Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Oravaman 2017

Triatlon
DATUM :15.7.2017 MÍSTO :Zuberec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 345 detail závodníka KOSTELNICAK Martin 1986 GreenBike 2:57:14.7 0:00:00.0 14:55.7 [7] 7 02:03.1 [13] 6 1:22:39.6 [1] 1 01:25.9 [7] 1 1:16:10.4 [13] 1
2 316 detail závodníka SMETANA Marek 1997 3NT Bratislava 2:59:32.7 0:02:18.0 12:29.3 [1] 1 01:52.3 [10] 1 1:33:42.9 [5] 2 01:16.2 [4] 2 1:10:12.0 [4] 2
3 335 detail závodníka KOŠÚT Mário 1999 TT Vavrečka 3:02:19.3 0:05:04.6 18:08.2 [33] 33 02:08.6 [15] 23 1:32:12.4 [2] 3 00:55.4 [3] 3 1:08:54.7 [3] 3
4 326 detail závodníka ZIELIŃSKI Przemysław 1985 KT Water Knights Zabierzów, Poland 3:02:28.5 0:05:13.8 17:23.0 [26] 26 01:41.9 [4] 18 1:36:58.6 [8] 7 00:47.2 [2] 5 1:05:37.8 [1] 4
5 393 detail závodníka RACZ Andrej 1983 TRIAX 3:07:41.2 0:10:26.5 13:25.9 [3] 3 01:40.7 [2] 2 1:38:19.3 [13] 4 01:28.2 [9] 4 1:12:47.1 [6] 5
6 370 detail závodníka PENIAK Matej 1984 KR HaZZ BB 3:09:00.9 0:11:46.2 16:29.8 [15] 15 01:51.2 [9] 13 1:39:41.6 [17] 11 02:06.8 [22] 10 1:08:51.5 [2] 6
7 364 detail závodníka ROZIAK Ján 1981 Realizportteam 3:10:42.9 0:13:28.2 17:08.2 [19] 19 01:12.2 [1] 12 1:37:25.4 [10] 6 01:43.3 [15] 7 1:13:13.8 [7] 7
8 372 detail závodníka ZÁMEČNÍK Lukáš 1991 3NT - PZ 3:14:44.4 0:17:29.7 16:31.9 [16] 16 02:02.4 [12] 15 1:39:04.4 [14] 10 00:44.2 [1] 9 1:16:21.5 [14] 8
9 341 detail závodníka ZUŠČÁK František 1989 CNS Academy 3:16:05.8 0:18:51.1 19:35.8 [48] 48 01:46.2 [6] 29 1:41:07.6 [20] 17 01:33.4 [13] 17 1:12:02.8 [5] 9
10 397 detail závodníka BERNÍK Pavol 1982 --- 3:17:05.1 0:19:50.4 17:26.7 [27] 27 02:27.3 [19] 19 1:38:10.6 [12] 12 02:06.2 [21] 11 1:16:54.3 [16] 10
11 371 detail závodníka KŘEMEN Stanislav 1983 ŠKP Košice 3:20:44.9 0:23:30.2 20:43.3 [59] 59 03:27.1 [46] 53 1:32:40.5 [4] 8 01:26.0 [8] 8 1:22:28.0 [21] 11
12 366 detail závodníka POLÁK Juraj 1998 3NT Bratislava 3:20:56.5 0:23:41.8 15:15.2 [8] 8 01:45.6 [5] 7 1:46:47.1 [35] 20 02:09.9 [25] 21 1:14:58.7 [10] 12
13 315 detail závodníka PRIESOL Roman 1983 3NT Bratislava 3:21:58.8 0:24:44.1 18:33.6 [39] 39 02:51.9 [27] 30 1:39:21.6 [15] 16 01:51.5 [17] 15 1:19:20.2 [18] 13
14 354 detail závodníka FIGULA Juraj 1983 Karhu run and ride Kosice 3:24:18.9 0:27:04.2 22:55.6 [77] 77 03:31.7 [49] 74 1:39:27.4 [16] 26 02:31.5 [38] 28 1:15:52.7 [12] 14
15 318 detail závodníka BOOR Viliam 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3:25:00.4 0:27:45.7 16:08.0 [13] 13 01:40.8 [3] 8 1:37:45.3 [11] 5 01:20.2 [6] 6 1:28:06.1 [36] 15
16 333 detail závodníka MÔC Maroš 1980 R.T.T.KLub 3:25:15.4 0:28:00.7 17:15.6 [21] 21 04:24.4 [69] 34 1:46:29.0 [34] 32 03:33.5 [72] 32 1:13:32.9 [8] 16
17 511 detail závodníka LUKAC Peter 1982 --- 3:25:50.6 0:28:35.9 18:06.8 [32] 32 03:04.8 [35] 27 1:36:16.2 [6] 9 04:27.1 [83] 13 1:23:55.7 [24] 17
18 389 detail závodníka SZABO Tomas 1987 Curaprox Slovakia 3:26:42.8 0:29:28.1 19:43.1 [49] 49 01:55.2 [11] 33 1:49:12.2 [47] 40 01:33.3 [12] 34 1:14:19.0 [9] 18
19 365 detail závodníka ARNOLD Oliver 1999 3NT Bratislava 3:28:58.2 0:31:43.5 13:45.4 [4] 4 01:50.5 [8] 3 1:50:07.8 [50] 25 02:37.0 [42] 27 1:20:37.5 [20] 19
20 373 detail závodníka MOTYČÁK Maroš 1987 ŠK Oravaman 3:30:00.8 0:32:46.1 20:45.6 [60] 60 03:04.4 [34] 51 1:41:39.6 [21] 24 01:20.0 [5] 23 1:23:11.2 [22] 20
21 332 detail závodníka KOŘENEK Ján 1980 Ambiciozne hovada 3:30:16.6 0:33:01.9 21:03.9 [61] 61 03:47.7 [54] 59 1:45:34.0 [33] 38 03:13.4 [62] 40 1:16:37.6 [15] 21
22 311 detail závodníka KAPINAJ Miroslav 1981 3NT 3:30:46.7 0:33:32.0 15:17.7 [9] 9 02:59.4 [32] 11 1:44:16.7 [28] 18 03:17.5 [65] 19 1:24:55.4 [26] 22
23 367 detail závodníka KUCHARČÍK Lukáš 1986 Chlpaté Gazely 3:31:04.3 0:33:49.6 15:50.3 [12] 12 02:53.4 [28] 17 1:40:47.3 [18] 13 02:11.0 [29] 12 1:29:22.3 [39] 23
24 379 detail závodníka CAKO Daniel 1983 --- 3:31:38.5 0:34:23.8 23:09.7 [78] 78 04:39.3 [74] 81 1:36:44.3 [7] 23 01:59.6 [19] 22 1:25:05.6 [28] 24
25 378 detail závodníka MICHALČO Marián 1983 Justeco Nezmrzliaci 3:31:38.9 0:34:24.2 23:15.5 [80] 80 03:27.9 [48] 75 1:44:44.7 [30] 41 01:29.1 [10] 37 1:18:41.7 [17] 25
26 323 detail závodníka DŽUGAN Stanislav 1986 CNS Academy 3:32:08.4 0:34:53.7 18:33.2 [38] 38 03:00.0 [33] 32 1:42:37.4 [24] 22 01:43.2 [14] 20 1:26:14.6 [30] 26
27 394 detail závodníka SLÁVIK Roman 1988 3NT Triatlon 3:33:13.7 0:35:59.0 17:11.0 [20] 20 03:53.9 [56] 26 1:44:54.7 [31] 28 02:15.0 [30] 26 1:24:59.1 [27] 27
28 494 detail závodníka KVOCERA Pavol 1988 ProEfekt team 3:33:24.6 0:36:09.9 18:59.2 [41] 41 04:17.2 [66] 46 1:37:22.9 [9] 15 02:10.6 [27] 16 1:30:34.7 [44] 28
29 338 detail závodníka DŽUGAN Filip 1996 CNS Academy 3:33:52.2 0:36:37.5 24:20.0 [83] 83 02:58.3 [31] 78 1:32:32.3 [3] 14 02:07.6 [23] 14 1:31:54.0 [47] 29
30 351 detail závodníka JUREČEK Vítězslav 1986 --- 3:35:01.8 0:37:47.1 17:21.1 [25] 25 02:38.6 [22] 21 1:44:04.7 [26] 21 03:01.8 [57] 24 1:27:55.6 [35] 30
31 327 detail závodníka SWIERCZYNSKI Tomasz 1984 AZS AWF Krakow Masters 3:35:18.0 0:38:03.3 29:46.0 [92] 92 04:58.9 [79] 92 1:42:10.1 [22] 57 02:45.2 [49] 58 1:15:37.8 [11] 31
32 349 detail závodníka MIŠÍK Marek 1984 Trisport ND 3:36:00.9 0:38:46.2 19:46.7 [50] 50 04:28.2 [71] 54 1:48:47.8 [42] 45 02:25.6 [35] 45 1:20:32.6 [19] 32
33 358 detail závodníka JENDRICHOVSKÝ Pavol 1982 --- 3:36:18.9 0:39:04.2 26:14.9 [91] 91 02:56.0 [29] 83 1:41:06.2 [19] 37 02:34.0 [41] 35 1:23:27.8 [23] 33
34 377 detail závodníka ŠOMŠÁG Jozef 1991 --- 3:37:26.1 0:40:11.4 14:24.5 [6] 6 02:27.2 [18] 5 1:49:03.5 [45] 27 01:30.4 [11] 25 1:30:00.5 [41] 34
35 344 detail závodníka HRABAL Miroslav 1983 Run_DK 3:37:49.8 0:40:35.1 18:37.8 [40] 40 02:37.3 [21] 28 1:42:28.6 [23] 19 01:44.5 [16] 18 1:32:21.6 [50] 35
36 309 detail závodníka LUKÁČ Peter 1982 --- 3:39:55.4 0:42:40.7 20:26.2 [56] 56 02:17.4 [16] 42 1:45:15.5 [32] 31 01:55.2 [18] 31 1:30:01.1 [42] 36
37 355 detail závodníka BEZÁK Ivan 1980 IngSteel CarTV Racing Team 3:40:41.9 0:43:27.2 18:28.2 [37] 37 04:13.6 [63] 41 1:47:28.5 [37] 36 03:10.5 [60] 39 1:27:21.1 [34] 37
38 322 detail závodníka DEMČÁK Martin 1978 3NT - Trinity Triathlon Team 3:42:17.8 0:45:03.1 18:09.4 [34] 34 04:07.4 [57] 38 1:51:13.2 [52] 47 03:11.0 [61] 48 1:25:36.8 [29] 38
39 337 detail závodníka WEISER Lukáš 1986 CNS Academy 3:42:44.8 0:45:30.1 17:18.4 [23] 23 02:39.5 [23] 20 1:49:40.1 [49] 35 02:37.1 [43] 33 1:30:29.7 [43] 39
40 392 detail závodníka SLIACKY Matúš 1995 3NT Triathlon Team 3:43:43.0 0:46:28.3 17:17.2 [22] 22 04:11.9 [60] 31 1:47:37.8 [38] 34 03:52.2 [77] 38 1:30:43.9 [45] 40
41 381 detail závodníka JAKUB Dávid 1987 --- 3:43:43.6 0:46:28.9 19:21.3 [44] 44 03:32.1 [50] 43 1:48:48.2 [43] 42 02:22.9 [34] 43 1:29:39.1 [40] 41
42 342 detail závodníka HOCKICKO Tomáš 1978 Košice 3:44:25.1 0:47:10.4 15:19.4 [10] 10 02:56.1 [30] 10 1:48:53.1 [44] 29 02:38.8 [44] 29 1:34:37.7 [56] 42
43 352 detail závodníka FIGULA Andrej 1981 Karhu Run and Ride 3:45:31.2 0:48:16.5 21:57.2 [71] 71 03:44.2 [53] 67 1:49:06.5 [46] 53 03:59.0 [79] 55 1:26:44.3 [32] 43
44 305 detail závodníka ŤAŽKÝ Miloš 1984 Chlpaté Gazely 3:46:07.1 0:48:52.4 21:39.2 [67] 67 03:14.7 [38] 60 1:42:40.5 [25] 30 02:17.0 [32] 30 1:36:15.7 [59] 44
45 348 detail závodníka MIHAL Filip 1990 Madagascar 3:47:42.6 0:50:27.9 20:33.6 [58] 58 04:22.4 [68] 61 1:47:38.3 [39] 44 02:47.7 [50] 44 1:32:20.6 [49] 45
46 363 detail závodníka PAWĘZKA Mirosław 1980 Banda Grudnia / Orange Polska 3:47:52.4 0:50:37.7 24:06.5 [82] 82 06:58.2 [89] 88 1:48:34.9 [41] 62 03:49.0 [75] 62 1:24:23.8 [25] 46
47 307 detail závodníka TOMČÍK Tomáš 1984 pro-body triatlon team Košice 3:48:11.2 0:50:56.5 21:58.5 [73] 73 02:22.2 [17] 55 1:53:00.8 [58] 59 02:16.6 [31] 57 1:28:33.1 [37] 47
48 368 detail závodníka RIŠA Miroslav 1981 najtrening.sk 3:49:01.8 0:51:47.1 19:09.1 [43] 43 05:50.7 [84] 62 1:49:13.9 [48] 50 03:17.2 [64] 52 1:31:30.9 [46] 48
49 382 detail závodníka BENČIČ Ján 1991 --- 3:49:14.9 0:52:00.2 24:37.5 [84] 84 01:48.3 [7] 73 1:47:51.1 [40] 52 02:54.9 [54] 51 1:32:03.1 [48] 49
50 361 detail závodníka WEINER David 1983 Vasemberek Klubja 3:51:33.7 0:54:19.0 18:26.2 [35] 35 03:16.0 [40] 36 1:51:40.2 [54] 46 02:10.7 [28] 46 1:36:00.6 [58] 50
51 53 detail závodníka VIŠNAI Matej 1988 GUARD Kickbox Klub Košice 3:51:49.8 0:54:35.1 19:26.6 [46] 46 04:37.3 [72] 52 1:44:15.6 [27] 33 05:23.3 [86] 41 1:38:07.0 [62] 51
52 356 detail závodníka KRALIK Matej 1984 Endurance Zilina 3:52:05.3 0:54:50.6 20:06.1 [54] 54 02:27.9 [20] 40 1:52:22.6 [56] 54 02:10.4 [26] 50 1:34:58.3 [57] 52
53 387 detail závodníka VYBOCH Peter 1982 --- 3:52:12.2 0:54:57.5 21:35.3 [66] 66 04:15.0 [64] 68 1:44:43.5 [29] 39 02:19.4 [33] 36 1:39:19.0 [66] 53
54 302 detail závodníka MIŠOVIC Martin 1979 Sportdiag team 3:52:17.2 0:55:02.5 19:05.0 [42] 42 04:37.7 [73] 50 1:52:39.1 [57] 56 02:29.6 [37] 56 1:33:25.8 [52] 54
55 380 detail závodníka KOHUT Marian 1979 SKP Martin 3:52:38.3 0:55:23.6 24:55.1 [85] 85 04:49.6 [77] 85 1:52:16.5 [55] 66 03:32.0 [69] 66 1:27:05.1 [33] 55
56 386 detail závodníka ROMPF Tomáš 1979 --- 3:53:03.5 0:55:48.8 17:40.5 [30] 30 03:18.9 [42] 25 1:59:38.7 [69] 64 03:19.2 [67] 64 1:29:06.2 [38] 56
57 376 detail závodníka OLEJAR Peter 1979 Triatlon Team Nereus Žilina 3:55:52.9 0:58:38.2 16:47.2 [18] 18 04:10.9 [58] 24 1:54:13.0 [60] 55 02:41.4 [46] 53 1:38:00.4 [61] 57
58 513 detail závodníka BECHYNA Stepan 1998 --- 3:55:53.8 0:58:39.1 22:08.6 [74] 74 03:21.9 [43] 65 2:00:32.5 [73] 74 03:14.0 [63] 73 1:26:36.8 [31] 58
59 27 detail závodníka ZIVOTSKY Lukas 1987 www.faux-pas.sk 3:58:34.0 1:01:19.3 15:25.0 [11] 11 03:15.5 [39] 16 1:55:33.8 [63] 51 03:54.3 [78] 54 1:40:25.4 [68] 59
60 400 detail závodníka HRNCAR Michal 1980 new-wave multisport 3:58:42.7 1:01:28.0 19:58.3 [52] 52 03:09.4 [36] 45 1:55:43.3 [64] 61 03:32.2 [70] 61 1:36:19.5 [60] 60
61 320 detail závodníka LEPIEŠ Michal 1987 BŠK Banská Bystrica 3:59:01.0 1:01:46.3 16:21.1 [14] 14 02:07.0 [14] 14 1:55:17.9 [62] 49 03:18.9 [66] 49 1:41:56.1 [71] 61
62 331 detail závodníka TARCAK Dusan 1980 MolFIT 3:59:07.4 1:01:52.7 25:26.4 [88] 88 06:32.0 [88] 89 1:50:12.0 [51] 67 02:42.6 [47] 65 1:34:14.4 [54] 62
63 314 detail závodníka HOWLIN Tom 1990 Eye community runners 3:59:26.6 1:02:11.9 24:04.0 [81] 81 06:11.0 [85] 87 1:47:02.9 [36] 58 03:28.4 [68] 60 1:38:40.3 [63] 63
64 325 detail závodníka NAVARA Michal 1986 CNS Academy 3:59:56.5 1:02:41.8 13:23.3 [2] 2 03:16.0 [40] 4 1:55:13.8 [61] 43 02:04.6 [20] 42 1:45:58.8 [75] 64
65 334 detail závodníka SZABO Juraj 1981 TRIBANANAS 4:01:52.0 1:04:37.3 21:26.0 [63] 63 03:23.5 [44] 58 2:01:46.8 [74] 75 02:49.7 [52] 74 1:32:26.0 [51] 65
66 321 detail závodníka MIŠINA Daniel 1988 --- 4:03:38.0 1:06:23.3 17:30.6 [29] 29 02:41.6 [24] 22 1:53:28.0 [59] 48 02:33.9 [40] 47 1:47:23.9 [77] 66
67 374 detail závodníka ŽIFČÁK Marek 1983 PRO VITAL Akadémia 4:04:14.3 1:06:59.6 21:34.1 [65] 65 04:48.2 [76] 72 1:51:15.3 [53] 60 02:47.7 [50] 59 1:43:49.0 [74] 67
68 383 detail závodníka BOŠANSKÝ Miroslav 1984 --- 4:04:39.7 1:07:25.0 17:19.4 [24] 24 04:24.6 [70] 37 1:58:12.6 [66] 63 03:33.0 [71] 63 1:41:10.1 [70] 68
69 313 detail závodníka HOLECZY Jergus 1983 YNRA 4:06:43.4 1:09:28.7 20:26.8 [57] 57 03:11.4 [37] 48 2:00:04.2 [71] 69 02:28.7 [36] 69 1:40:32.3 [69] 69
70 375 detail závodníka BLAHO Filip 1989 OKP Senica PZ 4:09:00.1 1:11:45.4 19:28.1 [47] 47 03:27.8 [47] 44 2:07:47.6 [80] 77 03:51.3 [76] 79 1:34:25.3 [55] 70
71 115 detail závodníka CHOMETON Bertrand 1978 --- 4:09:16.7 1:12:02.0 21:28.8 [64] 64 05:34.7 [81] 77 1:57:54.5 [65] 71 04:11.5 [81] 71 1:40:07.2 [67] 71
72 317 detail závodníka HOLECZY Pavol 1979 YNRA 4:11:01.0 1:13:46.3 22:38.8 [75] 75 02:44.1 [25] 64 2:00:28.3 [72] 73 02:08.1 [24] 70 1:43:01.7 [73] 72
73 328 detail závodníka PAWELCZYK Kacper 1987 Celironman.pl 4:13:21.1 1:16:06.4 21:58.3 [72] 72 04:12.4 [61] 71 2:10:58.9 [82] 82 02:39.4 [45] 82 1:33:32.1 [53] 73
74 399 detail závodníka PJATAK Michal 1992 --- 4:15:28.2 1:18:13.5 21:43.4 [68] 68 05:13.7 [80] 76 2:03:03.5 [75] 76 02:44.8 [48] 76 1:42:42.8 [72] 74
75 385 detail závodníka HAJEK Anton 1982 --- 4:17:25.3 1:20:10.6 25:19.8 [86] 86 04:22.3 [67] 84 2:06:11.6 [76] 81 02:32.8 [39] 80 1:38:58.8 [64] 75
76 304 detail závodníka FILIP Michal 1980 --- 4:17:42.2 1:20:27.5 22:49.0 [76] 76 04:47.4 [75] 80 2:07:55.9 [81] 80 03:02.4 [58] 81 1:39:07.5 [65] 76
77 346 detail závodníka HAŠKO Milan 1985 --- 4:19:10.9 1:21:56.2 14:09.0 [5] 5 03:43.7 [52] 9 2:07:18.7 [79] 72 03:59.8 [80] 72 1:49:59.7 [79] 77
78 390 detail závodníka CHOVANEC Ivan 1986 --- 4:20:02.2 1:22:47.5 16:45.2 [17] 17 05:48.6 [82] 39 1:58:17.0 [67] 65 04:45.1 [84] 67 1:54:26.3 [83] 78
79 306 detail závodníka MAZURA Petr 1981 ALTERA - umění poradit 4:21:01.0 1:23:46.3 21:54.3 [70] 70 03:26.6 [45] 63 2:06:15.1 [77] 79 02:57.2 [55] 78 1:46:27.8 [76] 79
80 396 detail závodníka ČEREDEJEV Ivan 1985 MULTISPORT TRIATHLON TEAM 4:24:15.0 1:27:00.3 18:26.4 [36] 36 07:10.9 [91] 66 1:58:38.7 [68] 70 07:16.1 [91] 75 1:52:42.9 [80] 80
81 303 detail závodníka DANIEL Martin 1979 MTB KOLEČKO 4:24:35.7 1:27:21.0 19:25.7 [45] 45 03:53.0 [55] 47 1:59:41.7 [70] 68 03:04.1 [59] 68 1:58:31.2 [87] 81
82 391 detail závodníka KOCIAN Jaroslav 1984 --- 4:29:13.2 1:31:58.5 20:09.2 [55] 55 04:12.8 [62] 56 2:06:40.4 [78] 78 02:52.7 [53] 77 1:55:18.1 [84] 82
83 369 detail závodníka RAAB Michal 1982 --- 4:36:26.3 1:39:11.6 20:00.7 [53] 53 03:40.3 [51] 49 2:15:39.7 [85] 84 04:21.7 [82] 84 1:52:43.9 [81] 83
84 312 detail závodníka LINK Tomas 1993 --- 4:37:19.3 1:40:04.6 21:44.9 [69] 69 05:50.6 [83] 79 2:16:42.2 [88] 87 05:35.6 [87] 87 1:47:26.0 [78] 84
85 347 detail závodníka VLHA Martin 1986 --- 4:37:57.8 1:40:43.1 17:30.0 [28] 28 04:11.3 [59] 35 2:16:32.6 [87] 83 03:40.2 [73] 83 1:56:03.7 [86] 85
86 360 detail závodníka HALEK David 1989 Intersport skl 4:42:27.9 1:45:13.2 25:47.0 [89] 89 04:16.8 [65] 86 2:15:07.7 [84] 88 02:57.6 [56] 85 1:54:18.8 [82] 86
87 310 detail závodníka BARCAK Branislav 1981 --- 4:49:42.6 1:52:27.9 18:04.1 [31] 31 06:20.8 [87] 57 2:22:59.0 [90] 89 06:42.7 [89] 90 1:55:36.0 [85] 87
88 37 detail závodníka SCHMIEDL Peter 1983 pro-body triatlon team Košice 4:50:02.0 1:52:47.3 21:16.6 [62] 62 04:53.0 [78] 70 2:16:15.7 [86] 85 07:26.4 [92] 86 2:00:10.3 [89] 88
89 384 detail závodníka ALCHUS Frantisek 1979 --- 4:53:00.6 1:55:45.9 19:54.4 [51] 51 08:21.3 [92] 82 2:20:43.1 [89] 90 04:57.2 [85] 89 1:59:04.6 [88] 89
90 319 detail závodníka VARGONCIK Michal 1981 --- 5:00:06.5 2:02:51.8 25:49.5 [90] 90 06:12.5 [86] 90 2:11:29.6 [83] 86 06:41.0 [88] 88 2:09:53.9 [91] 90
91 350 detail závodníka PAVLIŠIN Dominik 1989 --- 5:13:33.2 2:16:18.5 25:23.6 [87] 87 07:01.1 [90] 91 2:31:30.0 [92] 92 06:56.3 [90] 92 2:02:42.2 [90] 91
92 308 detail závodníka GOČIK Miroslav 1988 --- 5:15:23.8 2:18:09.1 23:11.2 [79] 79 02:44.3 [26] 69 2:26:03.3 [91] 91 03:44.5 [74] 91 2:19:40.5 [92] 92
--- 324 detail závodníka GALAJDA Vladimir 1984 --- DNF --- 21:53.6 [-] --- 25:14.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 329 detail závodníka CZARNOTA Maciej 1989 Trinity Lodz DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 339 detail závodníka SULIMAN Peter 1984 Ezyprotein Sportteam DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 357 detail závodníka FROLIKOW Aleksander 1980 ComplexSports DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru