Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo #
1 301 detail závodníka ZADÁK David CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1. /  Junioři 1:05:08.0 0:00:00.0 12:49.5 [1] 1 13:10.3 [1] 1 13:06.8 [1] 1 13:11.6 [2] 1 12:49.8 [1] 1
2 358 detail závodníka KOßACK Janik GER 2000 SSV Mounty Altenberg 2. /  Junioři 1:05:57.4 0:00:49.4 13:30.2 [9] 9 13:17.7 [3] 7 13:07.6 [2] 5 13:01.2 [1] 2 13:00.7 [2] 2
3 315 detail závodníka SCHIERL Jakub CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 3. /  Junioři 1:06:25.2 0:01:17.2 13:08.8 [5] 5 13:18.0 [4] 3 13:26.3 [5] 4 13:15.8 [3] 3 13:16.3 [3] 3
4 373 detail závodníka HONSA František CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 4. /  Junioři 1:07:19.4 0:02:11.4 13:06.8 [4] 4 13:19.0 [5] 2 13:19.4 [3] 2 13:49.6 [10] 5 13:44.6 [7] 4
5 304 detail závodníka HÁTLE Ondřej CZE 1999 Expres CZ Scott Team Kolín 5. /  Junioři 1:07:19.6 0:02:11.6 13:06.4 [3] 3 13:21.5 [6] 4 13:19.9 [4] 3 13:46.9 [8] 4 13:44.9 [8] 5
6 305 detail závodníka VOPAT Milan CZE 1999 SportRaces-Isaac Team 6. /  Junioři 1:07:47.9 0:02:39.9 13:19.4 [6] 6 13:11.1 [2] 5 13:52.0 [10] 6 13:48.5 [9] 6 13:36.9 [4] 6
7 316 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 CYKLO TEAM KOLARNA 7. /  Junioři 1:08:18.0 0:03:10.0 13:34.1 [11] 11 13:48.9 [12] 10 13:35.4 [6] 7 13:38.2 [4] 7 13:41.4 [6] 7
8 327 detail závodníka HÝBL Radim CZE 2000 VRV TEAM 8. /  Junioři 1:08:42.0 0:03:34.0 13:41.6 [13] 13 13:46.5 [10] 12 13:55.0 [11] 10 13:39.4 [5] 9 13:39.5 [5] 8
9 320 detail závodníka HOMOLA Jakub CZE 2000 BIKE 2000 9. /  Junioři 1:08:48.6 0:03:40.6 13:46.9 [15] 15 13:42.0 [9] 13 13:38.1 [7] 8 13:45.0 [7] 8 13:56.6 [14] 9
10 356 detail závodníka TOMÁŠEK Alvin CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 10. /  Junioři 1:09:01.5 0:03:53.5 14:00.0 [17] 17 13:39.8 [8] 15 13:50.5 [9] 12 13:41.9 [6] 10 13:49.3 [11] 10
11 322 detail závodníka BEDRNÍK Matěj CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 11. /  Junioři 1:09:24.7 0:04:16.7 13:33.1 [10] 10 13:47.7 [11] 9 13:58.7 [12] 9 14:07.5 [13] 12 13:57.7 [15] 11
12 357 detail závodníka DEHNE Moritz GER 1999 RSC ´93 Marienberg 12. /  Junioři 1:09:40.7 0:04:32.7 13:23.3 [7] 7 13:57.2 [14] 8 14:04.5 [14] 11 13:56.2 [11] 11 14:19.5 [18] 12
13 312 detail závodníka BITTNER Daniel CZE 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 13. /  Junioři 1:10:04.1 0:04:56.1 13:24.8 [8] 8 14:05.1 [16] 14 14:01.0 [13] 13 14:16.3 [15] 13 14:16.9 [17] 13
14 368 detail závodníka TARNAWSKI Kamil POL 1999 KKW Superior Wałbrzych 14. /  Junioři 1:10:31.9 0:05:23.9 14:31.9 [21] 21 14:16.6 [19] 21 13:39.2 [8] 17 14:19.0 [16] 15 13:45.2 [9] 14
15 364 detail závodníka RIES Immanuel GER 1999 Radunion Halle/ Fuji Rockets 15. /  Junioři 1:10:34.0 0:05:26.0 13:05.6 [2] 2 13:39.4 [7] 6 15:34.0 [30] 16 14:28.6 [18] 16 13:46.4 [10] 15
16 303 detail závodníka ŠORF Pavel CZE 1999 HAVEN TEAM 16. /  Junioři 1:10:59.3 0:05:51.3 13:36.6 [12] 12 13:50.6 [13] 11 14:24.0 [17] 14 14:41.9 [22] 14 14:26.2 [21] 16
17 317 detail závodníka STLOUKAL Štěpán CZE 2000 KC KOOPERATIVA JBC 17. /  Junioři 1:11:12.5 0:06:04.5 13:44.3 [14] 14 14:01.4 [15] 16 14:33.1 [19] 15 14:30.2 [19] 17 14:23.5 [19] 17
18 354 detail závodníka MERIAČ Tomáš SVK 2000 CyS-Akadémia Petra Sagana 18. /  Junioři 1:11:30.4 0:06:22.4 14:24.6 [20] 20 14:12.4 [18] 19 14:33.2 [20] 19 14:25.6 [17] 20 13:54.6 [12] 18
19 319 detail závodníka PEŠŤÁK Martin CZE 2000 MS BIKE ACADEMY RACING 19. /  Junioři 1:11:34.0 0:06:26.0 13:57.1 [16] 16 14:22.9 [20] 17 14:27.5 [18] 18 14:40.2 [21] 18 14:06.3 [16] 19
20 302 detail závodníka ANDĚL Jan CZE 1999 BIKE 2000 20. /  Junioři 1:11:52.2 0:06:44.2 14:10.5 [18] 18 14:25.5 [22] 18 14:43.6 [21] 21 14:37.7 [20] 22 13:54.9 [13] 20
21 351 detail závodníka SÝKORA Karel CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 21. /  Junioři 1:12:05.8 0:06:57.8 14:36.6 [22] 22 14:23.7 [21] 22 14:18.8 [16] 20 14:15.7 [14] 19 14:31.0 [22] 21
22 328 detail závodníka MALÝ Matěj CZE 2000 VRV TEAM 22. /  Junioři 1:12:20.3 0:07:12.3 15:26.8 [31] 31 14:08.6 [17] 26 14:04.8 [15] 23 14:05.8 [12] 21 14:34.3 [23] 22
23 344 detail závodníka MIREK Arkadiusz POL 1999 KCP Elzat Bieniasz Bike Team 23. /  Junioři 1:13:37.3 0:08:29.3 14:12.9 [19] 19 14:28.1 [23] 20 14:52.9 [24] 22 15:39.1 [32] 23 14:24.3 [20] 23
24 335 detail závodníka HOŘÁK Radek CZE 2000 HAVEN TEAM 24. /  Junioři 1:14:12.9 0:09:04.9 14:50.6 [28] 28 14:37.8 [24] 24 14:48.6 [22] 25 14:56.4 [23] 24 14:59.5 [27] 24
25 363 detail závodníka VONDRÁČEK Jaroslav CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 25. /  Junioři 1:14:29.8 0:09:21.8 14:37.4 [24] 24 14:45.3 [25] 23 14:50.6 [23] 24 15:02.2 [26] 25 15:14.3 [30] 25
26 321 detail závodníka STEHNO Filip CZE 1999 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26. /  Junioři 1:15:17.9 0:10:09.9 14:41.7 [25] 25 14:59.6 [28] 27 15:41.7 [32] 27 14:59.2 [25] 26 14:55.7 [25] 26
27 362 detail závodníka VAČLENA Ondřej CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 27. /  Junioři 1:15:29.7 0:10:21.7 14:37.1 [23] 23 14:58.0 [27] 25 15:12.7 [27] 26 15:34.8 [30] 27 15:07.1 [29] 27
28 343 detail závodníka TVARÓG Martin CZE 2000 MG Bike Team 28. /  Junioři 1:15:58.3 0:10:50.3 15:28.1 [33] 33 14:53.5 [26] 30 15:13.4 [28] 28 15:22.8 [27] 28 15:00.5 [28] 28
29 355 detail závodníka MORÁVEK Tomáš CZE 1999 ZPcyklo PROOFY Corratec team 29. /  Junioři 1:16:04.2 0:10:56.2 15:58.9 [42] 42 15:13.9 [29] 36 14:56.6 [25] 31 14:58.2 [24] 29 14:56.6 [26] 29
30 326 detail závodníka KULHÁNEK David CZE 2000 CK MTB Maraton Hlinsko 30. /  Junioři 1:16:39.3 0:11:31.3 14:56.3 [29] 29 15:28.6 [32] 31 15:56.2 [37] 32 15:28.0 [28] 31 14:50.2 [24] 30
31 325 detail závodníka KRÝDA Miloslav CZE 2000 Cyklo Bendl 31. /  Junioři 1:17:39.7 0:12:31.7 14:44.2 [26] 26 15:30.6 [34] 29 15:45.4 [34] 30 15:43.4 [34] 30 15:56.1 [41] 31
32 361 detail závodníka KOVÁŘ Martin CZE 2000 BIKESPORT TEAM MOHELNICE 32. /  Junioři 1:17:52.1 0:12:44.1 15:41.2 [36] 36 15:35.8 [35] 37 15:43.2 [33] 35 15:29.6 [29] 34 15:22.3 [32] 32
33 369 detail závodníka HYRLIK Szymon POL 2000 KKW Superior Wałbrzych 33. /  Junioři 1:18:14.8 0:13:06.8 15:57.7 [41] 41 15:43.6 [36] 39 15:08.9 [26] 33 15:35.5 [31] 33 15:49.1 [39] 33
34 334 detail závodníka KRASTS Arturs LTH 2000 NN Sporta Klubs 34. /  Junioři 1:18:18.0 0:13:10.0 15:27.0 [32] 32 15:44.6 [37] 33 15:39.6 [31] 34 15:57.3 [37] 35 15:29.5 [33] 34
35 336 detail závodníka VINICKÝ Karel CZE 2000 MORAVEC Team 35. /  Junioři 1:18:30.9 0:13:22.9 15:32.6 [34] 34 15:49.4 [41] 38 16:12.0 [41] 38 15:39.6 [33] 37 15:17.3 [31] 35
36 331 detail závodníka ŠMÍDA Jan CZE 1999 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 36. /  Junioři 1:18:43.8 0:13:35.8 15:03.9 [30] 30 15:58.3 [42] 32 16:05.7 [40] 36 16:01.6 [39] 36 15:34.3 [35] 36
37 341 detail závodníka ČECH Martin CZE 2000 KC KOOPERATIVA JBC 37. /  Junioři 1:18:51.6 0:13:43.6 14:49.4 [27] 27 15:22.7 [31] 28 15:32.3 [29] 29 16:14.5 [43] 32 16:52.7 [44] 37
38 350 detail závodníka HUDEČEK Dalibor CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 38. /  Junioři 1:19:15.2 0:14:07.2 16:06.6 [43] 43 15:46.6 [39] 42 15:58.3 [38] 40 15:49.6 [35] 39 15:34.1 [34] 38
39 338 detail závodníka LUDVÍK Jaroslav CZE 2000 CK MTB Maraton Hlinsko 39. /  Junioři 1:19:35.5 0:14:27.5 15:43.3 [37] 37 15:29.1 [33] 35 16:16.2 [42] 37 16:10.6 [41] 38 15:56.3 [42] 39
40 367 detail závodníka MIKOLAJČÍK Samuel SVK 1999 PROefekt team 40. /  Junioři 1:19:41.3 0:14:33.3 15:50.6 [39] 39 15:21.6 [30] 34 16:39.4 [47] 41 16:12.1 [42] 40 15:37.6 [36] 40
41 337 detail závodníka ŠICH Petr CZE 1999 MORAVEC Team 41. /  Junioři 1:19:42.7 0:14:34.7 15:33.2 [35] 35 16:11.3 [45] 41 16:22.3 [43] 42 15:57.0 [36] 41 15:38.9 [37] 41
42 353 detail závodníka DOUŠEK Tomáš CZE 2000 MORAVEC Team 42. /  Junioři 1:19:59.9 0:14:51.9 16:40.2 [49] 49 15:48.0 [40] 46 15:46.8 [35] 43 16:02.8 [40] 42 15:42.1 [38] 42
43 370 detail závodníka MICHALIK Dariusz POL 1999 KKW Superior Wałbrzych 43. /  Junioři 1:20:50.0 0:15:42.0 15:55.9 [40] 40 15:45.8 [38] 40 16:05.1 [39] 39 17:08.9 [50] 43 15:54.3 [40] 43
44 333 detail závodníka PĚGŘÍM Filip CZE 2000 TJ TŽ TŘINEC 44. /  Junioři 1:21:10.1 0:16:02.1 15:49.1 [38] 38 16:36.4 [47] 44 16:35.0 [45] 45 15:59.6 [38] 45 16:10.0 [43] 44
45 345 detail závodníka VOLF Michal CZE 2000 COPR TJ PŘEŠTICE 45. /  Junioři 1:22:48.0 0:17:40.0 16:28.7 [47] 47 15:58.5 [43] 45 15:52.8 [36] 44 16:38.6 [46] 44 17:49.4 [45] 45
46 330 detail závodníka SKŘIČKA David CZE 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 46. /  Junioři 1:06:25.9 - 1 Lap(s) 16:20.9 [45] 45 16:01.6 [44] 43 16:54.0 [50] 46 17:09.4 [51] 46 --- ---
47 352 detail závodníka VRBSKÝ Jiří CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 47. /  Junioři 1:06:36.8 - 1 Lap(s) 16:18.9 [44] 44 17:05.3 [51] 49 16:38.3 [46] 48 16:34.3 [45] 47 --- ---
48 342 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 KC KOOPERATIVA JBC 48. /  Junioři 1:06:36.9 - 1 Lap(s) 16:43.8 [51] 51 16:21.2 [46] 47 16:34.2 [44] 47 16:57.7 [49] 48 --- ---
49 371 detail závodníka MOJŽÍŠ Josef CZE 1999 APACHE LOKO TRUTNOV 49. /  Junioři 1:06:55.4 - 1 Lap(s) 17:10.0 [53] 53 16:39.5 [48] 52 16:42.6 [49] 51 16:23.3 [44] 49 --- ---
50 323 detail závodníka SVÍZELA Tomáš CZE 2000 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 50. /  Junioři 1:07:00.2 - 1 Lap(s) 16:42.9 [50] 50 16:41.7 [49] 50 16:39.6 [48] 49 16:56.0 [48] 50 --- ---
51 366 detail závodníka RAFALSKI Igor POL 2000 Warszawski Klub Kolarski 51. /  Junioři 1:07:34.2 - 1 Lap(s) 16:27.5 [46] 46 17:07.9 [52] 51 17:14.3 [52] 52 16:44.5 [47] 51 --- ---
52 359 detail závodníka KOČÍ Vít CZE 2000 PRESTIGE CYCLING TEAM 52. /  Junioři 1:08:02.7 - 1 Lap(s) 16:39.4 [48] 48 16:44.4 [50] 48 17:07.7 [51] 50 17:31.2 [52] 52 --- ---
53 360 detail závodníka BLAHO Martin CZE 1999 PRESTIGE CYCLING TEAM 53. /  Junioři 1:11:20.5 - 1 Lap(s) 17:08.4 [52] 52 17:51.3 [53] 53 18:04.0 [53] 53 18:16.8 [53] 53 --- ---
54 324 detail závodníka HÁJEK Vojtěch CZE 2000 Cyklo Bendl 54. /  Junioři 0:56:47.6 - 2 Lap(s) 17:24.5 [54] 54 19:01.6 [54] 54 20:21.5 [54] 54 --- --- --- ---
--- 307 detail závodníka ŠITNER Jaroslav CZE 1999 GS cyklo team Jistebnice . /  Junioři DNF --- 14:04.0 [-] --- 30:54.5 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 311 detail závodníka JIROUŠ Samuel CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM . /  Junioři DNF --- 13:02.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 314 detail závodníka KUNÁŠEK Josef CZE 2000 KH Tour - BH Bikes team . /  Junioři DNF --- 19:18.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 332 detail závodníka VOZNIČKA Vojtěch CZE 1999 BIKE 2000 . /  Junioři DNF --- 14:03.8 [-] --- 29:52.6 [-] --- 44:29.0 [-] --- --- --- --- ---
--- 339 detail závodníka ČEJKA Daniel CZE 1999 CK MTB Maraton Hlinsko . /  Junioři DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 309 detail závodníka FORMÁNEK Adam CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 310 detail závodníka TLÁSKAL Hynek CZE 1999 Cyklo Bendl . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 318 detail závodníka ČERVENKA Marcel CZE 2000 HNÍZDIL TEAM . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 329 detail závodníka ZONYGA Jan CZE 1999 VRV TEAM . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 340 detail závodníka PRADÁČ Michal CZE 1999 CK MTB Maraton Hlinsko . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 346 detail závodníka KLAP Lukáš CZE 2000 BIKECLINIC JUNIOR TEAM . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 347 detail závodníka ARTURS Krasts LAT 2000 --- . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 348 detail závodníka VENCL Jakub CZE 2000 Eleven Mercedes Benz Mitas . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 349 detail závodníka DOLEŽAL Vladislav CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 365 detail závodníka VÍTŮ Jakub CZE 1999 EUROFOAM SPORT TEAM . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 372 detail závodníka JÁNOŠÍK Kristián SVK 1999 PROefekt team . /  Junioři Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru