Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XC MTB Kutná Hora - ČP XCO MTB UCI C1 Kutná Hora

MTB
DATUM :16.4.2017 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo # 5.Kolo # 6.Kolo #
1 415 detail závodníka PODGÓRSKA Aleksandra POL 1994 SGR Specialized 1. /  Ženy 1:26:31.2 0:00:00.0 14:38.8 [6] 6 14:14.5 [2] 3 14:29.0 [1] 3 14:31.2 [1] 2 14:23.7 [1] 2 14:14.0 [1] 1
2 410 detail závodníka KESEG STEVKOVA Janka SVK 1976 Outsiterz 2. /  Ženy 1:27:09.9 0:00:38.7 14:12.6 [1] 1 14:16.7 [3] 2 14:31.2 [2] 1 14:39.6 [3] 1 14:36.5 [2] 1 14:53.3 [2] 2
3 402 detail závodníka ŠTĚPÁNOVÁ Karla CZE 1991 N1 TEAM 3. /  Ženy 1:28:09.2 0:01:38.0 14:31.4 [4] 4 14:28.4 [4] 4 14:40.8 [3] 4 14:38.9 [2] 4 14:40.8 [3] 3 15:08.9 [3] 3
4 403 detail závodníka ŠKARNITZLOVÁ Jitka CZE 1990 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 4. /  Ženy 1:29:03.3 0:02:32.1 14:16.4 [2] 2 14:09.8 [1] 1 14:52.4 [4] 2 15:00.5 [5] 3 15:14.7 [5] 4 15:29.5 [7] 4
5 428 detail závodníka SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna POL 1988 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 5. /  Ženy 1:29:55.1 0:03:23.9 14:28.0 [3] 3 14:34.5 [5] 5 15:04.1 [7] 5 15:05.7 [6] 5 15:14.4 [4] 5 15:28.4 [5] 5
6 426 detail závodníka AKHMADULLINA Guzel RUS 1994 Moscow UOR?2 6. /  Ženy 1:30:24.8 0:03:53.6 14:37.5 [5] 5 14:57.4 [8] 6 14:59.5 [5] 6 14:54.3 [4] 6 15:31.8 [7] 6 15:24.3 [4] 6
7 431 detail závodníka SADŁECKA Magdalena POL 1982 Euro Bike Kaczmarek Electric Team 7. /  Ženy 1:30:50.0 0:04:18.8 14:44.1 [8] 8 14:55.0 [6] 8 14:59.8 [6] 7 15:14.1 [7] 7 15:25.6 [6] 7 15:31.4 [8] 7
8 430 detail závodníka ŠAFÁŘOVÁ Adéla CZE 1998 NUTREND SPECIALIZED RACING 1. /  Ženy U23 1:32:26.3 0:05:55.1 14:39.7 [7] 7 14:57.2 [7] 7 15:23.8 [9] 8 15:29.7 [8] 8 15:51.6 [10] 8 16:04.3 [12] 8
9 407 detail závodníka HAVLÍKOVÁ Pavla CZE 1983 KC KOOPERATIVA JBC 8. /  Ženy 1:32:47.9 0:06:16.7 15:10.0 [9] 9 15:24.3 [10] 10 15:15.3 [8] 9 15:35.5 [9] 9 15:51.1 [9] 9 15:31.7 [9] 9
10 412 detail závodníka HEIGL Nadja AUT 1996 Sportunion Bikestore.cc - Team 2. /  Ženy U23 1:33:17.0 0:06:45.8 15:12.7 [10] 10 15:16.0 [9] 9 15:41.8 [10] 10 15:42.2 [11] 10 15:55.3 [11] 10 15:29.0 [6] 10
11 439 detail závodníka ZIELINSKA Magdalena POL 1998 UKS Sokol Kety 3. /  Ženy U23 1:34:31.2 0:08:00.0 15:34.7 [12] 12 15:44.4 [11] 11 16:03.9 [13] 12 15:38.0 [10] 11 15:40.1 [8] 11 15:50.1 [10] 11
12 405 detail závodníka JEŽKOVÁ Hana CZE 1990 GT OPPORTUNITY BRNO 9. /  Ženy 1:35:21.5 0:08:50.3 15:39.9 [14] 14 15:46.5 [12] 12 15:56.3 [12] 11 15:54.0 [12] 12 16:02.1 [12] 12 16:02.7 [11] 12
13 411 detail závodníka VESELÁ Lucie CZE 1985 GT OPPORTUNITY BRNO 10. /  Ženy 1:36:14.7 0:09:43.5 15:37.7 [13] 13 15:55.2 [15] 13 15:51.8 [11] 13 16:10.1 [13] 13 16:17.6 [13] 13 16:22.3 [14] 13
14 424 detail závodníka TVARŮŽKOVA Tereza CZE 1998 CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team 4. /  Ženy U23 1:37:30.4 0:10:59.2 16:01.4 [18] 18 15:48.6 [13] 16 16:20.3 [14] 14 16:12.2 [15] 15 16:39.4 [14] 14 16:28.5 [15] 14
15 421 detail závodníka LUKEŠOVÁ Denisa CZE 1998 AUTHOR TEAM STUPNO 5. /  Ženy U23 1:37:43.3 0:11:12.1 15:54.6 [17] 17 15:55.0 [14] 15 16:21.2 [15] 15 16:11.4 [14] 14 16:40.1 [15] 15 16:41.0 [18] 15
16 408 detail závodníka KUNTOVÁ Vendula CZE 1993 GHOST Team 11. /  Ženy 1:38:05.0 0:11:33.8 15:32.7 [11] 11 16:03.8 [17] 14 16:42.1 [20] 17 16:28.5 [16] 16 16:42.3 [16] 16 16:35.6 [16] 16
17 438 detail závodníka KURCZAB Iwona POL 1995 SGR Specialized 6. /  Ženy U23 1:38:42.5 0:12:11.3 16:02.7 [19] 19 16:06.9 [18] 18 16:29.9 [17] 18 16:38.5 [18] 18 16:46.0 [17] 17 16:38.5 [17] 17
18 437 detail závodníka KOLAŠÍNOVÁ Johana CZE 1989 SupGirls 12. /  Ženy 1:38:43.6 0:12:12.4 16:13.8 [21] 21 16:12.8 [19] 19 16:33.0 [18] 19 16:31.8 [17] 19 17:05.9 [19] 19 16:06.3 [13] 18
19 425 detail závodníka DÖRING Maria GER 1998 TSV Großschönau/Ghost 7. /  Ženy U23 1:39:20.5 0:12:49.3 15:54.1 [16] 16 15:57.1 [16] 17 16:23.0 [16] 16 16:54.6 [21] 17 17:07.1 [21] 18 17:04.6 [20] 19
20 435 detail závodníka TUROBOŚ Marta POL 1993 Hurom Sławno Kellys 13. /  Ženy 1:40:05.6 0:13:34.4 15:53.7 [15] 15 16:34.4 [23] 20 16:46.7 [21] 20 17:01.7 [23] 20 17:06.9 [20] 20 16:42.2 [19] 20
21 436 detail závodníka PIOTROWSKA Patrycja POL 1997 KKW Superior Wałbrzych 8. /  Ženy U23 1:41:31.1 0:14:59.9 16:21.1 [22] 22 16:18.8 [20] 21 16:47.8 [22] 21 17:08.8 [25] 21 16:48.3 [18] 21 18:06.3 [21] 21
22 429 detail závodníka PICHLÍKOVÁ Jana CZE 1985 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 14. /  Ženy 1:24:41.3 - 1 Lap(s) 16:43.4 [27] 27 16:34.0 [22] 24 16:40.6 [19] 23 16:41.2 [19] 22 18:02.1 [24] 22 --- ---
23 432 detail závodníka KUKULOVÁ Martina CZE 1995 CYKLO TEAM KOLARNA 9. /  Ženy U23 1:24:46.0 - 1 Lap(s) 16:32.8 [26] 26 16:25.0 [21] 22 16:49.5 [23] 22 17:02.9 [24] 23 17:55.8 [23] 23 --- ---
24 434 detail závodníka STĘPNIEWSKA Adrianna POL 1997 SKAN BIKE TEAM OPOCZNO 10. /  Ženy U23 1:24:50.1 - 1 Lap(s) 16:32.5 [25] 25 17:15.6 [27] 26 16:52.9 [24] 24 16:52.0 [20] 24 17:17.1 [22] 24 --- ---
25 440 detail závodníka BOROWIECKA Barbara POL 1995 KLUB Sportowy niewidomych omega 11. /  Ženy U23 1:27:30.8 - 1 Lap(s) 16:55.6 [28] 28 16:57.0 [25] 27 17:29.9 [26] 27 17:00.3 [22] 25 19:08.0 [25] 25 --- ---
26 422 detail závodníka KOZELSKÁ Petra CZE 1998 BIKE 2000 12. /  Ženy U23 1:27:33.0 - 1 Lap(s) 16:28.8 [24] 24 16:59.7 [26] 25 17:18.1 [25] 26 17:37.0 [26] 26 19:09.4 [26] 26 --- ---
27 419 detail závodníka BAJGEROVÁ Nikola CZE 1997 KC KOOPERATIVA JBC 13. /  Ženy U23 1:10:16.1 - 2 Lap(s) 16:26.5 [23] 23 16:47.5 [24] 23 17:32.3 [27] 25 19:29.8 [29] 27 --- --- --- ---
28 433 detail závodníka KUHN Mirjam GER 1997 Vogtland-Bike 14. /  Ženy U23 1:11:06.6 - 2 Lap(s) 16:56.4 [29] 29 17:17.2 [28] 28 18:08.7 [29] 28 18:44.3 [28] 28 --- --- --- ---
29 420 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Dana CZE 1991 GT OPPORTUNITY BRNO 15. /  Ženy 1:11:11.0 - 2 Lap(s) 16:10.2 [20] 20 18:18.8 [29] 29 18:03.8 [28] 29 18:38.2 [27] 29 --- --- --- ---
30 427 detail závodníka ŠVRČKOVÁ Barbora SVK 1998 Dema racing team Senica 15. /  Ženy U23 0:55:21.9 - 3 Lap(s) 17:52.3 [30] 30 18:27.6 [30] 30 19:02.0 [30] 30 --- --- --- --- --- ---
--- 404 detail závodníka PRŮDKOVÁ Barbora CZE 1996 SUPERIOR MTB TEAM . /  Ženy U23 DNF --- 15:18.9 [-] --- 31:18.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru