Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Specialized Rallye Sudety 2017

MTB
DATUM :9.9.2017 MÍSTO :Teplice nad Metují
POŘADATEL : Red Point Team WEBOVÉ STRÁNKY :redpointteam.cz/rallye-sudety/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2001 detail závodníka STARÝ Dominik CZE 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1. /  Muži od 19 let 1:12:59.8 0:00:00.0
2 2005 detail závodníka MATĚJKA Radim CZE 1997 Cyklo Bendl 2. /  Muži od 19 let 1:15:54.0 0:02:54.2
3 2044 detail závodníka HÁK Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1. /  Žáci 11-14 let 1:20:03.4 0:07:03.6
4 2004 detail závodníka POSPÍŠIL Lukáš CZE 1998 Redpoint Eleven Team 3. /  Muži od 19 let 1:22:38.0 0:09:38.2
5 2007 detail závodníka SKRBEK Jan CZE 2002 BeManiax MADBIKE 1. /  Junioři 15-18 let 1:23:24.3 0:10:24.5
6 2009 detail závodníka STYBLÍK Adam CZE 2002 Kola Šír Bělohrad 2. /  Junioři 15-18 let 1:23:26.9 0:10:27.1
7 2114 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 bikeclinic-junior-team 2. /  Žáci 11-14 let 1:23:29.2 0:10:29.4
8 2153 detail závodníka MAROUL Tomáš CZE 2002 TOPFOREA LAPIER 3. /  Junioři 15-18 let 1:24:36.1 0:11:36.3
9 2107 detail závodníka VRABEC Jiří CZE 2002 Bike freaks Holice 4. /  Junioři 15-18 let 1:24:44.2 0:11:44.4
10 2141 detail závodníka VÍŠEK Roman CZE 1987 GHOST Team 4. /  Muži od 19 let 1:27:52.5 0:14:52.7
11 2127 detail závodníka KUNČÍK Matěj CZE 2004 Cs Specialized Mtb junior 3. /  Žáci 11-14 let 1:28:37.2 0:15:37.4
12 2149 detail závodníka POKORNÝ Miloš CZE 1974 KB - Jilemnice 5. /  Muži od 19 let 1:28:49.6 0:15:49.8
13 2041 detail závodníka FALTA Matyáš CZE 2000 --- 5. /  Junioři 15-18 let 1:29:03.7 0:16:03.9
14 2113 detail závodníka SAMEC Jaroslav CZE 1974 JASA 6. /  Muži od 19 let 1:29:08.7 0:16:08.9
15 2037 detail závodníka HARASYM Maciej POL 1977 Ostre Koło Lubawka 7. /  Muži od 19 let 1:29:41.3 0:16:41.5
16 2038 detail závodníka PIVNIČKA Jakub CZE 2005 GIANT Pítrs bikes 4. /  Žáci 11-14 let 1:31:13.0 0:18:13.2
17 2160 detail závodníka RIEGER Marek CZE 2007 Spartak Vrchlabí 1. /  Žáci do 10 let 1:31:20.6 0:18:20.8
18 2100 detail závodníka ALVAREZ Josef Javier CZE 2004 Redpoint Eleven Team 5. /  Žáci 11-14 let 1:33:50.8 0:20:51.0
19 2138 detail závodníka BALCAR Jiří CZE 2003 HO Náchod 6. /  Žáci 11-14 let 1:34:24.8 0:21:25.0
20 2098 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior team 7. /  Žáci 11-14 let 1:34:39.7 0:21:39.9
21 2135 detail závodníka NOVÁK Karel CZE 2003 S-sport Hronov 8. /  Žáci 11-14 let 1:35:34.0 0:22:34.2
22 2091 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 Bike freaks Holice 9. /  Žáci 11-14 let 1:36:00.7 0:23:00.9
23 2095 detail závodníka FIŠER Ondřej CZE 2002 DPC Doudleby 6. /  Junioři 15-18 let 1:36:49.2 0:23:49.4
24 2083 detail závodníka PEŠINA Jakub CZE 2004 Redpoint Eleven Team 10. /  Žáci 11-14 let 1:36:58.7 0:23:58.9
25 2024 detail závodníka MAZAČ Michal CZE 1977 --- 8. /  Muži od 19 let 1:36:59.3 0:23:59.5
26 2152 detail závodníka ILSNER Martin CZE 2004 --- 11. /  Žáci 11-14 let 1:38:13.8 0:25:14.0
27 2097 detail závodníka BRUCKNER Radek CZE 1972 --- 9. /  Muži od 19 let 1:42:09.1 0:29:09.3
28 2133 detail závodníka BALCAR Pavel CZE 1972 HO Náchod 10. /  Muži od 19 let 1:42:14.6 0:29:14.8
29 2049 detail závodníka STEINER Filip CZE 2004 MTB PFJ Vysokov 12. /  Žáci 11-14 let 1:42:29.2 0:29:29.4
30 2106 detail závodníka PRÁZNÝ Vilém CZE 2004 VK Blesk 13. /  Žáci 11-14 let 1:42:40.4 0:29:40.6
31 2035 detail závodníka LOKVENC Miroslav CZE 1966 Apache LOKO Trutnov 11. /  Muži od 19 let 1:44:13.0 0:31:13.2
32 2029 detail závodníka MEZLÍK Daniel CZE 2005 TJ Spartak Třebíč 14. /  Žáci 11-14 let 1:44:40.4 0:31:40.6
33 2167 detail závodníka FRENCL Martin CZE 1990 GIANT Pítrs bikes 12. /  Muži od 19 let 1:45:16.8 0:32:17.0
34 2144 detail závodníka KREJSAR Ondra CZE 2004 INS ATELIÉR NÁCHOD 15. /  Žáci 11-14 let 1:45:17.2 0:32:17.4
35 2053 detail závodníka THÉR Michal CZE 2003 GIANT Pítrs bikes 16. /  Žáci 11-14 let 1:45:23.9 0:32:24.1
36 2017 detail závodníka KVITSKÝ Marek CZE 1978 Fit club Jičín 13. /  Muži od 19 let 1:46:52.3 0:33:52.5
37 2146 detail závodníka DRAŠNAR Tomáš CZE 1999 Chaloupka Zdoňov 7. /  Junioři 15-18 let 1:47:56.2 0:34:56.4
38 2105 detail závodníka PÁV Radovan CZE 1979 Sokol Semechnice 14. /  Muži od 19 let 1:49:10.0 0:36:10.2
39 2084 detail závodníka HRUBÝ Filip CZE 2006 Redpoint Eleven Team 17. /  Žáci 11-14 let 1:49:10.5 0:36:10.7
40 2080 detail závodníka SAIDL Filip CZE 2006 GIANT Pítrs bikes 18. /  Žáci 11-14 let 1:49:58.3 0:36:58.5
41 2126 detail závodníka PROCHÁZKA Ondřej CZE 2005 SK ŠELA SPORT Přerov 19. /  Žáci 11-14 let 1:49:59.3 0:36:59.5
42 2164 detail závodníka BÁRTA Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984 1. /  Koloběžky - muži 1:51:52.8 0:38:53.0
43 2168 detail závodníka KLEIN Jiří CZE 1978 --- 15. /  Muži od 19 let 1:52:42.5 0:39:42.7
44 2119 detail závodníka ŠIMEK Josef CZE 1989 HTW 16. /  Muži od 19 let 1:53:02.4 0:40:02.6
45 2050 detail závodníka BEDNAŘÍK Stanislav CZE 1975 --- 17. /  Muži od 19 let 1:53:04.5 0:40:04.7
46 2115 detail závodníka ŠIMEK Jiří CZE 1959 Bajrák DK 18. /  Muži od 19 let 1:53:06.8 0:40:07.0
47 2082 detail závodníka PEŠINA Jan CZE 2006 Redpoint Eleven Team 20. /  Žáci 11-14 let 1:54:25.9 0:41:26.1
48 2145 detail závodníka SLANÝ Jakub CZE 2003 --- 21. /  Žáci 11-14 let 1:56:44.2 0:43:44.4
49 2120 detail závodníka THÉR Ondřej CZE 2008 --- 2. /  Žáci do 10 let 1:57:16.5 0:44:16.7
50 2042 detail závodníka PEKÁREK Adam CZE 2004 --- 22. /  Žáci 11-14 let 1:58:01.3 0:45:01.5
51 2032 detail závodníka CHALUPA Jan CZE 1979 The Nováčkovic 19. /  Muži od 19 let 1:58:39.9 0:45:40.1
52 2112 detail závodníka POSPÍŠIL Jiří CZE 1969 Redpoint Eleven Team 2. /  Koloběžky - muži 1:58:54.9 0:45:55.1
53 2079 detail závodníka RASOCHA Tomáš CZE 1975 --- 3. /  Koloběžky - muži 1:59:10.2 0:46:10.4
54 2118 detail závodníka HOFFMANN Ondra CZE 2007 MOVS SMRZOVKA 3. /  Žáci do 10 let 1:59:26.9 0:46:27.1
55 2150 detail závodníka NAVRÁTIL Štěpán CZE 2006 Spartak Police n/Met. 23. /  Žáci 11-14 let 1:59:29.1 0:46:29.3
56 2143 detail závodníka HEJNYŠ Marek CZE 2004 --- 24. /  Žáci 11-14 let 2:00:24.8 0:47:25.0
57 2161 detail závodníka MATUŠKA Zdeněk CZE 1969 --- 20. /  Muži od 19 let 2:03:27.5 0:50:27.7
58 2096 detail závodníka FIŠER Kuba CZE 2003 Merklovice 25. /  Žáci 11-14 let 2:03:41.1 0:50:41.3
59 2171 detail závodníka JELÍNEK Milan CZE 1957 --- 4. /  Koloběžky - muži 2:03:50.3 0:50:50.5
60 2056 detail závodníka ŠRETR Michal CZE 2008 S-sport Hronov 4. /  Žáci do 10 let 2:06:19.0 0:53:19.2
61 2139 detail závodníka JÁNSKÝ Ludvík CZE 1977 --- 21. /  Muži od 19 let 2:06:46.0 0:53:46.2
62 2058 detail závodníka KOHL Jonáš CZE 2005 Růža Bike KIDS 26. /  Žáci 11-14 let 2:08:25.4 0:55:25.6
63 2026 detail závodníka ŠVIDER Milan SVK 1983 UniKE 1. /  Jednokolky - muži 2:08:51.8 0:55:52.0
64 2123 detail závodníka RYBKA Roman CZE 1979 --- 22. /  Muži od 19 let 2:08:57.7 0:55:57.9
65 2158 detail závodníka OLŠA Matyáš CZE 2008 VALACHBAJK TEAM 5. /  Žáci do 10 let 2:09:20.3 0:56:20.5
66 2046 detail závodníka HARTMAN Matyáš CZE 2005 --- 27. /  Žáci 11-14 let 2:09:37.1 0:56:37.3
67 2048 detail závodníka STEINER Jakub CZE 2007 MTB PFJ Vysokov 6. /  Žáci do 10 let 2:09:59.8 0:57:00.0
68 2066 detail závodníka VÍT Matěj CZE 2005 AMK POLICE NAD METUJÍ 28. /  Žáci 11-14 let 2:11:09.8 0:58:10.0
69 2065 detail závodníka MARYŠKA Jakub CZE 2004 AMK POLICE NAD METUJÍ 29. /  Žáci 11-14 let 2:11:09.9 0:58:10.1
70 2103 detail závodníka TÉR Filip CZE 2001 S-sport Hronov 8. /  Junioři 15-18 let 2:11:18.1 0:58:18.3
71 2040 detail závodníka TOMEČEK Marek SVK 1992 TryOne Brno 2. /  Jednokolky - muži 2:11:41.7 0:58:41.9
72 2030 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 2000 Pilsen Uni Riders 3. /  Jednokolky - muži 2:13:28.2 1:00:28.4
73 2092 detail závodníka EJEM Petr CZE 1967 jednokolka.cz 4. /  Jednokolky - muži 2:16:24.6 1:03:24.8
74 2170 detail závodníka HRUŠKA Milan CZE 1977 BMC SKIBIKE CENTRUM 23. /  Muži od 19 let 2:22:14.5 1:09:14.7
75 2052 detail závodníka ŠEDIVÝ Vojtěch CZE 2002 --- 9. /  Junioři 15-18 let 2:26:44.4 1:13:44.6
76 2117 detail závodníka HOFFMANN Simon CZE 2010 MOVS SMRZOVKA 7. /  Žáci do 10 let 2:27:29.7 1:14:29.9
77 2162 detail závodníka SVATOŠ Pavel CZE 1975 AFK Horní Jelení 24. /  Muži od 19 let 2:27:31.0 1:14:31.2
78 2016 detail závodníka NOVÁČEK Péťa CZE 2006 The Nováčkovic 30. /  Žáci 11-14 let 2:28:46.0 1:15:46.2
79 2134 detail závodníka MUSÍLEK Jan CZE 1981 --- 25. /  Muži od 19 let 2:32:26.6 1:19:26.8
80 2130 detail závodníka BERAN Jaroslav CZE 2009 BLUEFLY 8. /  Žáci do 10 let 2:34:55.7 1:21:55.9
81 2151 detail závodníka BEDNAŘÍK Jan CZE 2007 --- 9. /  Žáci do 10 let 2:39:30.3 1:26:30.5
82 2111 detail závodníka MAREČEK Matěj CZE 2008 VTT 10. /  Žáci do 10 let 2:39:35.1 1:26:35.3
83 2051 detail závodníka HERDA Jan CZE 1983 Bony a klid 1. /  Běh - muži 2:40:45.1 1:27:45.3
84 2067 detail závodníka VÍT Ondřej CZE 2010 AMK POLICE NAD METUJÍ 11. /  Žáci do 10 let 2:42:32.9 1:29:33.1
85 2137 detail závodníka PODSTATA Oliver CZE 2006 proč by ne 31. /  Žáci 11-14 let 2:44:50.8 1:31:51.0
86 2132 detail závodníka PEŠKA Robert CZE 1967 --- 5. /  Koloběžky - muži 2:49:26.7 1:36:26.9
87 2025 detail závodníka BAVIČ Milodar CZE 1978 jednokolka.cz 5. /  Jednokolky - muži 2:54:43.9 1:41:44.1
88 2020 detail závodníka ŠINDÝLEK Fanda CZE 2008 --- 12. /  Žáci do 10 let 2:56:09.7 1:43:09.9
89 2166 detail závodníka ŠINDÝLEK Petr CZE 1973 --- 26. /  Muži od 19 let 2:56:09.8 1:43:10.0
90 2131 detail závodníka KOHOUTEK Adam CZE 2011 GIANT Pítrs bikes 13. /  Žáci do 10 let 2:57:11.7 1:44:11.9
91 2121 detail závodníka CHLÍBEK Petr CZE 1985 jednokolka.cz 6. /  Jednokolky - muži 3:08:07.3 1:55:07.5
92 2015 detail závodníka NOVÁČEK Petr CZE 1978 The Nováčkovic 2. /  Běh - muži 3:10:52.4 1:57:52.6
93 2087 detail závodníka CHUCHLÍK Jiří CZE 1999 --- 7. /  Jednokolky - muži 3:17:21.5 2:04:21.7
94 2102 detail závodníka CSONTOS Marián SVK 1975 TryOne Brno 8. /  Jednokolky - muži 3:21:19.0 2:08:19.2
95 2093 detail závodníka LONDA Libor CZE 1988 --- 9. /  Jednokolky - muži 3:22:28.2 2:09:28.4
96 2099 detail závodníka ŽÁK Michal CZE 1991 Ž3 SPORT 3. /  Běh - muži 3:33:05.4 2:20:05.6
97 2069 detail závodníka MALÍK Ondřej CZE 2006 --- 32. /  Žáci 11-14 let 3:40:26.7 2:27:26.9
98 2074 detail závodníka VEVERKA Pavel CZE 1989 --- 27. /  Muži od 19 let 3:40:28.2 2:27:28.4
99 2071 detail závodníka POHNER Martin CZE 1988 --- 28. /  Muži od 19 let 3:40:28.3 2:27:28.5
100 2072 detail závodníka HORDĚJČUK Jan CZE 1987 --- 29. /  Muži od 19 let 3:40:38.0 2:27:38.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru