodníka NOVÁK Filip Alexy CZE 2008 --- 18. /  Žáci 8-9 let 0:12:06.0 0:03:05.1 04:09.1 [21] 21 03:59.3 [26] 22 03:57.6 [23] 23
24 6843 detail závodníka BLAHOUT Jonáš CZE 2008 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:12:06.1 0:03:05.2 04:23.6 [27] 27 03:54.5 [21] 23 03:48.0 [16] 24
25 6683 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:12:14.4 0:03:13.5 04:24.1 [28] 28 03:59.0 [24] 26 03:51.1 [18] 25
26 6698 detail závodníka LOUDA Marek CZE 2008 WWW.COREX.CZ 21. /  Žáci 8-9 let 0:12:29.4 0:03:28.5 04:26.9 [29] 29 03:57.7 [23] 27 04:04.7 [25] 26
27 6728 detail závodníka STEHLÍK Tomáš CZE 2009 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:12:29.9 0:03:29.0 04:18.6 [24] 24 04:03.0 [28] 24 04:08.2 [27] 27
28 6854 detail závodníka CHALUPA Šimon CZE 2009 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:12:30.1 0:03:29.2 04:30.1 [31] 31 03:59.2 [25] 29 04:00.7 [24] 28
29 6722 detail závodníka MAJÁK Daniel CZE 2008 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:12:41.4 0:03:40.5 04:14.6 [23] 23 04:14.5 [30] 28 04:12.2 [29] 29
30 6747 detail závodníka PETRŽELOVÁ Barbora CZE 2008 Volvo - Rock Machine 6. /  Žákyně 8-9 let 0:13:14.1 0:04:13.2 04:19.4 [25] 25 04:21.9 [32] 30 04:32.7 [34] 30
31 6694 detail závodníka KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys 25. /  Žáci 8-9 let 0:13:17.9 0:04:17.0 04:30.4 [32] 32 04:24.2 [34] 31 04:23.2 [32] 31
32 6714 detail závodníka KRÁLOVÁ Alžběta CZE 2009 --- 7. /  Žákyně 8-9 let 0:13:18.1 0:04:17.2 04:19.5 [26] 26 04:35.5 [38] 32 04:23.0 [31] 32
33 6761 detail závodníka MIKULA Matěj CZE 2009 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:13:19.4 0:04:18.5 04:38.9 [35] 35 04:18.0 [31] 33 04:22.5 [30] 33
34 6735 detail závodníka VELÁT Matěj CZE 2008 Team Bike Březová 27. /  Žáci 8-9 let 0:13:23.1 0:04:22.2 04:43.9 [37] 37 04:14.2 [29] 34 04:25.0 [33] 34
35 6753 detail závodníka MAJÁK Noemi CZE 2009 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:13:59.4 0:04:58.4 04:30.6 [33] 33 04:46.7 [42] 38 04:42.0 [35] 35
36 6758 detail závodníka KARGEROVÁ Valentýna CZE 2008 SCP Pardubice 9. /  Žákyně 8-9 let 0:14:42.1 0:05:41.2 05:12.3 [45] 45 04:41.5 [40] 42 04:48.2 [37] 36
37 6842 detail závodníka KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:14:45.6 0:05:44.7 04:58.1 [41] 41 05:00.5 [43] 43 04:47.0 [36] 37
38 6844 detail závodníka OTÁHAL Viktor CZE 2008 T. J. Sokol šestajovice 28. /  Žáci 8-9 let 0:09:03.6 - 1 Lap(s) 04:31.4 [34] 34 04:32.2 [36] 35 --- ---
39 6789 detail závodníka ŠOLC Antonín CZE 2009 --- 29. /  Žáci 8-9 let 0:09:14.9 - 1 Lap(s) 04:39.1 [36] 36 04:35.7 [39] 36 --- ---
40 6732 detail závodníka VOKOUN Jakub CZE 2008 Team Bike Březová 30. /  Žáci 8-9 let 0:09:16.1 - 1 Lap(s) 04:53.9 [39] 39 04:22.2 [33] 37 --- ---
41 6819 detail závodníka KORELLUS Lukáš CZE 2009 Triatlet Karlovy Vary 31. /  Žáci 8-9 let 0:09:26.4 - 1 Lap(s) 04:56.1 [40] 40 04:30.2 [35] 39 --- ---
42 6863 detail závodníka RYNEŠ Filip CZE 2009 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:09:33.1 - 1 Lap(s) 04:46.9 [38] 38 04:46.2 [41] 40 --- ---
43 6706 detail závodníka POSPÍŠIL Martin Lukáš CZE 2009 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:09:36.1 - 1 Lap(s) 05:01.1 [42] 42 04:35.0 [37] 41 --- ---
44 6820 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Sofie CZE 2008 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 0:10:06.1 - 1 Lap(s) 05:01.3 [43] 43 05:04.7 [44] 44 --- ---
45 6746 detail závodníka ROZLIVKOVÁ Denisa CZE 2009 --- 12. /  Žákyně 8-9 let 0:10:25.6 - 1 Lap(s) 05:18.3 [46] 46 05:07.2 [45] 45 --- ---
46 6852 detail závodníka FIALKOVÁ Veronika CZE 2008 --- 13. /  Žákyně 8-9 let 0:10:29.4 - 1 Lap(s) 05:20.8 [47] 47 05:08.5 [46] 46 --- ---
47 6817 detail závodníka JUKLOVÁ Johanka CZE 2008 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:10:40.4 - 1 Lap(s) 05:04.8 [44] 44 05:35.5 [48] 47 --- ---
48 6841 detail závodníka HUSÁK Filip CZE 2008 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:10:56.1 - 1 Lap(s) 05:35.4 [48] 48 05:20.7 [47] 48 --- ---
--- 6699 detail závodníka VALENTA Věnek CZE 2009 Short Bike Academy Opletal . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6720 detail závodníka BEDNÁROVÁ Laura CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6726 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6779 detail závodníka KOŠCOVÁ Tereza CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6796 detail závodníka ŠPAKOVÁ Eliška CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru