Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

TREK Hlinecký hřebec ČP XCM

MTB
DATUM :5.8.2017 MÍSTO :Hlinsko

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 89 detail závodníka BOUDNÝ Pavel CZE 1982 Česká spořitelna - Accolade 1. /  Muži Elite 3:34:02.7 0:00:00.0 1:44:37.9 5
2 71 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 superior mtb team 2. /  Muži Elite 3:34:17.4 0:00:14.7 1:43:39.9 1
3 20 detail závodníka ADEL Filip CZE 1990 superior mtb team 3. /  Muži Elite 3:35:03.7 0:01:01.0 1:44:23.6 2
4 45 detail závodníka KANĚRA Michal CZE 1986 GHOST Team 4. /  Muži Elite 3:35:59.2 0:01:56.5 1:44:27.6 3
5 65 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 5. /  Muži Elite 3:36:42.9 0:02:40.2 1:47:26.9 7
6 58 detail závodníka STOŠEK Martin CZE 1994 Symbio+BMC 6. /  Muži Elite 3:37:37.4 0:03:34.7 1:44:31.1 4
7 53 detail závodníka STROŽ Jan CZE 1989 SYMBIO+ BMC 7. /  Muži Elite 3:40:16.2 0:06:13.5 1:46:07.2 6
8 73 detail závodníka SKÁLA Jaromír CZE 1998 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 8. /  Muži Elite 3:49:45.1 0:15:42.4 1:49:19.4 8
9 33 detail závodníka ŠŤASTNÝ Petr CZE 1988 Rajec - Allivictus 1. /  Muži expert 3:49:49.7 0:15:47.0 1:49:24.4 9
10 64 detail závodníka TATÍČEK Petr CZE 1985 RAJEC Allivictus 1. /  Muži 30 3:57:05.7 0:23:03.0 1:53:20.9 10
11 47 detail závodníka DOBRÝ Petr CZE 1977 Rajec - Allivictus 1. /  Muži 40 3:57:39.3 0:23:36.6 1:53:56.4 11
12 75 detail závodníka HAMAN Martin CZE 1984 SUPERIOR RIDERS 9. /  Muži Elite 3:58:52.5 0:24:49.8 1:58:17.2 13
13 15 detail závodníka KESTLER Aleš CZE 1981 YOGI Racing Ostrava 2. /  Muži 30 4:01:38.4 0:27:35.7 1:54:01.2 12
14 60 detail závodníka FAJT Milan CZE 1977 eurofoam team 2. /  Muži 40 4:02:58.2 0:28:55.5 1:58:34.9 14
15 38 detail závodníka VLÁŠEK Michal CZE 1989 KELLYS BIKE RANCH TEAM 2. /  Muži expert 4:03:44.7 0:29:42.0 1:58:43.4 15
16 39 detail závodníka UHLÍŘ Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI 3. /  Muži expert 4:06:04.4 0:32:01.7 1:59:12.9 16
17 48 detail závodníka GUNTHER Petr CZE 1968 BicycleCafe 3. /  Muži 40 4:08:51.5 0:34:48.8 2:00:44.4 21
18 84 detail závodníka PLŠEK Radek CZE 1991 CYKLO PROFI 4. /  Muži expert 4:13:42.5 0:39:39.8 2:00:06.4 19
19 7 detail závodníka SVOBODA Pavel CZE 1971 VOKOLEK-CYCLING-TEAM 4. /  Muži 40 4:16:55.3 0:42:52.6 2:01:31.4 23
20 28 detail závodníka ŠIDLÍK Tomaš CZE 1993 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 5. /  Muži expert 4:18:25.8 0:44:23.1 2:05:18.7 26
21 72 detail závodníka CESNAKOVÁ Milena CZE 1985 Cyklo Team Weber 1. /  Ženy 4:18:38.3 0:44:35.6 2:04:50.7 25
22 19 detail závodníka STUNA Tomáš CZE 1985 BB Cyklosport Superior 3. /  Muži 30 4:18:48.8 0:44:46.1 1:59:33.9 17
23 26 detail závodníka GOLD Zdeněk CZE 1987 superior mtb team 4. /  Muži 30 4:20:08.3 0:46:05.6 2:01:06.9 22
24 59 detail závodníka JANKŮ Lukáš CZE 1987 PEPE BIKE BRNO 5. /  Muži 30 4:20:44.5 0:46:41.8 2:02:24.2 24
25 69 detail závodníka KLOFANDA Martin CZE 1977 RAJEC Allivictus 5. /  Muži 40 4:21:54.3 0:47:51.6 1:59:46.4 18
26 88 detail závodníka PROKOP Michal CZE 1978 SK POLAR 6. /  Muži 30 4:24:23.8 0:50:21.1 2:11:16.4 35
27 12 detail závodníka PICHLÍKOVÁ Jana CZE 1985 SK POLAR a ČS Specialized Junior MTB team 2. /  Ženy 4:24:32.3 0:50:29.6 2:05:49.7 28
28 14 detail závodníka FIKAR Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka 7. /  Muži 30 4:24:49.8 0:50:47.1 2:11:16.9 36
29 77 detail závodníka DRNEC Martin CZE 1976 COS Brno 6. /  Muži 40 4:25:33.8 0:51:31.1 2:10:02.7 32
30 40 detail závodníka PACLT Tomáš CZE 1983 N.A.C.O. LIBEREC 8. /  Muži 30 4:31:09.5 0:57:06.8 2:09:38.3 31
31 51 detail závodníka NAZAREJ Ludo CZE 1967 SIDI SHOES RACING TEAM 1. /  Muži 50+ 4:31:36.9 0:57:34.2 2:08:53.4 29
32 31 detail závodníka HYNEČEK Michal CZE 1987 Aspire SCM 9. /  Muži 30 4:32:19.8 0:58:17.1 2:00:41.9 20
33 43 detail závodníka KALAŠ Jan CZE 1980 BikePart.cz 10. /  Muži 30 4:35:50.6 1:01:47.9 2:10:31.4 33
34 22 detail závodníka VÁLEK Václav CZE 1980 --- 11. /  Muži 30 4:36:45.1 1:02:42.4 2:05:27.2 27
35 81 detail závodníka KOLAŠÍNOVÁ Johana CZE 1989 SupGirls 3. /  Ženy 4:38:02.1 1:03:59.4 2:11:08.4 34
36 17 detail závodníka PŘIBYL Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň 7. /  Muži 40 4:41:41.8 1:07:39.1 2:09:17.6 30
37 35 detail závodníka HAMANOVÁ Lucie CZE 1987 Kellys Bikeranch Team 4. /  Ženy 4:43:00.1 1:08:57.4 2:15:47.2 40
38 87 detail závodníka NĚMCOVÁ Zdeňka CZE 1982 UNIQA Jihlava 5. /  Ženy 4:44:09.8 1:10:07.1 2:15:44.2 39
39 44 detail závodníka KAPLAN Ondřej CZE 1974 SDH Vysoká u Holic 8. /  Muži 40 4:45:00.3 1:10:57.6 2:14:27.6 38
40 57 detail závodníka SLAVÍČEK Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 6. /  Muži expert 4:51:34.1 1:17:31.4 2:14:10.9 37
41 24 detail závodníka PANUŠ Karel CZE 1974 Symbio+BMC 9. /  Muži 40 4:57:17.3 1:23:14.6 2:19:19.7 42
42 74 detail závodníka RYBA Lukáš CZE 1979 BB Cyklosport Superior 12. /  Muži 30 4:58:37.8 1:24:35.1 2:19:57.2 43
43 79 detail závodníka HONS Libor CZE 1965 --- 2. /  Muži 50+ 5:01:06.0 1:27:03.3 2:22:44.0 46
44 27 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 Kellys Bikeranch Team 10. /  Muži Elite 5:04:25.1 1:30:22.4 2:47:20.3 54
45 85 detail závodníka GRANÁT David CZE 1972 KL Sport Děčín 10. /  Muži 40 5:07:17.1 1:33:14.4 2:23:10.1 49
46 29 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1969 REVITBUILD MTB Team 11. /  Muži 40 5:08:32.1 1:34:29.4 2:22:37.2 45
47 37 detail závodníka BABKA Jaroslav CZE 1983 JIKO Čácha Sušice 13. /  Muži 30 5:09:03.6 1:35:00.9 2:23:05.7 48
48 11 detail závodníka LINKA Lukáš CZE 1985 --- 14. /  Muži 30 5:10:04.4 1:36:01.7 2:20:37.5 44
49 41 detail závodníka STUNA Josef CZE 1959 KABA SPORT Chotěboř 3. /  Muži 50+ 5:12:02.1 1:37:59.4 2:23:32.4 50
50 36 detail závodníka DOBŠOVIČ Vojtěch CZE 1997 Kellys Bikeranch Team 11. /  Muži Elite 5:18:58.9 1:44:56.2 2:16:56.2 41
51 23 detail závodníka BERGEROVÁ Karolina CZE 1992 CK Carla.kupkolo.cz D.K.n.L 6. /  Ženy 5:23:58.1 1:49:55.4 2:25:29.5 51
52 2 detail závodníka SUCHÁNEK Petr CZE 1977 --- 12. /  Muži 40 5:32:09.7 1:58:07.0 2:23:02.7 47
53 30 detail závodníka VACENOVSKY Vit CZE 1968 KT Tryskomys 13. /  Muži 40 5:35:15.2 2:01:12.5 2:34:16.5 52
54 67 detail závodníka BAUER Pavel CZE 1960 CK 1380 4. /  Muži 50+ 6:02:05.5 2:28:02.8 2:44:10.3 53
--- 4 detail závodníka STŘELEC Martin CZE 1975 VEUS Vyškov . /  Muži 40 DNF --- 2:17:52.3 ---
--- 8 detail závodníka ONDRÁČEK Martin CZE 1973 PRO MUSIC PROLOG BIKE . /  Muži 40 DNF --- 2:42:35.2 ---
--- 9 detail závodníka NOVOTKA Jan CZE 1963 REVITBUILD MTB Team . /  Muži 50+ DNF --- --- ---
--- 10 detail závodníka PROVAZNÍK Jan CZE 1979 BOHUTÍN . /  Muži 30 DNF --- 2:34:13.2 ---
--- 16 detail závodníka PETRILAK Petr CZE 1995 24team Endorphin Republic . /  Muži expert DNF --- 2:27:30.5 ---
--- 18 detail závodníka MIKULE Ondřej CZE 1988 ROCK MACHINE CYKLOMAX . /  Muži expert DNF --- 2:05:10.9 ---
--- 25 detail závodníka PRADÁČ Leoš CZE 1970 Roboterm Chotěboř . /  Muži 40 DNF --- 2:19:41.6 ---
--- 34 detail závodníka FLÉGL Aleš CZE 1963 CTMSilviniR2sport . /  Muži 50+ DNF --- --- ---
--- 46 detail závodníka KARBAN Štěpán CZE 1971 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ . /  Muži 40 DNF --- 2:04:36.9 ---
--- 49 detail závodníka HLAVATÝ Jan CZE 1998 BICYKL KŘÍŽ TEAM . /  Muži Elite DNF --- --- ---
--- 56 detail závodníka ŠOLC Radek CZE 1985 CYKLOTRENINK.com . /  Muži 30 DNF --- 2:11:41.7 ---
--- 61 detail závodníka ŠEDRLA Adam CZE 1988 --- . /  Muži expert DNF --- 2:32:07.5 ---
--- 62 detail závodníka RAJDL Miloš CZE 1985 --- . /  Muži 30 DNF --- 2:21:28.2 ---
--- 66 detail závodníka ZIMA Ota CZE 1984 KELLYS BIKE RANCH TEAM . /  Muži 30 DNF --- 2:10:11.2 ---
--- 68 detail závodníka ZÁLESKÝ Milan CZE 1992 RCR BIKE . /  Muži expert DNF --- 1:51:39.2 ---
--- 76 detail závodníka KUNTOVÁ Vendula CZE 1993 GHOST Team . /  Ženy DNF --- 2:20:58.1 ---
--- 78 detail závodníka DITTRICH Jiří CZE 1984 --- . /  Muži 30 DNF --- 2:04:33.9 ---
--- 82 detail závodníka SKOVAJSA Jakub CZE 1993 CK KOLOKRÁM . /  Muži expert DNF --- 2:19:00.7 ---
--- 83 detail závodníka IZDNÝ Zdeněk CZE 1980 UNIQA Jihlava . /  Muži 30 DNF --- 2:36:35.5 ---
--- 86 detail závodníka HOLUB Josef CZE 1979 --- . /  Muži 30 DNF --- --- ---
--- 1 detail závodníka ADEL Pavel CZE 1984 KC HLINSKO . /  Muži 30 DNS --- --- ---
--- 3 detail závodníka NĚMEC Luboš CZE 1976 VOKOLEK-CYCLING-TEAM . /  Muži 40 DNS --- --- ---
--- 5 detail závodníka HROMÁDKO Jakub CZE 1988 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM . /  Muži expert DNS --- --- ---
--- 6 detail závodníka FULKA Jan CZE 1988 GIANT Pítrs bikes . /  Muži expert DNS --- --- ---
--- 13 detail závodníka KOUDELKA Drahomir CZE 1971 Meixner Consulting . /  Muži 40 DNS --- --- ---
--- 21 detail závodníka BEDNAŘÍKOVÁ Jana CZE 1988 AMENITY- EXTREM SPORT TEAM . /  Ženy DNS --- --- ---
--- 32 detail závodníka SCHEJBAL Josef CZE 1978 CYKLO PROFI . /  Muži 30 DNS --- --- ---
--- 42 detail závodníka ROHEL Břetislav CZE 1990 Full-Dynamix . /  Muži Elite DNS --- --- ---
--- 50 detail závodníka BERKOVÁ Irena CZE 1982 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM . /  Ženy DNS --- --- ---
--- 52 detail závodníka KNOT Jindra CZE 1985 REVITBUILD MTB Team . /  Muži 30 DNS --- --- ---
--- 54 detail závodníka PROŠEK Lukáš CZE 1974 --- . /  Muži 40 DNS --- --- ---
--- 55 detail závodníka HAVLÍK Pavel CZE 1967 KT Tryskomys . /  Muži 50+ DNS --- --- ---
--- 63 detail závodníka JAVŮREK Martin CZE 1989 AMENITY - EXTREM SPORT TEAM . /  Muži expert DNS --- --- ---
--- 70 detail závodníka PIRZKALLOVÁ Zuzana CZE 1993 RAJEC Allivictus . /  Ženy DNS --- --- ---
--- 80 detail závodníka HOLUB Milan CZE 1982 --- . /  Muži 30 DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru