Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Slovakman 226

Triatlon
DATUM :5.8.2017 MÍSTO :Piešťany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # 1. kolo Beh # 2. kolo Beh # 3. kolo Beh # 4. kolo Beh # 5. kolo Beh # Predciel # Běh #
1 3 detail závodníka VABROUŠEK Petr CZE 1973 Titan trilife Zlín 1. /  ELITE - muži 8:47:29.1 0:00:00.0 0:56:22.1 [11] 11 0:00:54.7 [2] 8 4:37:41.6 [1] 1 0:01:04.5 [7] 1 0:29:48.3 [5] 1 0:30:08.7 [4] 1 0:30:59.9 [3] 1 0:32:06.6 [2] 1 0:33:14.8 [3] 1 0:34:38.5 [6] 1 3:11:26.2 [3] 1
2 7 detail závodníka JAKUBÍČEK Ján CZE 1982 Kerberos 2. /  ELITE - muži 8:53:55.3 0:06:26.2 0:53:21.4 [7] 7 0:01:28.7 [12] 7 4:54:26.6 [6] 5 0:01:36.9 [26] 6 0:28:06.0 [1] 5 0:28:14.5 [1] 3 0:29:26.1 [1] 3 0:29:39.2 [1] 3 0:31:36.7 [1] 2 0:35:42.3 [11] 2 3:03:01.7 [1] 2
3 4 detail závodníka KŘIVÁNEK Josef CZE 1979 ROCKTECHNIK TRIATLON 3. /  ELITE - muži 8:55:00.1 0:07:31.0 0:56:15.5 [8] 8 0:01:02.4 [4] 9 4:38:48.0 [2] 2 0:01:01.6 [6] 2 0:29:46.7 [2] 2 0:30:43.3 [5] 2 0:32:39.9 [7] 2 0:34:34.5 [9] 2 0:35:12.2 [9] 3 0:34:31.1 [5] 3 3:17:52.6 [6] 3
4 13 detail závodníka HOLUB Michal SVK 1985 Triatlon Team Dolný Kubín 4. /  ELITE - muži 9:08:45.2 0:21:16.1 0:59:34.7 [18] 18 0:01:31.8 [15] 16 4:54:38.5 [7] 8 0:01:07.7 [8] 8 0:29:48.2 [4] 8 0:29:43.9 [3] 6 0:31:10.7 [4] 5 0:32:29.3 [5] 5 0:33:41.2 [6] 4 0:34:39.1 [7] 4 3:11:52.5 [4] 4
5 149 detail závodníka ŠKABRADA Jan CZE 1973 CK Spesl Kolo 5. /  ELITE - muži 9:09:44.1 0:22:15.0 0:57:34.4 [14] 14 0:01:29.8 [13] 14 4:41:20.0 [3] 4 0:01:22.8 [14] 4 0:33:07.1 [20] 4 0:33:47.0 [15] 4 0:34:56.1 [12] 4 0:35:32.8 [13] 4 0:35:34.6 [10] 5 0:34:43.8 [8] 5 3:27:57.1 [10] 5
6 1 detail závodníka KRPEC Lukas CZE 1979 ROCKTECHNIK TRIATLON 6. /  ELITE - muži 9:15:05.0 0:27:35.9 0:51:43.0 [6] 6 0:00:52.5 [1] 4 4:46:27.5 [4] 3 0:01:19.2 [12] 3 0:34:19.0 [27] 3 0:34:42.4 [21] 5 0:38:50.8 [36] 6 0:33:55.9 [7] 6 0:35:10.3 [8] 6 0:37:14.6 [16] 6 3:34:42.8 [13] 6
7 11 detail závodníka POLESNÝ Martin CZE 1980 Tri-space 7. /  ELITE - muži 9:27:50.6 0:40:21.5 0:56:18.2 [9] 9 0:01:47.8 [25] 11 4:51:27.3 [5] 6 0:00:42.1 [1] 5 0:33:37.6 [23] 6 0:36:27.0 [31] 8 0:36:09.5 [16] 8 0:37:28.7 [20] 8 0:36:56.6 [14] 8 0:36:40.6 [14] 7 3:37:35.2 [15] 7
8 202 detail závodníka KOTOPULU Helena CZE 1980 moraviaman 1. /  ELITE - ženy 9:29:19.9 0:41:50.8 1:05:58.3 [42] 42 0:01:52.0 [26] 35 5:07:02.9 [12] 16 0:01:34.5 [23] 16 0:31:18.8 [11] 13 0:31:02.6 [6] 13 0:32:08.7 [5] 11 0:32:25.6 [4] 9 0:32:35.7 [2] 9 0:33:04.7 [3] 8 3:12:52.2 [5] 8
9 22 detail závodníka MÉSZÁROS Jakub SVK 1991 ŠK Atóm Levice 8. /  ELITE - muži 9:30:32.8 0:43:03.7 1:06:20.8 [43] 43 0:02:35.9 [74] 39 5:10:06.0 [18] 21 0:01:33.1 [22] 21 0:30:39.5 [7] 18 0:29:31.7 [2] 14 0:30:37.9 [2] 12 0:33:03.7 [6] 11 0:33:21.9 [4] 10 0:32:18.2 [1] 9 3:09:57.0 [2] 9
10 6 detail závodníka ORLICKÝ Andrej SVK 1977 Triatlon Team Trnava 9. /  ELITE - muži 9:33:31.6 0:46:02.5 0:49:08.9 [1] 1 0:01:28.0 [11] 1 5:02:11.8 [9] 7 0:01:55.0 [37] 7 0:30:47.8 [8] 7 0:32:05.6 [9] 7 0:33:27.1 [9] 7 0:37:11.0 [18] 7 0:41:29.7 [35] 7 0:43:20.4 [48] 10 3:38:47.9 [18] 10
11 8 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HiSport team 10. /  ELITE - muži 9:41:21.0 0:53:51.9 0:56:20.6 [10] 10 0:01:10.3 [5] 10 5:03:23.6 [11] 9 0:01:25.9 [17] 9 0:34:18.5 [26] 10 0:34:01.0 [17] 9 0:36:50.4 [19] 9 0:36:23.6 [15] 10 0:37:51.9 [18] 11 0:39:17.7 [25] 11 3:39:00.6 [20] 11
12 17 detail závodníka ZLATUŠKA Petr CZE 1975 Praha 1. /  M40 muži 40 - 44 r. 9:42:25.3 0:54:56.2 0:56:32.3 [13] 13 0:01:55.6 [29] 13 5:03:18.5 [10] 10 0:00:56.7 [5] 10 0:32:57.5 [18] 9 0:36:04.1 [26] 10 0:36:43.6 [17] 10 0:36:59.7 [17] 12 0:38:13.6 [19] 12 0:38:25.7 [20] 12 3:39:42.2 [21] 12
13 35 detail závodníka BURSA Radomír CZE 1972 Titan trilife Zlín 1. /  M45 muži 45 - 49 r. 9:45:53.2 0:58:24.1 1:04:22.3 [28] 28 0:01:55.1 [28] 28 5:15:47.2 [23] 23 0:01:35.1 [24] 23 0:31:39.4 [12] 22 0:32:16.3 [10] 18 0:33:19.9 [8] 16 0:34:26.8 [8] 13 0:35:45.6 [11] 13 0:34:27.6 [4] 13 3:22:13.5 [8] 13
14 74 detail závodníka KALA Jiří CZE 1987 CK Příbram Fany Gastro 11. /  ELITE - muži 9:48:28.8 1:00:59.7 1:04:18.8 [27] 27 0:01:54.6 [27] 27 5:17:49.2 [24] 26 0:01:13.6 [10] 26 0:30:21.7 [6] 24 0:31:36.7 [7] 16 0:33:29.2 [10] 15 0:35:29.9 [11] 15 0:36:03.0 [12] 14 0:35:47.6 [12] 14 3:23:12.6 [9] 14
15 9 detail závodníka HRADECKÝ Jan CZE 1983 Triatlon Team Příbram 12. /  ELITE - muži 9:56:03.6 1:08:34.5 0:49:33.5 [2] 2 0:01:33.3 [16] 2 5:24:33.7 [31] 19 0:01:48.2 [31] 19 0:32:06.4 [14] 14 0:33:51.8 [16] 15 0:38:06.1 [29] 17 0:38:11.7 [22] 17 0:38:47.9 [21] 15 0:37:00.8 [15] 15 3:38:34.9 [17] 15
16 10 detail závodníka IVANČO Michal SVK 1970 Jantex Humenné 13. /  ELITE - muži 9:56:15.2 1:08:46.1 1:10:51.0 [68] 68 0:04:02.9 [118] 69 5:07:35.1 [14] 24 0:02:02.1 [45] 25 0:29:47.9 [3] 21 0:33:38.3 [14] 19 0:35:41.3 [14] 18 0:39:15.9 [28] 19 0:37:40.8 [16] 17 0:35:25.2 [10] 16 3:31:44.1 [12] 16
17 128 detail závodníka PRAŽAN Jan CZE 1978 TRIMILL TEAM 1. /  M35 muži 35 - 39 r. 9:57:42.3 1:10:13.2 1:10:13.4 [63] 63 0:02:26.2 [68] 54 5:25:34.0 [33] 35 0:01:35.5 [25] 35 0:32:27.5 [17] 33 0:32:04.0 [8] 31 0:32:18.9 [6] 25 0:32:25.2 [3] 22 0:33:30.2 [5] 19 0:34:52.9 [9] 17 3:17:53.2 [7] 17
18 201 detail závodníka KREJČOVÁ Petra CZE 1979 TriSK České Budějovice 2. /  ELITE - ženy 9:59:10.5 1:11:41.4 0:59:22.1 [17] 17 0:01:27.4 [10] 15 5:10:28.6 [19] 13 0:00:52.2 [2] 13 0:33:02.4 [19] 12 0:33:35.4 [13] 12 0:38:26.3 [31] 14 0:40:51.8 [36] 16 0:40:56.7 [33] 16 0:39:40.3 [28] 18 3:47:00.2 [23] 18
19 123 detail závodníka ŘÍDKY Vladimír CZE 1979 Kosmosbikes 2. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:01:56.6 1:14:27.5 1:08:47.5 [51] 51 0:02:25.1 [67] 48 5:12:05.1 [20] 25 0:01:11.0 [9] 24 0:31:05.9 [9] 23 0:34:04.7 [18] 21 0:35:07.7 [13] 20 0:37:25.7 [19] 18 0:40:39.5 [31] 20 0:38:45.2 [21] 19 3:37:27.9 [14] 19
20 58 detail závodníka HAVRLANT Jiri CZE 1976 Caffe racers 2. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:04:45.3 1:17:16.2 1:04:31.8 [30] 30 0:01:40.7 [21] 26 5:08:51.9 [16] 17 0:02:17.3 [55] 18 0:33:50.3 [24] 16 0:36:06.1 [28] 17 0:37:21.0 [23] 19 0:39:24.4 [30] 20 0:40:04.9 [27] 21 0:40:20.3 [29] 20 3:47:23.6 [24] 20
21 161 detail závodníka VONDRA Vítězslav CZE 1979 SPORTICUS team 3. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:05:18.2 1:17:49.1 0:56:28.2 [12] 12 0:01:44.1 [22] 12 5:09:52.3 [17] 11 0:00:55.2 [3] 11 0:34:09.4 [25] 11 0:34:12.0 [19] 11 0:36:52.2 [20] 13 0:41:46.6 [43] 14 0:45:52.1 [58] 18 0:43:07.6 [46] 21 3:56:18.4 [35] 21
22 69 detail závodníka BUJDOŠ Radoslav SVK 1974 Triatlon Team Nereus Žilina 3. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:05:46.8 1:18:17.7 1:05:17.0 [34] 34 0:01:27.0 [9] 30 5:08:43.4 [15] 18 0:01:37.4 [27] 17 0:35:00.3 [30] 19 0:35:56.5 [25] 20 0:39:09.8 [37] 21 0:40:20.7 [32] 21 0:37:26.4 [15] 22 0:40:35.2 [32] 22 3:48:42.0 [28] 22
23 37 detail závodníka CIBULKA Stanislav CZE 1981 Ironstars Beroun 4. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:09:45.2 1:22:16.1 0:59:37.0 [19] 19 0:01:35.7 [19] 18 5:19:29.4 [26] 22 0:01:26.6 [19] 22 0:42:11.5 [89] 27 0:37:31.0 [35] 28 0:36:44.6 [18] 27 0:37:56.5 [21] 26 0:36:43.4 [13] 24 0:36:11.7 [13] 23 3:47:36.5 [26] 23
24 42 detail závodníka DVONČ Miroslav SVK 1975 Nereus Žilina 4. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:13:57.0 1:26:27.9 1:11:08.3 [69] 69 0:02:10.2 [55] 58 4:56:40.9 [8] 12 0:01:24.7 [15] 12 0:39:50.3 [71] 17 0:41:35.0 [71] 23 0:39:41.6 [40] 24 0:38:50.1 [26] 23 0:39:52.4 [25] 23 0:42:20.9 [42] 24 4:02:32.9 [39] 24
25 119 detail závodníka PÁTEK Miroslav CZE 1976 TJ Lokomotiva Krnov 5. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:18:50.7 1:31:21.6 0:58:53.7 [16] 16 0:02:13.7 [56] 17 5:29:23.2 [37] 32 0:00:56.5 [4] 32 0:35:19.0 [31] 31 0:36:05.7 [27] 29 0:37:58.7 [27] 29 0:40:58.8 [37] 28 0:39:29.7 [23] 27 0:37:15.2 [17] 25 3:47:23.6 [24] 25
26 55 detail závodníka HALAJ Dušan SVK 1986 Aquapark - triatlon Turčianske Teplice 1. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:21:19.7 1:33:50.6 1:07:45.3 [48] 48 0:02:44.0 [80] 46 5:15:37.4 [22] 28 0:01:53.4 [35] 28 0:33:14.6 [22] 26 0:33:00.4 [11] 24 0:38:04.4 [28] 23 0:42:33.6 [47] 25 0:44:05.7 [49] 26 0:42:00.9 [40] 26 3:53:19.6 [31] 26
27 26 detail závodníka BAŽANT Mirek CZE 1983 Táborníci Perun 2. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:25:29.6 1:38:00.5 1:25:51.0 [114] 114 0:02:14.9 [58] 109 5:24:28.4 [30] 49 0:02:08.8 [49] 48 0:32:05.6 [13] 41 0:34:56.0 [22] 39 0:41:06.1 [53] 39 0:35:04.2 [10] 36 0:34:39.4 [7] 34 0:32:40.9 [2] 27 3:30:46.5 [11] 27
28 153 detail závodníka TOMČO Dušan CZE 1976 Ironstars Beroun 6. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:26:24.2 1:38:55.1 1:04:00.6 [26] 26 0:02:28.7 [70] 29 5:21:49.7 [29] 31 0:02:59.1 [79] 31 0:33:11.0 [21] 28 0:36:10.5 [29] 27 0:38:41.6 [33] 28 0:40:45.7 [34] 27 0:42:26.2 [39] 28 0:43:29.1 [52] 28 3:55:06.1 [32] 28
29 67 detail závodníka CHUDÝ Michal SVK 1980 TOPOĽČANY 5. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:28:10.5 1:40:41.4 1:05:30.6 [36] 36 0:02:16.3 [60] 34 5:19:53.9 [28] 30 0:01:21.2 [13] 30 0:37:42.1 [44] 30 0:38:48.4 [46] 32 0:40:30.0 [45] 31 0:40:45.9 [35] 31 0:40:16.9 [28] 31 0:40:40.4 [34] 29 3:59:08.5 [37] 29
30 89 detail závodníka KRIVOSUDSKY Peter SVK 1983 3NT BA 3. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:28:19.3 1:40:50.2 1:01:15.6 [22] 22 0:01:40.0 [20] 20 5:30:46.6 [39] 33 0:02:21.5 [59] 33 0:38:01.4 [50] 34 0:35:31.3 [23] 33 0:37:50.9 [25] 33 0:38:15.0 [23] 29 0:39:48.8 [24] 29 0:42:21.1 [43] 30 3:52:15.6 [30] 30
31 30 detail závodníka BONFANTI Amedeo ITA 1965 ELBAMAN TEAM 1. /  M50 muži 50 - 54 r. 10:29:29.5 1:42:00.4 1:25:19.0 [108] 108 0:02:00.9 [52] 105 5:19:42.2 [27] 40 0:03:30.1 [88] 41 0:34:55.3 [29] 39 0:35:34.1 [24] 38 0:36:06.2 [15] 37 0:36:42.5 [16] 35 0:37:46.5 [17] 33 0:37:36.2 [18] 31 3:38:57.3 [19] 31
32 114 detail závodníka ODSTRČILÍK Roman CZE 1975 UNITE Holešov 7. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:29:45.7 1:42:16.6 1:05:55.3 [41] 41 0:02:17.4 [63] 38 5:41:51.2 [57] 45 0:01:57.1 [40] 44 0:32:23.0 [16] 37 0:33:17.0 [12] 37 0:33:58.5 [11] 34 0:36:04.5 [14] 32 0:39:14.4 [22] 30 0:42:30.5 [44] 32 3:37:44.7 [16] 32
33 174 detail závodníka ŠPIČÁK Roman CZE 1993 Moolbike.cz 1. /  M18 muži 18 - 24 r. 10:30:52.8 1:43:23.7 1:13:09.0 [73] 73 0:02:00.0 [31] 72 5:33:02.2 [44] 41 0:01:52.0 [33] 40 0:31:12.0 [10] 36 0:34:16.1 [20] 35 0:36:54.3 [21] 35 0:38:21.9 [24] 33 0:40:39.9 [32] 32 0:39:09.9 [22] 33 3:40:49.6 [22] 33
34 25 detail závodníka BAVEREL Francois FRA 1986 ASPTT MULHOUSE 4. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:32:32.2 1:45:03.1 1:01:00.2 [21] 21 0:02:57.4 [89] 21 5:07:28.8 [13] 14 0:01:31.9 [21] 14 0:38:03.3 [51] 15 0:39:32.6 [51] 22 0:40:52.7 [51] 22 0:39:56.0 [31] 24 0:44:09.7 [50] 25 0:56:40.7 [120] 34 4:19:33.9 [60] 34
35 61 detail závodníka HORNÁK Martin CZE 1975 ACES Team Karlovy Vary 8. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:46:22.9 1:58:53.8 1:02:50.6 [23] 23 0:03:10.6 [93] 25 5:46:59.9 [68] 50 0:03:47.8 [97] 52 0:35:35.2 [32] 47 0:36:47.1 [32] 45 0:37:51.2 [26] 43 0:39:08.4 [27] 39 0:40:38.4 [30] 38 0:39:16.3 [24] 35 3:49:34.0 [29] 35
36 173 detail závodníka VRÁBEL Jozef SVK 1974 Supernova Team 9. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:46:43.7 1:59:14.6 0:51:24.5 [5] 5 0:01:22.7 [8] 5 5:26:05.3 [34] 20 0:01:17.7 [11] 20 0:39:19.9 [66] 25 0:39:28.0 [50] 26 0:42:10.0 [60] 30 0:45:38.6 [67] 30 0:48:15.7 [66] 35 0:51:21.7 [100] 36 4:26:33.5 [66] 36
37 78 detail závodníka KLEMENT Jiri CZE 1988 DRESSME.CZ 1. /  M25 muži 25 - 29 r. 10:46:47.3 1:59:18.2 1:08:51.0 [52] 52 0:05:26.8 [135] 65 5:41:46.9 [56] 58 0:02:05.7 [47] 57 0:38:56.2 [62] 54 0:36:53.6 [33] 49 0:37:17.3 [22] 47 0:35:32.2 [12] 41 0:38:47.6 [20] 37 0:40:56.5 [35] 37 3:48:36.9 [27] 37
38 125 detail závodníka POLÁCH Ivo CZE 1976 Krušnoman TT Litvínov 10. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:47:25.5 1:59:56.4 1:06:22.9 [44] 44 0:03:22.5 [98] 43 5:39:12.5 [51] 42 0:02:13.8 [52] 42 0:41:49.3 [87] 49 0:38:06.7 [38] 47 0:37:31.9 [24] 45 0:38:49.7 [25] 42 0:41:30.4 [36] 40 0:38:04.8 [19] 38 3:56:13.8 [34] 38
39 115 detail závodníka ODVÁŘKA Libor CZE 1971 etriatlon team 2. /  M45 muži 45 - 49 r. 10:48:40.6 2:01:11.5 1:16:21.0 [89] 89 0:02:00.0 [31] 89 5:31:53.2 [41] 46 0:02:16.5 [54] 45 0:37:38.0 [43] 44 0:39:50.5 [55] 46 0:38:38.8 [32] 44 0:39:20.1 [29] 43 0:39:59.4 [26] 39 0:40:26.3 [30] 39 3:56:09.9 [33] 39
40 170 detail závodníka ŠTEVÁNKA Peter SVK 1975 ŠK Oravaman 11. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:49:28.8 2:01:59.7 1:05:43.1 [38] 38 0:04:15.7 [126] 44 5:24:56.6 [32] 34 0:03:06.0 [82] 34 0:38:04.3 [52] 35 0:40:25.3 [59] 36 0:43:52.6 [73] 38 0:44:59.7 [61] 38 0:44:10.7 [51] 41 0:39:40.1 [27] 40 4:11:27.4 [51] 40
41 97 detail závodníka LEMBERKA Jakub CZE 1990 E-on triathlon team 14. /  ELITE - muži 10:51:41.8 2:04:12.7 0:51:16.7 [3] 3 0:00:56.6 [3] 3 5:34:55.0 [46] 29 0:01:41.3 [29] 29 0:36:05.2 [35] 29 0:39:05.9 [47] 30 0:42:29.0 [65] 32 0:45:40.4 [69] 34 0:49:41.9 [76] 36 0:49:28.8 [86] 41 4:22:52.2 [63] 41
42 121 detail závodníka PESTÚN Oliver SVK 1976 Myvetclinic 12. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:54:16.3 2:06:47.2 1:13:51.0 [74] 74 0:01:15.2 [6] 71 5:30:58.4 [40] 39 0:03:49.2 [99] 39 0:37:45.7 [46] 42 0:40:29.7 [61] 43 0:41:42.6 [57] 46 0:41:28.2 [41] 45 0:42:08.4 [38] 44 0:40:31.6 [31] 42 4:04:22.5 [41] 42
43 36 detail závodníka BŽISKÝ Peter SVK 1975 TRIAX Bratislava 13. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:54:25.6 2:06:56.5 0:59:39.9 [20] 20 0:04:37.8 [131] 22 5:40:48.5 [54] 38 0:04:16.8 [108] 38 0:37:16.1 [40] 40 0:37:46.8 [36] 40 0:40:06.3 [43] 40 0:42:15.4 [45] 40 0:42:58.2 [44] 42 0:44:18.2 [55] 43 4:05:02.6 [42] 43
44 136 detail závodníka SEDLÁČEK Roman CZE 1964 Activity Lanškroun 2. /  M50 muži 50 - 54 r. 10:59:28.3 2:11:59.2 1:20:51.0 [100] 100 0:02:16.6 [61] 100 5:32:16.9 [42] 56 0:02:53.1 [75] 58 0:38:42.8 [58] 53 0:37:30.0 [34] 50 0:39:30.6 [39] 50 0:41:03.6 [38] 47 0:42:56.7 [42] 45 0:41:11.9 [37] 44 4:01:10.7 [38] 44
45 116 detail závodníka OHAREK Zdeněk CZE 1984 PS Kroměříž 5. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:01:43.8 2:14:14.7 0:51:19.3 [4] 4 0:02:27.0 [69] 6 5:19:13.0 [25] 15 0:01:59.4 [43] 15 0:38:17.5 [54] 20 0:41:18.7 [69] 25 0:42:43.0 [67] 26 1:06:39.1 [138] 37 0:48:27.6 [68] 43 0:49:03.1 [83] 45 4:46:45.1 [84] 45
46 162 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Tomáš CZE 1972 Cykloservis Pankrác 3. /  M45 muži 45 - 49 r. 11:06:22.0 2:18:52.9 1:36:08.6 [146] 146 0:02:15.3 [59] 145 5:26:34.5 [35] 65 0:02:47.5 [73] 65 0:36:05.3 [36] 60 0:37:53.6 [37] 55 0:38:47.6 [35] 52 0:42:12.4 [44] 51 0:42:46.0 [41] 48 0:40:35.5 [33] 46 3:58:36.1 [36] 46
47 98 detail závodníka LENCSÉS Pavol SVK 1976 PARTIZÁNSKE 14. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:06:53.9 2:19:24.8 1:16:06.0 [88] 88 0:02:00.0 [31] 88 5:34:27.7 [45] 48 0:01:57.3 [41] 47 0:38:48.8 [59] 50 0:39:12.2 [48] 48 0:40:22.6 [44] 49 0:43:08.4 [53] 48 0:43:59.8 [47] 47 0:46:23.3 [68] 47 4:12:22.9 [52] 47
48 59 detail závodníka HEJNYŠ Daniel CZE 1977 VEXTA 15. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:09:28.8 2:21:59.7 1:08:07.2 [49] 49 0:04:04.8 [122] 50 5:43:30.0 [60] 57 0:02:28.3 [64] 56 0:32:15.9 [15] 45 0:36:14.7 [30] 42 0:39:59.6 [42] 42 0:43:27.1 [55] 44 0:49:09.4 [71] 46 0:49:50.2 [87] 48 4:11:18.5 [50] 48
49 165 detail závodníka WIEBAUER Tomáš SVK 1977 www.sansport.sk 16. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:10:39.3 2:23:10.2 1:05:22.7 [35] 35 0:02:36.0 [75] 36 5:45:29.7 [64] 53 0:02:04.8 [46] 49 0:34:22.4 [28] 43 0:38:19.0 [40] 44 0:38:06.8 [30] 41 0:48:11.0 [79] 46 0:52:51.2 [90] 49 0:42:57.8 [45] 49 4:15:06.1 [54] 49
50 41 detail závodníka DOKOUPIL Petr CZE 1977 Na konečné 17. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:17:04.5 2:29:35.4 1:09:25.8 [58] 58 0:02:58.9 [90] 51 5:44:11.7 [61] 59 0:01:59.9 [44] 59 0:37:44.8 [45] 52 0:38:20.9 [41] 51 0:41:29.7 [56] 51 0:46:09.3 [72] 50 0:49:02.3 [70] 50 0:45:23.0 [60] 50 4:18:28.2 [57] 50
51 20 detail závodníka BAKSA Ľubomír SVK 1959 LEVICE 1. /  M55 muži 55 -59 r. 11:19:40.9 2:32:11.8 1:26:51.0 [129] 129 0:02:39.6 [79] 119 5:40:54.5 [55] 78 0:02:53.2 [76] 77 0:38:11.8 [53] 72 0:39:34.8 [53] 68 0:38:42.4 [34] 58 0:41:06.7 [40] 55 0:42:45.7 [40] 52 0:45:38.4 [61] 51 4:06:22.6 [44] 51
52 203 detail závodníka HRONOVÁ Markéta CZE 1990 Czech Tri K. team 1. /  W25 ženy 25 - 29 r. 11:20:23.1 2:32:54.0 1:08:51.0 [52] 52 0:06:01.9 [140] 68 5:57:51.9 [81] 80 0:01:54.9 [36] 80 0:35:59.2 [33] 71 0:38:29.9 [42] 61 0:39:14.8 [38] 57 0:42:59.0 [50] 56 0:42:57.3 [43] 53 0:45:41.7 [62] 52 4:05:43.4 [43] 52
53 92 detail závodníka KUCHARCIK Peter SVK 1979 sportdiag team senec 6. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:22:33.3 2:35:04.2 1:14:21.0 [82] 82 0:02:00.0 [31] 81 5:27:57.9 [36] 36 0:01:57.0 [39] 36 0:38:54.3 [61] 38 0:40:49.4 [67] 41 0:45:26.2 [83] 48 0:48:09.2 [78] 49 0:53:25.4 [93] 51 0:49:11.3 [84] 53 4:36:17.4 [76] 53
54 154 detail závodníka TŘÍSKA Jaroslav CZE 1976 VSK Humanita Praha 18. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:25:00.6 2:37:31.5 1:10:16.5 [64] 64 0:03:37.9 [108] 63 5:54:59.5 [80] 73 0:05:00.6 [118] 78 0:36:00.6 [34] 68 0:39:24.3 [49] 64 0:40:39.1 [48] 59 0:42:20.5 [46] 57 0:47:28.1 [62] 55 0:44:58.3 [57] 54 4:11:06.1 [49] 54
55 46 detail závodníka DVOŘÁK Tomáš CZE 1985 Prague BEARS racing team 6. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:26:05.7 2:38:36.6 1:14:01.0 [79] 79 0:01:19.2 [7] 73 5:38:23.1 [50] 54 0:03:23.6 [87] 53 0:40:05.7 [72] 55 0:42:29.3 [75] 53 0:42:12.2 [62] 53 0:46:55.2 [74] 53 0:49:29.6 [74] 54 0:47:32.0 [71] 55 4:28:58.8 [69] 55
56 205 detail závodníka MARKOVÁ Ladislava CZE 1978 Svitavy 3. /  ELITE - ženy 11:26:58.9 2:39:29.8 1:04:24.2 [29] 29 0:01:34.9 [18] 24 6:00:45.5 [84] 68 0:01:39.9 [28] 66 0:41:47.9 [85] 69 0:42:51.2 [78] 71 0:43:52.8 [74] 68 0:42:54.2 [49] 63 0:43:18.2 [45] 57 0:43:20.5 [49] 56 4:18:34.4 [58] 56
57 135 detail závodníka ŘEZNÍČEK Vladislav CZE 1964 Sokol Bouzov 3. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:27:02.2 2:39:33.1 1:10:07.4 [62] 62 0:02:37.4 [77] 55 5:47:54.3 [69] 61 0:03:17.8 [85] 61 0:42:25.0 [90] 64 0:46:05.9 [97] 70 0:43:34.8 [71] 67 0:43:03.4 [51] 62 0:44:03.0 [48] 58 0:43:24.0 [50] 57 4:23:05.3 [65] 57
58 156 detail závodníka ULIČNÝ Michal SVK 1990 MULTISPORT TRIATHLON TEAM 2. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:27:51.9 2:40:22.8 1:13:51.0 [74] 74 0:01:30.2 [14] 74 5:46:45.1 [67] 62 0:02:51.8 [74] 62 0:38:51.7 [60] 59 0:38:40.9 [45] 57 0:39:55.1 [41] 54 0:45:04.2 [62] 52 0:56:47.9 [109] 59 0:43:17.0 [47] 58 4:22:53.8 [64] 58
59 141 detail závodníka SOSNA Bohuslav SVK 1979 Borovce 7. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:28:23.3 2:40:54.2 1:17:01.0 [91] 91 0:02:00.0 [31] 91 5:50:13.5 [72] 74 0:03:38.7 [93] 76 0:36:31.7 [37] 67 0:38:18.1 [39] 60 0:40:32.1 [46] 56 0:46:07.5 [71] 59 0:47:53.4 [65] 56 0:45:51.5 [63] 59 4:15:30.1 [55] 59
60 127 detail závodníka POUPA Petr CZE 1982 Koa Squad 8. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:29:28.0 2:41:58.9 1:15:21.0 [85] 85 0:02:00.0 [31] 84 5:53:24.7 [74] 79 0:01:52.8 [34] 75 0:40:21.2 [76] 73 0:41:50.6 [72] 73 0:42:48.6 [69] 69 0:43:15.7 [54] 64 0:44:44.7 [54] 61 0:43:35.7 [54] 60 4:16:49.5 [56] 60
61 85 detail závodníka KOUKAL Ondřej CZE 1988 BRNO 3. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:29:52.1 2:42:23.0 1:25:54.8 [122] 122 0:04:04.4 [121] 124 5:49:15.9 [71] 84 0:04:08.7 [106] 84 0:36:53.2 [38] 80 0:41:56.7 [73] 77 0:41:20.7 [55] 74 0:43:06.3 [52] 70 0:41:28.2 [34] 62 0:41:23.1 [38] 61 4:06:28.3 [45] 61
62 91 detail závodníka KUBITA Viktor CZE 1981 SK FUGA 9. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:30:22.0 2:42:52.9 1:10:32.5 [66] 66 0:03:31.1 [103] 64 6:10:02.7 [93] 89 0:01:57.4 [42] 87 0:39:17.6 [65] 86 0:39:47.9 [54] 80 0:40:45.5 [50] 76 0:41:06.4 [39] 71 0:42:02.5 [37] 63 0:41:03.9 [36] 62 4:04:18.3 [40] 62
63 159 detail závodníka VESELOVSKÝ Daniel SVK 1977 --- 19. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:31:05.3 2:43:36.2 1:05:37.3 [37] 37 0:03:25.8 [100] 40 5:58:47.4 [82] 72 0:03:21.5 [86] 69 0:39:22.9 [67] 70 0:39:33.5 [52] 67 0:41:50.5 [59] 61 0:45:22.9 [66] 61 0:47:22.2 [61] 60 0:46:01.0 [64] 63 4:19:53.3 [61] 63
64 110 detail závodníka MIŚKOWIEC Janusz POL 1972 KLIfornia TRI 4. /  M45 muži 45 - 49 r. 11:40:51.7 2:53:22.6 1:25:51.0 [114] 114 0:03:47.2 [111] 122 5:32:54.7 [43] 63 0:03:34.0 [90] 64 0:38:37.7 [56] 61 0:44:42.9 [92] 65 0:46:02.3 [85] 65 0:47:13.6 [76] 67 0:51:11.4 [81] 66 0:46:39.9 [70] 64 4:34:44.8 [75] 64
65 167 detail závodníka ZOLO BRUTHALSON Gabor HUN 1976 Kolon Bocegaj 20. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:41:20.8 2:53:51.7 1:06:53.4 [46] 46 0:03:21.8 [97] 45 6:20:19.6 [106] 98 0:03:01.6 [80] 94 0:37:33.3 [42] 88 0:38:30.1 [43] 86 0:40:40.3 [49] 79 0:43:29.1 [56] 77 0:43:40.6 [46] 74 0:43:32.0 [53] 65 4:07:44.4 [47] 65
66 76 detail závodníka KAMENCIK Jozef SVK 1983 Ttiatlon team Trnava 15. /  ELITE - muži 11:41:45.9 2:54:16.8 1:13:51.0 [74] 74 0:02:00.0 [31] 78 5:54:08.2 [77] 76 0:02:31.2 [67] 72 0:41:09.2 [84] 75 0:40:50.3 [68] 72 0:44:03.8 [75] 70 0:44:23.9 [59] 68 0:47:45.2 [64] 64 0:50:33.0 [94] 66 4:29:15.5 [71] 66
67 27 detail závodníka BENEŠ Pavel CZE 1986 SK VEHA Team 7. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:41:48.8 2:54:19.7 1:25:43.8 [113] 113 0:02:35.6 [73] 111 5:49:14.7 [70] 82 0:05:12.4 [122] 83 0:37:45.7 [46] 81 0:39:57.1 [56] 76 0:42:52.0 [70] 73 0:45:06.6 [64] 72 0:47:32.9 [63] 72 0:45:22.3 [59] 67 4:19:02.3 [59] 67
68 99 detail závodníka LOUČKA Roman SVK 1975 Triatlon Vrbové 21. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:41:48.9 2:54:19.8 1:06:52.3 [45] 45 0:04:07.7 [123] 47 5:42:04.8 [58] 51 0:02:39.1 [69] 50 0:43:50.2 [101] 56 0:45:45.2 [95] 58 0:46:59.2 [86] 62 0:49:44.7 [86] 65 0:50:55.5 [80] 65 0:48:31.2 [77] 68 4:46:05.0 [83] 68
69 75 detail závodníka KALOUS Jiří CZE 1975 HiSport team 22. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:43:47.4 2:56:18.3 1:09:04.1 [56] 56 0:02:52.5 [86] 49 5:37:27.3 [49] 44 0:03:46.9 [96] 46 0:39:06.6 [63] 46 0:44:54.7 [93] 52 0:47:41.6 [90] 55 0:51:19.4 [93] 60 0:59:33.9 [120] 70 0:47:45.6 [73] 69 4:50:36.6 [88] 69
70 84 detail závodníka KORMANEC Vladimír SVK 1984 TJ Tatran Krásno nad Kysucou 8. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:45:03.4 2:57:34.3 1:09:00.2 [54] 54 0:06:04.2 [141] 70 5:52:34.9 [73] 71 0:03:33.1 [89] 70 0:41:48.0 [86] 74 0:44:22.0 [86] 74 0:47:02.1 [87] 75 0:45:19.9 [65] 73 0:44:49.7 [55] 67 0:50:08.5 [90] 70 4:33:51.0 [74] 70
71 49 detail závodníka FOLTAS Marcel CZE 1969 ROCKTECHNIK TRIATLON 5. /  M45 muži 45 - 49 r. 11:46:09.5 2:58:40.4 1:15:51.0 [87] 87 0:02:00.0 [31] 86 5:45:47.1 [65] 64 0:02:20.2 [58] 63 0:40:27.6 [78] 65 0:42:49.3 [77] 62 0:43:42.0 [72] 63 0:49:08.3 [84] 66 0:53:42.0 [94] 71 0:50:00.7 [88] 71 4:40:11.2 [79] 71
72 57 detail závodníka HANIC Martin SVK 1977 Martin 23. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:46:28.3 2:58:59.2 1:08:27.0 [50] 50 0:04:28.7 [129] 57 5:53:49.4 [76] 69 0:02:26.0 [61] 68 0:39:45.7 [69] 66 0:40:22.3 [58] 63 0:41:04.1 [52] 60 0:42:37.7 [48] 58 1:02:23.0 [133] 69 0:50:45.4 [97] 72 4:37:17.2 [77] 72
73 126 detail závodníka POLÁK Radek CZE 1979 AD team 16. /  ELITE - muži 11:46:30.3 2:59:01.2 1:09:52.9 [60] 60 0:02:38.4 [78] 53 5:13:26.7 [21] 27 0:01:30.9 [20] 27 0:40:13.5 [74] 32 0:43:00.6 [79] 34 0:41:49.4 [58] 36 1:16:52.6 [143] 54 1:05:58.2 [139] 68 0:50:47.0 [98] 73 5:19:01.4 [114] 73
74 32 detail závodníka BRUNCKO Jaroslav SVK 1967 Oravska Poruba - Vysny Koniec 4. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:48:10.6 3:00:41.5 1:15:16.0 [84] 84 0:02:00.0 [31] 83 6:05:22.9 [90] 88 0:03:55.7 [102] 88 0:38:21.5 [55] 85 0:40:41.6 [65] 82 0:42:10.8 [61] 78 0:45:39.5 [68] 76 0:49:25.5 [73] 75 0:44:59.9 [58] 74 4:21:36.0 [62] 74
75 33 detail závodníka BULEJ Peter SVK 1975 Triatlon Team Nereus Žilina 24. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:49:57.1 3:02:28.0 1:09:33.6 [59] 59 0:02:56.2 [87] 52 5:36:39.6 [48] 43 0:02:28.2 [63] 43 0:42:26.6 [92] 51 0:48:02.0 [105] 56 0:52:31.4 [101] 64 0:50:56.5 [90] 69 0:51:23.4 [82] 73 0:52:43.1 [103] 75 4:58:19.5 [94] 75
76 70 detail závodníka IVÁNEK Jakub CZE 1989 SKI Bílá 4. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:54:47.0 3:07:17.9 1:19:51.0 [96] 96 0:02:30.5 [71] 97 5:30:46.3 [38] 52 0:04:16.3 [107] 55 0:47:33.3 [113] 62 0:47:22.1 [103] 69 0:50:53.6 [97] 72 0:49:02.3 [82] 75 0:52:41.0 [88] 76 0:49:27.1 [85] 76 4:57:22.9 [92] 76
77 109 detail závodníka MIKOLÁŠEK Petr CZE 1963 BRNO 5. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:55:08.4 3:07:39.3 1:23:04.0 [102] 102 0:02:00.6 [49] 102 5:54:32.3 [78] 85 0:04:03.9 [104] 85 0:40:24.5 [77] 83 0:42:28.8 [74] 83 0:44:29.8 [78] 81 0:46:55.7 [75] 80 0:48:17.4 [67] 77 0:48:31.9 [78] 77 4:31:27.6 [73] 77
78 169 detail závodníka ŽOLCER Michael CZE 1989 OCR RUNNERS OLOMOUC 5. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:56:09.8 3:08:40.7 1:12:51.0 [72] 72 0:02:50.0 [83] 77 6:22:19.1 [108] 104 0:05:16.2 [124] 103 0:39:39.7 [68] 97 0:40:15.6 [57] 93 0:40:34.7 [47] 89 0:41:43.4 [42] 82 0:44:10.7 [51] 79 0:46:07.1 [65] 78 4:12:53.5 [53] 78
79 157 detail závodníka BARNA Michal SVK 1985 ZŠ JUH VRANOV n.T. 9. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:57:34.9 3:10:05.8 1:26:31.8 [126] 126 0:07:34.8 [146] 138 6:10:34.4 [97] 112 0:06:08.1 [132] 112 0:42:37.9 [93] 106 0:41:34.7 [70] 101 0:41:20.4 [54] 96 0:40:32.5 [33] 90 0:40:37.3 [29] 80 0:39:38.7 [26] 79 4:06:45.8 [46] 79
80 15 detail závodníka BALÁŽ Martin SVK 1979 Triatlon Team Trnava 17. /  ELITE - muži 12:02:52.8 3:15:23.7 1:05:46.4 [39] 39 0:02:13.8 [57] 37 5:46:25.2 [66] 55 0:02:45.6 [71] 54 0:43:57.3 [102] 57 0:48:41.1 [107] 66 0:56:28.2 [120] 77 0:44:16.7 [58] 74 0:56:18.8 [106] 78 0:55:38.5 [111] 80 5:05:41.8 [102] 80
81 56 detail závodníka HALAJ Roman SVK 1972 Trian ŠK UMB 6. /  M45 muži 45 - 49 r. 12:06:21.2 3:18:52.1 1:10:37.7 [67] 67 0:03:14.0 [95] 61 6:08:40.2 [91] 87 0:04:25.7 [109] 89 0:41:05.2 [82] 87 0:44:35.1 [90] 88 0:47:02.1 [87] 86 0:49:26.9 [85] 85 0:49:21.0 [72] 81 0:47:35.0 [72] 81 4:39:23.6 [78] 81
82 111 detail závodníka MITOŠINKA Ivan SVK 1982 Bratislava 10. /  M35 muži 35 - 39 r. 12:09:13.5 3:21:44.4 1:25:51.0 [114] 114 0:03:41.9 [109] 120 5:36:12.7 [47] 66 0:06:00.1 [130] 71 0:49:02.7 [122] 82 0:49:54.5 [110] 87 0:50:23.2 [95] 87 0:51:12.9 [92] 87 0:50:14.3 [77] 84 0:46:22.0 [66] 82 4:57:27.8 [93] 82
83 62 detail závodníka HRČKA Michal SVK 1984 Veselé 10. /  M30 muži 30 - 34 r. 12:09:22.9 3:21:53.8 1:04:41.3 [33] 33 0:04:50.8 [132] 42 6:45:20.3 [132] 118 0:04:57.6 [117] 117 0:39:11.8 [64] 113 0:40:38.3 [62] 104 0:42:20.3 [64] 101 0:43:39.6 [57] 97 0:44:12.0 [53] 89 0:39:13.7 [23] 83 4:09:32.9 [48] 83
84 39 detail závodníka ČAJDA Michal CZE 1989 Danovia 18. /  ELITE - muži 12:12:00.5 3:24:31.4 1:11:51.5 [70] 70 0:06:09.5 [142] 87 6:03:25.6 [87] 86 0:03:14.9 [84] 86 0:40:12.3 [73] 84 0:40:40.4 [64] 81 0:47:31.6 [89] 82 0:50:52.3 [89] 81 0:56:59.7 [112] 83 0:50:41.2 [96] 84 4:47:19.0 [85] 84
85 107 detail závodníka MICHOVSKÝ Marek CZE 1976 Ironstars Beroun 25. /  M40 muži 40 - 44 r. 12:16:59.0 3:29:29.9 1:12:50.0 [71] 71 0:02:00.8 [50] 67 5:43:14.7 [59] 60 0:02:45.7 [72] 60 0:40:45.4 [80] 58 0:44:33.8 [89] 59 0:53:04.0 [105] 71 0:57:52.8 [117] 79 1:02:58.1 [135] 82 0:56:31.4 [116] 85 5:16:07.8 [111] 85
86 93 detail závodníka KUCHARČÍK Jano SVK 1977 Chlpaté Gazely 26. /  M40 muži 40 - 44 r. 12:17:12.3 3:29:43.2 1:25:11.0 [107] 107 0:02:00.2 [46] 104 5:59:40.9 [83] 92 0:08:43.7 [140] 95 0:47:49.4 [118] 99 0:46:11.1 [99] 98 0:44:51.4 [79] 94 0:45:05.7 [63] 91 0:48:43.1 [69] 88 0:48:33.5 [79] 86 4:41:36.5 [81] 86
87 166 detail závodníka ZACHAR Vladimir SVK 1979 Sportservis Bratislava 11. /  M35 muži 35 - 39 r. 12:17:29.5 3:30:00.4 1:17:51.0 [93] 93 0:02:17.7 [64] 93 6:24:19.1 [113] 111 0:04:29.5 [111] 109 0:43:28.7 [98] 105 0:43:26.0 [81] 102 0:42:39.2 [66] 100 0:44:56.5 [60] 94 0:47:18.0 [60] 91 0:46:22.9 [67] 87 4:28:32.2 [68] 87
88 90 detail závodníka KRŮTA Martin CZE 1978 Jelenice 19. /  ELITE - muži 12:18:04.4 3:30:35.3 1:19:51.0 [96] 96 0:02:33.1 [72] 98 5:54:47.9 [79] 81 0:05:26.9 [125] 82 0:48:38.8 [120] 89 0:58:52.3 [136] 99 1:33:27.1 [146] 120 --- --- --- --- --- --- 4:55:25.5 [91] 88
89 140 detail závodníka SOKOL Martin CZE 1979 AXON sport team 12. /  M35 muži 35 - 39 r. 12:19:06.4 3:31:37.3 1:19:51.0 [96] 96 0:02:45.6 [81] 99 5:44:57.8 [62] 70 0:06:21.4 [133] 79 0:40:51.2 [81] 76 0:48:00.7 [104] 78 0:53:46.3 [111] 85 0:56:53.2 [113] 88 0:56:42.4 [108] 90 0:48:37.8 [80] 88 5:05:10.6 [98] 89
90 24 detail závodníka BANDŽUCH Martin SVK 1975 SK Kdyně 27. /  M40 muži 40 - 44 r. 12:26:28.1 3:38:59.0 1:25:51.0 [114] 114 0:02:36.2 [76] 113 6:04:42.2 [89] 101 0:05:06.7 [120] 99 0:39:46.4 [70] 93 0:40:43.4 [66] 91 0:42:46.5 [68] 88 0:46:44.9 [73] 84 0:56:34.7 [107] 86 1:01:14.6 [128] 89 4:48:12.0 [87] 90
91 133 detail závodníka RUS Lubomir SVK 1972 3atletik Prievidza 7. /  M45 muži 45 - 49 r. 12:26:59.3 3:39:30.2 1:14:11.0 [81] 81 0:02:00.0 [31] 80 6:10:20.7 [94] 91 0:09:06.0 [142] 96 0:47:47.4 [116] 98 0:46:10.7 [98] 97 0:44:54.6 [80] 95 0:50:58.3 [91] 96 0:50:43.9 [79] 94 0:50:29.2 [93] 90 4:51:21.6 [89] 91
92 60 detail závodníka HOFEREK Karel CZE 1971 Triatlon Mladá Boleslav 8. /  M45 muži 45 - 49 r. 12:29:24.8 3:41:55.7 1:04:36.1 [31] 31 0:02:09.8 [54] 31 6:03:28.2 [88] 77 0:02:22.1 [60] 74 0:43:06.2 [95] 77 0:48:07.7 [106] 79 0:52:42.1 [102] 84 0:55:36.7 [107] 86 1:02:29.9 [134] 93 0:54:25.2 [106] 91 5:16:48.6 [112] 92
93 43 detail závodníka DVORAK Tomas CZE 1976 Elab team 28. /  M40 muži 40 - 44 r. 12:31:16.2 3:43:47.1 1:03:08.2 [24] 24 0:01:46.0 [23] 23 5:39:27.4 [52] 37 0:01:56.5 [38] 37 0:46:14.3 [109] 48 0:48:50.3 [108] 54 0:54:35.6 [113] 66 1:00:21.2 [123] 78 1:08:31.1 [143] 85 1:06:03.0 [136] 92 5:44:58.1 [127] 93
94 23 detail závodníka BALAZ Michal SVK 1988 --- 6. /  M25 muži 25 - 29 r. 12:32:16.3 3:44:47.2 1:26:51.0 [129] 129 0:02:05.7 [53] 116 6:29:39.5 [120] 121 0:05:59.4 [129] 120 0:37:51.4 [48] 115 0:43:44.4 [83] 112 0:45:14.8 [82] 104 0:53:30.8 [99] 105 0:45:10.7 [56] 103 0:41:37.8 [39] 93 4:27:40.7 [67] 94
95 124 detail závodníka PODGORNIK Bojan SLO 1970 Atletska škola Mirana Bizjaka 9. /  M45 muži 45 - 49 r. 12:32:49.6 3:45:20.5 1:32:29.5 [145] 145 0:06:27.4 [145] 146 6:19:27.1 [105] 120 0:03:12.6 [83] 119 0:43:34.9 [100] 117 0:43:26.7 [82] 114 0:44:11.3 [76] 105 0:46:04.9 [70] 103 0:47:05.1 [59] 100 0:46:32.2 [69] 94 4:31:13.0 [72] 95
96 103 detail závodníka MEGO Patrik SVK 1979 Borovce 13. /  M35 muži 35 - 39 r. 12:34:01.0 3:46:31.9 1:13:51.0 [74] 74 0:01:47.7 [24] 76 6:10:43.9 [98] 90 0:02:11.8 [51] 90 0:46:03.7 [108] 92 0:54:00.9 [129] 96 0:47:57.2 [92] 98 0:50:42.3 [88] 99 0:54:06.6 [95] 98 0:52:15.1 [102] 95 5:05:26.6 [99] 96
97 147 detail závodníka ŠEBEK Luka SLO 1975 ŠD Posavje 20. /  ELITE - muži 12:36:13.2 3:48:44.1 1:05:49.1 [40] 40 0:03:27.7 [101] 41 6:18:00.7 [104] 93 0:03:53.1 [100] 91 0:47:46.7 [115] 94 0:42:30.5 [76] 92 0:47:47.3 [91] 92 0:50:24.9 [87] 92 0:54:27.5 [98] 92 1:01:40.1 [131] 96 5:05:02.6 [97] 97
98 171 detail závodníka NEMČÍK Marek SVK 1975 Supernova Team 21. /  ELITE - muži 12:36:58.9 3:49:29.8 1:03:44.7 [25] 25 0:03:31.7 [104] 32 5:44:58.2 [63] 47 0:03:37.1 [92] 51 0:50:27.8 [126] 63 0:52:08.4 [120] 75 0:52:00.1 [99] 80 0:56:58.3 [114] 83 1:00:31.9 [125] 87 1:08:14.0 [138] 97 5:41:07.2 [125] 98
99 152 detail závodníka ŤAŽKÝ Miloš SVK 1984 Chlpaté Gazely 11. /  M30 muži 30 - 34 r. 12:37:17.4 3:49:48.3 1:25:58.0 [123] 123 0:03:20.7 [96] 118 5:40:17.1 [53] 75 0:02:58.9 [78] 73 0:47:38.1 [114] 79 0:49:10.8 [109] 85 0:55:57.0 [118] 91 0:55:05.1 [104] 93 0:58:29.7 [116] 96 0:57:59.1 [122] 98 5:24:42.7 [117] 99
100 204 detail závodníka KRATKA Katerina CZE 1983 Elab team 1. /  W30 ženy 30 - 34 r. 12:37:48.3 3:50:19.2 1:17:11.0 [92] 92 0:02:00.0 [31] 92 6:09:48.4 [92] 95 0:02:28.3 [64] 92 0:42:26.4 [91] 91 0:43:53.7 [84] 90 0:51:37.8 [98] 93 0:54:26.7 [101] 95 0:56:56.6 [111] 97 0:56:39.1 [119] 99 5:06:20.6 [103] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru