Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

LUBETHA zážitkový polokros

Přespolní běh
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Lubetha

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategorie Čas Ztráta 3,5 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1. člen štafety 2. člen štafety Kategorie Čas Ztráta 3,5 km #
1 420 detail závodníka KRUPINA Peter Durica Markus Bartík 1. /  Relay 0:30:12 0:00:00 14:34 1
2 427 detail závodníka BALÁŽE chaban Robert komora marek 2. /  Relay 0:32:53 0:02:41 16:22 3
3 428 detail závodníka BEŽCI LUČENEC Dušan Daniš Juraj Rajtók 3. /  Relay 0:35:18 0:05:06 16:10 2
4 413 detail závodníka BANSKÁ BYSTRICA Stanislav Dzúrik Jaroslav Škojec 4. /  Relay 0:38:57 0:08:45 19:16 5
5 404 detail závodníka RUŽOMBERSKIE STRELY Peter Laco Ingrid Matúšová 5. /  Relay 0:39:09 0:08:57 22:49 17
6 426 detail závodníka ŽP INFORMATIKA PODBREZOVÁ Jana Vonkomerová Blanka Herichová 6. /  Relay 0:39:13 0:09:01 19:56 7
7 425 detail závodníka ŽIVENA BANSKÁ ŠTIAVNICA RENATA Taligová Nikolaj Taliga 7. /  Relay 0:39:39 0:09:27 16:53 4
8 419 detail závodníka PRASIATKA Tea Mažáryová Júlia Stasová 8. /  Relay 0:41:08 0:10:56 19:41 6
9 414 detail závodníka LARA BAGS Lenka Janekova Medveďová Eva 9. /  Relay 0:42:41 0:12:29 21:16 10
10 407 detail závodníka OZ ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN Barbora Mikušincová Jakub Mikušinec 10. /  Relay 0:43:21 0:13:09 21:04 9
11 410 detail závodníka SC 1896 STRBSKE PLESO Dusan Konecny Katarína Konečná 11. /  Relay 0:43:22 0:13:10 26:07 24
12 411 detail závodníka LUČENEC Dagmar Sahuľová Martin Sahuľ 12. /  Relay 0:43:23 0:13:11 22:37 14
13 418 detail závodníka FBK BANSKÁ BYSTRICA Katarína Kallová Simona Ridzoňová 13. /  Relay 0:43:34 0:13:22 21:49 11
14 412 detail závodníka MARATHON BB TEAM Petra Holková Božena Petrášová 14. /  Relay 0:43:53 0:13:41 22:10 12
15 402 detail závodníka LEMIKOM Martina Chmelikova Zomáš Hlaváčik 15. /  Relay 0:44:13 0:14:01 20:25 8
16 405 detail závodníka TURBOŠTIPCE Ján Hudec Adam Štrba 16. /  Relay 0:44:18 0:14:06 22:38 16
17 422 detail závodníka - Marek Zubák Laura Zubáková 17. /  Relay 0:44:19 0:14:07 23:02 18
18 423 detail závodníka AMATÉR Jana Kučerová Roman Hofreiter 18. /  Relay 0:45:09 0:14:57 22:37 15
19 416 detail závodníka BB Mária Niklová Michal Brezanský 19. /  Relay 0:46:00 0:15:48 23:33 20
20 401 detail závodníka POLGOVCI Matej Polgár Slavka Polgárová 20. /  Relay 0:46:52 0:16:40 25:22 23
21 406 detail závodníka OZ ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN Viera Mikušincová Peter Svetlík 21. /  Relay 0:47:34 0:17:22 22:13 13
22 424 detail závodníka AMATÉR Branislav Klibáni Michaela Klibaniova 22. /  Relay 0:48:53 0:18:41 28:31 26
23 415 detail závodníka DOBERMAN POSITIVE Ivana Slobodová Katarína Malachovská 23. /  Relay 0:49:34 0:19:22 23:12 19
24 409 detail závodníka #11 Albert Heinz Lukas Caban 24. /  Relay 0:50:30 0:20:18 25:15 22
25 417 detail závodníka WINGARDIUM LEVIOSA Annamária Brlášová Andrea Řezanková 25. /  Relay 0:52:52 0:22:40 29:52 27
26 408 detail závodníka SVETIELKO NÁDEJE Petra Daubnerová Peter Daubner 26. /  Relay 0:54:52 0:24:40 24:02 21
27 403 detail závodníka MALACHOV Stanislava Mancelová Vladimír Mancel 27. /  Relay 0:56:12 0:26:00 28:29 25

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru