Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :30.9 - 1.10.2017 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 6205 detail závodníka SVOBODA David 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 1. /  Žáci 8-9 let 0:09:15.3 0:00:00.0 03:01.9 [1] 1 03:03.7 [1] 1 03:09.7 [1] 1
2 6207 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 8-9 let 0:09:49.6 0:00:34.2 03:14.5 [5] 5 03:15.0 [2] 3 03:20.0 [2] 2
3 6220 detail závodníka TESAŘÍK Jakub 2008 Cykloteam KOLARNA 2. /  Žáci 8-9 let 0:09:54.8 0:00:39.5 03:12.6 [2] 2 03:15.1 [3] 2 03:27.0 [5] 3
4 6195 detail závodníka FRENCL Patrik 2008 GIANT Pítrs bikes 3. /  Žáci 8-9 let 0:09:58.6 0:00:43.2 03:13.6 [3] 3 03:25.0 [5] 5 03:20.0 [2] 4
5 6200 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žákyně 8-9 let 0:10:12.6 0:00:57.2 03:14.3 [4] 4 03:26.5 [6] 6 03:31.7 [6] 5
6 6286 detail závodníka JANOVSKÝ Tomáš 2008 --- 4. /  Žáci 8-9 let 0:10:13.5 0:00:58.1 03:20.6 [7] 7 03:15.8 [4] 4 03:37.0 [10] 6
7 6298 detail závodníka DUBCOVÁ Anna 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 3. /  Žákyně 8-9 let 0:10:36.6 0:01:21.2 03:15.3 [6] 6 03:32.0 [7] 7 03:49.2 [16] 7
8 6271 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 5. /  Žáci 8-9 let 0:10:45.1 0:01:29.7 03:32.8 [8] 8 03:38.0 [10] 8 03:34.2 [8] 8
8 6334 detail závodníka DUBEC Martin 2008 TEAM FORMAN CINELLI Kids 5. /  Žáci 8-9 let 0:10:45.1 0:01:29.7 03:45.3 [14] 14 03:35.2 [8] 10 03:24.5 [4] 8
10 6229 detail závodníka KOVÁŘ Melichar 2009 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 8-9 let 0:11:00.6 0:01:45.2 03:34.3 [10] 10 03:38.5 [12] 9 03:47.7 [15] 10
11 6498 detail závodníka KUCHAŘ Josef 2008 ACT leraK 8. /  Žáci 8-9 let 0:11:01.1 0:01:45.7 03:52.8 [21] 21 03:36.0 [9] 15 03:32.2 [7] 11
12 6289 detail závodníka KUNC Tomáš 2009 GHOST Junior team 9. /  Žáci 8-9 let 0:11:02.1 0:01:46.7 03:46.1 [15] 15 03:41.3 [14] 13 03:34.6 [9] 12
13 6322 detail závodníka HOHN Martin 2009 SKI Klub Kopřivnice 10. /  Žáci 8-9 let 0:11:08.6 0:01:53.2 03:49.5 [18] 18 03:40.5 [13] 16 03:38.5 [11] 13
14 6250 detail závodníka MALÍŘ Hóna 2008 GHOST Junior team 11. /  Žáci 8-9 let 0:11:08.8 0:01:53.4 03:45.1 [12] 12 03:38.1 [11] 11 03:45.5 [13] 14
15 6213 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema 2009 --- 4. /  Žákyně 8-9 let 0:11:19.1 0:02:03.7 03:35.5 [11] 11 03:52.7 [21] 14 03:50.7 [18] 15
16 6321 detail závodníka KOTAČKA Robin 2008 --- 12. /  Žáci 8-9 let 0:11:26.3 0:02:11.0 03:48.6 [16] 16 03:53.5 [23] 18 03:44.2 [12] 16
17 6269 detail závodníka BEČVÁŘ Oliver 2009 STILL 13. /  Žáci 8-9 let 0:11:27.3 0:02:12.0 03:33.1 [9] 9 03:52.2 [20] 12 04:02.0 [26] 17
18 6248 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš 2009 BMX Pardubice 14. /  Žáci 8-9 let 0:11:35.6 0:02:20.2 03:50.6 [20] 20 03:53.0 [22] 20 03:52.0 [19] 18
19 6217 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie 2008 Moravec team 5. /  Žákyně 8-9 let 0:11:38.1 0:02:22.7 03:45.3 [13] 13 03:54.2 [25] 17 03:58.5 [25] 19
20 6542 detail závodníka BLANKOVA Sally 2008 2V BIKERS BLOVICE 6. /  Žákyně 8-9 let 0:11:38.6 0:02:23.2 04:01.3 [23] 23 03:50.0 [16] 22 03:47.2 [14] 20
21 6408 detail závodníka PAVELEK Alex 2008 Batt club 15. /  Žáci 8-9 let 0:11:45.6 0:02:30.2 03:49.1 [17] 17 03:54.0 [24] 19 04:02.5 [27] 21
22 6306 detail závodníka PEŠL Jan 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 16. /  Žáci 8-9 let 0:11:58.1 0:02:42.7 03:57.6 [22] 22 04:04.2 [30] 23 03:56.2 [22] 22
23 6501 detail závodníka KUCHAŘ Jáchym 2009 ACT leraK 17. /  Žáci 8-9 let 0:11:59.3 0:02:44.0 04:11.1 [28] 28 03:51.7 [19] 24 03:56.5 [23] 23
24 6242 detail závodníka PETRÁČKOVÁ Anna 2008 P.J.P.T. junior team 7. /  Žákyně 8-9 let 0:12:00.1 0:02:44.7 03:50.5 [19] 19 04:00.0 [28] 21 04:09.5 [31] 24
25 6499 detail závodníka FRÝDEK Lukáš 2008 ACT leraK 18. /  Žáci 8-9 let 0:12:06.3 0:02:51.0 04:20.3 [33] 33 03:56.0 [27] 26 03:49.9 [17] 25
26 6265 detail závodníka PETRÁČEK Milan 2009 P.J.P.T. junior team 19. /  Žáci 8-9 let 0:12:08.1 0:02:52.7 04:19.8 [32] 32 03:54.7 [26] 25 03:53.5 [21] 26
27 6394 detail závodníka JUSTÝNA Novotná 2009 Moravec team 8. /  Žákyně 8-9 let 0:12:15.3 0:02:59.9 04:40.6 [45] 45 03:42.5 [15] 31 03:52.2 [20] 27
28 6406 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora 2008 Moravec team 9. /  Žákyně 8-9 let 0:12:17.3 0:03:01.9 04:28.5 [36] 36 03:51.0 [17] 29 03:57.7 [24] 28
29 6226 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 10. /  Žákyně 8-9 let 0:12:30.1 0:03:14.7 04:08.8 [26] 26 04:08.2 [33] 27 04:13.0 [33] 29
30 6336 detail závodníka KOLAJTA Adam 2008 IVAR CS – AUTHOR TEAM 20. /  Žáci 8-9 let 0:12:44.3 0:03:28.9 04:12.1 [29] 29 04:20.5 [40] 36 04:11.6 [32] 30
31 6257 detail závodníka KROUPA Ondřej 2008 --- 21. /  Žáci 8-9 let 0:12:44.3 0:03:29.0 04:19.6 [31] 31 04:17.2 [37] 37 04:07.5 [29] 31
32 6284 detail závodníka TABULKOVÁ Barbora 2009 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 0:12:44.8 0:03:29.4 04:06.6 [25] 25 04:11.4 [34] 28 04:26.7 [38] 32
33 6308 detail závodníka JANU Tomáš 2009 --- 22. /  Žáci 8-9 let 0:12:51.8 0:03:36.5 04:17.6 [30] 30 04:14.9 [36] 35 04:19.3 [35] 33
34 6276 detail závodníka PETROF Johana 2008 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 12. /  Žákyně 8-9 let 0:12:53.3 0:03:37.9 04:05.9 [24] 24 04:17.6 [38] 32 04:29.7 [39] 34
35 6262 detail závodníka KAVALÍR Martin 2008 --- 23. /  Žáci 8-9 let 0:12:54.1 0:03:38.7 04:10.8 [27] 27 04:21.0 [41] 34 04:22.2 [37] 35
36 6574 detail závodníka TRÁVNÍČEK Michal 2009 --- 24. /  Žáci 8-9 let 0:13:02.4 0:03:47.0 04:33.6 [38] 38 04:06.7 [32] 38 04:22.0 [36] 36
37 6539 detail závodníka STANĚK Filip 2009 holetin 25. /  Žáci 8-9 let 0:13:04.1 0:03:48.7 04:33.8 [39] 39 04:14.0 [35] 39 04:16.2 [34] 37
38 6433 detail závodníka PLEVOVÁ Petra 2008 TURBOŠNEK TEAM NM&ZR 13. /  Žákyně 8-9 let 0:13:04.6 0:03:49.2 04:29.8 [37] 37 03:51.7 [18] 30 04:43.0 [46] 38
39 6309 detail závodníka HORT Marek 2009 --- 26. /  Žáci 8-9 let 0:13:05.1 0:03:49.7 04:27.6 [35] 35 04:00.5 [29] 33 04:37.0 [40] 39
40 6463 detail závodníka KUNSTMUELLER Jan 2009 ŠSK Leandra Čecha 27. /  Žáci 8-9 let 0:13:12.8 0:03:57.5 04:36.3 [42] 42 04:28.3 [42] 43 04:08.2 [30] 40
41 6293 detail závodníka KAMENÍK Jan 2008 --- 28. /  Žáci 8-9 let 0:13:15.8 0:04:00.5 04:53.8 [53] 53 04:18.5 [39] 46 04:03.5 [28] 41
42 6234 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna 2009 ACT leraK Blansko 14. /  Žákyně 8-9 let 0:13:34.1 0:04:18.7 04:23.3 [34] 34 04:28.7 [44] 40 04:42.0 [45] 42
43 6266 detail závodníka KANDOVÁ Michaela 2009 --- 15. /  Žákyně 8-9 let 0:13:37.3 0:04:21.9 04:51.8 [51] 51 04:05.7 [31] 41 04:39.7 [43] 43
44 6529 detail závodníka KRHOVSKÝ Martin 2009 KOLOKROŽEK ZLÍN 29. /  Žáci 8-9 let 0:13:43.8 0:04:28.5 04:35.3 [41] 41 04:28.5 [43] 42 04:40.0 [44] 44
45 6280 detail závodníka PANUŠ Jakub 2009 SYMBIO+ BMC 30. /  Žáci 8-9 let 0:13:48.1 0:04:32.7 04:38.6 [43] 43 04:31.7 [45] 44 04:37.7 [41] 45
46 6525 detail závodníka SRNSKA Amalie 2009 ski klub nové město na moravě 16. /  Žákyně 8-9 let 0:14:07.6 0:04:52.2 04:49.3 [48] 48 04:39.7 [49] 49 04:38.5 [42] 46
47 6538 detail závodníka KABÁTKOVÁ Lucie 2008 --- 17. /  Žákyně 8-9 let 0:14:08.8 0:04:53.4 04:42.5 [47] 47 04:40.0 [50] 47 04:46.2 [47] 47
48 6467 detail závodníka REJZL Václav 2008 --- 31. /  Žáci 8-9 let 0:14:22.9 0:05:07.5 04:34.1 [40] 40 04:36.7 [47] 45 05:12.0 [50] 48
49 6496 detail závodníka ČÍRTKOVÁ Nela 2008 --- 18. /  Žákyně 8-9 let 0:14:28.1 0:05:12.7 04:49.8 [50] 50 04:36.2 [46] 48 05:02.0 [49] 49
50 6272 detail závodníka FALTYSOVÁ Nela 2008 --- 19. /  Žákyně 8-9 let 0:14:33.1 0:05:17.7 05:01.9 [54] 54 04:41.8 [51] 52 04:49.2 [48] 50
51 6554 detail závodníka MÁTL Štěpán 2009 --- 32. /  Žáci 8-9 let 0:09:40.6 - 1 Lap(s) 05:03.8 [55] 55 04:36.7 [48] 50 --- ---
52 6312 detail závodníka MAJÁK Daniel 2008 --- 33. /  Žáci 8-9 let 0:09:42.1 - 1 Lap(s) 04:52.3 [52] 52 04:49.7 [58] 51 --- ---
53 6397 detail závodníka KŘÍŽKOVÁ Lucie 2009 --- 20. /  Žákyně 8-9 let 0:09:51.1 - 1 Lap(s) 04:40.6 [45] 45 05:10.4 [63] 53 --- ---
54 6290 detail závodníka GALUŠKOVÁ Adéla 2008 --- 21. /  Žákyně 8-9 let 0:09:51.6 - 1 Lap(s) 04:39.8 [44] 44 05:11.7 [65] 54 --- ---
55 6343 detail závodníka GOTTHARD Štěpán 2009 --- 34. /  Žáci 8-9 let 0:09:55.8 - 1 Lap(s) 05:07.9 [56] 56 04:47.9 [56] 55 --- ---
56 6351 detail závodníka KRÁLÍK Adam 2009 CCeX 35. /  Žáci 8-9 let 0:09:57.8 - 1 Lap(s) 05:12.1 [57] 57 04:45.7 [53] 56 --- ---
57 6372 detail závodníka BALÁŠ Matěj 2009 TJ Sokol Olšany 36. /  Žáci 8-9 let 0:09:59.8 - 1 Lap(s) 05:17.1 [61] 61 04:42.7 [52] 57 --- ---
58 6514 detail závodníka CHROUSTOVSKÝ David 2009 --- 37. /  Žáci 8-9 let 0:10:02.6 - 1 Lap(s) 05:13.8 [59] 59 04:48.7 [57] 58 --- ---
59 6391 detail závodníka POHLOVÁ Alena 2009 --- 22. /  Žákyně 8-9 let 0:10:11.3 - 1 Lap(s) 04:49.3 [48] 48 05:22.0 [68] 59 --- ---
60 6337 detail závodníka SOCHOROVÁ Vendula 2008 SK NMNM 23. /  Žákyně 8-9 let 0:10:23.3 - 1 Lap(s) 05:13.8 [58] 58 05:09.5 [62] 60 --- ---
61 6301 detail závodníka PEJCHA Viktor 2009 Cyklo Pejcha RT 38. /  Žáci 8-9 let 0:10:28.1 - 1 Lap(s) 05:21.6 [64] 64 05:06.5 [61] 61 --- ---
62 6511 detail závodníka CHARVÁTOVÁ Ema 2009 ATK Šlapanice 24. /  Žákyně 8-9 let 0:10:29.6 - 1 Lap(s) 05:16.5 [60] 60 05:13.0 [66] 62 --- ---
63 6612 detail závodníka LEMPERA Lukáš 2008 --- 39. /  Žáci 8-9 let 0:10:30.1 - 1 Lap(s) 05:34.8 [67] 67 04:55.2 [59] 63 --- ---
64 6331 detail závodníka FOŘT Tomáš 2009 --- 40. /  Žáci 8-9 let 0:10:30.6 - 1 Lap(s) 05:28.6 [65] 65 05:02.0 [60] 64 --- ---
65 6297 detail závodníka KOŠÁR Karel 2008 cyklo team KOLARNA 41. /  Žáci 8-9 let 0:10:31.1 - 1 Lap(s) 05:20.6 [63] 63 05:10.5 [64] 65 --- ---
66 6442 detail závodníka ORÁLKOVÁ Andrea 2008 SK NMNM 25. /  Žákyně 8-9 let 0:10:32.3 - 1 Lap(s) 05:45.9 [69] 69 04:46.3 [54] 66 --- ---
67 6561 detail závodníka DRDLA Vítek 2009 --- 42. /  Žáci 8-9 let 0:10:39.3 - 1 Lap(s) 05:52.3 [70] 70 04:47.0 [55] 67 --- ---
68 6316 detail závodníka SVOBODA Viktor 2009 --- 43. /  Žáci 8-9 let 0:10:46.1 - 1 Lap(s) 05:17.8 [62] 62 05:28.2 [70] 68 --- ---
69 6564 detail závodníka VINOPAL Vojtěch 2009 --- 44. /  Žáci 8-9 let 0:11:08.1 - 1 Lap(s) 05:43.1 [68] 68 05:25.0 [69] 69 --- ---
70 6563 detail závodníka ŠEBELLOVÁ Šárka 2008 --- 26. /  Žákyně 8-9 let 0:11:12.6 - 1 Lap(s) 05:29.3 [66] 66 05:43.2 [71] 70 --- ---
71 6429 detail závodníka SLANAŘOVÁ Lucie 2008 --- 27. /  Žákyně 8-9 let 0:11:22.8 - 1 Lap(s) 06:05.3 [72] 72 05:17.4 [67] 71 --- ---
72 6595 detail závodníka JAŠKOVÁ Adriana 2009 A-team Novo Bruntál 28. /  Žákyně 8-9 let 0:11:55.1 - 1 Lap(s) 06:03.8 [71] 71 05:51.2 [73] 72 --- ---
73 6288 detail závodníka MAJÁK Noemi 2009 --- 29. /  Žákyně 8-9 let 0:12:16.6 - 1 Lap(s) 06:28.3 [76] 76 05:48.2 [72] 73 --- ---
74 6522 detail závodníka ŠTRBÍKOVÁ Elen 2009 --- 30. /  Žákyně 8-9 let 0:12:30.1 - 1 Lap(s) 06:17.8 [73] 73 06:12.2 [74] 74 --- ---
75 6572 detail závodníka RUŽIČKOVÁ Šarlota 2009 --- 31. /  Žákyně 8-9 let 0:13:14.8 - 1 Lap(s) 06:21.1 [74] 74 06:53.7 [78] 75 --- ---
76 6541 detail závodníka KABÁTKOVÁ Eva 2009 --- 32. /  Žákyně 8-9 let 0:13:35.8 - 1 Lap(s) 07:20.3 [80] 80 06:15.4 [75] 76 --- ---
77 6453 detail závodníka ŠIBOROVA Leona 2009 --- 33. /  Žákyně 8-9 let 0:13:38.1 - 1 Lap(s) 06:48.6 [78] 78 06:49.5 [77] 77 --- ---
78 6577 detail závodníka ZAJÍC Viktor 2009 --- 45. /  Žáci 8-9 let 0:13:44.3 - 1 Lap(s) 06:27.8 [75] 75 07:16.5 [79] 78 --- ---
79 6369 detail závodníka KŘENKOVÁ Zuzana 2009 --- 34. /  Žákyně 8-9 let 0:13:48.8 - 1 Lap(s) 06:32.1 [77] 77 07:16.7 [80] 79 --- ---
80 6475 detail závodníka ZAVADILOVA Tereza 2008 --- 35. /  Žákyně 8-9 let 0:13:55.6 - 1 Lap(s) 07:15.1 [79] 79 06:40.5 [76] 80 --- ---
--- 6481 detail závodníka ŘÁDEK Tomáš 2009 Rising Stars . /  Žáci 8-9 let DNF --- 05:33.3 [-] --- 11:03.8 [-] --- --- ---
--- 6243 detail závodníka PŘÍHODA Lenny 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6273 detail závodníka POLÁK Jáchym 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6315 detail závodníka RŮŽIČKA Tomáš 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6319 detail závodníka FOŘTOVÁ Veronika 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6320 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Zuzana 2008 SK EDIE team . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6353 detail závodníka VANĚK Tomáš 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6354 detail závodníka DAĎA Patrik 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6387 detail závodníka ZAPLETALOVÁ Anna 2009 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6436 detail závodníka ŠAROUN Šíma 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6437 detail závodníka KABÁTKOVÁ Lucie 2008 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6450 detail závodníka SUDA Ladislav 2009 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6484 detail závodníka JILKOVA Ema 2008 --- . /  Žákyně 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6497 detail závodníka VOLLEBREGT Kevin 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6555 detail závodníka STRAKA Maxmilián 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6623 detail závodníka HROUDA Filip 2008 --- . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6633 detail závodníka PŘIBYL Bohdan 2009 Sokolisti . /  Žáci 8-9 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru