Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlovarský AM bike maraton České spořitelny

MTB
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Karlovy Vary SLUŽBY :

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 6641 detail závodníka HLADÍK František CZE 2010 IVARCS - AUTHOR TEAM 1. /  Žáci 6-7 let 0:06:17.7 0:00:00.0 03:11.9 [1] 1 03:05.7 [2] 1
2 6645 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 2. /  Žáci 6-7 let 0:06:18.7 0:00:01.0 03:16.2 [2] 2 03:02.5 [1] 2
3 6652 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 Ck loko Rakovnik 3. /  Žáci 6-7 let 0:06:28.9 0:00:11.2 03:18.9 [4] 4 03:10.0 [3] 3
4 6656 detail závodníka RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 4. /  Žáci 6-7 let 0:06:32.2 0:00:14.5 03:21.1 [5] 5 03:11.1 [4] 4
5 6664 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:06:41.9 0:00:24.2 03:18.7 [3] 3 03:23.2 [6] 5
6 6673 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 6-7 let 0:06:47.2 0:00:29.5 03:26.9 [6] 6 03:20.2 [5] 6
7 6640 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 Adastra Sokol Veltěž 1. /  Žákyně 6-7 let 0:07:19.9 0:01:02.2 03:48.2 [7] 7 03:31.7 [7] 7
8 6647 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 SKI TEAM LIBEREC 2. /  Žákyně 6-7 let 0:07:22.7 0:01:04.9 03:49.7 [9] 9 03:33.0 [8] 8
9 6701 detail závodníka VÍTKOVÁ Nela CZE 2011 Bike klub Město Touškov 3. /  Žákyně 6-7 let 0:07:25.2 0:01:07.4 03:48.2 [7] 7 03:36.9 [9] 9
10 6680 detail závodníka HÁJEK Štěpán CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 6-7 let 0:07:34.2 0:01:16.5 03:55.4 [12] 12 03:38.7 [10] 10
11 6717 detail závodníka ŠKOPEK Patrik CZE 2011 Author Team Stupno 8. /  Žáci 6-7 let 0:07:35.7 0:01:18.0 03:55.4 [11] 11 03:40.2 [11] 11
12 6768 detail závodníka KOUT Kryštof CZE 2010 --- 9. /  Žáci 6-7 let 0:07:40.9 0:01:23.2 03:57.2 [13] 13 03:43.7 [12] 12
13 6655 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 4. /  Žákyně 6-7 let 0:07:42.4 0:01:24.7 03:50.9 [10] 10 03:51.5 [14] 13
14 6713 detail závodníka SAJFRÍD Ondřej CZE 2011 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:07:44.7 0:01:27.0 04:00.2 [14] 14 03:44.5 [13] 14
15 6754 detail závodníka BRUNCLÍKOVÁ Eliška CZE 2010 --- 5. /  Žákyně 6-7 let 0:08:03.2 0:01:45.4 04:06.2 [15] 15 03:57.0 [19] 15
16 6682 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB racing čerčany 6. /  Žákyně 6-7 let 0:08:05.2 0:01:47.4 04:08.7 [16] 16 03:56.5 [17] 16
17 6677 detail závodníka BERANOVÁ Daniela CZE 2010 Velosport Domažlice 7. /  Žákyně 6-7 let 0:08:07.2 0:01:49.4 04:14.9 [19] 19 03:52.2 [15] 17
18 6670 detail závodníka DOMIN Matyáš CZE 2011 Hvězda Praha 11. /  Žáci 6-7 let 0:08:07.7 0:01:50.0 04:12.1 [17] 17 03:55.6 [16] 18
19 6721 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:08:08.7 0:01:50.9 04:12.2 [18] 18 03:56.5 [17] 19
20 6766 detail závodníka RUTAROVÁ Magdalena CZE 2010 TJ COPR Přeštice 9. /  Žákyně 6-7 let 0:08:22.7 0:02:04.9 04:16.2 [20] 20 04:06.5 [20] 20
21 6855 detail závodníka CHALUPA Mikuláš CZE 2011 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:08:38.9 0:02:21.2 04:23.2 [21] 21 04:15.7 [21] 21
22 6723 detail závodníka BENDA Jan CZE 2010 --- 13. /  Žáci 6-7 let 0:08:50.9 0:02:33.2 04:27.2 [22] 22 04:23.7 [24] 22
23 6762 detail závodníka FISCHER Alex CZE 2010 --- 14. /  Žáci 6-7 let 0:08:54.9 0:02:37.2 04:29.4 [23] 23 04:25.5 [25] 23
24 6857 detail závodníka KAVAN Mojmír CZE 2010 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:09:02.7 0:02:45.0 04:46.9 [26] 26 04:15.7 [21] 24
25 6708 detail závodníka MENDLÍK Tomáš CZE 2010 --- 16. /  Žáci 6-7 let 0:09:06.7 0:02:49.0 04:35.4 [24] 24 04:31.2 [31] 25
26 6690 detail závodníka MAŘÍK Lukáš CZE 2010 Juvena Horosedly 17. /  Žáci 6-7 let 0:09:14.5 0:02:56.7 04:46.7 [25] 25 04:27.7 [28] 26
27 6846 detail závodníka CHOCOVÁ Markéta CZE 2011 KOLA - bbm 10. /  Žákyně 6-7 let 0:09:27.8 0:03:10.1 04:48.2 [28] 28 04:39.6 [33] 27
28 6833 detail závodníka ŠESTAL Jan CZE 2011 TEPLICE 18. /  Žáci 6-7 let 0:09:30.2 0:03:12.5 05:03.4 [30] 30 04:26.7 [27] 28
29 6710 detail závodníka HALLER Maxmilián CZE 2011 --- 19. /  Žáci 6-7 let 0:09:33.7 0:03:16.0 05:12.6 [37] 37 04:21.0 [23] 29
30 6763 detail závodníka RIPEL Samuel CZE 2010 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:09:34.9 0:03:17.2 05:04.9 [31] 31 04:30.0 [30] 30
31 6711 detail závodníka BENDA Vladimír CZE 2011 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:09:41.9 0:03:24.2 05:15.2 [38] 38 04:26.7 [26] 31
32 6869 detail závodníka SOUČKOVÁ Natálie CZE 2010 --- 11. /  Žákyně 6-7 let 0:09:55.4 0:03:37.6 04:48.1 [27] 27 05:07.2 [42] 32
33 6765 detail závodníka FILÁČEK Václav CZE 2010 Tour de Roztoky 22. /  Žáci 6-7 let 0:09:59.9 0:03:42.2 05:02.2 [29] 29 04:57.7 [34] 33
34 6757 detail závodníka KARGER Šimon CZE 2010 SCP Pardubice 23. /  Žáci 6-7 let 0:10:03.9 0:03:46.2 05:34.4 [44] 44 04:29.5 [29] 34
35 6715 detail závodníka ČÁSTKOVÁ Ema CZE 2010 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:10:07.4 0:03:49.7 05:06.4 [32] 32 05:01.0 [39] 35
36 6865 detail závodníka SUCHÁ Adéla CZE 2010 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:10:10.7 0:03:52.9 05:07.7 [34] 34 05:03.0 [40] 36
37 6781 detail závodníka KAREŠ Jan CZE 2010 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:10:11.2 0:03:53.5 05:12.5 [36] 36 04:58.6 [35] 37
38 6845 detail závodníka OTÁHAL Jáchym CZE 2010 T. J. Sokol šestajovice 25. /  Žáci 6-7 let 0:10:15.5 0:03:57.8 05:06.4 [33] 33 05:09.0 [43] 38
39 6848 detail závodníka BUBNÍKOVÁ Vanessa CZE 2010 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:10:18.9 0:04:01.2 05:18.4 [39] 39 05:00.5 [38] 39
40 6733 detail závodníka KULIŠ Jan CZE 2010 Team Bike Březová 26. /  Žáci 6-7 let 0:10:18.9 0:04:01.2 05:39.9 [47] 47 04:39.0 [32] 40
41 6832 detail závodníka ŠESTAL Matěj CZE 2011 TEPLICE 27. /  Žáci 6-7 let 0:10:21.4 0:04:03.7 05:11.2 [35] 35 05:10.2 [44] 41
42 6850 detail závodníka HUSÁK Štěpán CZE 2010 --- 28. /  Žáci 6-7 let 0:10:24.7 0:04:07.0 05:24.9 [40] 40 04:59.7 [37] 42
43 6818 detail závodníka KORELLUS Jakub CZE 2011 Triatlet Karlovy Vary 29. /  Žáci 6-7 let 0:10:30.2 0:04:12.5 05:30.4 [43] 43 04:59.7 [36] 43
44 6738 detail závodníka BLAŽKOVÁ Barbora CZE 2011 Team Bike Březová 15. /  Žákyně 6-7 let 0:10:31.2 0:04:13.4 05:26.2 [42] 42 05:05.0 [41] 44
45 6864 detail závodníka TERLA Ladislav CZE 2010 ZEMA kv 30. /  Žáci 6-7 let 0:10:46.5 0:04:28.7 05:35.2 [46] 46 05:11.2 [45] 45
46 6774 detail závodníka VOZÁROVÁ Nela CZE 2011 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:11:27.2 0:05:09.4 05:41.2 [48] 48 05:46.0 [47] 46
47 6808 detail závodníka ŠATAVOVÁ Alice CZE 2011 --- 17. /  Žákyně 6-7 let 0:11:30.2 0:05:12.4 05:34.7 [45] 45 05:55.5 [50] 47
48 6751 detail závodníka ČÁBELKOVÁ Eliška CZE 2011 Brunetti.cz 18. /  Žákyně 6-7 let 0:11:32.4 0:05:14.7 05:41.9 [49] 49 05:50.5 [48] 48
49 6807 detail závodníka SUCHÝ Petr CZE 2010 --- 31. /  Žáci 6-7 let 0:11:41.2 0:05:23.5 05:58.7 [50] 50 05:42.5 [46] 49
50 6862 detail závodníka BĚHŮNEK Tobiáš CZE 2011 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:11:56.4 0:05:38.7 05:25.2 [41] 41 06:31.2 [53] 50
51 6821 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Michaela CZE 2010 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:12:23.4 0:06:05.7 06:13.4 [51] 51 06:10.0 [51] 51
52 6792 detail závodníka PACHMANOVÁ Michaela Anna CZE 2011 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:12:27.7 0:06:09.9 06:33.2 [54] 54 05:54.5 [49] 52
53 6851 detail závodníka ORNSTOVÁ Lucie CZE 2011 --- 21. /  Žákyně 6-7 let 0:13:03.2 0:06:45.4 06:31.4 [53] 53 06:31.7 [54] 53
54 6830 detail závodníka LÁZNIČKOVÁ Barbora CZE 2011 GHOST Junior team 22. /  Žákyně 6-7 let 0:13:22.9 0:07:05.2 07:00.4 [56] 56 06:22.5 [52] 54
55 6805 detail závodníka BUREŠOVÁ Ella CZE 2010 --- 23. /  Žákyně 6-7 let 0:13:40.7 0:07:22.9 06:59.4 [55] 55 06:41.2 [55] 55
56 6867 detail závodníka ŠTĚRBA Antonín CZE 2011 ŠPunti z tumnic 33. /  Žáci 6-7 let 0:06:18.7 - 1 Lap(s) 06:18.7 [52] 52 --- ---
57 6806 detail závodníka RAUČIKOVÁ Magdalena CZE 2011 --- 24. /  Žákyně 6-7 let 0:07:26.8 - 1 Lap(s) 07:26.8 [57] 57 --- ---
--- 6659 detail závodníka SZOLLOS Štefan CZE 2010 Adastra Sokol Veltěž . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6684 detail závodníka PETRŽELKOVÁ Laura CZE 2010 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6685 detail závodníka ADÁMEK Robin CZE 2011 Bike team Alby Znojmo . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6718 detail závodníka ŠTURM Jan CZE 2010 Velosport Domažlice . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6734 detail závodníka BASETLÍK Petr CZE 2011 Team Bike Březová . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6759 detail závodníka HAMPL Vojtěch CZE 2010 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6786 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Adéla CZE 2011 MS Bike Academy Racing . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6793 detail závodníka SPĚVÁČEK Jiří CZE 2011 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6800 detail závodníka MARKUSEK Nicolas CZE 2011 Triatlet Karlovy Vary . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6885 detail závodníka HNÁTKOVÁ Linda CZE 2010 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru