Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DATUM :9.9.2017 MÍSTO :Znojmo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6513 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 1. /  Žáci 8-9 let 0:10:56.8 0:00:00.0 03:31.5 [1] 1 03:44.0 [2] 2 03:41.2 [1] 1
2 6519 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 2. /  Žáci 8-9 let 0:11:05.8 0:00:08.9 03:31.8 [2] 2 03:42.5 [1] 1 03:51.4 [3] 2
3 6527 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 3. /  Žáci 8-9 let 0:11:08.7 0:00:11.8 03:35.8 [3] 3 03:44.7 [3] 3 03:48.1 [2] 3
4 6530 detail závodníka TESAŘÍK Jakub CZE 2008 Cykloteam KOLARNA 4. /  Žáci 8-9 let 0:11:27.6 0:00:30.8 03:38.5 [4] 4 03:49.5 [4] 4 03:59.5 [5] 4
5 6515 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 8-9 let 0:11:31.7 0:00:34.9 03:44.3 [5] 5 03:53.2 [6] 6 03:54.2 [4] 5
6 6551 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 2. /  Žákyně 8-9 let 0:11:43.5 0:00:46.7 03:46.4 [6] 6 03:50.7 [5] 5 04:06.4 [6] 6
7 6607 detail závodníka KOTAČKA Robin CZE 2008 --- 5. /  Žáci 8-9 let 0:12:50.3 0:01:53.5 04:11.5 [9] 9 04:19.2 [7] 8 04:19.5 [7] 7
8 6712 detail závodníka HUBÁČEK Jaroslav CZE 2008 Favorit Brno 6. /  Žáci 8-9 let 0:12:55.8 0:01:58.9 04:09.6 [7] 7 04:20.2 [8] 7 04:25.9 [8] 8
9 6556 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 7. /  Žáci 8-9 let 0:13:10.3 0:02:13.5 04:09.8 [8] 8 04:25.8 [9] 9 04:34.7 [12] 9
10 6609 detail závodníka PEŠL Jan CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 8. /  Žáci 8-9 let 0:13:18.1 0:02:21.3 04:15.5 [10] 10 04:35.2 [12] 11 04:27.3 [9] 10
11 6546 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec team 3. /  Žákyně 8-9 let 0:13:19.5 0:02:22.7 04:17.4 [11] 11 04:28.8 [10] 10 04:33.2 [11] 11
12 6550 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 9. /  Žáci 8-9 let 0:13:36.8 0:02:40.0 04:19.3 [12] 12 04:39.5 [15] 12 04:38.0 [15] 12
13 6691 detail závodníka BARTOŠ Vojtěch CZE 2009 --- 10. /  Žáci 8-9 let 0:13:42.3 0:02:45.5 04:34.8 [16] 16 04:37.0 [14] 15 04:30.5 [10] 13
14 6680 detail závodníka KOUTKOVÁ Aneta CZE 2008 --- 4. /  Žákyně 8-9 let 0:13:44.5 0:02:47.7 04:30.8 [14] 14 04:36.9 [13] 13 04:36.8 [14] 14
15 6672 detail závodníka PILÁT Václav CZE 2009 --- 11. /  Žáci 8-9 let 0:13:48.8 0:02:52.0 04:42.5 [17] 17 04:31.1 [11] 16 04:35.2 [13] 15
16 6529 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška CZE 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 5. /  Žákyně 8-9 let 0:13:59.8 0:03:03.0 04:30.2 [13] 13 04:41.3 [16] 14 04:48.2 [16] 16
17 6537 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 6. /  Žákyně 8-9 let 0:14:20.2 0:03:23.4 04:32.7 [15] 15 04:48.0 [17] 17 04:59.5 [19] 17
18 6636 detail závodníka BĚLOBRADIČOVÁ Adélka CZE 2008 --- 7. /  Žákyně 8-9 let 0:14:32.3 0:03:35.5 04:52.5 [19] 19 04:48.7 [19] 18 04:51.0 [17] 18
19 6682 detail závodníka NESNÍDAL Šimon CZE 2008 --- 12. /  Žáci 8-9 let 0:14:41.8 0:03:45.0 04:53.5 [21] 21 04:48.2 [18] 19 05:00.0 [20] 19
20 6563 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- 8. /  Žákyně 8-9 let 0:14:59.2 0:04:02.4 04:52.5 [20] 20 05:02.8 [22] 21 05:03.9 [21] 20
21 6708 detail závodníka ŠTRAUS Filip CZE 2008 --- 13. /  Žáci 8-9 let 0:15:08.8 0:04:12.0 04:58.5 [23] 23 04:59.2 [20] 22 05:11.0 [27] 21
22 6869 detail závodníka KRÁLÍK Daniel CZE 2008 --- 14. /  Žáci 8-9 let 0:15:09.3 0:04:12.5 04:55.6 [22] 22 05:04.2 [23] 23 05:09.5 [26] 22
23 6792 detail závodníka ĎURIŠKA Kristián CZE 2009 --- 15. /  Žáci 8-9 let 0:15:11.8 0:04:15.0 05:12.6 [30] 30 05:02.5 [21] 25 04:56.7 [18] 23
24 6596 detail závodníka HORT Marek CZE 2009 --- 16. /  Žáci 8-9 let 0:15:15.6 0:04:18.8 04:59.6 [24] 24 05:11.0 [25] 24 05:04.9 [22] 24
25 6650 detail závodníka RUŽIČKA Daniel CZE 2009 --- 17. /  Žáci 8-9 let 0:15:25.0 0:04:28.1 --- --- --- --- --- 25
26 6852 detail závodníka KOSNAR Jaroslav CZE 2008 Cyklosport Pitstop kt 18. /  Žáci 8-9 let 0:15:35.6 0:04:38.8 04:43.5 [18] 18 05:10.0 [24] 20 05:42.0 [35] 26
27 6806 detail závodníka HORÁČEK Adam CZE 2008 --- 19. /  Žáci 8-9 let 0:15:46.6 0:04:49.8 05:17.3 [32] 32 05:22.4 [30] 28 05:06.8 [24] 27
28 6857 detail závodníka MÁTL Stěpán CZE 2009 --- 20. /  Žáci 8-9 let 0:15:47.1 0:04:50.3 05:18.1 [33] 33 05:20.7 [28] 27 05:08.3 [25] 28
29 6561 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:15:53.3 0:04:56.5 05:20.3 [34] 34 05:20.9 [29] 29 05:12.0 [28] 29
30 6752 detail závodníka BALVÍN Tony CZE 2009 TJ KAFKY 22. /  Žáci 8-9 let 0:16:03.3 0:05:06.5 05:28.1 [37] 37 05:15.5 [27] 30 05:19.7 [29] 30
31 6606 detail závodníka BLUMENSTEINOVÁ Adéla CZE 2008 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 0:16:06.5 0:05:09.7 05:05.7 [26] 26 05:40.7 [46] 32 05:20.0 [30] 31
32 6828 detail závodníka ČÍRTKOVÁ Nela CZE 2008 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 0:16:07.7 0:05:10.9 05:29.3 [38] 38 05:32.4 [36] 36 05:06.0 [23] 32
33 6567 detail závodníka HOLANOVÁ Julie CZE 2009 SYMBIO+ BMC 11. /  Žákyně 8-9 let 0:16:16.3 0:05:19.5 05:06.7 [27] 27 05:12.7 [26] 26 05:56.8 [37] 33
34 6663 detail závodníka LAUBE David CZE 2009 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:16:17.1 0:05:20.3 05:23.6 [36] 36 05:26.0 [32] 34 05:27.5 [31] 34
35 6816 detail závodníka OLIVER Josef CZE 2009 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:16:18.6 0:05:21.8 05:12.5 [29] 29 05:34.3 [38] 33 05:31.7 [33] 35
36 6769 detail závodníka STRÁNSKÝ Adam CZE 2009 TJ KAFKY 25. /  Žáci 8-9 let 0:16:48.3 0:05:51.5 05:09.6 [28] 28 05:35.7 [41] 31 06:02.9 [40] 36
37 6773 detail závodníka VOJTĚCHOVÁ Valentýna CZE 2009 CYKLO Kučera elite team 12. /  Žákyně 8-9 let 0:16:50.5 0:05:53.7 05:48.2 [50] 50 05:27.5 [34] 41 05:34.7 [34] 37
38 6598 detail závodníka KOŠÁR Karel CZE 2008 cyklo team KOLARNA 26. /  Žáci 8-9 let 0:16:52.1 0:05:55.3 05:05.5 [25] 25 05:47.5 [53] 35 05:59.0 [38] 38
39 6709 detail závodníka SOCHOROVÁ Vendula CZE 2008 SK NMNM 13. /  Žákyně 8-9 let 0:16:57.7 0:06:00.9 05:52.3 [54] 54 05:37.2 [43] 50 05:28.2 [32] 39
40 6729 detail závodníka VERČIMÁKOVÁ Ella CZE 2009 --- 14. /  Žákyně 8-9 let 0:17:14.2 0:06:17.4 05:29.5 [39] 39 05:55.3 [58] 47 05:49.4 [36] 40
41 6589 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:17:23.8 0:06:27.0 05:41.8 [44] 44 05:42.7 [48] 46 05:59.3 [39] 41
42 6874 detail závodníka VENKRBEC Antonín CZE 2009 --- 27. /  Žáci 8-9 let 0:11:03.6 - 1 Lap(s) 05:22.3 [35] 35 05:41.2 [47] 37 --- ---
43 6624 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:11:05.6 - 1 Lap(s) 05:30.1 [40] 40 05:35.5 [40] 38 --- ---
44 6658 detail závodníka NESTROJIL Samuel CZE 2009 Aspire SCM 29. /  Žáci 8-9 let 0:11:11.3 - 1 Lap(s) 05:31.8 [41] 41 05:39.5 [45] 39 --- ---
45 6850 detail závodníka ČECH Tobiáš CZE 2009 KAfky 30. /  Žáci 8-9 let 0:11:11.3 - 1 Lap(s) 05:15.8 [31] 31 05:55.5 [59] 40 --- ---
46 6603 detail závodníka SVOBODA Viktor CZE 2009 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:11:16.3 - 1 Lap(s) 05:32.8 [43] 43 05:43.4 [50] 42 --- ---
47 6579 detail závodníka TENK Martin CZE 2009 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:11:20.3 - 1 Lap(s) 05:53.8 [55] 55 05:26.5 [33] 43 --- ---
48 6599 detail závodníka PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 33. /  Žáci 8-9 let 0:11:21.1 - 1 Lap(s) 05:46.1 [45] 45 05:35.0 [39] 44 --- ---
49 6748 detail závodníka MACHYL Lukaš CZE 2009 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:11:23.8 - 1 Lap(s) 05:51.5 [53] 53 05:32.3 [35] 45 --- ---
50 6768 detail závodníka ŽIŽKA Jakub CZE 2009 --- 35. /  Žáci 8-9 let 0:11:25.7 - 1 Lap(s) 05:46.6 [47] 47 05:39.1 [44] 48 --- ---
51 6821 detail závodníka HAVLÍN Jiří CZE 2007 --- 36. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.1 - 1 Lap(s) 06:05.8 [64] 64 05:23.3 [31] 49 --- ---
52 6836 detail závodníka ŠAROUN Šimon CZE 2009 --- 37. /  Žáci 8-9 let 0:11:29.7 - 1 Lap(s) 05:46.5 [46] 46 05:43.1 [49] 51 --- ---
53 6723 detail závodníka NOSEK Jan CZE 2008 --- 38. /  Žáci 8-9 let 0:11:33.7 - 1 Lap(s) 05:49.6 [51] 51 05:44.1 [51] 52 --- ---
54 6681 detail závodníka FORTELNÁ Ella CZE 2009 MM AUTO MTB Team 16. /  Žákyně 8-9 let 0:11:43.5 - 1 Lap(s) 06:10.6 [68] 68 05:32.9 [37] 53 --- ---
55 6799 detail závodníka DESPIČOVÁ Ina CZE 2008 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:11:46.7 - 1 Lap(s) 05:55.9 [58] 58 05:50.8 [54] 54 --- ---
56 6771 detail závodníka PONANKOVÁ Natálie CZE 2007 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:11:46.8 - 1 Lap(s) 05:47.9 [49] 49 05:58.9 [63] 55 --- ---
57 6612 detail závodníka VLK Ondřej CZE 2008 --- 39. /  Žáci 8-9 let 0:11:47.3 - 1 Lap(s) 05:55.5 [56] 56 05:51.7 [55] 56 --- ---
58 6732 detail závodníka POKORNÁ Nela CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:11:47.7 - 1 Lap(s) 05:46.8 [48] 48 06:00.9 [65] 57 --- ---
59 6661 detail závodníka VOJTĚCH Tobiáš CZE 2008 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:11:52.1 - 1 Lap(s) 06:00.3 [60] 60 05:51.8 [56] 58 --- ---
60 6785 detail závodníka SOCHOR Patrik CZE 2008 --- 41. /  Žáci 8-9 let 0:11:54.3 - 1 Lap(s) 05:58.5 [59] 59 05:55.7 [60] 59 --- ---
61 6730 detail závodníka RYBNÍČKOVÁ Anežka CZE 2008 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:11:54.3 - 1 Lap(s) 06:08.3 [66] 66 05:46.0 [52] 60 --- ---
62 6566 detail závodníka TRUHLÁŘOVÁ Natálie CZE 2009 AGROFERT cyklo tým 21. /  Žákyně 8-9 let 0:11:55.2 - 1 Lap(s) 06:01.7 [61] 61 05:53.5 [57] 61 --- ---
63 6688 detail závodníka POŠVANC Richard CZE 2008 --- 42. /  Žáci 8-9 let 0:11:55.8 - 1 Lap(s) 05:51.1 [52] 52 06:04.7 [67] 62 --- ---
64 6855 detail závodníka KRAJČÍMK Matěj SVK 2008 --- 43. /  Žáci 8-9 let 0:11:57.1 - 1 Lap(s) 05:55.8 [57] 57 06:01.2 [66] 63 --- ---
65 6849 detail závodníka SOCHOROVÁ Eva CZE 2009 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:12:07.2 - 1 Lap(s) 06:10.1 [67] 67 05:57.1 [62] 64 --- ---
66 6848 detail závodníka VOTAVOVÁ Denisa CZE 2007 --- 23. /  Žákyně 8-9 let 0:12:09.6 - 1 Lap(s) 06:13.8 [70] 70 05:55.8 [61] 65 --- ---
67 6866 detail závodníka KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 8-9 let 0:12:13.8 - 1 Lap(s) 06:14.8 [71] 71 05:59.0 [64] 66 --- ---
68 6644 detail závodníka KOŽÍŠKOVÁ Karla CZE 2009 Louda Team - bikeři ze Znojma 25. /  Žákyně 8-9 let 0:12:17.3 - 1 Lap(s) 06:40.7 [75] 75 05:36.5 [42] 67 --- ---
69 6867 detail závodníka ONDRÁK Jan CZE 2009 --- 44. /  Žáci 8-9 let 0:12:26.1 - 1 Lap(s) 06:04.5 [63] 63 06:21.5 [70] 68 --- ---
70 6721 detail závodníka MALIMÁNKOVÁ Anna CZE 2009 --- 26. /  Žákyně 8-9 let 0:12:27.8 - 1 Lap(s) 06:07.3 [65] 65 06:20.5 [69] 69 --- ---
71 6812 detail závodníka REICH Matyáš CZE 2009 --- 45. /  Žáci 8-9 let 0:12:31.1 - 1 Lap(s) 06:02.8 [62] 62 06:28.2 [72] 70 --- ---
72 6794 detail závodníka JUKLOVÁ Johanka CZE 2008 --- 27. /  Žákyně 8-9 let 0:12:48.8 - 1 Lap(s) 06:34.5 [74] 74 06:14.3 [68] 71 --- ---
73 6840 detail závodníka ŠACHLOVÁ Iva CZE 2008 --- 28. /  Žákyně 8-9 let 0:13:01.2 - 1 Lap(s) 06:11.5 [69] 69 06:49.7 [74] 72 --- ---
74 6873 detail závodníka SCHREIBER Jakub CZE 2009 --- 46. /  Žáci 8-9 let 0:13:08.6 - 1 Lap(s) 06:41.8 [76] 76 06:26.7 [71] 73 --- ---
75 6802 detail závodníka BRABENCOVÁ Věra CZE 2009 --- 29. /  Žákyně 8-9 let 0:13:19.8 - 1 Lap(s) 06:21.8 [72] 72 06:58.0 [75] 74 --- ---
76 6861 detail závodníka NOVÁKOVÁ Emily CZE 2008 --- 30. /  Žákyně 8-9 let 0:13:33.3 - 1 Lap(s) 06:33.5 [73] 73 06:59.8 [77] 75 --- ---
77 6655 detail závodníka ČTVERÁČKOVÁ Ema CZE 2009 --- 31. /  Žákyně 8-9 let 0:13:35.8 - 1 Lap(s) 05:31.8 [42] 42 08:04.0 [80] 76 --- ---
78 6718 detail závodníka BARABÁŠ Jakub CZE 2009 --- 47. /  Žáci 8-9 let 0:14:03.6 - 1 Lap(s) 07:05.1 [77] 77 06:58.5 [76] 77 --- ---
79 6647 detail závodníka SVAČINOVÁ Lucie CZE 2009 CKK Znojmo 32. /  Žákyně 8-9 let 0:14:25.3 - 1 Lap(s) 07:37.2 [82] 82 06:48.0 [73] 78 --- ---
80 6642 detail závodníka BADINSKÁ Nela CZE 2008 --- 33. /  Žákyně 8-9 let 0:15:19.8 - 1 Lap(s) 07:05.8 [78] 78 08:14.0 [81] 79 --- ---
81 6774 detail závodníka LIŠKOVÁ Barbora CZE 2008 --- 34. /  Žákyně 8-9 let 0:15:22.8 - 1 Lap(s) 07:32.3 [81] 81 07:50.5 [78] 80 --- ---
82 6862 detail závodníka KOSÍKOVÁ Klára CZE 2009 --- 35. /  Žákyně 8-9 let 0:16:31.3 - 1 Lap(s) 08:35.5 [83] 83 07:55.7 [79] 81 --- ---
83 6753 detail závodníka FIALA Michal CZE 2009 --- 48. /  Žáci 8-9 let 0:17:20.3 - 1 Lap(s) 07:23.6 [80] 80 09:56.7 [82] 82 --- ---
84 6713 detail závodníka FOLTÝN Jan CZE 2009 --- 49. /  Žáci 8-9 let 0:07:16.1 - 2 Lap(s) 07:16.1 [79] 79 --- --- --- ---
--- 6860 detail závodníka KSILA Aisha CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DSQ --- --- --- --- --- --- ---
--- 6559 detail závodníka MALÍŘ Hóna CZE 2008 GHOST Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6581 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6590 detail závodníka RŮŽIČKA Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6611 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 2008 AGROTEC . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6634 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Michaela CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6667 detail závodníka KÚŘILOVÁ Zuzana CZE 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6678 detail závodníka DROZD Lukáš CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6679 detail závodníka KNOTTOVÁ Anežka CZE 2008 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6685 detail závodníka DAĎA Patrik CZE 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6725 detail závodníka KREJČÍ Štěpán CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6728 detail závodníka BRABEC Tobiáš CZE 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6747 detail závodníka DOBEŠ Kryštof CZE 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6766 detail závodníka MATULOVÁ Helena CZE 2008 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6780 detail závodníka DEMBOWSKI Rozálie CZE 2008 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6809 detail závodníka NOVÁKOVÁ Julie CZE 2008 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru