Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo # 7.Kolo # 8.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo # 7.Kolo # 8.Kolo #
1 1 detail závodníka ŠKARNITZL Jan CZE 1986 SRAM MITAS TREK 1. /  Muži Elita 1:35:33.8 0:00:00.0 11:50.0 [6] 6 11:52.9 [3] 6 12:11.4 [7] 6 12:15.2 [2] 6 0:12:16.0 [2] 1 0:11:28.2 [1] 1 11:47.4 [2] 1 11:52.7 [3] 1
2 16 detail závodníka ULMAN Matouš CZE 1984 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 2. /  Muži Elita 1:35:43.5 0:00:09.7 11:52.9 [7] 7 11:49.4 [1] 5 12:11.5 [8] 5 12:15.2 [2] 5 0:12:19.4 [6] 6 0:11:45.8 [2] 2 11:39.0 [1] 2 11:50.3 [2] 2
3 35 detail závodníka KONWA Marek POL 1990 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 3. /  Muži Elita 1:35:48.1 0:00:14.3 11:49.7 [5] 5 11:51.4 [2] 4 12:11.1 [5] 4 12:15.9 [7] 4 0:12:17.7 [3] 3 0:11:50.2 [4] 3 11:48.3 [3] 3 11:43.8 [1] 3
4 3 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 Expres CZ Scott Team Kolín 4. /  Muži Elita 1:36:19.6 0:00:45.8 11:45.8 [2] 2 11:54.2 [5] 1 12:10.0 [3] 1 12:17.1 [8] 2 0:12:20.0 [7] 5 0:11:50.8 [5] 5 12:02.0 [5] 5 11:59.7 [4] 4
5 17 detail závodníka ULLOA AREVALO Jose Gerardo MEX 1996 CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 1. /  Muži U23 1:36:37.3 0:01:03.5 11:56.7 [8] 8 11:55.8 [7] 7 12:02.3 [2] 7 12:15.6 [4] 7 0:12:20.7 [8] 8 0:11:49.0 [3] 6 11:54.5 [4] 4 12:22.7 [5] 5
6 2 detail závodníka NESVADBA Jan CZE 1991 Expres CZ Scott Team Kolín 5. /  Muži Elita 1:37:25.0 0:01:51.2 11:45.4 [1] 1 11:54.8 [6] 2 12:11.0 [4] 2 12:15.6 [4] 1 0:12:18.7 [5] 1 0:11:51.9 [6] 4 12:31.8 [8] 7 12:35.8 [9] 6
7 6 detail závodníka KULHAVÝ Jaroslav CZE 1985 SPECIALIZED RACING XC 6. /  Muži Elita 1:37:29.0 0:01:55.2 11:47.5 [3] 3 11:53.3 [4] 3 12:11.1 [5] 3 12:15.8 [6] 3 0:12:18.5 [4] 4 0:11:57.9 [7] 7 12:22.2 [7] 6 12:42.7 [10] 7
8 9 detail závodníka VASTL Jan CZE 1995 N1 TEAM 2. /  Muži U23 1:38:29.0 0:02:55.2 11:48.9 [4] 4 12:25.1 [11] 8 12:01.3 [1] 8 12:01.2 [1] 8 0:12:14.1 [1] 7 0:12:27.0 [9] 8 12:38.0 [9] 8 12:53.4 [13] 8
9 99 detail závodníka HYNEK Kristian CZE 1980 TOPEAK ERGON RACING TEAM 7. /  Muži Elita 1:39:41.4 0:04:07.6 12:30.8 [11] 11 12:35.8 [16] 14 12:36.3 [14] 15 12:29.8 [9] 11 0:12:23.0 [9] 9 0:12:15.7 [8] 9 12:17.7 [6] 9 12:32.3 [7] 9
10 21 detail závodníka STOŠEK Martin CZE 1994 Symbio+ BMC 8. /  Muži Elita 1:40:27.7 0:04:53.9 12:28.1 [10] 10 12:13.9 [8] 10 12:45.3 [16] 11 12:45.7 [14] 12 0:12:24.2 [10] 12 0:12:29.6 [10] 10 12:49.4 [10] 10 12:31.5 [6] 10
11 4 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 SUPERIOR MTB TEAM 3. /  Muži U23 1:40:29.5 0:04:55.7 12:09.0 [9] 9 12:23.9 [10] 9 12:33.7 [11] 9 12:48.3 [15] 9 0:12:41.1 [13] 10 0:12:31.0 [11] 11 12:49.6 [11] 11 12:32.9 [8] 11
12 56 detail závodníka SAMPARISI Lorenzo ITA 1993 KTM PROTEK DAMA 9. /  Muži Elita 1:41:35.5 0:06:01.7 12:31.6 [12] 12 12:26.6 [13] 12 12:26.7 [9] 10 12:30.6 [10] 10 0:12:41.0 [12] 11 0:12:45.7 [12] 12 13:21.4 [24] 12 12:51.9 [12] 12
13 28 detail závodníka KANĚRA Michal CZE 1986 GHOST Team 10. /  Muži Elita 1:41:50.9 0:06:17.1 12:31.9 [13] 13 12:26.0 [12] 11 12:35.6 [13] 13 12:40.2 [11] 13 0:12:50.3 [15] 14 0:12:51.6 [14] 13 12:57.3 [12] 13 12:58.0 [16] 13
14 64 detail závodníka EISE Tobias GER 1996 TGV-Schotten 4. /  Muži U23 1:42:05.5 0:06:31.7 12:46.8 [17] 17 12:17.8 [9] 13 12:28.5 [10] 12 12:43.2 [13] 14 0:12:47.2 [14] 13 0:13:01.3 [16] 14 13:07.3 [16] 14 12:53.4 [13] 14
15 7 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 Symbio+ BMC 5. /  Muži U23 1:42:32.2 0:06:58.4 13:04.1 [23] 23 12:42.6 [19] 20 12:40.3 [15] 19 12:40.6 [12] 17 0:12:39.4 [11] 15 0:12:50.5 [13] 15 13:05.0 [14] 15 12:49.7 [11] 15
16 48 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 SRAM MITAS TREK 6. /  Muži U23 1:43:41.0 0:08:07.2 12:47.8 [18] 18 12:35.9 [17] 17 12:46.2 [18] 16 12:57.1 [17] 16 0:12:56.0 [17] 16 0:13:07.3 [17] 16 13:15.7 [20] 16 13:15.0 [24] 16
17 58 detail závodníka FILATOV Ivan RUS 1996 SCOTT-Nagornaya 7. /  Muži U23 1:44:04.8 0:08:31.0 13:06.5 [24] 24 12:34.3 [15] 18 12:45.8 [17] 18 12:51.8 [16] 19 0:12:54.2 [16] 17 0:13:21.4 [23] 17 13:22.0 [25] 17 13:08.8 [21] 17
18 57 detail závodníka SCHMID Beltain ITA 1994 KTM PROTEK DAMA 11. /  Muži Elita 1:44:12.3 0:08:38.5 13:03.0 [22] 22 13:02.0 [27] 23 12:56.3 [20] 22 13:02.4 [19] 21 0:13:16.3 [24] 21 0:12:58.2 [15] 20 12:59.0 [13] 19 12:55.1 [15] 18
19 11 detail závodníka KADLEC Jakub CZE 1997 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 8. /  Muži U23 1:44:22.9 0:08:49.1 12:42.2 [15] 15 12:40.6 [18] 16 12:48.4 [19] 17 13:06.5 [20] 18 0:13:20.2 [28] 19 0:13:16.9 [21] 18 13:19.3 [22] 18 13:08.8 [21] 19
20 12 detail závodníka VOBECKÝ Zdeněk CZE 1989 TURNER PROTOCYCLES TEAM 12. /  Muži Elita 1:44:58.3 0:09:24.5 12:35.9 [14] 14 12:31.2 [14] 15 12:34.5 [12] 14 13:02.2 [18] 15 0:13:30.4 [30] 18 0:13:59.0 [33] 19 13:09.9 [18] 20 13:35.2 [27] 20
21 31 detail závodníka JEZIORSKI Maciej POL 1992 ROMET FACTORY TEAM 13. /  Muži Elita 1:45:20.8 0:09:47.0 12:59.0 [20] 20 13:05.0 [29] 22 13:16.9 [27] 24 13:24.4 [32] 24 0:13:08.5 [19] 23 0:13:17.4 [22] 22 13:08.9 [17] 21 13:00.7 [17] 21
22 87 detail závodníka ULÍK Matej SVK 1997 Slovenská reprezentácia 9. /  Muži U23 1:45:47.7 0:10:13.9 12:45.0 [16] 16 13:02.2 [28] 21 13:05.1 [23] 21 13:13.3 [26] 22 0:13:12.8 [22] 20 0:13:25.4 [27] 21 13:36.5 [29] 22 13:27.4 [25] 22
23 60 detail závodníka FRITZSCH Felix GER 1989 Focus RAPIRO Racing 14. /  Muži Elita 1:45:51.2 0:10:17.4 13:48.6 [34] 34 13:00.7 [26] 30 13:11.8 [24] 27 13:07.1 [21] 27 0:13:11.6 [21] 26 0:13:13.7 [19] 24 13:16.2 [21] 24 13:01.5 [18] 23
24 19 detail závodníka KUBELKA Petr CZE 1995 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 10. /  Muži U23 1:45:51.6 0:10:17.8 13:26.8 [29] 29 12:58.1 [23] 27 13:15.2 [26] 25 13:10.1 [24] 25 0:13:16.7 [25] 25 0:13:27.0 [28] 25 13:11.9 [19] 23 13:05.8 [19] 24
25 73 detail závodníka LAVIČKA Adam CZE 1995 GHOST Team 11. /  Muži U23 1:46:03.2 0:10:29.4 13:33.6 [32] 32 12:59.7 [25] 29 13:37.9 [35] 29 13:07.9 [22] 28 0:13:17.6 [26] 28 0:13:13.3 [18] 26 13:05.3 [15] 26 13:07.9 [20] 25
26 32 detail závodníka HAMAN Martin CZE 1984 SUPERIOR RIDERS 15. /  Muži Elita 1:46:32.8 0:10:59.0 13:21.2 [25] 25 12:46.7 [21] 24 13:01.2 [21] 23 13:14.3 [28] 23 0:13:33.3 [33] 24 0:13:22.7 [25] 23 13:34.3 [27] 25 13:39.1 [28] 26
27 8 detail závodníka RAJCHART Jan CZE 1996 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 12. /  Muži U23 1:46:51.4 0:11:17.6 13:58.9 [44] 44 13:26.0 [33] 36 13:14.7 [25] 33 13:12.6 [25] 32 0:13:05.9 [18] 31 0:13:22.3 [24] 30 13:21.1 [23] 28 13:09.9 [23] 27
28 65 detail závodníka ZEŤÁK Michael CZE 1998 Expres CZ Scott Team Kolín 13. /  Muži U23 1:47:08.0 0:11:34.2 13:23.2 [27] 27 12:59.0 [24] 26 13:35.7 [32] 26 13:09.7 [23] 26 0:13:19.6 [27] 27 0:13:24.4 [26] 27 13:23.5 [26] 27 13:52.9 [29] 28
29 88 detail závodníka BUDZIŃSKI Marcin POL 1998 Hurom Sławno Kellys 14. /  Muži U23 1:47:14.3 0:11:40.5 13:56.4 [41] 41 13:08.1 [30] 33 13:17.1 [28] 31 13:15.9 [30] 30 0:13:13.5 [23] 29 0:13:14.7 [20] 29 13:36.1 [28] 29 13:32.5 [26] 29
30 43 detail závodníka PRUDEK Dominik CZE 1998 MORAVEC Team 15. /  Muži U23 1:35:45.4 - 1 Lap(s) 12:59.2 [21] 21 12:44.9 [20] 19 13:02.9 [22] 20 13:14.7 [29] 20 0:13:32.6 [32] 22 0:14:22.2 [36] 28 15:48.9 [31] 30 --- ---
31 85 detail závodníka VIŠŇOVSKÝ Tomáš SVK 1993 PROefekt team 16. /  Muži Elita 1:35:47.7 - 1 Lap(s) 12:57.7 [19] 19 13:35.2 [35] 28 13:33.8 [31] 28 13:33.4 [34] 31 0:13:45.2 [37] 33 0:13:34.3 [31] 32 14:48.1 [30] 31 --- ---
32 49 detail závodníka BÁRTEK David CZE 1998 BIKE 2000 16. /  Muži U23 1:36:31.7 - 1 Lap(s) 13:32.9 [31] 31 13:16.8 [32] 31 13:21.8 [29] 30 13:13.8 [27] 29 0:13:31.5 [31] 30 0:13:35.5 [32] 31 15:59.4 [32] 32 --- ---
33 14 detail závodníka BENEŠ Jan CZE 1990 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 17. /  Muži Elita 1:22:04.9 - 2 Lap(s) 13:22.4 [26] 26 13:32.4 [34] 32 13:29.1 [30] 32 13:30.3 [33] 33 0:13:27.2 [29] 32 0:14:43.5 [39] 33 --- --- --- ---
34 95 detail závodníka CZARNOTA Bogdan POL 1975 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 18. /  Muži Elita 1:22:07.7 - 2 Lap(s) 13:32.6 [30] 30 13:40.1 [39] 35 13:35.9 [33] 34 13:36.5 [35] 34 0:13:36.0 [34] 34 0:14:06.6 [34] 34 --- --- --- ---
35 62 detail závodníka JÍLEK Zdeněk CZE 1996 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 17. /  Muži U23 1:22:43.9 - 2 Lap(s) 13:54.8 [40] 40 13:35.8 [37] 38 13:43.3 [37] 37 13:46.8 [37] 37 0:13:36.3 [35] 35 0:14:06.9 [35] 35 --- --- --- ---
36 70 detail závodníka STROŽ Jan CZE 1989 Symbio+ BMC 19. /  Muži Elita 1:22:46.5 - 2 Lap(s) 13:26.2 [28] 28 12:55.6 [22] 25 16:21.8 [60] 47 13:22.7 [31] 42 0:13:11.2 [20] 37 0:13:29.0 [30] 36 --- --- --- ---
37 79 detail závodníka MAYER Daniel CZE 1997 KC HLINSKO 18. /  Muži U23 1:23:27.8 - 2 Lap(s) 13:57.6 [42] 42 13:56.6 [42] 41 13:52.3 [39] 38 13:58.2 [40] 38 0:14:15.7 [41] 42 0:13:27.4 [29] 37 --- --- --- ---
38 47 detail závodníka ŠEVCŮ Tomáš CZE 1997 HSK-cycling team 19. /  Muži U23 1:23:30.5 - 2 Lap(s) 13:50.3 [36] 36 13:35.7 [36] 37 13:37.6 [34] 35 13:50.3 [39] 35 0:13:48.8 [38] 36 0:14:47.8 [40] 38 --- --- --- ---
39 44 detail závodníka JEŽEK Petr CZE 1992 HNÍZDIL TEAM 20. /  Muži Elita 1:24:10.0 - 2 Lap(s) 13:46.2 [33] 33 14:04.0 [45] 40 14:04.1 [43] 41 14:05.6 [43] 41 0:13:44.6 [36] 40 0:14:25.5 [37] 39 --- --- --- ---
40 52 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 GT OPPORTUNITY BRNO 20. /  Muži U23 1:24:14.0 - 2 Lap(s) 13:54.1 [38] 38 14:12.8 [49] 44 13:43.0 [36] 40 14:07.1 [44] 40 0:13:51.4 [40] 41 0:14:25.6 [38] 40 --- --- --- ---
41 59 detail závodníka WURSTER Leo GER 1993 TSV Dettingen / Erms 21. /  Muži Elita 1:24:41.6 - 2 Lap(s) 14:30.0 [54] 54 13:39.7 [38] 47 13:55.2 [40] 44 13:40.2 [36] 39 0:13:49.3 [39] 39 0:15:07.2 [41] 41 --- --- --- ---
42 80 detail závodníka DZIEWA Mikolaj POL 1996 SGR Specialized 21. /  Muži U23 1:24:44.4 - 2 Lap(s) 13:50.5 [37] 37 13:15.0 [31] 34 14:06.8 [44] 36 13:47.8 [38] 36 0:14:30.6 [42] 38 0:15:13.7 [42] 42 --- --- --- ---
43 54 detail závodníka LIDMILA Martin CZE 1998 Cyklo-Ski klub Polička 22. /  Muži U23 1:10:54.7 - 3 Lap(s) 13:58.7 [43] 43 13:57.3 [44] 42 13:51.8 [38] 39 14:22.0 [48] 44 0:14:44.9 [43] 43 --- --- --- --- --- ---
44 92 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 ALLTRAINING.CZ 23. /  Muži U23 1:10:57.6 - 3 Lap(s) 14:18.7 [51] 51 13:49.4 [40] 46 13:59.4 [42] 45 14:02.4 [41] 45 0:14:47.7 [44] 44 --- --- --- --- --- ---
45 36 detail závodníka VÁGNER Marek CZE 1989 KRABCYCLES 22. /  Muži Elita 1:11:43.6 - 3 Lap(s) 13:50.0 [35] 35 13:56.9 [43] 39 14:16.9 [49] 43 14:04.8 [42] 43 0:15:35.0 [47] 45 --- --- --- --- --- ---
46 45 detail závodníka VEJDA Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 23. /  Muži Elita 1:11:50.0 - 3 Lap(s) 14:12.3 [47] 47 13:49.4 [40] 43 13:59.0 [41] 42 14:14.6 [45] 46 0:15:34.7 [46] 46 --- --- --- --- --- ---
47 63 detail závodníka HEIß Lucas GER 1998 M-WAVE PRO Team 24. /  Muži U23 1:11:55.0 - 3 Lap(s) 14:02.2 [45] 45 14:05.5 [47] 45 14:11.3 [48] 46 14:27.4 [49] 47 0:15:08.6 [45] 47 --- --- --- --- --- ---
48 53 detail závodníka OŠŤÁDAL Jiří CZE 1993 GT OPPORTUNITY BRNO 24. /  Muži Elita 1:12:50.3 - 3 Lap(s) 14:31.2 [55] 55 14:14.2 [50] 54 14:08.0 [45] 51 14:18.6 [46] 49 0:15:38.3 [48] 48 --- --- --- --- --- ---
49 84 detail závodníka BACO Matej SVK 1998 Finančné centrum Team 25. /  Muži U23 1:12:53.0 - 3 Lap(s) 14:28.3 [53] 53 14:12.2 [48] 52 14:08.7 [47] 49 14:21.2 [47] 48 0:15:42.6 [49] 49 --- --- --- --- --- ---
50 41 detail závodníka STARÝ Dominik CZE 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26. /  Muži U23 0:59:08.1 - 4 Lap(s) 14:13.8 [48] 48 14:04.7 [46] 48 14:33.0 [51] 50 16:16.6 [50] 50 --- --- --- --- --- --- --- ---
51 90 detail závodníka HEJTMÁNEK Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK 27. /  Muži U23 0:59:35.4 - 4 Lap(s) 14:31.8 [56] 56 14:19.9 [53] 56 14:26.8 [50] 53 16:16.9 [51] 51 --- --- --- --- --- --- --- ---
52 82 detail závodníka MASZKIEWICZ Mateusz POL 1998 Warszawski Klub Kolarski 28. /  Muži U23 0:59:39.9 - 4 Lap(s) 14:15.7 [49] 49 14:18.6 [52] 50 14:45.0 [52] 54 16:20.6 [53] 52 --- --- --- --- --- --- --- ---
53 93 detail závodníka KUBÍN Michael CZE 1993 ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 25. /  Muži Elita 0:59:40.0 - 4 Lap(s) 14:18.3 [50] 50 14:17.2 [51] 51 14:08.5 [46] 48 16:56.0 [54] 53 --- --- --- --- --- --- --- ---
54 51 detail závodníka KREJČÍ Rostislav CZE 1991 GT OPPORTUNITY BRNO 26. /  Muži Elita 1:01:11.4 - 4 Lap(s) 14:22.3 [52] 52 14:27.9 [55] 55 14:45.5 [53] 55 17:35.7 [57] 54 --- --- --- --- --- --- --- ---
55 42 detail závodníka BULIS Roman CZE 1991 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 27. /  Muži Elita 1:01:13.7 - 4 Lap(s) 13:54.7 [39] 39 14:24.0 [54] 49 14:59.6 [55] 52 17:55.4 [58] 55 --- --- --- --- --- --- --- ---
56 91 detail závodníka PETR Ondřej CZE 1997 HAVEN TEAM 29. /  Muži U23 1:01:16.8 - 4 Lap(s) 14:39.1 [58] 58 14:33.1 [56] 57 14:55.2 [54] 57 17:09.4 [55] 56 --- --- --- --- --- --- --- ---
57 61 detail závodníka DOLEŽAL Václav CZE 1996 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 30. /  Muži U23 1:01:19.3 - 4 Lap(s) 14:11.1 [46] 46 14:33.6 [57] 53 15:19.0 [57] 56 17:15.6 [56] 57 --- --- --- --- --- --- --- ---
58 96 detail závodníka HLAVATÝ Jan CZE 1998 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 31. /  Muži U23 1:01:22.0 - 4 Lap(s) 14:35.1 [57] 57 15:10.0 [59] 58 15:17.4 [56] 58 16:19.5 [52] 58 --- --- --- --- --- --- --- ---
59 75 detail závodníka RODRIGUEZ ACEVEDO Alejandro MEX 1982 CONADE CODE GTO SPECIALIZED PRO CYCLING TEAM 28. /  Muži Elita 0:45:58.4 - 5 Lap(s) 15:05.0 [60] 60 14:58.5 [58] 59 15:54.9 [58] 59 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
60 76 detail závodníka GAŠPARÍK Branislav SVK 1998 TOP SPORT TEAM 32. /  Muži U23 0:46:15.4 - 5 Lap(s) 14:39.5 [59] 59 15:34.9 [60] 60 16:01.0 [59] 60 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
61 81 detail závodníka MICHNOWSKI Jakub POL 1997 Warszawski Klub Kolarski 33. /  Muži U23 0:48:38.1 - 5 Lap(s) 15:35.5 [61] 61 15:44.4 [61] 61 17:18.2 [63] 61 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
62 78 detail závodníka ŽIDEK Pavol SVK 1984 TOP SPORT TEAM 29. /  Muži Elita 0:48:41.8 - 5 Lap(s) 15:53.1 [62] 62 16:01.7 [62] 62 16:47.0 [61] 62 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
63 77 detail závodníka GOLIAN Erik SVK 1992 TOP SPORT TEAM 30. /  Muži Elita 0:49:05.1 - 5 Lap(s) 16:12.5 [63] 63 16:03.9 [63] 63 16:48.7 [62] 63 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 detail závodníka KUBÍN Filip CZE 1995 GT OPPORTUNITY BRNO . /  Muži U23 DNF --- 13:13.1 [-] --- 26:23.0 [-] --- 39:39.2 [-] --- 53:54.4 [-] --- 1:08:16.1 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail závodníka HEIGL Philipp AUT 1993 Sportunion Bikestore.cc - Team . /  Muži Elita DNF --- 13:02.0 [-] --- 26:09.6 [-] --- 39:44.6 [-] --- 53:24.8 [-] --- 1:08:36.7 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 72 detail závodníka SKÁLA Jaromír CZE 1998 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM . /  Muži U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 83 detail závodníka OSTASZEWSKI Karol POL 1998 Warszawski Klub Kolarski . /  Muži U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 97 detail závodníka HELTA Filip POL 1997 SGR Specialized . /  Muži U23 DNF --- 12:40.6 [-] --- 25:41.8 [-] --- 38:44.6 [-] --- 53:08.6 [-] --- 1:06:31.6 [-] --- 1:20:36.8 [-] --- --- --- --- ---
--- 69 detail závodníka TITZE Gregor GER 1998 SSV Mounty Altenberg . /  Muži U23 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru