Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

BIKECLINIC CUP #4 Praha Letňany

MTB
DATUM :30.7.2017 MÍSTO :Praha Letňany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 471 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian 2011 --- 1. /  Předžáci 2 0:02:57.6 0:00:00.0
2 342 detail závodníka RYBÁŘ Kryštof 2011 CK LOKO Rakovník 2. /  Předžáci 2 0:03:43.9 0:00:46.2
3 4 detail závodníka HLAVÁČ Jan 2011 CZECH OUTDOOR CLUB 3. /  Předžáci 2 0:03:49.3 0:00:51.6
4 491 detail závodníka GAMBA Filip 2011 Superior Cyklofit Cycling Team 4. /  Předžáci 2 0:03:55.9 0:00:58.2
5 95 detail závodníka VÍTKOVÁ Nela 2011 Bike klub Město Touškov 1. /  Předžákyně 2 0:03:59.4 0:01:01.7
6 91 detail závodníka SLUKOVÁ Babeta 2011 SK VELO PRAHA 2. /  Předžákyně 2 0:04:05.1 0:01:07.5
7 487 detail závodníka BONDY Štěpán 2011 Superior Cyklofit Cycling Team 5. /  Předžáci 2 0:04:05.9 0:01:08.2
8 450 detail závodníka BEDNAŘÍK Vojtěch 2011 Bikeranch 6. /  Předžáci 2 0:04:08.1 0:01:10.5
9 472 detail závodníka DOMIN Matyáš 2011 --- 7. /  Předžáci 2 0:04:09.4 0:01:11.7
10 294 detail závodníka ČERVENY Tadeáš 2011 --- 8. /  Předžáci 2 0:04:13.9 0:01:16.2
10 517 detail závodníka SVOBODA Jakub 2011 --- 8. /  Předžáci 2 0:04:13.9 0:01:16.2
12 494 detail závodníka SVOBODA Richard 2011 Svoboda Racing 10. /  Předžáci 2 0:04:24.6 0:01:27.0
13 536 detail závodníka ŠANDOVÁ Tereza 2011 BB racing 3. /  Předžákyně 2 0:04:26.4 0:01:28.7
14 5 detail závodníka HLAVÁČ Matěj 2011 CZECH OUTDOOR CLUB 11. /  Předžáci 2 0:04:27.2 0:01:29.5
15 144 detail závodníka NERUDA Albert 2011 Expres CZ - Scott Team Kolín 12. /  Předžáci 2 0:04:28.4 0:01:30.7
16 504 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Martina 2011 Superior Cyklofit Cycling Team 4. /  Předžákyně 2 0:04:31.1 0:01:33.5
17 545 detail závodníka FREUDLOVÁ Andrea 2011 SK VELO PRAHA 5. /  Předžákyně 2 0:04:36.6 0:01:39.0
18 415 detail závodníka BENEDEK Simon 2011 --- 13. /  Předžáci 2 0:04:38.6 0:01:41.0
19 157 detail závodníka KRISTAN Boris 2011 Bikeclinic Junior Team 14. /  Předžáci 2 0:04:39.6 0:01:42.0
20 353 detail závodníka VLČEK Ondřej 2011 --- 15. /  Předžáci 2 0:04:44.4 0:01:46.7
21 203 detail závodníka SAMCOVÁ Nela 2011 Bikeclinic Junior Team 6. /  Předžákyně 2 0:04:49.4 0:01:51.7
22 458 detail závodníka ENDRIS Sebastian 2011 --- 16. /  Předžáci 2 0:04:50.9 0:01:53.2
23 295 detail závodníka KONČIL Samuel 2011 --- 17. /  Předžáci 2 0:04:57.6 0:02:00.0
24 32 detail závodníka FOŘT Patrik 2011 --- 18. /  Předžáci 2 0:05:18.1 0:02:20.5
--- 133 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna 2011 ROHOZEC AMULET TEAM . /  Předžákyně 2 DNS ---
--- 477 detail závodníka BELTRAN Luna 2011 --- . /  Předžákyně 2 DNS ---
--- 486 detail závodníka ŠVARC Teodor 2011 SK Čakovice . /  Předžáci 2 DNS ---
--- 539 detail závodníka JANATA Jakub 2011 Pocta cycling academy . /  Předžáci 2 DNS ---
--- 540 detail závodníka JANATA Lukáš 2011 Pocta cycling academy . /  Předžáci 2 DNS ---
--- 809 detail závodníka JUROSKA Denis 2011 --- . /  Předžáci 2 DNS ---
--- 821 detail závodníka ZÁVORA Petr 2011 --- . /  Předžáci 2 DNS ---
--- 829 detail závodníka SADÍLEK Matěj 2011 BB racing čerčany . /  Předžáci 2 DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru