Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB Kutná Hora Minime

MTB
DATUM :15.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 1027 detail závodníka VAJSEJTL Jan 2009 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 1. /  Kluci 7-8 let 0:02:45.2 0:00:00.0 00:52.4 [2] 2 00:53.8 [1] 1 00:59.0 [3] 1
2 1026 detail závodníka VALENTA Věnek 2009 CYKLO TEAM KOLARNA 2. /  Kluci 7-8 let 0:02:47.0 0:00:01.8 00:52.0 [1] 1 00:55.1 [2] 2 00:59.9 [5] 2
3 1030 detail závodníka ŠPERL Václav 2009 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 3. /  Kluci 7-8 let 0:02:48.1 0:00:02.9 00:53.6 [3] 3 00:57.2 [3] 3 00:57.3 [2] 3
4 1032 detail závodníka NOVÁK Matěj 2009 Rychlý šípy Strakonice 4. /  Kluci 7-8 let 0:02:55.1 0:00:09.9 01:00.3 [7] 7 00:57.9 [6] 5 00:56.9 [1] 4
5 1031 detail závodníka KUČVA Tomáš 2009 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 5. /  Kluci 7-8 let 0:02:57.2 0:00:12.0 00:59.7 [6] 6 00:58.0 [7] 4 00:59.5 [4] 5
6 1079 detail závodníka VAŠINA Timotej 2009 CRAFT Author Bike Team 6. /  Kluci 7-8 let 0:03:01.9 0:00:16.7 00:59.3 [5] 5 01:01.1 [9] 8 01:01.5 [7] 6
7 1017 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta 2009 Dukla Praha 1. /  Holky 7-8 let 0:03:04.6 0:00:19.4 00:58.5 [4] 4 01:01.8 [13] 7 01:04.3 [11] 7
8 1029 detail závodníka HLADÍK František 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Kluci 7-8 let 0:03:05.0 0:00:19.8 01:00.4 [8] 8 01:01.7 [12] 9 01:02.9 [9] 8
9 1072 detail závodníka MALIŇÁK Adam 2009 VRV Pro Sport 8. /  Kluci 7-8 let 0:03:08.6 0:00:23.4 01:02.5 [9] 9 00:57.7 [4] 6 01:08.4 [19] 9
10 1083 detail závodníka KALAŠ štěpán 2010 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 9. /  Kluci 7-8 let 0:03:10.6 0:00:25.4 01:06.9 [12] 12 01:02.5 [14] 11 01:01.2 [6] 10
11 1025 detail závodníka BRADÁČ Michal 2010 Dukla Praha 10. /  Kluci 7-8 let 0:03:12.0 0:00:26.8 01:06.1 [11] 11 01:01.4 [10] 10 01:04.5 [12] 11
12 1023 detail závodníka NOVOTNÝ Lukáš 2009 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 11. /  Kluci 7-8 let 0:03:17.4 0:00:32.2 01:05.0 [10] 10 01:07.6 [24] 13 01:04.8 [13] 12
13 1018 detail závodníka VÝBORNÁ Marianna 2010 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 2. /  Holky 7-8 let 0:03:20.5 0:00:35.3 01:09.1 [13] 13 01:01.5 [11] 12 01:09.9 [22] 13
14 1107 detail závodníka RADA Vojtěch 2010 --- 12. /  Kluci 7-8 let 0:03:21.4 0:00:36.2 01:11.3 [18] 18 01:04.5 [15] 17 01:05.6 [14] 14
15 1020 detail závodníka MITRYCHOVÁ Lucie 2009 kola-bbm.cz 3. /  Holky 7-8 let 0:03:22.6 0:00:37.4 01:09.2 [14] 14 01:05.6 [18] 14 01:07.8 [16] 15
16 1092 detail závodníka SZOLLOS štefan 2010 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 13. /  Kluci 7-8 let 0:03:23.2 0:00:38.0 01:09.3 [15] 15 01:06.4 [19] 16 01:07.5 [15] 16
17 1015 detail závodníka KROUPOVÁ Jolana 2009 AC SPARTA Cycling junior 4. /  Holky 7-8 let 0:03:23.7 0:00:38.5 01:10.0 [16] 16 01:05.5 [17] 15 01:08.2 [18] 17
18 1078 detail závodníka NAJSER Václav 2009 BIKE One 14. /  Kluci 7-8 let 0:03:24.1 0:00:38.9 01:20.6 [25] 25 01:00.6 [8] 21 01:02.9 [9] 18
19 1024 detail závodníka RAŠKA Tomáš 2009 Short Bike Academy Opletal 15. /  Kluci 7-8 let 0:03:26.2 0:00:41.0 01:26.0 [28] 28 00:57.7 [4] 22 01:02.5 [8] 19
20 1090 detail závodníka UŠEL Ondřej 2010 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 16. /  Kluci 7-8 let 0:03:28.1 0:00:42.9 01:11.1 [17] 17 01:07.2 [22] 18 01:09.8 [21] 20
21 1019 detail závodníka HRADÍLKOVÁ Zuzana 2009 MG Bike Team 5. /  Holky 7-8 let 0:03:28.5 0:00:43.3 01:15.2 [20] 20 01:05.4 [16] 20 01:07.9 [17] 21
22 1081 detail závodníka SOUČKOVÁ Amelie 2010 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 6. /  Holky 7-8 let 0:03:29.3 0:00:44.1 01:12.1 [19] 19 01:06.5 [20] 19 01:10.7 [23] 22
23 1022 detail závodníka KECOVÁ Kačka 2010 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 7. /  Holky 7-8 let 0:03:32.7 0:00:47.5 01:16.8 [22] 22 01:07.4 [23] 23 01:08.5 [20] 23
24 1113 detail závodníka SPORYSCHOVÁ Nela 2010 TJ SPARTAK Vrchlabí 8. /  Holky 7-8 let 0:03:40.2 0:00:55.0 01:15.2 [20] 20 01:10.9 [25] 24 01:14.1 [24] 24
25 1021 detail závodníka HAŠKOVÁ Kateřina 2009 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 9. /  Holky 7-8 let 0:03:48.0 0:01:02.8 01:19.7 [23] 23 01:13.7 [27] 25 01:14.6 [25] 25
26 1016 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana 2010 Nasavrky bikers 10. /  Holky 7-8 let 0:03:50.3 0:01:05.1 01:21.7 [26] 26 01:13.4 [26] 26 01:15.2 [26] 26
27 1099 detail závodníka ŠOLTOVÁ Anna 2010 --- 11. /  Holky 7-8 let 0:04:08.6 0:01:23.4 01:23.8 [27] 27 01:20.1 [29] 27 01:24.7 [29] 27
28 1105 detail závodníka REKOVÁ Anna 2010 CK LOKO Rakovník 12. /  Holky 7-8 let 0:04:15.2 0:01:30.0 01:38.8 [29] 29 01:19.7 [28] 29 01:16.7 [27] 28
29 1102 detail závodníka HAVLOVÁ Eliška 2010 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 13. /  Holky 7-8 let 0:04:16.7 0:01:31.5 01:20.1 [24] 24 01:33.2 [30] 28 01:23.4 [28] 29
30 1028 detail závodníka DOBRÝ Radim 2010 CK LOKO Rakovník 17. /  Kluci 7-8 let 0:04:55.9 0:02:10.7 02:11.2 [30] 30 01:06.5 [20] 30 01:38.2 [30] 30

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru