Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

BIKECLINIC CUP #4 Praha Letňany

MTB
DATUM :30.7.2017 MÍSTO :Praha Letňany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.k. #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.k. #
1 471 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian 2011 --- 1. /  Předžáci 2 0:02:58.3 0:00:00.0 01:27.6 [1] 1
2 539 detail závodníka JANATA Jakub 2011 Pocta cycling academy 2. /  Předžáci 2 0:03:40.6 0:00:42.2 01:51.3 [3] 3
3 540 detail závodníka JANATA Lukáš 2011 Pocta cycling academy 3. /  Předžáci 2 0:03:42.3 0:00:44.0 01:55.1 [6] 6
4 342 detail závodníka RYBÁŘ Kryštof 2011 CK LOKO Rakovník 4. /  Předžáci 2 0:03:42.8 0:00:44.5 01:52.6 [4] 4
5 95 detail závodníka VÍTKOVÁ Nela 2011 Bike klub Město Touškov 1. /  Předžákyně 2 0:03:46.1 0:00:47.7 01:51.1 [2] 2
6 4 detail závodníka HLAVÁČ Jan 2011 CZECH OUTDOOR CLUB 5. /  Předžáci 2 0:03:48.3 0:00:49.9 --- ---
7 294 detail závodníka ČERVENY Tadeáš 2011 --- 6. /  Předžáci 2 0:03:51.6 0:00:53.2 01:53.3 [5] 5
8 450 detail závodníka BEDNAŘÍK Vojtěch 2011 Bikeranch 7. /  Předžáci 2 0:04:00.4 0:01:02.0 01:58.8 [7] 7
9 472 detail závodníka DOMIN Matyáš 2011 --- 8. /  Předžáci 2 0:04:02.8 0:01:04.5 02:04.6 [9] 9
10 487 detail závodníka BONDY Štěpán 2011 Superior Cyklofit Cycling Team 9. /  Předžáci 2 0:04:04.3 0:01:06.0 02:06.1 [10] 10
10 491 detail závodníka GAMBA Filip 2011 Superior Cyklofit Cycling Team 9. /  Předžáci 2 0:04:04.3 0:01:06.0 02:10.8 [11] 11
12 91 detail závodníka SLUKOVÁ Babeta 2011 SK VELO PRAHA 2. /  Předžákyně 2 0:04:08.6 0:01:10.2 02:02.1 [8] 8
13 144 detail závodníka NERUDA Albert 2011 Expres CZ - Scott Team Kolín 11. /  Předžáci 2 0:04:19.8 0:01:21.5 02:17.1 [13] 13
14 5 detail závodníka HLAVÁČ Matěj 2011 CZECH OUTDOOR CLUB 12. /  Předžáci 2 0:04:23.2 0:01:24.8 --- ---
15 494 detail závodníka SVOBODA Richard 2011 Svoboda Racing 13. /  Předžáci 2 0:04:24.8 0:01:26.5 02:19.3 [15] 15
16 536 detail závodníka ŠANDOVÁ Tereza 2011 BB racing 3. /  Předžákyně 2 0:04:30.6 0:01:32.2 02:15.8 [12] 12
17 504 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Martina 2011 Superior Cyklofit Cycling Team 4. /  Předžákyně 2 0:04:32.8 0:01:34.5 02:18.8 [14] 14
18 157 detail závodníka KRISTAN Boris 2011 Bikeclinic Junior Team 14. /  Předžáci 2 0:04:35.8 0:01:37.5 02:21.8 [16] 16
19 203 detail závodníka SAMCOVÁ Nela 2011 Bikeclinic Junior Team 5. /  Předžákyně 2 0:04:39.3 0:01:41.0 02:23.1 [17] 17
20 458 detail závodníka ENDRIS Sebastian 2011 --- 15. /  Předžáci 2 0:04:53.3 0:01:55.0 02:26.1 [18] 18
21 295 detail závodníka KONČIL Samuel 2011 --- 16. /  Předžáci 2 0:04:58.1 0:01:59.7 02:33.6 [20] 20
22 545 detail závodníka FREUDLOVÁ Andrea 2011 SK VELO PRAHA 6. /  Předžákyně 2 0:05:00.3 0:02:02.0 02:27.8 [19] 19
23 415 detail závodníka BENEDEK Simon 2011 --- 17. /  Předžáci 2 0:05:02.3 0:02:04.0 02:37.8 [23] 23
24 353 detail závodníka VLČEK Ondřej 2011 --- 18. /  Předžáci 2 0:05:03.8 0:02:05.5 02:35.3 [21] 21
25 32 detail závodníka FOŘT Patrik 2011 --- 19. /  Předžáci 2 0:05:48.8 0:02:50.5 02:37.6 [22] 22
26 477 detail závodníka BELTRAN Luna 2011 --- 7. /  Předžákyně 2 0:03:04.6 - 1 Lap(s) 03:04.6 [24] 24
27 486 detail závodníka ŠVARC Teodor 2011 SK Čakovice 20. /  Předžáci 2 0:03:06.6 - 1 Lap(s) 03:06.6 [25] 25
--- 133 detail závodníka LHOTÁKOVÁ Kristýna 2011 ROHOZEC AMULET TEAM . /  Předžákyně 2 DNS --- --- ---
--- 517 detail závodníka SVOBODA Jakub 2011 --- . /  Předžáci 2 DNS --- --- ---
--- 809 detail závodníka JUROSKA Denis 2011 --- . /  Předžáci 2 DNS --- --- ---
--- 821 detail závodníka ZÁVORA Petr 2011 --- . /  Předžáci 2 DNS --- --- ---
--- 829 detail závodníka SADÍLEK Matěj 2011 BB racing čerčany . /  Předžáci 2 DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru