Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB Kutná Hora Minime

MTB
DATUM :15.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 1046 detail závodníka BLAŽEK Aleš 2007 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1. /  Kluci 9-10 let 0:04:46.2 0:00:00.0 02:17.4 [1] 1 02:28.8 [3] 1
2 1049 detail závodníka RAŠKA Lukáš 2007 Short Bike Academy Opletal 2. /  Kluci 9-10 let 0:04:51.1 0:00:04.9 02:22.5 [2] 2 02:28.6 [2] 2
3 1045 detail závodníka KUBĚNA Daniel 2008 AC SPARTA Cycling junior 3. /  Kluci 9-10 let 0:04:51.4 0:00:05.2 02:23.2 [3] 3 02:28.2 [1] 3
4 1038 detail závodníka GROHOVÁ Lucie 2008 AUTHOR TEAM STUPNO 1. /  Holky 9-10 let 0:05:07.0 0:00:20.8 02:25.8 [4] 4 02:41.2 [8] 4
5 1048 detail závodníka NĚMEC Jakub 2007 CYKLOTEAM OSTROV 4. /  Kluci 9-10 let 0:05:10.3 0:00:24.1 02:32.3 [5] 5 02:38.0 [4] 5
6 1047 detail závodníka KERL Sebastian 2007 AUTHOR TEAM STUPNO 5. /  Kluci 9-10 let 0:05:14.6 0:00:28.4 02:34.0 [6] 6 02:40.6 [7] 6
7 1057 detail závodníka KEC Jakub 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 6. /  Kluci 9-10 let 0:05:20.9 0:00:34.7 02:36.5 [8] 8 02:44.4 [11] 7
8 1034 detail závodníka HUDEČKOVÁ Anna 2007 TUFO CykloZákladna Otrokovice 2. /  Holky 9-10 let 0:05:21.1 0:00:34.9 02:35.2 [7] 7 02:45.9 [12] 8
8 1052 detail závodníka ICHA Aleš 2007 CYKLOTEAM OSTROV 7. /  Kluci 9-10 let 0:05:21.1 0:00:34.9 02:39.5 [9] 9 02:41.6 [9] 8
10 1064 detail závodníka MANSFELD Tadeáš 2007 PROFISPORT Cheb 8. /  Kluci 9-10 let 0:05:21.5 0:00:35.3 02:41.3 [12] 12 02:40.2 [6] 10
11 1039 detail závodníka VIKOVÁ Hanka 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 3. /  Holky 9-10 let 0:05:24.0 0:00:37.8 02:44.0 [14] 14 02:40.0 [5] 11
12 1037 detail závodníka GOTTWALDOVÁ Amálie 2007 MORAVEC Team 4. /  Holky 9-10 let 0:05:27.3 0:00:41.1 02:44.0 [14] 14 02:43.3 [10] 12
13 1055 detail závodníka VAŠÍČEK Denis 2008 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 9. /  Kluci 9-10 let 0:05:28.5 0:00:42.3 02:40.5 [11] 11 02:48.0 [14] 13
14 1035 detail závodníka TLAMKOVÁ Barbora 2007 MORAVEC Team 5. /  Holky 9-10 let 0:05:40.3 0:00:54.1 02:43.9 [13] 13 02:56.4 [19] 14
15 1042 detail závodníka KOŠNÁŘOVÁ Markéta 2007 Ráj kol Kladno 6. /  Holky 9-10 let 0:05:42.7 0:00:56.5 02:53.1 [17] 17 02:49.6 [15] 15
16 1053 detail závodníka SVOBODA Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM 10. /  Kluci 9-10 let 0:05:48.4 0:01:02.2 02:56.7 [18] 18 02:51.7 [18] 16
17 1066 detail závodníka REK Patrik 2008 CK LOKO Rakovník 11. /  Kluci 9-10 let 0:05:49.0 0:01:02.8 02:57.7 [20] 20 02:51.3 [17] 17
18 1061 detail závodníka MEJSTŘÍK Martin 2008 Expres CZ Scott Team Kolín 12. /  Kluci 9-10 let 0:05:50.4 0:01:04.2 02:52.0 [16] 16 02:58.4 [20] 18
19 1089 detail závodníka URBAN Jakub 2008 VRV TEAM 13. /  Kluci 9-10 let 0:05:51.7 0:01:05.5 03:05.2 [28] 28 02:46.5 [13] 19
20 1062 detail závodníka ZÁHOREC Michal 2008 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 14. /  Kluci 9-10 let 0:05:53.3 0:01:07.1 03:02.5 [25] 25 02:50.8 [16] 20
21 1082 detail závodníka JEDLIČKOVÁ Nela 2007 MS BIKE ACADEMY RACING 7. /  Holky 9-10 let 0:05:56.4 0:01:10.2 02:57.9 [21] 21 02:58.5 [21] 21
22 1040 detail závodníka JAROLIMOVA Yasmine 2007 RSC Aaretal Münsingen 8. /  Holky 9-10 let 0:06:05.7 0:01:19.5 03:01.4 [23] 23 03:04.3 [24] 22
23 1033 detail závodníka KŘIKAVOVÁ Anděla 2007 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 9. /  Holky 9-10 let 0:06:06.5 0:01:20.3 03:00.4 [22] 22 03:06.1 [26] 23
24 1076 detail závodníka MIŇOVSKÝ Petr 2007 SOKOL Veltěž 15. /  Kluci 9-10 let 0:06:06.8 0:01:20.6 03:02.4 [24] 24 03:04.4 [25] 24
25 1069 detail závodníka HÁJEK Theodor 2007 POCTA 16. /  Kluci 9-10 let 0:06:06.9 0:01:20.7 03:03.0 [26] 26 03:03.9 [23] 25
26 1070 detail závodníka BURSA Filip 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 17. /  Kluci 9-10 let 0:06:07.1 0:01:20.9 03:03.4 [27] 27 03:03.7 [22] 26
27 1111 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Holky 9-10 let 0:06:15.8 0:01:29.6 03:07.6 [30] 30 03:08.2 [27] 27
28 1077 detail závodníka SMUTNÁ Dorota 2007 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 11. /  Holky 9-10 let 0:06:18.6 0:01:32.4 02:57.6 [19] 19 03:21.0 [31] 28
29 1085 detail závodníka BARTOŠOVÁ Kateřina 2008 JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM 12. /  Holky 9-10 let 0:06:29.2 0:01:43.0 03:14.0 [31] 31 03:15.2 [29] 29
30 1103 detail závodníka PÁVEK Jiří 2007 DUKLA Liberec 18. /  Kluci 9-10 let 0:06:39.6 0:01:53.4 03:05.2 [28] 28 03:34.4 [35] 30
31 1068 detail závodníka SEVERYN Richard 2007 Expres CZ Scott Team Kolín 19. /  Kluci 9-10 let 0:06:44.5 0:01:58.3 02:39.9 [10] 10 04:04.6 [38] 31
32 1059 detail závodníka LETEV Radim 2007 MG Bike Team 20. /  Kluci 9-10 let 0:06:45.8 0:01:59.6 03:17.6 [32] 32 03:28.2 [34] 32
33 1060 detail závodníka KOTAČKA Robin 2008 --- 21. /  Kluci 9-10 let 0:06:52.6 0:02:06.4 03:27.2 [33] 33 03:25.4 [33] 33
34 1044 detail závodníka VÍTKOVÁ Sára 2008 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 13. /  Holky 9-10 let 0:06:53.3 0:02:07.1 03:31.6 [34] 34 03:21.7 [32] 34
35 1080 detail závodníka JELÍNKOVÁ Nicol 2008 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 14. /  Holky 9-10 let 0:06:55.4 0:02:09.2 03:41.4 [35] 35 03:14.0 [28] 35
36 1075 detail závodníka ŠAFRÁNEK Martin 2008 AC SPARTA Cycling junior 22. /  Kluci 9-10 let 0:07:14.5 0:02:28.3 03:57.3 [39] 39 03:17.2 [30] 36
37 1043 detail závodníka JEŘÁBKOVÁ Martina 2008 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 15. /  Holky 9-10 let 0:07:19.6 0:02:33.4 03:42.7 [36] 36 03:36.9 [36] 37
38 1114 detail závodníka LISÝ Vít 2008 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 23. /  Kluci 9-10 let 0:07:28.9 0:02:42.7 03:44.4 [38] 38 03:44.5 [37] 38
39 1112 detail závodníka KYSELOVÁ Aneta 2008 --- 16. /  Holky 9-10 let 0:08:15.8 0:03:29.6 03:43.2 [37] 37 04:32.6 [40] 39
40 1095 detail závodníka KUNÁŠEK Jan 2007 KH Tour - BH Bikes team 24. /  Kluci 9-10 let 0:08:17.5 0:03:31.3 04:01.8 [40] 40 04:15.7 [39] 40
--- 1036 detail závodníka ZAVŘELOVÁ Adéla 2007 MORAVEC Team . /  Holky 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1041 detail závodníka DLOUHÁ Aneta 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Holky 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1050 detail závodníka HLADEČEK Martin 2007 Short Bike Academy Opletal . /  Kluci 9-10 let DNS --- 27:41.0 [-] --- --- ---
--- 1051 detail závodníka NAŇKO Jakub 2008 SK VELO PRAHA . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1054 detail závodníka SMETÁNKA Mikuláš 2007 KH Tour - BH Bikes team . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1056 detail závodníka MITÁŠ Robert 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1058 detail závodníka POSPÍŠIL Filip 2007 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1063 detail závodníka MAX Vedral 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1065 detail závodníka HANUŠ František 2008 POCTA . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---
--- 1067 detail závodníka PŘENOSIL Marek 2007 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem . /  Kluci 9-10 let DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru