Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 602 detail závodníka JEŽEK Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Kadeti 0:41:25.9 0:00:00.0 13:36.9 [2] 2 13:45.0 [1] 1 14:04.0 [2] 1
2 612 detail závodníka ZATLOUKAL Jan CZE 2002 CYKLO TEAM KOLARNA 2. /  Kadeti 0:41:49.4 0:00:23.5 13:48.1 [4] 4 13:58.9 [2] 2 14:02.4 [1] 2
3 605 detail závodníka HLADÍK Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Kadeti 0:42:02.6 0:00:36.7 13:36.6 [1] 1 14:16.3 [4] 3 14:09.7 [3] 3
4 611 detail závodníka ŠULC David CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4. /  Kadeti 0:42:17.3 0:00:51.4 13:39.8 [3] 3 14:14.3 [3] 4 14:23.2 [8] 4
5 601 detail závodníka STOČEK Bruno CZE 2001 BIKE 2000 5. /  Kadeti 0:42:28.6 0:01:02.7 13:56.5 [5] 5 14:17.3 [5] 5 14:14.8 [5] 5
6 606 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 6. /  Kadeti 0:42:59.9 0:01:34.0 14:26.9 [10] 10 14:21.2 [8] 8 14:11.8 [4] 6
7 604 detail závodníka DUDEK Tomáš CZE 2001 Expres CZ Scott Team Kolín 7. /  Kadeti 0:43:00.7 0:01:34.8 13:56.7 [6] 6 14:18.4 [6] 6 14:45.6 [11] 7
8 644 detail závodníka HELIZANOWICZ Łukasz POL 2001 KCP Elzat Bieniasz Bike Team 8. /  Kadeti 0:43:03.8 0:01:37.9 14:25.7 [8] 8 14:18.4 [6] 7 14:19.7 [6] 8
9 607 detail závodníka ELČKNER Lukáš CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 9. /  Kadeti 0:43:43.7 0:02:17.8 14:26.1 [9] 9 14:35.7 [10] 9 14:41.9 [10] 9
10 621 detail závodníka WOHANKA Richard CZE 2001 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 10. /  Kadeti 0:44:08.6 0:02:42.7 14:57.3 [15] 15 14:34.9 [9] 12 14:36.4 [9] 10
11 603 detail závodníka KUČERA Jakub CZE 2001 CK MTB Maraton Hlinsko 11. /  Kadeti 0:44:09.5 0:02:43.6 14:10.4 [7] 7 15:02.4 [12] 10 14:56.7 [13] 11
12 648 detail závodníka ŠTYCH Jan CZE 2001 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 12. /  Kadeti 0:44:58.6 0:03:32.7 14:43.3 [12] 12 14:46.7 [11] 11 15:28.6 [20] 12
13 616 detail závodníka BREDLER Matyáš Jiří CZE 2002 KC KOOPERATIVA JBC 13. /  Kadeti 0:45:03.6 0:03:37.7 14:41.6 [11] 11 15:04.4 [14] 13 15:17.6 [18] 13
14 626 detail závodníka PONÍŽIL Karel CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 14. /  Kadeti 0:45:04.0 0:03:38.1 15:03.2 [16] 16 15:39.4 [20] 16 14:21.4 [7] 14
15 609 detail závodníka VYTLAČIL Štěpán CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 15. /  Kadeti 0:45:21.4 0:03:55.5 14:54.9 [14] 14 15:04.2 [13] 14 15:22.3 [19] 15
16 615 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jan CZE 2002 MORAVEC Team 16. /  Kadeti 0:45:32.0 0:04:06.1 14:52.9 [13] 13 15:24.6 [16] 15 15:14.5 [16] 16
17 617 detail závodníka ŽVAK Daniel CZE 2002 BIKE PRO RACING 17. /  Kadeti 0:46:08.0 0:04:42.1 15:32.1 [17] 17 15:42.8 [21] 19 14:53.1 [12] 17
18 651 detail závodníka MATĚJKA Tomáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 18. /  Kadeti 0:46:31.6 0:05:05.7 15:41.2 [19] 19 15:32.9 [19] 18 15:17.5 [17] 18
19 656 detail závodníka TROJAHN Robert GER 2001 SSV Mounty Altenberg 19. /  Kadeti 0:46:36.3 0:05:10.4 16:15.7 [24] 24 15:08.6 [15] 21 15:12.0 [15] 19
20 618 detail závodníka FIEDLER Zdeněk CZE 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20. /  Kadeti 0:46:39.7 0:05:13.8 15:45.2 [20] 20 15:25.8 [17] 17 15:28.7 [21] 20
21 667 detail závodníka WACH Arkadiusz POL 2001 Hurom Sławno Kellys 21. /  Kadeti 0:47:09.5 0:05:43.6 15:45.6 [21] 21 15:31.5 [18] 20 15:52.4 [24] 21
22 650 detail závodníka MAREK Oskar CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 22. /  Kadeti 0:48:18.5 0:06:52.6 16:17.7 [25] 25 16:08.0 [23] 24 15:52.8 [25] 22
23 673 detail závodníka PHILIPPI David GER 2002 Dresden SC 1896 23. /  Kadeti 0:48:40.8 0:07:14.9 16:42.8 [29] 29 16:02.7 [22] 25 15:55.3 [27] 23
24 614 detail závodníka SÁSKA Jan CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 24. /  Kadeti 0:48:42.9 0:07:17.0 16:01.1 [22] 22 16:16.6 [26] 22 16:25.2 [33] 24
25 641 detail závodníka HAŠEK Max CZE 2002 SK BAGBIKE 25. /  Kadeti 0:48:43.5 0:07:17.6 16:57.3 [39] 39 16:17.4 [27] 31 15:28.8 [22] 25
26 657 detail závodníka FRÖHLICH Franz GER 2002 Dresdner SC 1898 26. /  Kadeti 0:48:49.7 0:07:23.8 16:46.0 [32] 32 16:08.6 [24] 27 15:55.1 [26] 26
27 620 detail závodníka MASAŘ Jan CZE 2002 VRV TEAM 27. /  Kadeti 0:48:50.4 0:07:24.5 16:25.3 [26] 26 16:28.9 [30] 26 15:56.2 [28] 27
28 632 detail závodníka HORÁK Dominik CZE 2001 Short Bike Academy Opletal 28. /  Kadeti 0:49:12.3 0:07:46.4 16:44.3 [30] 30 16:30.0 [31] 30 15:58.0 [30] 28
29 668 detail závodníka SAPIEJA Michał POL 2001 LKK LUKS Sławno 29. /  Kadeti 0:49:13.7 0:07:47.8 16:47.6 [34] 34 16:09.1 [25] 28 16:17.0 [32] 29
30 663 detail závodníka CZABOK Konrad POL 2001 Warszawski Klub Kolarski 30. /  Kadeti 0:49:18.3 0:07:52.4 16:36.3 [27] 27 17:30.7 [46] 41 15:11.3 [14] 30
31 672 detail závodníka KITTL Daniel CZE 2002 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 31. /  Kadeti 0:49:26.3 0:08:00.4 16:55.2 [38] 38 16:50.2 [35] 38 15:40.9 [23] 31
32 675 detail závodníka DZIEWA Jakub POL 2001 SGR Specialized 32. /  Kadeti 0:49:34.3 0:08:08.4 16:49.8 [35] 35 16:47.6 [34] 35 15:56.9 [29] 32
33 654 detail závodníka NOVÁK Ondřej CZE 2002 Expres CZ Scott Team Kolín 33. /  Kadeti 0:49:39.9 0:08:14.0 17:06.0 [41] 41 16:23.9 [28] 34 16:10.0 [31] 33
34 630 detail závodníka ŠMÍDA Michal CZE 2001 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 34. /  Kadeti 0:49:53.1 0:08:27.2 16:07.1 [23] 23 17:01.7 [41] 29 16:44.3 [42] 34
35 658 detail závodníka GÜNTHER Theodor GER 2002 Dresdner SC 1898 35. /  Kadeti 0:49:54.8 0:08:28.9 16:52.3 [37] 37 16:26.5 [29] 33 16:36.0 [37] 35
36 674 detail závodníka BUNDSCHUH Johan GER 2002 White Rock 36. /  Kadeti 0:49:59.8 0:08:33.9 16:45.8 [31] 31 16:31.7 [33] 32 16:42.3 [39] 36
37 634 detail závodníka HENDRYCH David CZE 2001 SportRaces-Isaac Team 37. /  Kadeti 0:50:11.8 0:08:45.9 16:47.5 [33] 33 16:56.1 [38] 37 16:28.2 [34] 37
38 643 detail závodníka VINKLÁREK František CZE 2001 MG Bike Team 38. /  Kadeti 0:50:14.8 0:08:48.9 17:12.5 [44] 44 16:30.7 [32] 36 16:31.6 [35] 38
39 623 detail závodníka KAMIEN David CZE 2002 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 39. /  Kadeti 0:50:27.3 0:09:01.4 16:50.4 [36] 36 16:56.2 [39] 39 16:40.7 [38] 39
40 652 detail závodníka NAROVEC Jonáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 40. /  Kadeti 0:50:34.9 0:09:09.0 16:42.5 [28] 28 17:08.6 [43] 40 16:43.8 [40] 40
41 649 detail závodníka MAROUL Tomáš CZE 2002 TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team 41. /  Kadeti 0:50:53.5 0:09:27.6 17:26.3 [46] 46 16:52.2 [37] 43 16:35.0 [36] 41
42 619 detail závodníka BŘEZNA Vojtěch CZE 2002 KC KOOPERATIVA JBC 42. /  Kadeti 0:51:22.5 0:09:56.6 15:32.6 [18] 18 16:51.5 [36] 23 18:58.4 [57] 42
43 627 detail závodníka VOLF Martin CZE 2002 MS BIKE ACADEMY RACING 43. /  Kadeti 0:51:25.3 0:09:59.4 17:41.1 [48] 48 17:00.4 [40] 46 16:43.8 [40] 43
44 637 detail závodníka SUCHÁNEK Vít CZE 2001 MORAVEC Team 44. /  Kadeti 0:51:41.8 0:10:15.9 17:00.2 [40] 40 17:27.1 [45] 45 17:14.5 [45] 44
45 645 detail závodníka ŠUBRT Jan CZE 2001 COPR TJ PŘEŠTICE 45. /  Kadeti 0:51:51.6 0:10:25.7 17:10.3 [43] 43 17:14.4 [44] 44 17:26.9 [46] 45
46 639 detail závodníka ČEKAL Josef CZE 2002 KC KOOPERATIVA JBC 46. /  Kadeti 0:51:51.9 0:10:26.0 17:26.1 [45] 45 17:35.2 [47] 47 16:50.6 [43] 46
47 664 detail závodníka JAKUBOWSKI Adam POL 2001 Warszawski Klub Kolarski 47. /  Kadeti 0:51:54.5 0:10:28.6 17:08.9 [42] 42 17:08.1 [42] 42 17:37.5 [47] 47
48 676 detail závodníka KLAUS Matěj CZE 2001 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 48. /  Kadeti 0:52:04.7 0:10:38.8 17:31.4 [47] 47 17:35.8 [48] 48 16:57.5 [44] 48
49 666 detail závodníka DUŠÁK Martin CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 49. /  Kadeti 0:53:39.0 0:12:13.1 17:55.4 [49] 49 17:58.8 [49] 49 17:44.8 [48] 49
50 628 detail závodníka CHRZ Petr CZE 2001 AUTHOR TEAM STUPNO 50. /  Kadeti 0:54:32.9 0:13:07.0 18:12.6 [50] 50 18:16.2 [50] 50 18:04.1 [51] 50
51 640 detail závodníka NĚMEC Šimon CZE 2002 Cyklo Ski klub Polička 51. /  Kadeti 0:55:11.6 0:13:45.7 18:26.0 [53] 53 18:47.3 [55] 52 17:58.3 [50] 51
52 653 detail závodníka LELEK Martin CZE 2001 APACHE LOKO TRUTNOV 52. /  Kadeti 0:55:36.3 0:14:10.4 18:21.9 [51] 51 18:32.2 [51] 51 18:42.2 [55] 52
53 661 detail závodníka RAČAN David CZE 2002 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 53. /  Kadeti 0:55:47.0 0:14:21.1 18:43.4 [54] 54 19:14.1 [57] 55 17:49.5 [49] 53
54 638 detail závodníka HOFMEISTER Adam CZE 2001 SKC Petřín Plzeň 54. /  Kadeti 0:56:20.7 0:14:54.8 18:25.1 [52] 52 18:51.8 [56] 53 19:03.8 [58] 54
55 659 detail závodníka KOVAŘÍČEK Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM 55. /  Kadeti 0:56:20.9 0:14:55.0 19:19.1 [58] 58 18:45.1 [53] 56 18:16.7 [54] 55
56 625 detail závodníka HLAVA Tomáš CZE 2002 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 56. /  Kadeti 0:56:23.3 0:14:57.4 19:31.7 [59] 59 18:46.6 [54] 57 18:05.0 [52] 56
57 635 detail závodníka VRABEC Jiří CZE 2002 Bike Freaks Holice 57. /  Kadeti 0:57:16.3 0:15:50.4 18:58.2 [57] 57 18:37.0 [52] 54 19:41.1 [60] 57
58 662 detail závodníka STRNAD Roman CZE 2001 KH Tour - BH Bikes team 58. /  Kadeti 0:57:29.0 0:16:03.1 19:48.3 [61] 61 19:25.9 [58] 59 18:14.8 [53] 58
59 665 detail závodníka HANÁK Jakub CZE 2002 SK VELO PRAHA 59. /  Kadeti 0:58:32.1 0:17:06.2 19:49.4 [62] 62 19:46.6 [59] 61 18:56.1 [56] 59
60 642 detail závodníka LETEV Jakub CZE 2001 MG Bike Team 60. /  Kadeti 0:58:42.8 0:17:16.9 18:56.1 [56] 56 20:20.7 [61] 60 19:26.0 [59] 60
61 622 detail závodníka DRHA Tadeáš CZE 2002 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 61. /  Kadeti 0:59:23.1 0:17:57.2 18:48.7 [55] 55 20:12.3 [60] 58 20:22.1 [61] 61
62 636 detail závodníka KAMENÍK Štěpán CZE 2002 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 62. /  Kadeti 1:00:47.0 0:19:21.1 19:47.7 [60] 60 20:26.7 [62] 62 20:32.6 [62] 62
63 670 detail závodníka BALCÁRAK Vít CZE 2002 Cykloteam MXM Hulín 63. /  Kadeti 0:48:39.8 - 1 Lap(s) 24:15.7 [63] 63 24:24.1 [63] 63 --- ---
--- 633 detail závodníka ŘEZÁČ Martin CZE 2001 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ . /  Kadeti DNF --- 17:39.4 [-] --- 36:19.3 [-] --- --- ---
--- 660 detail závodníka KOČÍ Štěpán CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM . /  Kadeti DNF --- 17:47.2 [-] --- 36:59.3 [-] --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru