Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 751 detail závodníka NOVOTNÁ Aneta CZE 2003 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 1. /  Žákyně II 0:17:28.3 0:00:00.0 05:44.7 [3] 3 05:57.3 [4] 2 05:46.3 [1] 1
2 758 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 2. /  Žákyně II 0:17:33.6 0:00:05.3 05:43.7 [2] 2 05:58.3 [5] 2 05:51.6 [2] 2
3 763 detail závodníka HLADÍKOVÁ Kateřina CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně II 0:17:34.0 0:00:05.7 05:43.1 [1] 1 05:58.5 [6] 1 05:52.4 [3] 3
4 753 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 Dukla Praha 4. /  Žákyně II 0:17:37.0 0:00:08.7 05:48.8 [5] 5 05:54.1 [2] 4 05:54.1 [4] 4
5 770 detail závodníka SPĚŠNÁ Simona CZE 2004 MS BIKE ACADEMY RACING 5. /  Žákyně II 0:17:56.4 0:00:28.1 06:02.4 [6] 6 05:54.3 [3] 6 05:59.7 [5] 5
6 752 detail závodníka ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 6. /  Žákyně II 0:18:02.2 0:00:33.9 05:46.9 [4] 4 06:08.7 [7] 5 06:06.6 [7] 6
7 756 detail závodníka HOJKOVÁ Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 7. /  Žákyně II 0:18:10.1 0:00:41.8 06:14.0 [9] 9 05:53.9 [1] 7 06:02.2 [6] 7
8 766 detail závodníka MIŠOŇOVÁ Veronika CZE 2004 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 8. /  Žákyně II 0:18:56.0 0:01:27.7 06:30.7 [12] 12 06:13.5 [8] 9 06:11.8 [8] 8
9 762 detail závodníka VIKTOROVÁ Nela CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 9. /  Žákyně II 0:19:12.8 0:01:44.5 06:12.9 [8] 8 06:29.8 [9] 8 06:30.1 [11] 9
10 764 detail závodníka KYSELOVÁ Adéla CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žákyně II 0:19:19.8 0:01:51.5 06:10.9 [7] 7 06:48.1 [17] 11 06:20.8 [9] 10
11 755 detail závodníka SOBKOVÁ Sabina CZE 2003 VRV TEAM 11. /  Žákyně II 0:19:22.0 0:01:53.7 06:23.8 [10] 10 06:34.9 [11] 10 06:23.3 [10] 11
12 771 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Hana CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 12. /  Žákyně II 0:19:48.3 0:02:20.0 06:28.4 [11] 11 06:35.3 [12] 12 06:44.6 [15] 12
13 779 detail závodníka SRNSKÁ Patricie CZE 2004 Cyklo Ski klub Polička 13. /  Žákyně II 0:19:57.5 0:02:29.2 06:35.2 [16] 16 06:47.7 [15] 17 06:34.6 [12] 13
14 767 detail závodníka FOLTÝNOVÁ Adéla CZE 2004 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 14. /  Žákyně II 0:20:02.7 0:02:34.4 06:30.9 [13] 13 06:48.6 [18] 13 06:43.2 [14] 14
15 757 detail závodníka KŘIKAVOVÁ Šárka CZE 2003 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 15. /  Žákyně II 0:20:11.7 0:02:43.4 06:33.5 [15] 15 06:47.7 [15] 15 06:50.5 [18] 15
16 778 detail závodníka HOLCOVÁ Eliška CZE 2003 Cyklo Ski klub Polička 16. /  Žákyně II 0:20:13.1 0:02:44.8 06:41.8 [18] 18 06:46.1 [14] 18 06:45.2 [16] 16
17 773 detail závodníka BRAVENCOVÁ Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal 17. /  Žákyně II 0:20:15.7 0:02:47.4 06:59.8 [24] 24 06:40.5 [13] 20 06:35.4 [13] 17
18 759 detail závodníka DOSTÁLOVÁ Lucie CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 18. /  Žákyně II 0:20:16.4 0:02:48.1 06:32.2 [14] 14 06:48.8 [19] 14 06:55.4 [20] 18
19 782 detail závodníka PŮBALOVÁ Nela CZE 2004 TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 19. /  Žákyně II 0:20:24.0 0:02:55.7 06:44.4 [20] 20 06:51.3 [20] 19 06:48.3 [17] 19
20 775 detail závodníka JOANNIDU Niki CZE 2004 BIKE 2000 20. /  Žákyně II 0:20:38.1 0:03:09.8 06:37.7 [17] 17 07:05.2 [22] 22 06:55.2 [19] 20
21 772 detail závodníka SMUTNÁ Anna CZE 2004 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21. /  Žákyně II 0:20:41.1 0:03:12.8 06:43.5 [19] 19 06:57.5 [21] 21 07:00.1 [24] 21
22 783 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Anna CZE 2004 Dukla Praha 22. /  Žákyně II 0:20:53.8 0:03:25.5 06:51.5 [22] 22 06:30.5 [10] 16 07:31.8 [28] 22
23 761 detail závodníka SUCHÁ Kateřina CZE 2003 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 23. /  Žákyně II 0:21:08.0 0:03:39.7 06:51.0 [21] 21 07:18.4 [25] 23 06:58.6 [21] 23
24 774 detail závodníka MITRYCHOVÁ Michaela CZE 2004 MS BIKE ACADEMY RACING 24. /  Žákyně II 0:21:15.6 0:03:47.3 07:08.3 [26] 26 07:07.8 [23] 24 06:59.5 [22] 24
25 760 detail závodníka MUNDLOVÁ Anna CZE 2003 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 25. /  Žákyně II 0:21:27.5 0:03:59.2 07:14.3 [27] 27 07:13.3 [24] 26 06:59.9 [23] 25
26 768 detail závodníka BRTNÍČKOVÁ Michaela CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 26. /  Žákyně II 0:21:28.5 0:04:00.2 06:56.9 [23] 23 07:22.1 [26] 25 07:09.5 [25] 26
27 776 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Kristýna CZE 2003 MORAVEC Team 27. /  Žákyně II 0:22:35.0 0:05:06.7 07:07.4 [25] 25 07:53.2 [30] 27 07:34.4 [29] 27
28 769 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Anna CZE 2003 BEESPEE.CZ 28. /  Žákyně II 0:22:40.0 0:05:11.7 07:29.8 [28] 28 07:48.6 [29] 28 07:21.6 [26] 28
29 785 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Barbora CZE 2004 HNÍZDIL TEAM 29. /  Žákyně II 0:22:47.0 0:05:18.7 07:37.6 [31] 31 07:42.3 [27] 29 07:27.1 [27] 29
30 765 detail závodníka KOVAŘÍKOVÁ Kateřina CZE 2003 BEESPEE.CZ 30. /  Žákyně II 0:23:04.0 0:05:35.7 07:36.6 [30] 30 07:47.9 [28] 30 07:39.5 [30] 30
31 788 detail závodníka ORSÁGOVÁ Štěpánka CZE 2003 BIKE PRO RACING 31. /  Žákyně II 0:23:55.0 0:06:26.7 07:34.5 [29] 29 07:53.9 [31] 31 08:26.6 [33] 31
32 781 detail závodníka VINKLÁRKOVÁ Marie CZE 2004 MG Bike Team 32. /  Žákyně II 0:24:30.0 0:07:01.7 07:54.6 [32] 32 08:08.9 [32] 32 08:26.5 [32] 32
33 777 detail závodníka KUBINOVÁ Adéla CZE 2004 MORAVEC Team 33. /  Žákyně II 0:24:41.0 0:07:12.7 08:11.7 [33] 33 08:18.7 [33] 33 08:10.6 [31] 33

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru