Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 901 detail závodníka SAMEC Filip CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 1. /  Žáci I. 0:11:28.6 0:00:00.0 05:35.7 [1] 1 05:52.9 [1] 1
2 902 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Dukla Praha 2. /  Žáci I. 0:11:59.6 0:00:31.0 05:59.3 [3] 3 06:00.3 [2] 2
3 908 detail závodníka ŠILHAVÝ Ondřej CZE 2005 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 3. /  Žáci I. 0:12:11.7 0:00:43.1 05:57.3 [2] 2 06:14.4 [3] 3
4 907 detail závodníka BERNÁT Adam CZE 2005 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 4. /  Žáci I. 0:12:56.9 0:01:28.3 06:28.9 [4] 4 06:28.0 [5] 4
5 905 detail závodníka KUBA Jakub CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 5. /  Žáci I. 0:13:02.5 0:01:33.9 06:31.4 [5] 5 06:31.1 [7] 5
6 904 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci I. 0:13:02.9 0:01:34.3 06:33.6 [7] 7 06:29.3 [6] 6
7 961 detail závodníka BÁRTA Martin CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 7. /  Žáci I. 0:13:05.9 0:01:37.3 06:31.7 [6] 6 06:34.2 [8] 7
8 912 detail závodníka KRÁL Kryštof CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 8. /  Žáci I. 0:13:30.4 0:02:01.8 06:35.2 [8] 8 06:55.2 [9] 8
9 921 detail závodníka URBAN Miroslav CZE 2005 VRV TEAM 9. /  Žáci I. 0:14:01.6 0:02:33.0 06:52.0 [9] 9 07:09.6 [13] 9
10 922 detail závodníka ZONYGA David CZE 2005 VRV TEAM 10. /  Žáci I. 0:14:05.5 0:02:36.9 07:05.3 [11] 11 07:00.2 [10] 10
11 956 detail závodníka BRADÁČ Adam CZE 2006 Dukla Praha 11. /  Žáci I. 0:14:09.4 0:02:40.8 07:48.6 [15] 15 06:20.8 [4] 11
12 946 detail závodníka ŠINDELÁŘ Roman CZE 2005 MORAVEC Team 12. /  Žáci I. 0:14:10.8 0:02:42.2 07:08.0 [12] 12 07:02.8 [11] 12
13 930 detail závodníka GROH Daniel CZE 2005 AUTHOR TEAM STUPNO 13. /  Žáci I. 0:14:12.3 0:02:43.7 06:56.2 [10] 10 07:16.1 [21] 13
14 916 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 14. /  Žáci I. 0:14:54.8 0:03:26.2 07:49.1 [16] 16 07:05.7 [12] 14
15 962 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 15. /  Žáci I. 0:15:03.1 0:03:34.5 07:51.7 [19] 19 07:11.4 [15] 15
16 934 detail závodníka WOLLER Ondřej CZE 2006 VRV TEAM 16. /  Žáci I. 0:15:05.9 0:03:37.3 07:55.3 [20] 20 07:10.6 [14] 16
17 935 detail závodníka HOJKA František CZE 2005 Bike Freaks Holice 17. /  Žáci I. 0:15:10.7 0:03:42.1 07:56.7 [22] 22 07:14.0 [18] 17
18 923 detail závodníka NĚMEC Erik CZE 2005 Cyklo Bendl 18. /  Žáci I. 0:15:13.6 0:03:45.0 07:31.4 [14] 14 07:42.2 [28] 18
19 931 detail závodníka KULHA Jan CZE 2006 TUFO CykloZákladna Otrokovice 19. /  Žáci I. 0:15:14.5 0:03:45.9 07:56.5 [21] 21 07:18.0 [24] 19
20 969 detail závodníka GRYGAR Matyáš CZE 2005 BIKE PRO RACING 20. /  Žáci I. 0:15:15.1 0:03:46.5 07:57.4 [23] 23 07:17.7 [22] 20
21 963 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 21. /  Žáci I. 0:15:17.5 0:03:48.9 08:06.0 [26] 26 07:11.5 [16] 21
22 959 detail závodníka SOUČEK Jakub CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 22. /  Žáci I. 0:15:18.3 0:03:49.7 08:06.5 [27] 27 07:11.8 [17] 22
23 955 detail závodníka PIVNIČKA Jakub CZE 2005 GIANT PÍTRS BIKES 23. /  Žáci I. 0:15:18.5 0:03:49.9 08:04.2 [25] 25 07:14.3 [19] 23
24 914 detail závodníka SUCHÝ Vojtěch CZE 2005 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 24. /  Žáci I. 0:15:22.3 0:03:53.7 07:50.9 [17] 17 07:31.4 [27] 24
25 909 detail závodníka KROC Vladimír CZE 2005 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 25. /  Žáci I. 0:15:27.3 0:03:58.7 07:14.6 [13] 13 08:12.7 [43] 25
26 981 detail závodníka DRAGOUN Václav CZE 2005 COPR TJ PŘEŠTICE 26. /  Žáci I. 0:15:34.0 0:04:05.4 08:07.5 [29] 29 07:26.5 [26] 26
27 913 detail závodníka MIŇOVSKÝ Prokop CZE 2005 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 27. /  Žáci I. 0:15:35.7 0:04:07.1 08:20.6 [31] 31 07:15.1 [20] 27
28 978 detail závodníka WAWRZYŃCZYK Paweł POL 2005 KKW Superior Wałbrzych 28. /  Žáci I. 0:15:43.2 0:04:14.6 08:21.1 [32] 32 07:22.1 [25] 28
29 938 detail závodníka DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CK LOKO Rakovník 29. /  Žáci I. 0:15:44.8 0:04:16.2 07:51.1 [18] 18 07:53.7 [36] 29
30 945 detail závodníka ŠAFRÁNEK Ondřej CZE 2006 AC SPARTA PRAHA-CYCLING 30. /  Žáci I. 0:15:50.1 0:04:21.5 08:07.3 [28] 28 07:42.8 [29] 30
31 920 detail závodníka SOUSTRUŽNÍK Jan CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 31. /  Žáci I. 0:15:53.9 0:04:25.3 08:36.1 [34] 34 07:17.8 [23] 31
32 960 detail závodníka SVATUŠKA Jakub CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 32. /  Žáci I. 0:16:12.6 0:04:44.0 08:19.2 [30] 30 07:53.4 [35] 32
33 933 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 33. /  Žáci I. 0:16:18.2 0:04:49.6 08:24.0 [33] 33 07:54.2 [37] 33
34 919 detail závodníka CHLOUPEK Josef CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM 34. /  Žáci I. 0:16:18.9 0:04:50.3 07:58.6 [24] 24 08:20.3 [45] 34
35 967 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 35. /  Žáci I. 0:16:25.7 0:04:57.1 08:40.6 [37] 37 07:45.1 [31] 35
36 925 detail závodníka ŽENÍŠEK Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 36. /  Žáci I. 0:16:27.3 0:04:58.7 08:36.3 [35] 35 07:51.0 [34] 36
37 911 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 37. /  Žáci I. 0:16:41.2 0:05:12.6 08:44.0 [39] 39 07:57.2 [38] 37
38 926 detail závodníka MATULA Ondřej CZE 2006 TUFO CykloZákladna Otrokovice 38. /  Žáci I. 0:16:42.0 0:05:13.4 08:42.7 [38] 38 07:59.3 [40] 38
39 980 detail závodníka ŠURÍK Jakub CZE 2005 AGENCY TRANSPORT 39. /  Žáci I. 0:16:47.0 0:05:18.4 08:59.6 [44] 44 07:47.4 [32] 39
40 979 detail závodníka NAJSER Karel CZE 2006 SUPERIOR RIDERS 40. /  Žáci I. 0:16:47.9 0:05:19.3 09:00.2 [46] 46 07:47.7 [33] 40
41 937 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 BIKE 2000 41. /  Žáci I. 0:16:50.9 0:05:22.3 08:52.9 [41] 41 07:58.0 [39] 41
42 943 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 BIKE 2000 42. /  Žáci I. 0:16:52.8 0:05:24.2 09:08.1 [47] 47 07:44.7 [30] 42
43 953 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 Cyklo Ski klub Polička 43. /  Žáci I. 0:16:55.4 0:05:26.8 08:51.2 [40] 40 08:04.2 [41] 43
44 947 detail závodníka LIPENSKÝ Vít CZE 2005 MORAVEC Team 44. /  Žáci I. 0:17:03.4 0:05:34.8 08:38.4 [36] 36 08:25.0 [46] 44
45 915 detail závodníka LÁCHA Adam CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 45. /  Žáci I. 0:17:08.7 0:05:40.1 08:55.0 [42] 42 08:13.7 [44] 45
46 957 detail závodníka HABR Christien CZE 2006 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 46. /  Žáci I. 0:17:25.6 0:05:57.0 08:58.1 [43] 43 08:27.5 [47] 46
47 924 detail závodníka VOLF Albert CZE 2006 MS BIKE ACADEMY RACING 47. /  Žáci I. 0:18:05.0 0:06:36.4 09:22.7 [49] 49 08:42.3 [49] 47
48 966 detail závodníka JENČ Milan CZE 2006 HNÍZDIL TEAM 48. /  Žáci I. 0:18:06.0 0:06:37.4 09:55.0 [52] 52 08:11.0 [42] 48
49 944 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 2005 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 49. /  Žáci I. 0:18:27.1 0:06:58.5 09:31.0 [50] 50 08:56.1 [50] 49
50 973 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 50. /  Žáci I. 0:18:31.5 0:07:02.9 08:59.6 [44] 44 09:31.9 [56] 50
51 948 detail závodníka KOUDELKA Matyáš CZE 2006 MORAVEC Team 51. /  Žáci I. 0:18:31.9 0:07:03.3 09:20.3 [48] 48 09:11.6 [53] 51
52 983 detail závodníka KRASTS Gustavs LAT 2006 NN Sporta Klubs 52. /  Žáci I. 0:18:46.8 0:07:18.2 09:44.1 [51] 51 09:02.7 [51] 52
53 917 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 53. /  Žáci I. 0:18:47.9 0:07:19.3 10:14.7 [55] 55 08:33.2 [48] 53
54 927 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 54. /  Žáci I. 0:19:27.6 0:07:59.0 10:18.6 [56] 56 09:09.0 [52] 54
55 918 detail závodníka ŠTIBINGR Martin CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 55. /  Žáci I. 0:19:30.4 0:08:01.8 10:12.9 [54] 54 09:17.5 [55] 55
56 965 detail závodníka ŠTEJNAR Ondřej CZE 2006 HNÍZDIL TEAM 56. /  Žáci I. 0:19:34.9 0:08:06.3 10:22.3 [57] 57 09:12.6 [54] 56
57 975 detail závodníka KRÝSL Lukáš CZE 2005 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 57. /  Žáci I. 0:20:23.8 0:08:55.2 10:43.4 [60] 60 09:40.4 [57] 57
58 984 detail závodníka BASINSKI Iwo POL 2006 MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 58. /  Žáci I. 0:20:36.8 0:09:08.2 10:32.8 [58] 58 10:04.0 [58] 58
59 950 detail závodníka NĚMEC Matouš CZE 2005 Cyklo Ski klub Polička 59. /  Žáci I. 0:20:49.3 0:09:20.7 10:36.7 [59] 59 10:12.6 [59] 59
60 936 detail závodníka FRITZ Michal CZE 2005 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 60. /  Žáci I. 0:20:58.0 0:09:29.4 10:05.3 [53] 53 10:52.7 [61] 60
61 976 detail závodníka JOHÁNEK Dalibor CZE 2005 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 61. /  Žáci I. 0:21:57.3 0:10:28.7 11:26.7 [61] 61 10:30.6 [60] 61
62 932 detail závodníka NOVÁK Kryštof CZE 2006 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 62. /  Žáci I. 0:11:54.2 - 1 Lap(s) 11:54.2 [62] 62 --- ---
--- 977 detail závodníka BIELECKI Paweł POL 2005 KKW Superior Wałbrzych . /  Žáci I. DNF --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru