Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 801 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1. /  Žáci II. 0:15:57.4 0:00:00.0 05:05.6 [1] 1 05:24.1 [1] 1 05:27.7 [2] 1
2 802 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 2. /  Žáci II. 0:16:41.4 0:00:44.0 05:38.6 [3] 3 05:30.4 [2] 2 05:32.4 [3] 2
3 803 detail závodníka KRULA Štěpán CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING 3. /  Žáci II. 0:16:47.9 0:00:50.5 05:31.0 [2] 2 05:38.2 [3] 3 05:38.7 [6] 3
4 804 detail závodníka OBDRŽÁLEK Tomáš CZE 2003 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 4. /  Žáci II. 0:16:59.8 0:01:02.4 05:39.5 [4] 4 05:44.3 [4] 4 05:36.0 [4] 4
5 806 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5. /  Žáci II. 0:17:08.7 0:01:11.3 05:54.8 [8] 8 05:46.9 [6] 6 05:27.0 [1] 5
6 805 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jan CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 6. /  Žáci II. 0:17:20.0 0:01:22.6 05:45.6 [5] 5 05:55.7 [9] 5 05:38.7 [6] 6
7 825 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 TJ STADION LOUNY 7. /  Žáci II. 0:17:34.0 0:01:36.6 05:59.1 [9] 9 05:48.7 [7] 7 05:46.2 [8] 7
8 814 detail závodníka FRÜHAUF Jan CZE 2004 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 8. /  Žáci II. 0:17:41.9 0:01:44.5 06:03.8 [10] 10 05:46.5 [5] 9 05:51.6 [10] 8
9 810 detail závodníka DUBČÁK Pavel CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 9. /  Žáci II. 0:17:43.1 0:01:45.7 05:50.3 [6] 6 05:57.6 [10] 8 05:55.2 [11] 9
10 845 detail závodníka VEVERKA Václav CZE 2003 KC KOOPERATIVA JBC 10. /  Žáci II. 0:17:43.6 0:01:46.2 06:13.7 [17] 17 05:51.3 [8] 11 05:38.6 [5] 10
11 809 detail závodníka DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 11. /  Žáci II. 0:17:59.0 0:02:01.6 06:04.0 [11] 11 06:04.2 [11] 12 05:50.8 [9] 11
12 811 detail závodníka ROZSYPAL Štěpán CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 12. /  Žáci II. 0:18:02.0 0:02:04.6 05:53.9 [7] 7 06:09.6 [13] 10 05:58.5 [13] 12
13 842 detail závodníka PÁVEK Matyáš CZE 2004 KC KOOPERATIVA JBC 13. /  Žáci II. 0:18:22.1 0:02:24.7 06:13.2 [15] 15 06:10.3 [15] 13 05:58.6 [14] 13
14 813 detail závodníka KUNČÍK Matěj CZE 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 14. /  Žáci II. 0:18:24.3 0:02:26.9 06:07.5 [13] 13 06:16.3 [18] 14 06:00.5 [15] 14
15 812 detail závodníka PAŘÍK Vojtěch CZE 2004 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 15. /  Žáci II. 0:18:26.1 0:02:28.7 06:11.0 [14] 14 06:13.3 [16] 15 06:01.8 [18] 15
16 815 detail závodníka JECH Filip CZE 2004 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 16. /  Žáci II. 0:18:30.4 0:02:33.0 06:04.8 [12] 12 06:20.0 [21] 16 06:05.6 [19] 16
17 823 detail závodníka ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING 17. /  Žáci II. 0:18:33.1 0:02:35.7 06:22.4 [20] 20 06:10.0 [14] 17 06:00.7 [16] 17
18 818 detail závodníka KULHA Filip CZE 2004 AC SPARTA Cycling junior 18. /  Žáci II. 0:18:43.0 0:02:45.6 06:13.3 [16] 16 06:19.7 [20] 18 06:10.0 [20] 18
19 852 detail závodníka HONSA Antonín CZE 2003 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 19. /  Žáci II. 0:18:43.8 0:02:46.4 06:41.3 [27] 27 06:05.9 [12] 21 05:56.6 [12] 19
20 832 detail závodníka SPORYSCH Daniel CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20. /  Žáci II. 0:18:52.4 0:02:55.0 06:34.6 [26] 26 06:16.4 [19] 22 06:01.4 [17] 20
21 807 detail závodníka HARTL Štěpán CZE 2003 MS BIKE ACADEMY RACING 21. /  Žáci II. 0:19:00.6 0:03:03.2 06:15.3 [18] 18 06:24.7 [23] 19 06:20.6 [24] 21
22 817 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 AUTHOR TEAM STUPNO 22. /  Žáci II. 0:19:00.9 0:03:03.5 06:22.7 [21] 21 06:22.8 [22] 20 06:15.4 [23] 22
23 827 detail závodníka HUDECEK Jan CZE 2004 TUFO CykloZákladna Otrokovice 23. /  Žáci II. 0:19:03.5 0:03:06.1 06:27.8 [23] 23 06:25.2 [24] 24 06:10.5 [21] 23
24 851 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 Eleven Mercedes Benz Mitas 24. /  Žáci II. 0:19:15.1 0:03:17.7 06:47.7 [29] 29 06:13.4 [17] 25 06:14.0 [22] 24
25 821 detail závodníka ŠÍSL Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 25. /  Žáci II. 0:19:18.7 0:03:21.3 06:26.3 [22] 22 06:26.4 [25] 23 06:26.0 [26] 25
26 841 detail závodníka HOLUB Filip CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 26. /  Žáci II. 0:19:37.5 0:03:40.1 06:30.4 [25] 25 06:32.1 [28] 26 06:35.0 [29] 26
27 826 detail závodníka NĚMEC Jan CZE 2004 CYKLOTEAM OSTROV 27. /  Žáci II. 0:19:45.2 0:03:47.8 06:41.8 [28] 28 06:36.9 [30] 29 06:26.5 [27] 27
28 822 detail závodníka HÁK Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 28. /  Žáci II. 0:19:59.1 0:04:01.7 07:05.8 [33] 33 06:28.5 [26] 30 06:24.8 [25] 28
29 858 detail závodníka LAVIČKA David CZE 2003 GHOST Team 29. /  Žáci II. 0:20:12.6 0:04:15.2 06:59.3 [30] 30 06:37.7 [31] 31 06:35.6 [30] 29
30 824 detail závodníka CHOVANEC Tomáš CZE 2004 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 30. /  Žáci II. 0:20:13.6 0:04:16.2 06:19.5 [19] 19 06:54.7 [34] 28 06:59.4 [40] 30
31 840 detail závodníka TESAŘ Jakub CZE 2003 MORAVEC Team 31. /  Žáci II. 0:20:17.3 0:04:19.9 07:07.9 [36] 36 06:32.0 [27] 32 06:37.4 [31] 31
32 859 detail závodníka CHÝLE Filip CZE 2004 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 32. /  Žáci II. 0:20:28.7 0:04:31.3 07:02.4 [32] 32 06:59.1 [37] 35 06:27.2 [28] 32
33 860 detail závodníka MAZŮREK Tomáš CZE 2004 Cykloteam MXM Hulín 33. /  Žáci II. 0:20:30.5 0:04:33.1 07:07.4 [35] 35 06:42.6 [32] 33 06:40.5 [32] 33
34 846 detail závodníka LETEV Marek CZE 2003 MG Bike Team 34. /  Žáci II. 0:20:47.5 0:04:50.1 07:12.2 [38] 38 06:48.0 [33] 34 06:47.3 [35] 34
35 855 detail závodníka ŽUREK Jakub CZE 2003 BIKE PRO RACING 35. /  Žáci II. 0:20:49.7 0:04:52.3 07:09.1 [37] 37 06:58.4 [36] 36 06:42.2 [33] 35
36 831 detail závodníka RŮŽIČKA Ondřej CZE 2004 VRV TEAM 36. /  Žáci II. 0:21:06.7 0:05:09.3 07:07.3 [34] 34 07:01.1 [38] 37 06:58.3 [39] 36
37 835 detail závodníka PAVLÍČEK Patrik CZE 2004 CK LOKO Rakovník 37. /  Žáci II. 0:21:12.1 0:05:14.7 07:30.2 [43] 43 06:56.8 [35] 39 06:45.1 [34] 37
38 849 detail závodníka TITĚRA Tomáš CZE 2003 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 38. /  Žáci II. 0:21:12.7 0:05:15.3 07:01.8 [31] 31 07:21.7 [44] 38 06:49.2 [37] 38
39 907 detail závodníka BASINSKI Aleksander POL 2004 MItutoyo AZS Wratislavia Wroclaw 39. /  Žáci II. 0:21:18.0 0:05:20.6 07:19.7 [39] 39 07:09.2 [42] 40 06:49.1 [36] 39
40 844 detail závodníka SVATOŠ Tomáš CZE 2004 Cyklo Ski klub Polička 40. /  Žáci II. 0:21:21.4 0:05:24.0 07:26.4 [41] 41 07:04.3 [39] 42 06:50.7 [38] 40
41 843 detail závodníka SVOBODA Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM 41. /  Žáci II. 0:21:32.1 0:05:34.7 07:22.9 [40] 40 07:06.4 [41] 41 07:02.8 [41] 41
42 853 detail závodníka VANĚČEK Lukáš CZE 2003 HNÍZDIL TEAM 42. /  Žáci II. 0:21:52.9 0:05:55.5 07:31.4 [44] 44 07:05.9 [40] 43 07:15.6 [42] 42
43 820 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 43. /  Žáci II. 0:22:08.1 0:06:10.7 06:30.1 [24] 24 06:35.4 [29] 27 09:02.6 [45] 43
44 854 detail závodníka VANĚČEK Adam CZE 2003 HNÍZDIL TEAM 44. /  Žáci II. 0:22:15.0 0:06:17.6 07:30.1 [42] 42 07:17.9 [43] 44 07:27.0 [44] 44
45 829 detail závodníka FRANEK Matěj CZE 2004 VRV TEAM 45. /  Žáci II. 0:22:35.8 0:06:38.4 07:38.4 [45] 45 07:35.7 [45] 45 07:21.7 [43] 45
46 828 detail závodníka MATĚJKA Adam CZE 2004 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 46. /  Žáci II. 0:16:49.4 - 1 Lap(s) 08:18.6 [46] 46 08:30.8 [46] 46 --- ---
47 836 detail závodníka SCHNEIDER Matěj Bohuslav CZE 2004 BIKE 2000 47. /  Žáci II. 0:19:47.3 - 1 Lap(s) 09:51.7 [47] 47 09:55.6 [47] 47 --- ---
--- 819 detail závodníka VIK Matěj CZE 2004 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Žáci II. DNF --- 06:41.0 [-] --- 13:02.0 [-] --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru