Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Dětský Author Šela Marathon 2017

MTB
DATUM :7.5.2017 MÍSTO :Přerov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub jmeno_ditete Kategorie Čas Ztráta nájezd # 1.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub jmeno_ditete Kategorie Čas Ztráta nájezd # 1.kolo #
1 361 detail závodníka ŠPILER Stanislav 1981 CK Kudrna - PeMaP Přerov Anička Špilerová 1. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:14:18.9 0:00:00.0 04:10.4 [10] 10 10:08.4 [2] 1
2 418 detail závodníka MACH Jaroslav 1972 --- Lukáš Mach 2. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:14:22.4 0:00:03.5 03:57.4 [5] 5 10:25.0 [3] 2
3 14 detail závodníka HALUZÍK Martin 1976 Cykloteam Kolárna Martin Haluzík 3. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:14:27.1 0:00:08.1 03:52.9 [4] 4 10:34.1 [4] 3
4 122 detail závodníka DEDEK Aleš 1975 AD TEAM matej dedek 4. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:14:32.4 0:00:13.5 04:29.4 [13] 13 10:02.9 [1] 4
5 70 detail závodníka LAVIČKA David 1973 GHOST Team David Lavička 5. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:02.4 0:00:43.5 03:40.4 [1] 1 11:22.0 [11] 5
6 6 detail závodníka RAŠKA Alois 1976 --- Lukáš Raška 6. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:07.6 0:00:48.7 03:44.4 [2] 2 11:23.1 [12] 6
7 371 detail závodníka DUBEC Martin 1974 Team Forman Kids Štěpánka Dubcová 7. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:32.2 0:01:13.3 03:46.7 [3] 3 11:45.4 [16] 7
8 30 detail závodníka PEŠÁK Václav 1981 --- Tadeáš Pešák 8. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:33.1 0:01:14.1 03:59.2 [6] 6 11:33.8 [15] 8
9 500 detail závodníka HOLUBEC Zdeněk 1975 Morkovice Vojtěch Holubec 9. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:41.7 0:01:22.8 04:43.4 [19] 19 10:58.2 [5] 9
10 59 detail závodníka KLAKURKA Vašek 1983 AD TEAM Erik Tala 10. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:46.7 0:01:27.8 04:41.5 [18] 18 11:05.1 [6] 10
11 441 detail závodníka TOMAN Petr 1980 Team Forman Kids Eliška Tomanová 11. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:50.9 0:01:32.0 04:38.7 [16] 16 11:12.2 [9] 11
12 506 detail závodníka HRABAL Petr 1975 PBV MTB Brno Zuzana Hrabalová 12. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:53.9 0:01:35.0 04:39.2 [17] 17 11:14.7 [10] 12
13 460 detail závodníka ŠATÁNEK Zbyněk 1983 Cyklosport Hranice Jakub Šatánek 13. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:15:58.9 0:01:40.0 04:49.1 [21] 21 11:09.8 [8] 13
14 290 detail závodníka MITÁŠ Martin 1974 KAMECHY bikes Barbora Mitášová 14. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:04.6 0:01:45.7 04:55.7 [24] 24 11:08.9 [7] 14
15 483 detail závodníka MACH René 1975 SUŠICE Václav Mach 15. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:10.7 0:01:51.8 04:38.4 [15] 15 11:32.2 [14] 15
16 133 detail závodníka HALUZÍK Marek 1974 Dracy Matouš Haluzík 16. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:14.4 0:01:55.4 04:23.3 [12] 12 11:51.0 [17] 16
17 268 detail závodníka PATRMAN Laďa 1980 cyklo veslo nela patrmanová 17. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:18.7 0:01:59.8 04:49.6 [22] 22 11:29.1 [13] 17
18 387 detail závodníka KOVAŘÍK Luděk 1973 SK EDIE team Zuzana Kovaříková 18. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:32.2 0:02:13.3 04:04.7 [8] 8 12:27.5 [23] 18
19 238 detail závodníka PANTŮČEK Jiří 1977 GHOST Team Anna Pantůčková 19. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:49.7 0:02:30.8 04:20.9 [11] 11 12:28.8 [24] 19
20 308 detail závodníka KELAR Jiří 1977 cerne koně Jiří Kelar 20. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:16:53.9 0:02:35.0 04:29.7 [14] 14 12:24.2 [22] 20
21 221 detail závodníka LAJCHA Marian 1976 Team Forman Kids Ema Lajchová 21. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:17:04.7 0:02:45.8 04:46.7 [20] 20 12:18.0 [20] 21
22 101 detail závodníka MOJTO Jozef 1977 Bike Centrum Dubnica nad Váhom Marek Mojto 22. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:17:14.5 0:02:55.5 04:54.4 [23] 23 12:20.0 [21] 22
23 250 detail závodníka ZOUHAR Pavel 1975 --- Tadeáš Zouhar 23. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:17:18.5 0:02:59.5 05:07.1 [26] 26 12:11.3 [18] 23
24 41 detail závodníka DOHNAL Zdeněk 1979 Zapro Team Martin 24. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:17:31.2 0:03:12.3 05:14.9 [28] 28 12:16.2 [19] 24
25 211 detail závodníka HRAZDILOVÁ Eva 1977 --- Tereza Hrazdilová 1. /  Z Maminky, babičky - rodinný závod 0:17:48.1 0:03:29.1 05:03.9 [25] 25 12:44.1 [25] 25
26 32 detail závodníka MUCHA Ivo 1978 --- Samuel Mucha 25. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:18:07.6 0:03:48.7 04:08.2 [9] 9 13:59.4 [28] 26
27 266 detail závodníka SEMERÁD Jan 1966 SRAM MITAS TREK Team Marek Semerád 26. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:18:22.5 0:04:03.5 03:59.9 [7] 7 14:22.5 [30] 27
28 404 detail závodníka ŠTOURAČ Bronislav 1977 ÚAMK Biketrial Přerov Samuel Štourač 27. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:18:41.2 0:04:22.3 05:08.3 [27] 27 13:32.8 [26] 28
29 297 detail závodníka DOHNAL Miloš 1977 --- Filip Dohnal 28. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:19:06.6 0:04:47.7 05:22.2 [30] 30 13:44.4 [27] 29
30 110 detail závodníka VOJTÍŠKOVÁ Drahomíra 1979 CLIMBERG SPORT TEAM Dorota Vojtíšková 2. /  Z Maminky, babičky - rodinný závod 0:19:19.3 0:05:00.3 05:15.7 [29] 29 14:03.5 [29] 30
31 188 detail závodníka KUČOVÁ Pavla 1983 D.R.A.CY. Marie Kučová 3. /  Z Maminky, babičky - rodinný závod 0:19:51.9 0:05:33.0 05:25.4 [33] 33 14:26.5 [31] 31
32 344 detail závodníka JANÍČEK Štěpán 1981 --- Juráš Janíček 29. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:20:28.1 0:06:09.2 05:24.7 [31] 31 15:03.4 [32] 32
33 321 detail závodníka ŠVAJDOVÁ Iveta 1972 --- Karolína Švajdová 4. /  Z Maminky, babičky - rodinný závod 0:20:47.4 0:06:28.5 05:42.1 [34] 34 15:05.2 [33] 33
34 261 detail závodníka HRADÍLEK Tomáš 1978 MG Bike Team Zuzana Hradílková 30. /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod 0:22:03.6 0:07:44.6 05:24.9 [32] 32 16:38.6 [34] 34
--- 275 detail závodníka TUMOVA Martina 1984 --- Michaela Tumova . /  Z Maminky, babičky - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 286 detail závodníka VEČEŘA Tomáš 1968 forsage zlín Lukáš Večeřa . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 289 detail závodníka MITÁŠOVÁ Aneta 1983 KAMECHY bikes Karolína Mitášová . /  Z Maminky, babičky - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 327 detail závodníka GAZDÍK Adrián 1974 OSA SPORT ACADEMY Libor Gazdík . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 338 detail závodníka GAZDÍK Slávka 1974 OSA SPORT ACADEMY Nina Gazdíková . /  Z Maminky, babičky - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 354 detail závodníka PAŠEK Vladimír 1973 ŠELA SPORT Tomáš Pašek . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 356 detail závodníka VÁVRŮ Ladislav 1972 PBV MTB Team Brno Vojtěch Vávrů . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 363 detail závodníka KOŠÁR Karel 1975 --- Karel Košár . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 373 detail závodníka ŠAMALÍK Zdeněk 1979 PBV MTB Team Brno Natálie Šamalíková . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 377 detail závodníka KOŠÁROVÁ Monika 1978 --- Lucie Košárová . /  Z Maminky, babičky - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 414 detail závodníka BEŇA Marek 1976 Zapro Team Silvie Beňová . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 424 detail závodníka KANÓCZ Rastislav 1977 Profiq cycling team Martin Kanocz . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 476 detail závodníka HOLÁŠEK Petr 1973 FORMAN kids Nový Jičín Amálie Holášková . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 501 detail závodníka JANDA Petr 1968 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA Lukáš Janda . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---
--- 505 detail závodníka MALIŇÁK Josef 1977 2K Bike Club Odry Tomáš Maliňák . /  Y Tatínci, dědové - rodinný závod DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru