Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | 1 člen | 2 člen | 3 člen | 4 člen | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5969 | HRAJ NA TIE NOHY | 1980 | --- | Kováč Peter | Lendvorský Leo | Repčík Jozef | Ďurec Peter | 1. / STA | 1:06:28 | 0:00:00 | 1:06:28 | ||
2 | diplom | 6344 | BEHAME.SK | 1980 | --- | Jablokov Alexander | Valent René | Talán Matúš | Šiko Jakub | 2. / STA | 1:10:48 | 0:04:20 | 1:10:48 | ||
3 | diplom | 6478 | RUN FOR FUN RAKETY | 1980 | --- | Skanderova Jana | Hauser Natalia | Mozolaniova Jana | Špičan Zdeno | 3. / STA | 1:26:05 | 0:19:37 | 1:26:01 | ||
4 | diplom | 6466 | SUSEDIA | 1980 | --- | Domény Ján | Mészárosová Zuzana | Kopecká Katarína | Majo Pavol | 4. / STA | 1:27:57 | 0:21:29 | 1:27:57 | ||
5 | diplom | 6265 | HW RUNNERS | 1980 | --- | Benkovic Peter | Koval Martin | Bedrunka Jan | Slobodnik Juraj | 5. / STA | 1:30:29 | 0:24:01 | 1:30:03 | ||
6 | diplom | 6100 | SVK TORPEDOS | 1980 | --- | Pospíšil Tomáš | Žiška Michal | Chudík Andrej | Žiška Pavol | 6. / STA | 1:31:13 | 0:24:45 | 1:31:09 | ||
7 | diplom | 6135 | ASPIRO RUNNERS | 1980 | --- | Sulík Samuel | Pálešová Petra | Kadlic Tomáš | Sedláčková Jaroslava | 7. / STA | 1:31:58 | 0:25:30 | 1:31:58 | ||
8 | diplom | 5973 | SLOVENSKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR | 1980 | --- | Hanzel Roman | Demeter Boris | Buček Roman | Asvanyi Gabor | 8. / STA | 1:34:09 | 0:27:41 | 1:33:38 | ||
9 | diplom | 6308 | JCI IRONMAN | 1980 | --- | Pivovarnik Stefan | Gazo Stefan | Rusnak Milan | Plsek Lubomir | 9. / STA | 1:34:19 | 0:27:51 | 1:34:19 | ||
10 | diplom | 6442 | MERCURY SCHOOL TEAM | 1980 | --- | Sivík Filip | Kánovics Jakub | Pecúš Samuel | Roest Niels | 10. / STA | 1:34:33 | 0:28:05 | 1:34:33 | ||
11 | diplom | 6055 | C.S.LEWIS RUNNING TEAM | 1980 | --- | Mocko Andrej | Hajdúch Lukáš | Lamos Tomáš | Hlinka Ján | 11. / STA | 1:35:28 | 0:29:00 | 1:35:17 | ||
12 | diplom | 6321 | BEŽCI Z DONÚTENIA | 1980 | --- | Keszöcze Jozef | Jakúbek Vladimír | Blažek Roman | Šulík Pavol | 12. / STA | 1:35:36 | 0:29:08 | 1:35:33 | ||
13 | diplom | 5965 | RETRO RUNNING TEAM | 1980 | --- | Frič Marián | Čerňáková Peťka | Lacko Tomáš | Štrpka Peter | 13. / STA | 1:35:37 | 0:29:09 | 1:35:35 | ||
14 | diplom | 6179 | ST. NICOLAUS | 1980 | --- | BIELKA Igor | MÔŤOVSKÝ Andrej | HARUŠTIAK Dušan | GRZNÁR Michal | 14. / STA | 1:35:46 | 0:29:18 | 1:35:38 | ||
15 | diplom | 6257 | OTP EXPRES | 1980 | --- | Matiašovič David | Kováč Michal | Feťko Damián | Kopáč Tomáš | 15. / STA | 1:35:53 | 0:29:25 | 1:35:52 | ||
16 | diplom | 6174 | RSC | 1980 | --- | Weiss Manfred | Hofer Florian | Halbritter Alexander | Sperber Carina | 16. / STA | 1:35:57 | 0:29:29 | 1:34:37 | ||
17 | diplom | 6020 | CHOVANÍKOVÁ | 1980 | --- | Chovaníková Petronela | Janáč Martin | Mrákavová Bronislava | Szabó František | 17. / STA | 1:36:13 | 0:29:45 | 1:35:53 | ||
18 | diplom | 6165 | RSC | 1980 | --- | Šarlina Ivan | Redechová Danica | Hluzák Matej | Herich Daniel | 18. / STA | 1:36:33 | 0:30:05 | 1:36:33 | ||
19 | diplom | 5953 | STARČEVIČ | 1980 | --- | Starčevič Sanja | Pavelka Adrian | Jeleň Michal | Martinec Erik | 19. / STA | 1:36:45 | 0:30:17 | 1:36:42 | ||
20 | diplom | 6112 | MEDELA - MALÍČEK TÍM 2 | 1980 | --- | Hubáček Adam | Vlk Jiří | Havlík Roman | Havlík Ondřej | 20. / STA | 1:36:48 | 0:30:20 | 1:36:26 | ||
21 | diplom | 6227 | DATAVARD ALE | 1980 | --- | Fiannola Alessandro | Adamcek Peter | Lazar Tomas | Smihula Ondrej | 21. / STA | 1:37:06 | 0:30:38 | 1:36:54 | ||
22 | diplom | 6031 | CSOB SMARTRUNNERS | 1980 | --- | Paluš Tibor | Markuš Marcel | Gányi Zsolt | Mikloš Andrej | 22. / STA | 1:37:32 | 0:31:04 | 1:37:30 | ||
23 | diplom | 6281 | BUZICHAT | 1980 | --- | Bílik Michal | Lysý Tomáš | Ďurčenka Peter | Mihala Peter | 23. / STA | 1:37:59 | 0:31:31 | 1:37:39 | ||
24 | diplom | 6258 | OTP DYNAMIC | 1980 | --- | Doskočilová Milada | Cimbálik František | Hoždora Miroslav | Pavlík Ivan | 24. / STA | 1:38:08 | 0:31:40 | 1:38:08 | ||
25 | diplom | 6329 | PPX | 1980 | --- | Cvíčela Pavol | Bošanský Miroslav | Šištík Tomáš | Brečka Branislav | 25. / STA | 1:38:27 | 0:31:59 | 1:38:25 | ||
26 | diplom | 6397 | ČSOB LEASING 2 | 1980 | --- | Bachár Andrej | Bojanovský Pavol | Kalamár Ondrej | Kuťka Juraj | 26. / STA | 1:38:35 | 0:32:07 | 1:37:50 | ||
27 | diplom | 6409 | S HENOM O PRETEKY | 1980 | --- | Fábry Vladimír | Mikuláš Peter | Michálek Marek | Heinlein Peter | 27. / STA | 1:38:45 | 0:32:17 | 1:38:30 | ||
28 | diplom | 6294 | ZOZNAM.SK | 1980 | --- | Urban Jozef | Vanečko Ivan | Vaca Velasquez Franklin | Hronec Marek | 28. / STA | 1:39:14 | 0:32:46 | 1:38:59 | ||
29 | diplom | 6083 | MALÍČKOVSKÉ MARTINSKÉ RÝCHLE SLIMÁKY | 1980 | --- | Lepeš Tomáš | Kiss Igor | Kantár Peter | Jurko Tomáš | 29. / STA | 1:39:50 | 0:33:22 | 1:39:20 | ||
30 | diplom | 6391 | MATADOR LIBEREC | 1980 | --- | Stehlík Jakub | Trnka Pavel | Kysilka Jan | Ichnatolya Marcel | 30. / STA | 1:39:52 | 0:33:24 | 1:39:44 | ||
31 | diplom | 6310 | BIELY BALET | 1980 | --- | Klement Tomas | Lehocky Robert | Gasparik Anton | Chudik Marek | 31. / STA | 1:40:27 | 0:33:59 | 1:40:06 | ||
32 | diplom | 6469 | POLSKIE RAKIETY | 1980 | --- | Turanský Daniel | Luterán Viktor | Arnold Patrik | Mikušovič Martin | 32. / STA | 1:40:43 | 0:34:15 | 1:40:22 | ||
33 | diplom | 6314 | PALM BEACH BOYS | 1980 | --- | Brachtl Laco | Brachtl Peter | Andrejsin Miso | Fazik Adam | 33. / STA | 1:40:49 | 0:34:21 | 1:40:47 | ||
34 | diplom | 6268 | BS BOOKERS | 1980 | --- | Lenčéš Marek | Malíčková Monika | Petrušová Veronika | Šprláková Zuzana | 34. / STA | 1:40:52 | 0:34:24 | 1:40:51 | ||
35 | diplom | 6186 | BUČO TEAM | 1980 | --- | Bučo Ľubomír | Fekete Imro | Brogyányi Gabo | Grman Ivan | 35. / STA | 1:40:56 | 0:34:28 | 1:40:47 | ||
36 | diplom | 6205 | OSYREĽÉ POĽPÁRE | 1980 | --- | Čavojec Matej | Kuštár Pavol | Záhorský Marián | Čerňanský Jakub | 36. / STA | 1:41:05 | 0:34:37 | 1:40:31 | ||
37 | diplom | 6005 | ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA | 1980 | --- | Labanc Filip | Kudolová Gabriela | Podobna Tulejova Magdalena | Gecikova Andrea | 37. / STA | 1:41:32 | 0:35:04 | 1:41:27 | ||
38 | diplom | 6289 | SWISS SHOTS | 1980 | --- | Uncovska Katarina | Bilik Juraj | Diskanec Matus | Ponistova Katarina | 38. / STA | 1:41:55 | 0:35:27 | 1:41:50 | ||
39 | diplom | 6138 | MALÍČEK SUPER TÍM | 1980 | --- | Palenčárová Mária | Dolák Róbert | Vicianová Jana | Forgách Peter | 39. / STA | 1:42:04 | 0:35:36 | 1:42:04 | ||
40 | diplom | 6045 | SILNÝ TEAM | 1980 | --- | Herzán Peter | Bachar Dušan | Brezina Radovan | Mihálik Julián | 40. / STA | 1:42:17 | 0:35:49 | 1:41:45 | ||
41 | diplom | 6044 | GORAL TEAM MIKOLAJČÍK | 1980 | --- | Mikolajčík František | Mikolajčíková Klára | Mikolajčíková Barbora | Beňo Adam | 41. / STA | 1:42:18 | 0:35:50 | 1:40:57 | ||
42 | diplom | 5954 | DESDEVISES | 1980 | --- | Desdevises Stephane | Dlhoš Miroslav | Kšiňan Matúš | Vlašič Matej | 42. / STA | 1:42:38 | 0:36:10 | 1:42:36 | ||
43 | diplom | 6401 | AKTUÁRI KOOPERATIVA & KOMUNÁLNA VIG | 1980 | --- | Dúcky Jozef | Kasaj Stanislav | Gajdošík Martin | Kosztolányi Martin | 43. / STA | 1:42:51 | 0:36:23 | 1:42:39 | ||
44 | diplom | 6056 | MAJERNÍK & MIHÁLIKOVÁ | 1980 | --- | Takáčová Nikoleta | Prozbíková Lucia | Beran Viktor | Majerník Andrej | 44. / STA | 1:43:05 | 0:36:37 | 1:43:01 | ||
45 | diplom | 6240 | TELEKOM RUNNING TEAM 1 | 1980 | --- | Grancicova Martina | Tvrdoňová Lucia | Hedera Stanislav | Sárincová Katarína | 45. / STA | 1:43:05 | 0:36:37 | 1:42:06 | ||
46 | diplom | 6274 | JAMM | 1980 | --- | Mrva Ján | Demo Matej | Mrvová Andrea | Mrvová Michaela | 46. / STA | 1:43:06 | 0:36:38 | 1:43:05 | ||
47 | diplom | 6280 | JCI BEJVALA JSEM NEPEKNA | 1980 | --- | Schwartzova Edita | Gregus Juraj | Olearnik Vladimir | Sikora Tomas | 47. / STA | 1:43:21 | 0:36:53 | 1:43:01 | ||
48 | diplom | 6453 | ODVÁŽNA NOHA | 1980 | --- | Torma Alexander | Koutný Pavel | Ivančík Marek | Furťová Kristína | 48. / STA | 1:43:26 | 0:36:58 | 1:43:20 | ||
49 | diplom | 6091 | DUSLO 1 | 1980 | --- | Brunai Peter | Hanus Marek | Kozlová Ingrida | Csimma František | 49. / STA | 1:43:45 | 0:37:17 | 1:43:43 | ||
50 | diplom | 6390 | LEN TAK TAK | 1980 | --- | santa Dusan | Baco Juraj | Vimpel Viktor | Pavelova Petra | 50. / STA | 1:43:54 | 0:37:26 | 1:42:59 | ||
51 | diplom | 6357 | TOPNAD | 1980 | --- | Jančovič Pavol | Vach Martin | Mikovič Alexander | Hrazdil René | 51. / STA | 1:43:55 | 0:37:27 | 1:43:53 | ||
52 | diplom | 6491 | POŠTOVÁ BANKA | 1980 | --- | Ridzoň Ľubomír | Eremiáš Michael | Repáňová Janka | Sovičová Petra | 52. / STA | 1:43:55 | 0:37:27 | 1:43:50 | ||
53 | diplom | 6385 | SLOVANET | 1980 | --- | Tupý Michal | Kečková Janka | Kubica Tomáš | Máčaj Peter | 53. / STA | 1:43:59 | 0:37:31 | 1:43:30 | ||
54 | diplom | 6484 | ESET SERVICES | 1980 | --- | Vričan Slavomír | Katrinec Peter | Chromek Daniel | Žemlička Martin | 54. / STA | 1:44:01 | 0:37:33 | 1:43:31 | ||
55 | diplom | 6206 | NO BRAIN, NO PAIN, NO GAIN | 1980 | --- | Kaššaiová Zuzana | Donocik Erik | Vasas Michal | Krnáč Jozef | 55. / STA | 1:44:09 | 0:37:41 | 1:43:47 | ||
56 | diplom | 6010 | RESKO | 1980 | --- | Resko Milan | Repeľ Peter | Marochnič Dušan | Orthová Michaela | 56. / STA | 1:44:16 | 0:37:48 | 1:42:47 | ||
57 | diplom | 6245 | IRONWO-MAN | 1980 | --- | Baránková Lucia | Blaško Jan Ci | Špitková Kristína | Blažková Denisa | 57. / STA | 1:44:30 | 0:38:02 | 1:44:09 | ||
58 | diplom | 6022 | PYŠNÝ HRIEŠNIK | 1980 | --- | Karcolová-Balounová Michaela | Marhavý Matej | Šmarda Ján | Karcol Roland | 58. / STA | 1:44:38 | 0:38:10 | 1:44:33 | ||
59 | diplom | 6115 | SUPERŽENY | 1980 | --- | Figurová Jana | Fedušová Ivana | Hornakova Veronika | Ježíková Ivana | 59. / STA | 1:44:39 | 0:38:11 | 1:43:22 | ||
60 | diplom | 6178 | PRESSBURG HULVATS | 1980 | --- | Pakši Ondrej | Pakši Ľuboš | Kisel Peter | Rýdl Dominik | 60. / STA | 1:44:54 | 0:38:26 | 1:44:32 | ||
61 | diplom | 6203 | DECATHLON KOŠICE | 1980 | --- | Kisidayová Katarína | Fazekaš Miroslav | Skupeňová Natália | Krajňák Ľubomír | 61. / STA | 1:44:57 | 0:38:29 | 1:44:33 | ||
62 | diplom | 6143 | EXTREME RUNNING PANDEMIA | 1980 | --- | Maholanyiova Ivana | Mohler Filip | Kasana Tomas | Toman Marek | 62. / STA | 1:45:07 | 0:38:39 | 1:44:56 | ||
63 | diplom | 6070 | ČSOB SMARTBANKING | 1980 | --- | Jarinčík Peter | Šula Jan | Krátky Martin | Manduch Marek | 63. / STA | 1:45:11 | 0:38:43 | 1:44:53 | ||
64 | diplom | 6486 | NEZBEDNÍCI | 1980 | --- | Bača Martin | Šmahovská Jana | Vítek Mário | Fitala Imrich | 64. / STA | 1:45:12 | 0:38:44 | 1:44:54 | ||
65 | diplom | 6439 | MERCURY SCHOOL TEAM | 1980 | --- | Švec Milan | Báleš Marek | Meráková Ivana | Bartaloš Andrej | 65. / STA | 1:45:12 | 0:38:44 | 1:45:11 | ||
66 | diplom | 6098 | ROAD WARRIORS | 1980 | --- | Ďurčík Zoltán | Martinkova Kamila | Šišák Vladimír | Palka Jozef | 66. / STA | 1:45:22 | 0:38:54 | 1:45:04 | ||
67 | diplom | 6285 | JCI KRCOVA ZILY | 1980 | --- | Szollosova Livia | Lunter Matus | Petrovic Peter | Budai Stefan | 67. / STA | 1:45:30 | 0:39:02 | 1:45:27 | ||
68 | diplom | 6184 | ST. NICOLAUS | 1980 | --- | DALLEMULE Viktor | BAJNOK Ervin | HIADLOVSKÝ Henrich | PASTUCHOVÁ Jana | 68. / STA | 1:45:32 | 0:39:04 | 1:45:24 | ||
69 | diplom | 6353 | DELOITTE TAS 1 | 1980 | --- | Bojkovský Lukáš | Vitásek Roman | Pobočík Michal | Halčín Šimon | 69. / STA | 1:45:34 | 0:39:06 | 1:45:31 | ||
70 | diplom | 6202 | DECATHLON BANSKÁ BYSTRICA #2 | 1980 | --- | Tatarková Katarína | Neubauer Jan | Janšík Tomáš | Štefkovič Ivan | 70. / STA | 1:45:48 | 0:39:20 | 1:45:24 | ||
71 | diplom | 6262 | ZURICH VOMITMENT | 1980 | --- | Portesova Andrea | Fuchs Ladislav | Fucek Michal | Karkalik Matej | 71. / STA | 1:45:52 | 0:39:24 | 1:45:51 | ||
72 | diplom | 6019 | KÚŠIK | 1980 | --- | Kúšik Miroslav | Nárožný Július | Páločný Ľubomír | Weiss Henrich | 72. / STA | 1:45:59 | 0:39:31 | 1:45:20 | ||
73 | diplom | 6121 | ALIAS | 1980 | --- | Haris Pavol | Gajarský Jozef | Sýkora Milan | Chalupová Alena | 73. / STA | 1:46:00 | 0:39:32 | 1:45:54 | ||
74 | diplom | 6107 | LENOVO I&C | 1980 | --- | Krajčovič Stanislav | Bartko Peter | Košťál Marek | Krátky Adrián | 74. / STA | 1:46:00 | 0:39:32 | 1:45:38 | ||
75 | diplom | 6140 | MALÍČEK HORÚCE STRELY Z MARTINA | 1980 | --- | Zimová Zuzana | Zimová Marína | Belica Peter | Ľalík Vladimír | 75. / STA | 1:46:05 | 0:39:37 | 1:45:31 | ||
76 | diplom | 6493 | JCI 2FAST4U | 1980 | --- | Bisco Juraj | Brucker Michal | Hukel Marian | Benadik Matej | 76. / STA | 1:46:12 | 0:39:44 | 1:46:06 | ||
77 | diplom | 5964 | LEN TAK TAK | 1980 | --- | Michalina Marián | Chylová Veronika | Mandúch Janko | Kulichová Dominika | 77. / STA | 1:46:28 | 0:40:00 | 1:46:16 | ||
78 | diplom | 6079 | TOTO SI TY | 1980 | --- | Alexa Michal | Misak David | Masar Jan | Vancisin Jan | 78. / STA | 1:46:32 | 0:40:04 | 1:46:19 | ||
79 | diplom | 5963 | DRIMAL MAREK | 1980 | --- | Drimal Marek | Buday Peter | Stanko Lukáš | Molnár Lukáš | 79. / STA | 1:46:32 | 0:40:04 | 1:46:17 | ||
80 | diplom | 6348 | LOW FAT SCHNITZEL | 1980 | --- | Reznicakova Zuzana | Mlada Lenka | Gajdos Tomas | Koric Igor | 80. / STA | 1:46:56 | 0:40:28 | 1:46:41 | ||
81 | diplom | 6378 | UTEČENCI | 1980 | --- | Charvát Kamil | Pružinec Pavol | Dubovský Michal | Chmel Juraj | 81. / STA | 1:46:58 | 0:40:30 | 1:46:30 | ||
82 | diplom | 6170 | TITANS FREELANCERS RUNNERS | 1980 | --- | Mlyncek Radoslav | Greško Marek | Vaktor Rudolf | Mikuška Ján | 82. / STA | 1:47:03 | 0:40:35 | 1:45:39 | ||
83 | diplom | 6067 | RIJÁK | 1980 | --- | Riják Július | Ďuris Dušan | Ďuris Michal | Jarábek Tomáš | 83. / STA | 1:47:07 | 0:40:39 | 1:46:15 | ||
84 | diplom | 6129 | GENERAL ELECTRIC 2 | 1980 | --- | Repanova Nada | Bartlik Zdenek | Buček Peter | Spacek Miroslav | 84. / STA | 1:47:11 | 0:40:43 | 1:46:14 | ||
85 | diplom | 6326 | M-TEAM | 1980 | --- | Pisarčíková Martina | Pilarčík Matúš | Chribik Michal | Stieber Ondrej | 85. / STA | 1:47:13 | 0:40:45 | 1:47:03 | ||
86 | diplom | 6379 | JENEWEIN GROUP | 1980 | --- | Szedely Erik | Bereta Tomáš | Panušková Kristína | Fondati Mario | 86. / STA | 1:47:14 | 0:40:46 | 1:46:52 | ||
87 | diplom | 6026 | BEŽCIPÁNA | 1980 | --- | Toman František | Toman Martin | Toman Tomáš | Kolláriková Hana | 87. / STA | 1:47:18 | 0:40:50 | 1:46:42 | ||
88 | diplom | 6201 | DECATHLON BANSKÁ BYSTRICA | 1980 | --- | Káčer Ján | Vigaš Filip | Číková Laura | Procházková Barbora | 88. / STA | 1:47:25 | 0:40:57 | 1:47:01 | ||
89 | diplom | 6427 | VOLVO GROUP 2 | 1980 | --- | Demčák Rastislav | Koleková Anna | Mazan Ladislav | Buzalka Mário | 89. / STA | 1:47:25 | 0:40:57 | 1:46:49 | ||
90 | diplom | 6077 | KENYA | 1980 | --- | Drahoš Martin | Pošová Viera | Hervay Pavol | Drahošová Gabriela | 90. / STA | 1:47:26 | 0:40:58 | 1:46:56 | ||
91 | diplom | 5952 | RESET | 1980 | --- | Holič Peter | Miklian peter | Fuleky Maroš | Jurik Marian | 91. / STA | 1:47:28 | 0:41:00 | 1:45:59 | ||
92 | diplom | 6443 | MERCURY SCHOOL TEAM | 1980 | --- | Pohančeník Viliam | Moštenický Patrik | Stolár Samuel | Rosenberg Martin | 92. / STA | 1:47:36 | 0:41:08 | 1:47:23 | ||
93 | diplom | 6415 | MEDTRONIC RTG | 1980 | --- | Kollar Jaroslav | Olcak Tomas | Ostatnik Lukas | Lendvay Marian | 93. / STA | 1:47:41 | 0:41:13 | 1:47:13 | ||
94 | diplom | 6339 | EYJAFJALLAJÖKULL YOKOHAMA | 1980 | --- | Matiašovský Andrej | Molnár Viktor | Burda Tibor | Pištej Jozef | 94. / STA | 1:48:07 | 0:41:39 | 1:47:35 | ||
95 | diplom | 6301 | LENOVO PLANNERS | 1980 | --- | Herceg Branislav | Kmec Jan | Andits Tomas | Kaletova Zuzana | 95. / STA | 1:48:17 | 0:41:49 | 1:48:07 | ||
96 | diplom | 6429 | ČISTÝ DEŇ | 1980 | --- | Švarc Martin | Hlávka Filip | Drgonec Andrej | Kupec Tomáš | 96. / STA | 1:48:19 | 0:41:51 | 1:48:06 | ||
97 | diplom | 6254 | WE RUN GENERALI | 1980 | --- | Mišová Beáta | Janásik Milan | Aláčová Lenka | Hajnala Juraj | 97. / STA | 1:48:22 | 0:41:54 | 1:48:05 | ||
98 | diplom | 6468 | BMB LEITNER RUNNERS | 1980 | --- | Turjaník Matej | Gašparík Lukáš | Ponc Roman | Rypák Andrej | 98. / STA | 1:48:37 | 0:42:09 | 1:48:33 | ||
99 | diplom | 6380 | ČSFR- ČESKOSLOVENSKÍ FUN RUNNERS | 1980 | --- | Jedenastikova Katarina | Resutikova Alena | Ryba Jakub | Bobenicova Miroslava | 99. / STA | 1:48:38 | 0:42:10 | 1:48:35 | ||
100 | diplom | 6482 | JCI MRTVY TAH II | 1980 | --- | Oskera Vladimir | Blahova Ivana | Gono Michal | Lavrincikova Michaela | 100. / STA | 1:48:39 | 0:42:11 | 1:48:35 |