Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Oravský cyklomaratón

MTB
DATUM :1.7.2017 MÍSTO :Dolný Kubín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 839 detail závodníka KWIATKOWSKI Dariusz 1987 Podwilk 1. /  Muži od 19 rokov 1:27:33.5 0:00:00.0
2 843 detail závodníka TRNKA Marek 2001 Kaktus Bike Team Bratislava 1. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:28:47.8 0:01:14.3
3 847 detail závodníka LITWIN Krzysztof 1987 Podwilk 2. /  Muži od 19 rokov 1:29:53.6 0:02:20.1
4 840 detail závodníka BENKO Peter 1971 CK Energia Svit 3. /  Muži od 19 rokov 1:31:49.5 0:04:16.0
5 870 detail závodníka KOREŇ Matúš Jakub 2002 Borinka 2. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:36:08.3 0:08:34.7
6 751 detail závodníka GURČÍK Samuel 2001 bikemagazin.sk 3. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:36:29.5 0:08:56.0
7 772 detail závodníka CHVÁLA Tomáš 2001 Segum Bike team 4. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:39:22.8 0:11:49.2
8 836 detail závodníka PORUBČAN Matúš 1989 ebajk racing 4. /  Muži od 19 rokov 1:40:23.8 0:12:50.3
9 856 detail závodníka DOUBEK Tomáš 1994 Športový klub Devínska Kobyla 5. /  Muži od 19 rokov 1:41:01.3 0:13:27.8
10 833 detail závodníka HRONČEK Michal 1986 Top sport team 6. /  Muži od 19 rokov 1:42:29.8 0:14:56.2
11 860 detail závodníka SLADKOCSKÝ Tomáš 2001 Lipany 5. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:42:57.2 0:15:23.6
12 767 detail závodníka GURČÍK Stanislav 1979 bikemagazin.sk 7. /  Muži od 19 rokov 1:43:22.2 0:15:48.6
13 731 detail závodníka BARAN Adam 2001 CK Energia Svit 6. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:44:31.3 0:16:57.8
14 876 detail závodníka ŠIŠOVSKÝ Martin 1986 bikeacademy.sk 8. /  Muži od 19 rokov 1:48:36.6 0:21:03.0
15 797 detail závodníka UHRIN Alexander 1995 Natur energie 9. /  Muži od 19 rokov 1:48:37.1 0:21:03.5
16 704 detail závodníka ŽIGO Peter 1990 Lučenec 10. /  Muži od 19 rokov 1:48:38.6 0:21:05.0
17 837 detail závodníka NOCAR Zdenko 1975 US pressburg 11. /  Muži od 19 rokov 1:49:38.1 0:22:04.5
18 760 detail závodníka DRIENOVSKÝ Jozef 1985 ŠK Topoľčianky 12. /  Muži od 19 rokov 1:50:04.8 0:22:31.3
19 720 detail závodníka DUZBABA Marian 1981 Lučenec 13. /  Muži od 19 rokov 1:51:25.6 0:23:52.0
20 861 detail závodníka CVANIGA Juraj 2000 CK Energia Svit 1. /  Juniori 17 -18 rokov 1:53:27.1 0:25:53.5
21 830 detail závodníka SOPÚCH Lubomír 1972 OravskÁ Poruba 14. /  Muži od 19 rokov 1:54:11.3 0:26:37.8
22 792 detail závodníka PÁNIK Tomáš 2001 ŠK Topolčianky 7. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:56:40.8 0:29:07.3
23 874 detail závodníka HURÁK Juraj 1971 Lokca 15. /  Muži od 19 rokov 1:58:17.4 0:30:43.9
24 804 detail závodníka GAŠPARÍK Tomáš 1980 Bratislava 16. /  Muži od 19 rokov 1:58:57.1 0:31:23.5
25 846 detail závodníka LUKASZKA Slawomir 1977 Spytkowice 17. /  Muži od 19 rokov 2:00:31.7 0:32:58.1
26 869 detail závodníka FORGÁČ Peter 1998 Auto-FF 18. /  Muži od 19 rokov 2:01:52.3 0:34:18.8
27 729 detail závodníka KUFA Dominik 1996 Necpaly 19. /  Muži od 19 rokov 2:03:55.1 0:36:21.5
28 835 detail závodníka ŽABENSKÝ Martin 1988 Vyhne 20. /  Muži od 19 rokov 2:06:21.6 0:38:48.0
29 873 detail závodníka KURNOTA Filip 2000 Žaškov 2. /  Juniori 17 -18 rokov 2:06:30.9 0:38:57.4
30 875 detail závodníka PETER Kurnota 2000 Žaškov 3. /  Juniori 17 -18 rokov 2:06:31.1 0:38:57.5
31 701 detail závodníka TRIZNA Samuel 1993 Sk Žiarska dolina 21. /  Muži od 19 rokov 2:06:53.7 0:39:20.1
32 756 detail závodníka TICHÁ Kristina 2004 CK Epic Dohňany 1. /  Kadetky 15 - 16 rokov 2:11:02.6 0:43:29.1
33 831 detail závodníka SOPÚCHOVÁ Natália 2001 OravskÁ Poruba 2. /  Kadetky 15 - 16 rokov 2:12:38.1 0:45:04.6
34 738 detail závodníka PETHO Miroslav 1984 Dolný Kubín 22. /  Muži od 19 rokov 2:13:23.1 0:45:49.6
35 730 detail závodníka HUDÁK Miroslav 1963 CK Batizovce 23. /  Muži od 19 rokov 2:13:27.1 0:45:53.6
36 771 detail závodníka HAVRÁNEK Otakar 1986 ŽILINA 24. /  Muži od 19 rokov 2:16:39.1 0:49:05.6
37 779 detail závodníka KASJAKOVA Marcela 1982 Cabaj - Čapor 1. /  Ženy od 19 rokov 2:18:11.6 0:50:38.1
38 789 detail závodníka REPKA Vladimír 1977 Žaškov 25. /  Muži od 19 rokov 2:18:12.1 0:50:38.6
39 857 detail závodníka RICHTÁRIKOVÁ Daniela 1971 Považské Podhradie 2. /  Ženy od 19 rokov 2:18:12.6 0:50:39.1
40 858 detail závodníka UHLIARIK Daniel 1973 Bytča 26. /  Muži od 19 rokov 2:18:12.9 0:50:39.3
41 841 detail závodníka ŠKRTEĽ Blažej 1952 Mido Žiar n Hr. 27. /  Muži od 19 rokov 2:18:57.5 0:51:23.9
42 851 detail závodníka SLAMKA Kristián 2004 Dolný Kubím 8. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:19:20.4 0:51:46.8
43 745 detail závodníka MACEK Ján 1973 MPK Dolný Kubín 28. /  Muži od 19 rokov 2:20:17.9 0:52:44.3
44 823 detail závodníka URBAN Igor 1976 Dolný Kubín 29. /  Muži od 19 rokov 2:21:13.7 0:53:40.2
45 774 detail závodníka MIADOK Radoslav 1979 Lucenc 30. /  Muži od 19 rokov 2:22:39.1 0:55:05.6
46 741 detail závodníka FLAJS Tomáš 1985 Žaškov 31. /  Muži od 19 rokov 2:23:20.1 0:55:46.6
47 744 detail závodníka FLAJS Filip 1999 Žaškov 4. /  Juniori 17 -18 rokov 2:23:20.2 0:55:46.6
48 768 detail závodníka KRUPÁR Ján 1972 Canyon team Strečno 32. /  Muži od 19 rokov 2:23:52.1 0:56:18.6
49 722 detail závodníka NEMCOVA Jana 1981 LIPTOVSKY MIKULAS 3. /  Ženy od 19 rokov 2:27:22.4 0:59:48.8
50 702 detail závodníka POMORSKÝ Jerguš 1994 Svit 33. /  Muži od 19 rokov 2:27:23.1 0:59:49.6
51 773 detail závodníka CHVÁLA Anton 1971 Segum Bike team 34. /  Muži od 19 rokov 2:28:38.4 1:01:04.8
52 793 detail závodníka GALIK Ivan 1992 HUMAN MOTORS 35. /  Muži od 19 rokov 2:28:42.4 1:01:08.8
53 761 detail závodníka FRANKO Peter 1974 Dolný Kubín 36. /  Muži od 19 rokov 2:29:41.9 1:02:08.4
54 825 detail závodníka DÍREŠ Štefan 1978 ŠK Topoľčianky 37. /  Muži od 19 rokov 2:29:42.9 1:02:09.3
55 757 detail závodníka BARAN Marián 1981 ošk Bešeňová 38. /  Muži od 19 rokov 2:29:54.9 1:02:21.3
56 865 detail závodníka VESELOVSKÝ Šimon 1999 Liptovská Lužná 5. /  Juniori 17 -18 rokov 2:33:22.7 1:05:49.1
57 765 detail závodníka DŽUGAN Peter 1982 Poprad 39. /  Muži od 19 rokov 2:33:46.9 1:06:13.3
58 853 detail závodníka DROZD Radovan 2001 Vlkanová 9. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:33:56.4 1:06:22.9
59 728 detail závodníka GALKO Števo 2002 PUCHOV 10. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:34:35.4 1:07:01.9
60 818 detail závodníka JANKOLA Lukáš 2002 Trstená 11. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:35:43.4 1:08:09.9
61 802 detail závodníka MARKO Peter 1979 MILOSLAVOV 40. /  Muži od 19 rokov 2:36:04.2 1:08:30.7
62 800 detail závodníka KEDROVIČOVÁ Jaroslava 1983 ŠK Vodotiky 4. /  Ženy od 19 rokov 2:36:25.4 1:08:51.9
63 777 detail závodníka GALIK Ronald 1968 HUMAN MOTORS 41. /  Muži od 19 rokov 2:37:12.7 1:09:39.1
64 877 detail závodníka CVANIGA Ján 1964 Šunava 42. /  Muži od 19 rokov 2:39:02.3 1:11:28.7
65 810 detail závodníka KULAGINA Anastasiya 1985 ORBEA - Forza Racing Team 5. /  Ženy od 19 rokov 2:39:24.5 1:11:51.0
66 721 detail závodníka ONDRUŠ Juraj 1982 Dolny Kubin 43. /  Muži od 19 rokov 2:39:54.9 1:12:21.4
67 766 detail závodníka SPIŠIAK Dušan 1984 Lučenec 44. /  Muži od 19 rokov 2:42:46.4 1:15:12.9
68 872 detail závodníka MATUŠKA Miroslav 1977 TRENČÍN 45. /  Muži od 19 rokov 2:43:06.5 1:15:33.0
69 758 detail závodníka DIBDIAKOVÁ Michaela 2002 Veličná 3. /  Kadetky 15 - 16 rokov 2:43:56.4 1:16:22.9
70 806 detail závodníka MARKOVÁ Henrieta 1984 Bratislava 6. /  Ženy od 19 rokov 2:45:25.5 1:17:51.9
71 733 detail závodníka BENKOVÁ Natália 2001 CK Energia Svit 4. /  Kadetky 15 - 16 rokov 2:46:19.5 1:18:46.0
72 723 detail závodníka HRADSKÝ Ján 1975 Bratislava 46. /  Muži od 19 rokov 2:47:30.2 1:19:56.6
73 732 detail závodníka CETLOVÁ Diana 1997 CK Energia Svit 7. /  Ženy od 19 rokov 2:47:45.4 1:20:11.9
74 726 detail závodníka ŠALING Rasťo 1969 Horal Alto Cyklomax 47. /  Muži od 19 rokov 2:47:46.9 1:20:13.4
75 710 detail závodníka ĎURČOVÁ ML Monika 1987 Iron Spinning Zvolen 8. /  Ženy od 19 rokov 2:47:47.7 1:20:14.1
76 803 detail závodníka KONTROŠ Peter 1975 Bratislava 48. /  Muži od 19 rokov 2:47:50.5 1:20:17.0
77 850 detail závodníka KRAJČO Daniel 2002 TOPOĽČANY 12. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:49:10.4 1:21:36.9
78 783 detail závodníka ŠÁRFY Marek 2002 Chalupka Trend Cycles 13. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:49:26.9 1:21:53.4
79 832 detail závodníka MEČIAR Jakub 2004 CK DK 14. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:49:29.4 1:21:55.9
80 854 detail závodníka HVOREČNY Anton 1970 Bytča 49. /  Muži od 19 rokov 2:50:12.7 1:22:39.1
81 717 detail závodníka TARAJ Milan 1982 Bittner print 50. /  Muži od 19 rokov 2:51:46.8 1:24:13.2
82 826 detail závodníka OŽVALDA Jan 1956 Topoľčianky 51. /  Muži od 19 rokov 2:52:00.9 1:24:27.4
83 834 detail závodníka KUBIŠ Šimon 2003 SUNCYCLE.sk Cycling Team 15. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:52:37.2 1:25:03.6
84 848 detail závodníka LUKASZKA Andrzej 1951 Spytkowice 416 52. /  Muži od 19 rokov 2:53:41.8 1:26:08.2
85 727 detail závodníka GALKOVÁ Jaroslava 1973 PUCHOV 9. /  Ženy od 19 rokov 2:57:36.7 1:30:03.1
86 780 detail závodníka BUGÁŇ Martin 2002 MB Ski Club ZIlina 16. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:58:23.5 1:30:50.0
87 807 detail závodníka OBOŇA Jozef 1978 Veličná 53. /  Muži od 19 rokov 2:59:20.0 1:31:46.4
88 801 detail závodníka KEDROVIČ Jakub 1982 Bratislava 54. /  Muži od 19 rokov 2:59:34.5 1:32:00.9
89 753 detail závodníka BARÁNEK Richard 2002 Stránske 17. /  Kadeti 15 - 16 rokov 3:01:14.4 1:33:40.8
90 752 detail závodníka BARÁNEK Richard 1971 Stránske 55. /  Muži od 19 rokov 3:01:22.7 1:33:49.2
91 719 detail závodníka ZIFČÁK Miroslav 1983 Bittner print 56. /  Muži od 19 rokov 3:04:23.9 1:36:50.3
92 708 detail závodníka PERROT Filip 2001 ŽILINA 18. /  Kadeti 15 - 16 rokov 3:04:51.5 1:37:18.0
93 784 detail závodníka DIBDIAK Pavol 1978 Veličná 57. /  Muži od 19 rokov 3:05:47.5 1:38:14.0
94 788 detail závodníka SAKMÁR Štefan 1978 Medzibrodie nad Oravou 58. /  Muži od 19 rokov 3:05:49.5 1:38:16.0
95 809 detail závodníka MIKULÁŠ Milan 1980 Veličná 59. /  Muži od 19 rokov 3:05:50.2 1:38:16.7
96 713 detail závodníka VALKOVIČ Martin 1983 ŠK Topoľčianky 60. /  Muži od 19 rokov 3:06:24.8 1:38:51.2
97 749 detail závodníka DEBNARIK Juraj 1979 Lúčky 61. /  Muži od 19 rokov 3:07:59.3 1:40:25.7
98 781 detail závodníka HLIBOKY Miroslav 1975 HAPPY FEET 62. /  Muži od 19 rokov 3:08:29.1 1:40:55.6
99 739 detail závodníka BOZSÓOVÁ Michaela 1991 Cyklistika Lučenec 10. /  Ženy od 19 rokov 3:08:32.5 1:40:59.0
100 821 detail závodníka BELOPOTOČANOVÁ Katarína 2000 MXM team 1. /  Juniorky 17 - 18 rokov 3:11:33.7 1:44:00.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru