Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

LUBETHA zážitkový polokros

Přespolní běh
DATUM :22.4.2017 MÍSTO :Lubetha

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 339 detail závodníka MANDZÁK Matej SVK 2007 Trian ŠK UMB 1. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:00 0:00:00
2 342 detail závodníka FERENC Tadeáš SVK 2008 DINO 2. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:15 0:00:15
3 331 detail závodníka BABIC Branko SVK 2007 Sliač 3. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:18 0:00:18
4 314 detail závodníka LIPTAIOVÁ Adela SVK 2007 Klub biatlonu Predajná 1. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:03:19 0:00:19
5 245 detail závodníka ŠKARVADA Jakub SVK 2008 ŠKP BB 4. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:24 0:00:24
6 323 detail závodníka BERCIKOVA Viktoria SVK 2007 - 2. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:03:25 0:00:25
7 311 detail závodníka ČUGA Eva SVK 2006 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 3. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:03:32 0:00:32
8 308 detail závodníka SELECKY Radoslav SVK 2007 TRIAN UM BB 5. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:35 0:00:35
9 341 detail závodníka FERENC Samuel SVK 2007 DINO 6. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:38 0:00:38
10 304 detail závodníka ČIŽMÁRIK Lukáš SVK 2008 Majkl&Tom&Luky 7. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:39 0:00:39
11 317 detail závodníka LEHOCKÝ Adam SVK 2009 LO Mladosť 8. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:41 0:00:41
12 322 detail závodníka POLÁKOVÁ Veronika SVK 2007 Štiavnička 4. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:03:44 0:00:44
13 327 detail závodníka JANOŠTIAK Marek SVK 2008 Brezno 9. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:46 0:00:46
14 344 detail závodníka GREGÁŇ Simon SVK 2007 Gregan 10. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:46 0:00:46
15 329 detail závodníka JANOŠTIAK Tobias SVK 2007 Brezno 11. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:46 0:00:46
16 305 detail závodníka ŠTRBA Maxim SVK 2009 MARATHON BB TEAM 12. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:54 0:00:54
17 310 detail závodníka MICHAČ Samuel SVK 2008 mušky 13. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:55 0:00:55
18 313 detail závodníka DUDA Ondrej SVK 2007 LO Mladosť 14. /  Chlapci 8-10 rokov 0:03:57 0:00:57
19 334 detail závodníka SUROVČÍK Richard SVK 2007 BB 15. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:01 0:01:01
20 332 detail závodníka BABICOVÁ Nelly SVK 2010 Sliač 1. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:04:03 0:01:03
21 321 detail závodníka POLÁKOVÁ Paula SVK 2007 Štiavnička 5. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:04:04 0:01:04
22 333 detail závodníka VOLKO Adam SVK 2008 Sliač 16. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:06 0:01:06
23 301 detail závodníka PECNÍK Viliam SVK 2009 a 17. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:12 0:01:12
24 340 detail závodníka MANDZÁKOVÁ Petra SVK 2010 Trian ŠK UMB 2. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:04:16 0:01:16
25 328 detail závodníka ZEMAN Šimon SVK 2008 AK Zlate Moravce 18. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:18 0:01:18
26 351 detail závodníka BARTOVÁ Stella SVK 2007 Lučatín 6. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:04:22 0:01:22
27 306 detail závodníka FABOKOVÁ Stella SVK 2009 MARATHON BB TEAM 7. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:04:23 0:01:23
28 349 detail závodníka FERENCOVÁ Tamara SVK 2010 DINO 3. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:04:24 0:01:24
29 330 detail závodníka CABAN Tomas Michal SVK 2009 #11 19. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:27 0:01:27
30 324 detail závodníka URBÁNOŠ Filip SVK 2009 Lubetha 20. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:30 0:01:30
31 303 detail závodníka MACKO Teodor SVK 2009 a 21. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:31 0:01:31
32 345 detail závodníka BARBENÍK Filip SVK 2009 Bayerbach 22. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:38 0:01:38
33 312 detail závodníka ČUGA Adela SVK 2009 Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke 8. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:04:44 0:01:44
34 315 detail závodníka DANKOVÁ Janka SVK 2009 Ľubietová 9. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:04:49 0:01:49
35 318 detail závodníka MALATINEC Matúš SVK 2007 _ 23. /  Chlapci 8-10 rokov 0:04:50 0:01:50
36 325 detail závodníka URBÁNOŠ Alex SVK 2011 Lubetha 1. /  Chlapci 6-7 rokov 0:04:50 0:01:50
37 319 detail závodníka LEHOCKÝ Jakub SVK 2011 LO Mladosť 2. /  Chlapci 6-7 rokov 0:04:54 0:01:54
38 337 detail závodníka PACEKOVÁ Zuzana SVK 2010 bez 4. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:04:55 0:01:55
39 326 detail závodníka BENOVA Simonka SVK 2010 Ak Msk Ziar nad Hronom 5. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:05:11 0:02:11
40 347 detail závodníka PETRÁŠOVÁ Sára SVK 2009 Dráčik 10. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:05:12 0:02:12
41 346 detail závodníka HOLKO Miško SVK 2010 amatér 3. /  Chlapci 6-7 rokov 0:05:16 0:02:16
42 320 detail závodníka MAJLINGOVÁ Sára SVK 2009 - 11. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:05:19 0:02:19
43 336 detail závodníka STANKO Samuel SVK 2011 - 4. /  Chlapci 6-7 rokov 0:05:24 0:02:24
44 309 detail závodníka HOLICKÝ Robin SVK 2009 LO Mladosť BB 24. /  Chlapci 8-10 rokov 0:05:25 0:02:25
45 335 detail závodníka JANEK Samuel SVK 2011 BB 5. /  Chlapci 6-7 rokov 0:05:30 0:02:30
46 348 detail závodníka SOKOL Juraj SVK 2010 - 6. /  Chlapci 6-7 rokov 0:05:31 0:02:31
47 343 detail závodníka BURIANOVÁ Klára SVK 2009 - 12. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:05:54 0:02:54
48 302 detail závodníka PECNÍKOVÁ Sofia SVK 2011 a 6. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:05:55 0:02:55
49 316 detail závodníka PLAVUCHOVÁ Rebecca SVK 2008 Lubetha 13. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:06:01 0:03:01
50 338 detail závodníka ČANGELOVÁ Júlia SVK 2008 Banská Bystrica 14. /  Dievčatá 8-10 rokov 0:06:15 0:03:15
51 307 detail závodníka FABOKOVÁ Viktorka SVK 2010 MARATHON BB TEAM 7. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:06:17 0:03:17
52 350 detail závodníka KIABOVÁ Sofia SVK 2011 MARATHON BB TEAM 8. /  Dievčatá 6-7 rokov 0:07:40 0:04:40

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru