Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

12. ČSOB Bratislava Marathon

Běh
DATUM :2.4.2017 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas 10 km # 21,1 km # 31,1 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas 10 km # 21,1 km # 31,1 km #
1 1631 detail závodníka MERTOVÁ Michaela CZE 1976 štefko running team 1. /  Z 40-49 rokov 2:51:49 0:00:00 2:51:37 0:39:31 1 1:24:15 1 2:04:46 1
2 1676 detail závodníka SCHWALBE Ulrike GER 1978 ATS Kulmbach 1. /  Ž hlavná kategória 3:01:42 0:09:53 3:01:18 0:42:02 3 1:28:49 2 2:11:03 2
3 1678 detail závodníka ŠEBESTIAN Sylvia SVK 1977 ŠK Skalica 2. /  Z 40-49 rokov 3:05:01 0:13:12 3:04:58 0:43:35 5 1:32:28 6 2:16:18 5
4 1528 detail závodníka BRZOZOWSKA Monika POL 1984 NSZZ Solidarność Region Wielkopolska 2. /  Ž hlavná kategória 3:05:17 0:13:28 3:05:09 0:42:04 4 1:29:26 3 2:12:57 3
5 1720 detail závodníka KUŠNIEROVÁ Denisa SVK 1977 AŠK Slávia Trnava 3. /  Z 40-49 rokov 3:07:33 0:15:44 3:07:12 0:43:36 6 1:31:07 5 2:14:57 4
6 1513 detail závodníka URBANCOVA Zuzana CZE 1984 SK Babice 3. /  Ž hlavná kategória 3:11:19 0:19:30 3:10:59 0:41:47 2 1:30:38 4 2:17:21 6
7 1594 detail závodníka KOHNOVÁ Lenka CZE 1988 behejbrno.com 4. /  Ž hlavná kategória 3:12:31 0:20:42 3:11:55 0:44:38 8 1:34:17 7 2:19:13 7
8 1604 detail závodníka BURSAC Biljana SRB 1985 Red Star Belgrade 5. /  Ž hlavná kategória 3:14:39 0:22:50 3:13:24 0:46:10 10 1:36:47 9 2:22:38 8
9 1670 detail závodníka KÓBOR Andrea HUN 1986 --- 6. /  Ž hlavná kategória 3:20:22 0:28:33 3:20:08 0:47:11 15 1:39:46 12 2:27:32 11
10 1609 detail závodníka DRZYZGA-BŁASZCZYK Anna POL 1981 Rozbiegane Dobczyce 7. /  Ž hlavná kategória 3:21:40 0:29:51 3:21:30 0:48:08 18 1:42:31 17 2:32:20 15
11 1610 detail závodníka ZÓLYOMI Kinga HUN 1976 CsömörSport 4. /  Z 40-49 rokov 3:22:26 0:30:37 3:22:00 0:46:20 11 1:38:05 10 2:25:52 10
12 1663 detail závodníka ALEXANDERČÍKOVÁ Zuzana SVK 1981 BK Spartak Medzev 8. /  Ž hlavná kategória 3:25:01 0:33:12 3:23:30 0:47:29 16 1:40:00 13 2:27:52 12
13 1719 detail závodníka ONDRIJOVÁ Erika SVK 1974 MTC Vyšná Šebastová 5. /  Z 40-49 rokov 3:25:41 0:33:52 3:25:38 0:44:09 7 1:36:09 8 2:25:24 9
14 1597 detail závodníka FEND Martina AUT 1966 Sportfreunde Scholler 1. /  Z 50-59 rokov 3:28:32 0:36:43 3:26:51 0:50:14 27 1:44:13 22 2:32:44 16
15 1656 detail závodníka RUMIHA Ana CRO 1986 AK Forca 9. /  Ž hlavná kategória 3:31:32 0:39:43 3:30:56 0:49:15 23 1:43:29 19 2:31:52 14
16 1549 detail závodníka ĎURKÁČOVÁ Slávka SVK 1988 Synthon sport society 10. /  Ž hlavná kategória 3:33:19 0:41:30 3:33:03 0:46:30 12 1:41:56 16 2:33:19 17
17 1568 detail závodníka GOŁYGA Aleksandra POL 1987 --- 11. /  Ž hlavná kategória 3:34:14 0:42:25 3:33:56 0:45:37 9 1:38:16 11 2:28:59 13
18 1718 detail závodníka PÍŠOVÁ Monika SVK 1972 AK Baník Prievidza 6. /  Z 40-49 rokov 3:35:13 0:43:24 3:34:45 0:46:46 13 1:41:03 15 2:33:55 18
19 1637 detail závodníka SELUCKÁ Blanka CZE 1970 Kyjov 7. /  Z 40-49 rokov 3:35:32 0:43:43 3:34:59 0:48:53 21 1:43:41 20 2:34:10 19
20 1560 detail závodníka VALLOVA Michaela SVK 1987 --- 12. /  Ž hlavná kategória 3:39:06 0:47:17 3:38:08 0:51:30 32 1:48:57 30 2:40:20 26
21 1613 detail závodníka GULYÁS Krisztina HUN 1973 Futóbarátok Győr 8. /  Z 40-49 rokov 3:39:51 0:48:02 3:39:42 0:49:05 22 1:45:45 26 2:37:19 22
22 1666 detail závodníka WALTEROVÁ Andrea SVK 1973 DOPRAVOPROJEKT RUN Team 9. /  Z 40-49 rokov 3:39:56 0:48:07 3:39:03 0:48:25 19 1:43:19 18 2:35:11 20
23 1680 detail závodníka HANCKOVA Marta SVK 1975 Nezávislosť Bratislava 10. /  Z 40-49 rokov 3:42:19 0:50:30 3:40:48 0:50:38 29 1:46:51 27 2:39:18 25
24 1605 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Dominika SVK 1986 BERNOHY.sk 13. /  Ž hlavná kategória 3:43:51 0:52:02 3:43:42 0:49:39 25 1:45:37 24 2:38:09 23
25 1538 detail závodníka HÁJKOVÁ Lenka CZE 1969 VZS Ostrava 11. /  Z 40-49 rokov 3:45:17 0:53:28 3:44:29 0:48:27 20 1:45:03 23 2:38:23 24
26 1534 detail závodníka KAKÁČOVÁ Jana CZE 1971 Elite sport team 12. /  Z 40-49 rokov 3:46:56 0:55:07 3:46:44 0:49:48 26 1:43:57 21 2:37:17 21
27 1630 detail závodníka CSICSAI Melinda SVK 1978 SFG Gabčíkovo HC Team 14. /  Ž hlavná kategória 3:47:27 0:55:38 3:46:32 0:55:07 50 1:54:33 44 2:47:00 35
28 1600 detail závodníka MARWAN-SCHLOSSER Helga AUT 1967 HSV Marathon Wr. Neustadt 2. /  Z 50-59 rokov 3:47:56 0:56:07 3:47:38 0:52:44 39 1:51:16 34 2:45:58 32
29 1585 detail závodníka RINGELHANN Fanni HUN 1990 --- 15. /  Ž hlavná kategória 3:48:16 0:56:27 3:45:58 0:55:55 63 1:54:27 43 2:48:18 38
30 1541 detail závodníka MEHRING Boglárka HUN 1993 --- 16. /  Ž hlavná kategória 3:48:41 0:56:52 3:48:21 0:53:03 40 1:52:13 38 2:46:04 34
31 1679 detail závodníka JAKUBIKOVA Monika SVK 1985 --- 17. /  Ž hlavná kategória 3:49:31 0:57:42 3:48:49 0:55:43 62 1:56:08 48 2:49:10 41
32 1627 detail závodníka KRČMÁŘOVÁ Gabriela CZE 1977 SRTG Prostějov 13. /  Z 40-49 rokov 3:50:23 0:58:34 3:49:34 0:50:59 30 1:48:09 29 2:44:37 30
33 1595 detail závodníka PUTZ Gudrun AUT 1971 --- 14. /  Z 40-49 rokov 3:50:23 0:58:34 3:49:32 0:53:08 41 1:52:37 39 2:47:27 37
34 1523 detail závodníka DŁUGOSZ-SAWICKA Marta POL 1981 --- 18. /  Ž hlavná kategória 3:50:53 0:59:04 3:48:18 --- --- 1:58:06 62 2:50:43 46
35 1677 detail závodníka KYSELICOVA Zuzana SVK 1991 ADIENT 19. /  Ž hlavná kategória 3:52:01 1:00:12 3:49:07 0:58:37 80 1:57:18 59 2:48:51 39
36 1558 detail závodníka GRENDOVÁ Andrea SVK 1972 BIKE&SKI Fans 15. /  Z 40-49 rokov 3:52:51 1:01:02 3:52:27 0:47:45 17 1:45:38 25 2:40:35 27
37 1686 detail závodníka SELECKÁ Katarína SVK 1978 --- 20. /  Ž hlavná kategória 3:53:02 1:01:13 3:52:50 0:50:35 28 1:49:15 31 2:44:12 29
38 1596 detail závodníka VÖRÖS Eszter SVK 1985 --- 21. /  Ž hlavná kategória 3:53:22 1:01:33 3:52:16 0:51:41 35 1:51:03 33 2:46:01 33
39 1665 detail závodníka HORVATOVA Lubica SVK 1970 Asseco Running Club 16. /  Z 40-49 rokov 3:53:39 1:01:50 3:53:03 0:51:38 34 1:50:32 32 2:45:09 31
40 1649 detail závodníka TOMIČIĆ Ana CRO 1981 AK Perpetuum mobile 22. /  Ž hlavná kategória 3:54:02 1:02:13 3:53:35 0:55:33 57 1:56:59 56 2:50:42 45
41 1624 detail závodníka BEBJÁKOVÁ Kristína SVK 1976 --- 17. /  Z 40-49 rokov 3:54:37 1:02:48 3:54:09 0:51:31 33 1:51:20 35 2:47:24 36
42 1659 detail závodníka ZENTAYNÉ TAKÁTS Beáta HUN 1974 --- 18. /  Z 40-49 rokov 3:55:37 1:03:48 3:55:04 0:54:40 47 1:54:44 45 2:50:25 44
43 1554 detail závodníka ODEHNALOVÁ Ludmila CZE 1986 Synthon Sports Society 23. /  Ž hlavná kategória 3:55:56 1:04:07 3:55:41 0:49:34 24 1:47:10 28 2:41:35 28
44 1537 detail závodníka SCHWARZOVÁ Petra CZE 1968 VZS Ostrava 19. /  Z 40-49 rokov 3:56:26 1:04:37 3:55:37 0:51:03 31 1:51:44 37 2:49:24 42
45 1536 detail závodníka WÁGNEROVÁ Lenka CZE 1972 VZS Ostrava 20. /  Z 40-49 rokov 3:57:25 1:05:36 3:56:40 0:55:07 51 1:56:28 51 2:51:47 48
46 1589 detail závodníka GYORKE Beata HUN 1973 Tarnoksprint 21. /  Z 40-49 rokov 3:57:31 1:05:42 3:54:52 --- --- 1:59:38 68 2:53:32 56
47 1614 detail závodníka SEMANOVA Zlatka SVK 1958 O5-BK Furca KOSICE 3. /  Z 50-59 rokov 3:57:40 1:05:51 3:56:30 0:53:41 43 1:54:50 46 2:51:52 49
48 1551 detail závodníka HORVÁTHOVÁ Etela SVK 1955 --- 1. /  Z 60 a viac rokov 3:57:45 1:05:56 3:56:35 0:54:43 48 1:57:13 58 2:53:28 54
49 1544 detail závodníka ÁBELOVÁ Lucie CZE 1985 tRUtNov 24. /  Ž hlavná kategória 3:58:49 1:07:00 3:57:35 0:54:25 46 1:54:18 42 2:49:48 43
50 1625 detail závodníka GERMANN Violetta GER 1988 --- 25. /  Ž hlavná kategória 3:59:22 1:07:33 3:58:08 0:53:25 42 1:53:03 40 2:48:58 40
51 1588 detail závodníka KRATOCHVÍLOVÁ Lucie CZE 1995 --- 26. /  Ž hlavná kategória 4:00:11 1:08:22 3:58:22 0:57:41 76 1:57:47 60 2:52:41 52
52 1543 detail závodníka GLESKOVÁ Silvia SVK 1970 --- 22. /  Z 40-49 rokov 4:00:12 1:08:23 3:59:11 0:56:48 69 1:58:15 63 2:53:29 55
53 1643 detail závodníka PETAK Tihana CRO 1976 AK Perpetuum mobile 23. /  Z 40-49 rokov 4:00:15 1:08:26 3:59:48 0:55:33 58 1:56:59 55 2:52:06 50
54 1648 detail závodníka KAUZLARIC Zdenka CRO 1982 AK Perpetuum mobile 27. /  Ž hlavná kategória 4:02:48 1:10:59 4:02:21 0:55:33 59 1:56:59 57 2:53:20 53
55 1527 detail závodníka TISZOVÁ Alžbeta SVK 1957 --- 2. /  Z 60 a viac rokov 4:03:34 1:11:45 4:03:09 0:55:34 61 2:00:56 73 2:56:09 60
56 1569 detail závodníka JOHANÍKOVÁ Veronika CZE 1977 Lačné Veverky 24. /  Z 40-49 rokov 4:06:12 1:14:23 4:05:49 0:55:21 54 1:56:54 54 2:55:03 59
57 1599 detail závodníka SRNEC Ivana CRO 1978 AK Sljeme 28. /  Ž hlavná kategória 4:06:15 1:14:26 4:05:41 0:58:18 79 2:03:37 78 2:59:29 68
58 1532 detail závodníka MATUŠKOVÁ Petra CZE 1985 --- 29. /  Ž hlavná kategória 4:06:37 1:14:48 4:06:22 0:55:32 56 1:59:41 69 2:58:54 66
59 1571 detail závodníka NEMCOVÁ Linda SVK 1979 Deutsche Telekom Shared Services Sports Club 30. /  Ž hlavná kategória 4:06:57 1:15:08 4:05:55 0:54:46 49 1:56:52 53 2:54:16 57
60 1555 detail závodníka DERZSI Eleonóra SVK 1995 --- 31. /  Ž hlavná kategória 4:06:59 1:15:10 4:04:33 0:52:10 38 1:51:21 36 2:52:20 51
61 1581 detail závodníka JURIGOVÁ MAJDOVÁ Soňa SVK 1972 Dolný Kubín 25. /  Z 40-49 rokov 4:08:35 1:16:46 4:06:43 0:56:56 70 1:58:40 64 2:56:17 61
62 1584 detail závodníka SZARVADI Eva HUN 1968 --- 26. /  Z 40-49 rokov 4:10:06 1:18:17 4:09:15 0:55:13 53 1:56:10 50 2:57:14 63
63 1582 detail závodníka JURNÁ Kristína SVK 1980 BERNOHY.sk 32. /  Ž hlavná kategória 4:10:35 1:18:46 4:10:08 0:55:13 52 1:56:09 49 2:51:38 47
64 1563 detail závodníka VYŠÍNOVÁ Iveta CZE 1961 --- 4. /  Z 50-59 rokov 4:10:39 1:18:50 4:09:12 0:54:01 45 1:57:49 61 2:56:41 62
65 1632 detail závodníka HAVRANOVÁ Sylvia SVK 1972 AK Tlmače 27. /  Z 40-49 rokov 4:11:27 1:19:38 4:10:56 0:57:37 74 2:01:36 75 2:59:33 69
66 1566 detail závodníka GAĽOVÁ Tamara SVK 1966 Aj MY sme BEH :-) 5. /  Z 50-59 rokov 4:11:33 1:19:44 4:10:27 0:57:40 75 2:01:42 76 3:01:52 74
67 1654 detail závodníka JOZIĆ Ivana CRO 1975 AK Perpetuum mobile 28. /  Z 40-49 rokov 4:12:12 1:20:23 4:11:44 0:55:34 60 1:59:16 66 3:00:18 71
68 1688 detail závodníka ŽERNOVIČOVÁ - BUČKOVÁ Lucia SVK 1975 Depeche Mode 29. /  Z 40-49 rokov 4:12:22 1:20:33 4:10:49 0:59:16 87 2:03:42 79 3:02:47 76
69 1657 detail závodníka PETANJEK Nataša CRO 1966 AK Forca 6. /  Z 50-59 rokov 4:14:02 1:22:13 4:13:27 0:56:14 66 2:01:13 74 3:00:28 72
70 1512 detail závodníka STANEKOVÁ Gabriela SVK 1979 --- 33. /  Ž hlavná kategória 4:14:50 1:23:01 4:13:27 0:57:09 72 2:00:14 71 3:00:01 70
71 1559 detail závodníka MACKOVA Martina SVK 1977 --- 30. /  Z 40-49 rokov 4:14:55 1:23:06 4:14:03 0:52:05 37 1:53:47 41 2:57:40 64
72 1668 detail závodníka KOSIBOVÁ Oľga SVK 1969 KRB Dolné Orešany 31. /  Z 40-49 rokov 4:15:13 1:23:24 4:14:35 0:53:57 44 1:56:34 52 2:54:26 58
73 1591 detail závodníka IVIN Susanna GBR 1979 Gade Valley Harriers 34. /  Ž hlavná kategória 4:16:34 1:24:45 4:15:44 0:59:10 86 2:04:12 81 3:03:43 77
74 1626 detail závodníka FUTÓOVÁ Dana SVK 1977 --- 32. /  Z 40-49 rokov 4:17:05 1:25:16 4:16:47 0:51:51 36 1:55:21 47 2:59:10 67
75 1652 detail závodníka GRGIĆ Renata CRO 1979 AK Perpetuum mobile 35. /  Ž hlavná kategória 4:18:48 1:26:59 4:18:10 1:02:21 101 2:11:03 100 3:11:33 91
76 1653 detail závodníka VALENTINČIĆ Tanja CRO 1983 AK Perpetuum mobile 36. /  Ž hlavná kategória 4:18:49 1:27:00 4:18:11 1:02:21 101 2:10:58 98 3:11:33 89
77 1661 detail závodníka POHLOD Katarina SRB 1988 active travelling 37. /  Ž hlavná kategória 4:18:50 1:27:01 4:17:48 0:47:03 14 1:40:40 14 --- ---
78 1553 detail závodníka GAUGUELIN Claudine FRA 1959 GLOBE COUREURS TOULOUSAINS 7. /  Z 50-59 rokov 4:18:59 1:27:10 4:18:12 0:57:42 77 2:06:46 87 3:07:25 81
79 1540 detail závodníka PAŘÍKOVÁ Eva CZE 1975 VZS Ostrava 33. /  Z 40-49 rokov 4:19:19 1:27:30 4:17:17 0:58:46 82 2:04:26 82 3:06:13 80
80 1573 detail závodníka BALÁŽOVÁ Katarína SVK 1989 --- 38. /  Ž hlavná kategória 4:19:32 1:27:43 4:17:08 1:02:05 100 2:10:41 96 3:11:03 86
81 1621 detail závodníka RINNE Piia FIN 1980 --- 39. /  Ž hlavná kategória 4:19:46 1:27:57 4:16:56 1:02:50 109 2:11:40 102 3:09:56 84
82 1647 detail závodníka BOŽIĆ Sandra CRO 1984 AK Perpetuum mobile 40. /  Ž hlavná kategória 4:20:24 1:28:35 4:19:45 1:02:22 103 2:11:04 101 3:11:30 88
83 1662 detail závodníka GAŠPARÍKOVÁ Mária SVK 1996 --- 41. /  Ž hlavná kategória 4:23:08 1:31:19 4:20:26 0:57:10 73 2:02:07 77 3:04:31 78
84 1660 detail závodníka PÁČOVÁ Kamila CZE 1978 --- 42. /  Ž hlavná kategória 4:23:38 1:31:49 4:22:25 0:56:09 65 1:59:09 65 3:02:22 75
85 1529 detail závodníka SEIDLOVÁ Eva SVK 1948 AK Tlmače 3. /  Z 60 a viac rokov 4:23:56 1:32:07 4:22:07 1:02:05 99 2:10:41 95 3:11:02 85
86 1570 detail závodníka LUČNÁ Petra CZE 1985 Lačné Veverky 43. /  Ž hlavná kategória 4:24:41 1:32:52 4:24:17 0:56:01 64 2:00:02 70 3:05:39 79
87 1640 detail závodníka BODOR Lilla HUN 1990 --- 44. /  Ž hlavná kategória 4:25:45 1:33:56 4:24:46 0:55:23 55 2:00:17 72 3:01:50 73
88 1658 detail závodníka ŠUCKO Milena CRO 1985 AK Forca 45. /  Ž hlavná kategória 4:25:49 1:34:00 4:23:08 1:03:38 111 2:12:54 107 3:15:25 97
89 1667 detail závodníka KOCKOVÁ Anna SVK 1978 IBM 46. /  Ž hlavná kategória 4:26:31 1:34:42 4:26:07 0:58:02 78 2:04:50 83 3:08:23 82
90 1524 detail závodníka OKULIŃSKA Beata POL 1971 --- 34. /  Z 40-49 rokov 4:27:47 1:35:58 4:24:59 1:00:06 90 2:04:58 84 3:09:47 83
91 1645 detail závodníka PINTARIĆ Renata CRO 1980 AK Perpetuum mobile 47. /  Ž hlavná kategória 4:32:06 1:40:17 4:31:27 1:00:13 91 2:07:47 90 3:14:05 95
92 1601 detail závodníka KOSTKOVA Henrieta SVK 1967 --- 8. /  Z 50-59 rokov 4:32:25 1:40:36 4:31:11 0:58:40 81 2:06:15 86 3:12:07 92
93 1639 detail závodníka GALYAS Anett HUN 1981 --- 48. /  Ž hlavná kategória 4:33:05 1:41:16 4:32:49 0:56:24 68 2:03:46 80 3:11:33 90
94 1590 detail závodníka KOLENOVÁ Mária SVK 1983 --- 49. /  Ž hlavná kategória 4:35:40 1:43:51 4:32:51 1:03:58 112 2:14:52 109 3:19:07 104
95 1579 detail závodníka KOVACS Zita HUN 1972 Tárnoksprint 35. /  Z 40-49 rokov 4:36:30 1:44:41 4:33:51 0:59:02 84 2:06:00 85 3:11:19 87
96 1623 detail závodníka VALACHOVÁ Eva SVK 1964 Zvolen 9. /  Z 50-59 rokov 4:36:58 1:45:09 4:34:05 1:02:05 98 2:10:42 97 3:15:43 98
97 1602 detail závodníka FENU Maria Antonietta ITA 1965 ASD RUNNERS ORISTANO 10. /  Z 50-59 rokov 4:37:34 1:45:45 4:37:05 0:59:02 85 2:08:09 91 3:15:16 96
98 1550 detail závodníka BAUER Dora AUT 1972 Sporting Chocolate 36. /  Z 40-49 rokov 4:38:28 1:46:39 4:35:38 1:02:47 107 2:11:43 103 3:17:53 101
99 1675 detail závodníka KECMAN Zorica AUT 1971 Sporting Chocolate 37. /  Z 40-49 rokov 4:39:32 1:47:43 4:36:42 1:02:46 106 2:11:43 104 3:18:10 102
100 1539 detail závodníka MANÍKOVÁ Zuzana SVK 1974 SeveRUNky 38. /  Z 40-49 rokov 4:40:02 1:48:13 4:37:53 1:00:40 92 2:09:11 92 3:12:52 93