Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AIMTEC Open Race by AUTHOR

MTB
DATUM :17.6.2017 MÍSTO :Plzeň

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo #
1 604 detail závodníka ŠAFRÁNEK Martin 2008 AC Sparta Praha cycling junior 1. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:13.6 0:00:00.0 01:33.1 [2] 2 01:40.4 [6] 1
2 623 detail závodníka KRÁL Jan 2008 --- 2. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:15.1 0:00:01.5 01:31.9 [1] 1 01:43.1 [7] 2
3 700 detail závodníka NESNÍDAL Jan 2008 COPR Přeštice 3. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:20.1 0:00:06.5 01:41.4 [3] 3 01:38.7 [4] 3
4 637 detail závodníka PFEFFER Marek 2008 AC Sparta Praha cycling junior 4. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:21.2 0:00:07.5 01:43.4 [6] 6 01:37.8 [3] 4
5 612 detail závodníka HRDINA Adam 2008 CYKLOSERVIS BOLEŠINY 5. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:23.5 0:00:09.8 01:43.2 [5] 5 01:40.2 [5] 5
6 636 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš 2008 Kola-BBM.cz 6. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:30.6 0:00:17.0 01:42.6 [4] 4 01:48.0 [9] 6
7 605 detail závodníka PUČELÍKOVÁ Kateřina 2009 Ašští bajkeři 1. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:39.7 0:00:26.0 01:49.6 [7] 7 01:50.0 [10] 7
8 659 detail závodníka BENEDIKTOVÁ Nikola 2008 COPR Přeštice 2. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:03:58.7 0:00:45.0 02:00.4 [8] 8 01:58.2 [11] 8
9 669 detail závodníka VLK David 2010 MS BIKE ACADEMY racing 7. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:07.6 0:00:54.0 02:03.9 [9] 9 02:03.7 [14] 9
10 672 detail závodníka KROUŽECKÝ Jan 2008 MSBA 8. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:13.1 0:00:59.5 02:26.3 [17] 17 01:46.8 [8] 10
11 642 detail závodníka HORÁLEK Josef 2010 Ztracené Kobylky 9. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:13.9 0:01:00.2 02:15.1 [11] 11 01:58.7 [12] 11
12 676 detail závodníka PROCHÁZKA David 2008 --- 10. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:14.0 0:01:00.3 02:06.4 [10] 10 02:07.5 [15] 12
13 697 detail závodníka KRYCNER David 2009 Plzeň 11. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:17.5 0:01:03.8 02:18.2 [15] 15 01:59.2 [13] 13
14 701 detail závodníka KREJČÍKOVÁ Kateřina 2009 Praha 3. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:34.2 0:01:20.5 02:18.1 [14] 14 02:16.1 [21] 14
15 678 detail závodníka HOLÁ Valentýna 2008 ZTP 4. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:34.7 0:01:21.0 02:15.9 [12] 12 02:18.7 [23] 15
16 634 detail závodníka HAVEL Vít 2009 --- 12. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:46.7 0:01:33.0 02:32.9 [22] 22 02:13.7 [19] 16
17 681 detail závodníka RUTAROVÁ Magdalena 2010 TJ Copr Přeštice 5. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:46.9 0:01:33.2 02:37.9 [24] 24 02:09.0 [16] 17
18 621 detail závodníka MATĚJKOVÁ Emma 2008 --- 6. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:48.5 0:01:34.8 02:32.7 [21] 21 02:15.7 [20] 18
19 692 detail závodníka KRAMMER Jindřich 2010 --- 13. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:50.5 0:01:36.8 02:28.4 [19] 19 02:22.0 [26] 19
20 614 detail závodníka ŠTURM Jan 2010 Velosport Domažlice 14. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:53.1 0:01:39.4 02:42.7 [26] 26 02:10.3 [18] 20
21 662 detail závodníka CHURAVÁ Lucie 2008 --- 7. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:59.1 0:01:45.5 02:38.9 [25] 25 02:20.2 [24] 21
22 603 detail závodníka ŠILHÁNKOVÁ Nikol 2008 IMONT 8. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:04:59.2 0:01:45.6 02:36.9 [23] 23 02:22.3 [27] 22
23 617 detail závodníka KRLIŠOVÁ Jitka 2008 --- 9. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:03.3 0:01:49.6 02:19.9 [16] 16 02:43.3 [33] 23
24 619 detail závodníka MAREŠOVÁ Zora 2010 --- 10. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:04.2 0:01:50.5 02:30.4 [20] 20 02:33.7 [30] 24
25 661 detail závodníka PŘIBYL David 2009 --- 15. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:11.5 0:01:57.8 02:54.4 [28] 28 02:17.0 [22] 25
26 674 detail závodníka ŠTILLEROVÁ Tereza 2009 --- 11. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:12.8 0:01:59.2 02:16.4 [13] 13 02:56.4 [36] 26
27 696 detail závodníka BÁRTŮ Anna 2009 Kyšice 12. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:13.2 0:01:59.5 02:28.1 [18] 18 02:45.0 [34] 27
28 613 detail závodníka STÝBLO Daniel 2010 --- 16. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:13.5 0:01:59.8 03:03.7 [31] 31 02:09.7 [17] 28
29 698 detail závodníka PETRÁŠKOVÁ Tereza 2008 --- 13. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:14.1 0:02:00.5 02:44.5 [27] 27 02:29.6 [28] 29
30 610 detail závodníka VOKOUN Jakub 2008 Team Bike Březová 17. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:22.1 0:02:08.5 03:01.2 [29] 29 02:20.9 [25] 30
31 671 detail závodníka ČERVENÁ Rozálie 2009 --- 14. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:47.1 0:02:33.4 03:01.4 [30] 30 02:45.6 [35] 31
32 665 detail závodníka KRIEGER Jan 2010 --- 18. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:47.1 0:02:33.5 03:08.2 [32] 32 02:38.9 [31] 32
33 682 detail závodníka RUTAROVÁ Kateřina 2010 TJ Copr Přeštice 15. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:05:55.2 0:02:41.5 03:15.2 [34] 34 02:40.0 [32] 33
34 705 detail závodníka AMBRUŠOVÁ Klára 2010 Praha 16. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:06:10.7 0:02:57.0 03:09.2 [33] 33 03:01.4 [37] 34
35 609 detail závodníka JIRMÁŘOVÁ Nela 2008 --- 17. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:06:32.7 0:03:19.1 04:00.5 [40] 40 02:32.2 [29] 35
36 703 detail závodníka PAVELCOVÁ Josefína 2008 Plzeň 18. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:06:40.1 0:03:26.5 03:37.7 [36] 36 03:02.4 [39] 36
37 631 detail závodníka FLORIANOVÁ Zuzana 2008 --- 19. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:06:43.5 0:03:29.9 03:39.5 [37] 37 03:04.0 [40] 37
38 646 detail závodníka STEINEROVÁ Veronika 2010 --- 20. /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:06:44.2 0:03:30.5 03:31.5 [35] 35 03:12.7 [41] 38
39 650 detail závodníka ŠVARC Jáchym 2009 --- 19. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:06:46.5 0:03:32.8 03:44.5 [38] 38 03:02.0 [38] 39
40 649 detail závodníka STRNÁDEK Václav 2010 VIP AIMTEC 20. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:07:11.2 0:03:57.6 03:51.1 [39] 39 03:20.1 [42] 40
41 706 detail závodníka AMBRUŠ Vojtěch 2008 --- 21. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:08:14.6 0:05:00.9 07:49.5 [41] 41 00:25.1 [1] 41
42 607 detail závodníka BRNKA Josef 2010 --- 22. /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) 0:22:21.4 0:19:07.8 21:54.2 [42] 42 00:27.2 [2] 42
--- 608 detail závodníka BRNKA Štěpán 2008 --- . /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) DNS --- --- --- --- ---
--- 626 detail závodníka HIRMANOVÁ Veronika 2010 Kola-BBM.cz . /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) DNS --- --- --- --- ---
--- 639 detail závodníka RUMANOVÁ Tereza 2010 Cyklo Atom . /  Dívky 7-9 let ( 2008 - 2010 ) DNS --- --- --- --- ---
--- 653 detail závodníka SIROVÝ Vojtěch 2008 --- . /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) DNS --- --- --- --- ---
--- 693 detail závodníka ŠKOLA Dominik 2010 --- . /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) DNS --- --- --- --- ---
--- 695 detail závodníka BÁRTŮ Josef 2010 Kyšice . /  Chlapci 7-9 let ( 2008 - 2010 ) DNS --- --- --- --- ---