Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Šumavský pohár MTB Zadov

MTB
DATUM :15.7.2017 MÍSTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 295 detail závodníka HONSA Antonín 2003 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 1. /  Starší žáci (2003-2004) 0:19:37.7 0:00:00.0 04:51.9 [2] 2 04:53.5 [1] 2 04:55.4 [1] 2 04:56.8 [1] 1
2 294 detail závodníka KUNČÍK Matěj 2004 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 2. /  Starší žáci (2003-2004) 0:19:55.2 0:00:17.4 04:50.4 [1] 1 04:54.0 [2] 1 04:56.2 [2] 1 05:14.5 [3] 2
3 86 detail závodníka DOSTÁL Václav 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 3. /  Starší žáci (2003-2004) 0:20:25.7 0:00:48.0 04:52.4 [3] 3 05:04.5 [3] 3 05:12.0 [4] 3 05:16.7 [4] 3
4 80 detail závodníka VENCL Libor 2004 Eleven Mercedes-Benz Mitas 4. /  Starší žáci (2003-2004) 0:20:37.4 0:00:59.7 05:02.4 [4] 4 05:15.5 [4] 4 05:09.7 [3] 4 05:09.7 [2] 4
5 83 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš 2004 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 5. /  Starší žáci (2003-2004) 0:21:47.7 0:02:10.0 05:22.4 [5] 5 05:27.9 [5] 5 05:29.0 [5] 5 05:28.2 [5] 5
6 292 detail závodníka VAKOČ Martin 2003 SK VELO PRAHA 6. /  Starší žáci (2003-2004) 0:22:25.9 0:02:48.2 05:32.6 [6] 6 05:40.7 [7] 7 05:33.9 [6] 7 05:38.5 [6] 6
7 93 detail závodníka MATĚJKA Ondřej 2003 SK VELO PRAHA 7. /  Starší žáci (2003-2004) 0:22:31.9 0:02:54.2 05:34.4 [7] 7 05:33.5 [6] 6 05:38.5 [7] 6 05:45.5 [7] 7
8 81 detail závodníka HUDEČEK Jan 2004 TUFO CykloZákladna Otrokovice 8. /  Starší žáci (2003-2004) 0:22:57.7 0:03:20.0 05:41.9 [9] 9 05:42.0 [8] 8 05:45.0 [8] 8 05:48.7 [8] 8
9 297 detail závodníka ŠÍSL Bořek 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 9. /  Starší žáci (2003-2004) 0:24:01.4 0:04:23.7 05:40.9 [8] 8 05:59.0 [9] 9 05:56.4 [9] 9 06:25.0 [11] 9
10 82 detail závodníka MACH Lukáš 2004 TUFO CykloZákladna Otrokovice 10. /  Starší žáci (2003-2004) 0:24:52.7 0:05:15.0 06:12.4 [12] 12 06:14.2 [10] 11 06:08.5 [10] 10 06:17.5 [10] 10
11 95 detail závodníka RAFAJ Martin 2004 TUFO CZ OTROKOVICE 11. /  Starší žáci (2003-2004) 0:25:00.9 0:05:23.2 06:18.8 [13] 13 06:14.8 [11] 13 06:13.0 [11] 11 06:14.2 [9] 11
12 68 detail závodníka VLASATÝ Jakub 2003 Biketime Bulls Písek 12. /  Starší žáci (2003-2004) 0:25:55.3 0:06:17.5 06:04.9 [11] 11 06:20.2 [12] 10 06:42.5 [13] 12 06:47.5 [13] 12
13 91 detail závodníka PEŠIČKA Michal 2003 Biketime Bulls Písek 13. /  Starší žáci (2003-2004) 0:25:56.5 0:06:18.7 06:01.6 [10] 10 06:28.9 [13] 12 06:38.3 [12] 13 06:47.5 [12] 13
14 90 detail závodníka PROCHÁZKA Stanislav 2004 Biketime Bulls Písek 14. /  Starší žáci (2003-2004) 0:20:09.2 - 1 Lap(s) 06:39.4 [14] 14 06:36.5 [14] 14 06:53.2 [14] 14 --- ---
15 85 detail závodníka ŠVEC Libor 2004 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 15. /  Starší žáci (2003-2004) 0:21:06.2 - 1 Lap(s) 06:50.9 [15] 15 07:16.0 [15] 15 06:59.2 [15] 15 --- ---
--- 84 detail závodníka KULHA Filip 2004 AC SPARTA cycling junior . /  Starší žáci (2003-2004) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 89 detail závodníka SPORYSCH Daniel 2003 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM . /  Starší žáci (2003-2004) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 94 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jan 2003 JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM . /  Starší žáci (2003-2004) DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru