Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

UEC majstrovstvá Európy MTB

MTB
DATUM :13.8.2017 MÍSTO :Svit

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 65 km # 90 km # 119 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 65 km # 90 km # 119 km #
1 78 detail závodníka FERREIRA Tiago 1988 PORTUGAL 1. /  Men ELITE 5:40:12.5 0:00:00.0 2:32:52.7 1 3:49:38.8 1 5:07:33.6 1
2 4 detail závodníka LAKATA Alban 1979 topeak ergon racing team 2. /  Men ELITE 5:43:49.5 0:03:37.0 2:33:32.2 3 3:50:28.0 3 5:09:25.3 2
3 13 detail závodníka PLATT Karl 1978 Team BULLS 3. /  Men ELITE 5:47:00.5 0:06:48.0 2:34:45.2 10 3:52:33.6 8 5:11:33.6 3
4 171 detail závodníka PINTO Luís 1979 PORTUGAL 4. /  Men ELITE 5:47:02.5 0:06:50.0 2:32:53.2 2 3:49:39.0 2 5:11:58.3 4
5 6 detail závodníka HYNEK Kristian 1980 topeak ergon racing team 5. /  Men ELITE 5:47:10.4 0:06:57.9 2:38:37.2 18 3:54:00.5 10 5:14:11.9 7
6 5 detail závodníka NOVÁK Jiří 1985 DMT Racing Team 6. /  Men ELITE 5:47:49.7 0:07:37.2 2:33:47.3 7 3:51:56.0 7 5:14:12.4 8
7 16 detail závodníka MICHALEK Mariusz 1987 JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 7. /  Men ELITE 5:48:20.5 0:08:08.0 2:33:32.3 4 3:51:10.3 4 5:11:59.3 5
8 31 detail závodníka ROZEK Karol 1993 POLAND 8. /  Men ELITE 5:48:38.5 0:08:26.0 2:33:33.5 6 3:51:54.8 6 5:14:12.6 9
9 28 detail závodníka BRZÓZKA Adrian 1987 JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 9. /  Men ELITE 5:50:12.5 0:10:00.0 2:33:32.7 5 3:51:11.0 5 5:13:29.4 6
10 41 detail závodníka CHIARINI Riccardo 1984 TEAM NOB SELLE ITALIA 10. /  Men ELITE 5:55:30.5 0:15:18.0 2:33:48.5 8 3:53:52.0 9 5:18:28.4 10
11 20 detail závodníka HOCHENWARTER Uwe 1986 Craft-ROCKY MOUNTAIN FACTORY TEAM 11. /  Men ELITE 5:56:05.3 0:15:52.7 2:36:56.5 14 3:55:05.0 11 5:20:36.9 11
12 29 detail závodníka ADEL Filip 1990 Superior MTB Team 12. /  Men ELITE 5:58:32.1 0:18:19.6 2:34:46.5 12 3:56:54.8 13 5:23:59.1 14
13 22 detail závodníka HALEJAK Wojciech 1983 JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 13. /  Men ELITE 5:58:32.3 0:18:19.7 2:38:12.7 15 3:59:33.3 15 5:23:58.6 13
14 23 detail závodníka RAUCHFUSS Marek 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM 14. /  Men ELITE 5:59:12.8 0:19:00.2 2:34:47.5 13 3:55:45.8 12 5:23:29.2 12
15 12 detail závodníka HARING Martin 1986 Dukla Banská Bystrica 15. /  Men ELITE 6:02:10.3 0:21:57.7 2:34:08.7 9 3:56:55.0 14 5:24:01.6 15
16 72 detail závodníka SZATMÁRY András 1990 HUNGARY 16. /  Men ELITE 6:04:01.8 0:23:49.3 2:41:40.9 23 4:06:31.8 21 5:29:44.9 16
17 19 detail závodníka VIŠŇOVSKÝ Tomáš 1993 ProEfekt team 17. /  Men ELITE 6:04:18.8 0:24:06.3 2:38:56.4 19 4:03:58.0 19 5:29:45.4 17
18 30 detail závodníka KOZAK Mariusz 1992 JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 18. /  Men ELITE 6:06:08.3 0:25:55.8 2:38:13.5 16 4:02:16.5 18 5:29:46.1 18
19 32 detail závodníka KANĚRA Michal 1986 Ghost Team 19. /  Men ELITE 6:06:58.8 0:26:46.3 2:34:45.5 11 4:00:39.3 16 5:29:46.7 19
20 51 detail závodníka BUBÍLEK Michal 1986 Kellys BikeRanch team 20. /  Men ELITE 6:11:38.3 0:31:25.8 2:41:41.9 24 4:06:31.8 22 5:34:43.4 20
21 105 detail závodníka PILČÍK Adam 1984 Symbio+BMC 1. /  Men MASTERS (30 - 34) 6:14:00.1 0:33:47.5 2:47:45.8 30 4:10:10.6 26 5:36:24.4 23
22 14 detail závodníka BOU MARTIN Roberto 1993 Tomas Bell?s Cannondalle-Gaes by Tactic 21. /  Men ELITE 6:15:16.6 0:35:04.0 2:38:14.7 17 4:01:59.8 17 5:35:31.1 21
23 21 detail závodníka TARVIS Peeter 1993 RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 22. /  Men ELITE 6:17:03.6 0:36:51.0 2:40:24.2 21 4:06:30.5 20 5:36:09.4 22
24 36 detail závodníka JANOWSKI Bartosz 1985 ROMET FACTORY TEAM 23. /  Men ELITE 6:17:13.6 0:37:01.0 2:42:35.4 27 4:07:20.5 24 5:39:44.2 25
25 73 detail závodníka BLAZSÓ Márton 1980 HUNGARY 24. /  Men ELITE 6:20:05.9 0:39:53.4 2:41:40.7 22 4:06:32.6 23 5:39:11.4 24
26 156 detail závodníka BUSTO RAMOS Javier 1979 EXTOL-LA GRAMOLA TEAM 1. /  Men MASTERS (35 - 39) 6:20:14.3 0:40:01.8 2:47:46.6 31 4:13:00.1 28 5:41:50.9 26
27 160 detail závodníka CIA APEZTEGUIA Patxi 1978 Power Bikes 2. /  Men MASTERS (35 - 39) 6:24:04.1 0:43:51.6 2:48:14.9 32 4:14:07.3 29 5:44:24.4 28
28 63 detail závodníka PROCHÁZKA Jan 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 25. /  Men ELITE 6:24:28.6 0:44:16.0 2:41:42.4 25 4:07:58.3 25 5:43:17.7 27
29 50 detail závodníka KLIMASZEWSKI Łukasz 1989 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 26. /  Men ELITE 6:28:47.8 0:48:35.3 2:46:39.1 29 4:15:24.3 30 5:48:52.7 29
30 39 detail závodníka SZALAY Peter 1981 Bike Zone Gödöllő 27. /  Men ELITE 6:29:33.1 0:49:20.6 2:42:34.7 26 4:20:18.8 32 5:51:50.4 31
31 53 detail závodníka KOWALKOWSKI Pawel 1989 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 28. /  Men ELITE 6:30:42.8 0:50:30.3 2:54:03.8 39 4:22:32.6 36 5:52:17.2 32
32 26 detail závodníka BORRAS MOLINA Xavier 1980 Olympia Factory Cycling Team 29. /  Men ELITE 6:31:40.6 0:51:28.1 2:39:18.9 20 4:12:51.8 27 5:50:44.2 30
33 151 detail závodníka DIANOV Andrey 1979 LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 3. /  Men MASTERS (35 - 39) 6:35:15.6 0:55:03.1 2:51:55.5 34 4:20:57.6 33 5:56:23.0 35
34 43 detail závodníka CEBOLLA JUAN Jesus 1989 cap amunt olleria 30. /  Men ELITE 6:37:01.9 0:56:49.3 2:52:37.3 36 4:23:25.8 37 5:56:15.2 33
35 42 detail závodníka HOJDÍK Vladimír 1992 ProEfekt team 31. /  Men ELITE 6:37:11.3 0:56:58.8 2:52:36.8 35 4:21:03.8 34 5:56:15.7 34
36 107 detail závodníka KOBLIHA Ondřej 1986 CYKLOTRENINK.COM 2. /  Men MASTERS (30 - 34) 6:37:50.1 0:57:37.6 2:52:50.8 37 4:24:23.6 38 5:57:17.0 38
37 110 detail závodníka ČÁP Lukáš 1984 HSK - cycling team 3. /  Men MASTERS (30 - 34) 6:38:23.9 0:58:11.3 2:51:54.8 33 4:22:31.4 35 5:57:17.0 37
38 56 detail závodníka RATTO Daniele 1989 TEAM TODESCO ASD 32. /  Men ELITE 6:42:52.4 1:02:39.8 2:44:07.7 28 4:17:21.8 31 5:57:16.7 36
39 59 detail závodníka RYDVAL Filip 1996 Alltraining.cz 33. /  Men ELITE 6:43:34.9 1:03:22.3 2:58:01.3 44 4:35:00.6 44 6:06:26.0 41
40 37 detail závodníka BIEL Szymon 1987 --- 34. /  Men ELITE 6:46:30.4 1:06:17.8 2:54:06.3 41 4:25:19.1 39 6:02:23.2 39
41 113 detail závodníka BRENDL Tomáš 1986 CS SPECIALIZED HK 4. /  Men MASTERS (30 - 34) 6:53:21.9 1:13:09.4 2:54:04.3 40 4:30:14.1 41 6:11:37.7 42
42 104 detail závodníka HALAS Jarosław 1984 --- 5. /  Men MASTERS (30 - 34) 6:53:56.2 1:13:43.6 3:00:17.7 46 4:34:39.1 43 6:13:05.0 43
43 74 detail závodníka OMARSSON Ingvar 1989 ICELAND 35. /  Men ELITE 6:57:15.4 1:17:02.9 2:54:07.1 42 4:26:54.1 40 6:05:10.5 40
44 159 detail závodníka ŠŤASTNÝ Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax 4. /  Men MASTERS (35 - 39) 6:58:55.9 1:18:43.4 2:59:24.2 45 4:39:19.6 45 6:17:57.7 45
45 65 detail závodníka HORÁČEK Radim 1990 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 36. /  Men ELITE 6:59:48.1 1:19:35.6 2:53:55.6 38 4:33:02.9 42 6:17:40.0 44
46 106 detail závodníka STRNAD Aleš 1986 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 6. /  Men MASTERS (30 - 34) 7:02:30.7 1:22:18.1 3:05:18.7 49 4:46:00.2 46 6:24:17.0 47
47 161 detail závodníka NOVOTA Jan 1981 ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 5. /  Men MASTERS (35 - 39) 7:02:57.7 1:22:45.1 3:05:28.4 50 4:47:41.4 49 6:24:37.0 49
48 155 detail závodníka ORIO Roberto 1978 TEAM TODESCO ASD 6. /  Men MASTERS (35 - 39) 7:03:54.7 1:23:42.2 3:08:27.1 52 4:46:06.7 47 6:24:18.3 48
49 109 detail závodníka GUKIEWICZ Łukasz 1983 Absolute Bike Team 7. /  Men MASTERS (30 - 34) 7:07:06.9 1:26:54.4 3:14:07.6 56 4:49:55.4 51 6:24:16.5 46
50 101 detail závodníka IMRICH Martin 1986 PRO CYCLING Team Bratislava 8. /  Men MASTERS (30 - 34) 7:10:26.7 1:30:14.2 3:09:41.4 53 4:47:40.2 48 6:28:38.0 50
51 64 detail závodníka PLÁŠEK Tomáš 1994 Alltraining.cz 37. /  Men ELITE 7:20:13.9 1:40:01.4 3:06:57.2 51 4:50:27.4 52 6:35:02.3 51
52 47 detail závodníka BENDŽO Andrej 1991 CK Spartak Tlmače 38. /  Men ELITE 7:22:17.2 1:42:04.7 3:03:34.8 48 4:49:43.1 50 6:36:53.3 52
53 49 detail závodníka OTTENDER Sten-Erik 1996 RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 39. /  Men ELITE 7:22:57.2 1:42:44.7 2:54:09.3 43 4:53:21.4 53 6:39:59.0 53
54 152 detail závodníka MARTIŠKA Jozef 1981 KNAC Ružomberok 7. /  Men MASTERS (35 - 39) 7:31:18.7 1:51:06.2 3:12:40.6 54 5:01:51.9 55 6:46:02.8 54
55 154 detail závodníka FERREIRA Valério 1980 BTT Loulé/BPI/Elevis 8. /  Men MASTERS (35 - 39) 7:38:26.5 1:58:14.0 3:02:50.4 47 4:57:56.9 54 6:51:58.6 55
56 153 detail závodníka REMEIKA Arturas 1978 LITHUANIA 9. /  Men MASTERS (35 - 39) 7:49:14.3 2:09:01.7 3:13:40.9 55 5:09:49.0 56 7:03:24.8 56
57 108 detail závodníka FRÖLICH Tamás 1983 Ózdi Kerékpáros Egyesület 9. /  Men MASTERS (30 - 34) 7:51:14.3 2:11:01.8 3:16:08.1 57 5:09:55.7 57 7:03:53.8 57
58 40 detail závodníka BURCÁK Tomáš 1994 ProEfekt team 40. /  Men ELITE 8:00:17.8 2:20:05.2 3:21:01.6 58 5:13:33.9 58 7:15:07.6 58
59 112 detail závodníka BÁLENT Michal 1983 PRO CYCLING Team Bratislava 10. /  Men MASTERS (30 - 34) 8:07:16.1 2:27:03.5 3:32:49.7 59 5:23:09.5 59 7:18:22.1 59
60 52 detail závodníka STANISZ Pawel 1991 UKS Sokół Kęty 41. /  Men ELITE 9:51:09.9 4:10:57.3 4:01:14.6 60 6:21:03.8 60 8:45:58.8 60
--- 1 detail závodníka CARABIN Sebastien 1989 Belgium . /  Men ELITE DNF --- 2:43:13.7 --- 4:12:53.1 --- --- ---
--- 7 detail závodníka CLAES Frans 1983 Belgium . /  Men ELITE DNF --- 2:33:46.3 --- 4:13:50.8 --- --- ---
--- 10 detail závodníka NISSEN Soren 1984 Racing Team Stevens-Lauf . /  Men ELITE DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 17 detail závodníka ULÍK Matej 1997 OŠk Tatran Liptovská Osada . /  Men ELITE DNF --- 2:42:24.2 --- 4:50:35.4 --- --- ---
--- 24 detail závodníka PRUUS Peeter 1989 RIETUMU BANKA-RIGA . /  Men ELITE DNF --- 2:33:31.5 --- --- --- --- ---
--- 27 detail závodníka THOMAS Ben 1988 Mountain Trax - Vauxhall Cycling Team . /  Men ELITE DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 35 detail závodníka NATALEVIČIUS Paulius 1989 LITHUANIA . /  Men ELITE DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 38 detail závodníka BÁTORA Lukáš 1985 CK SPATAK TLMACE . /  Men ELITE DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 55 detail závodníka ROSATI Marco 1994 TEAM TODESCO ASD . /  Men ELITE DNF --- 3:08:59.2 --- 4:57:50.4 --- --- ---
--- 62 detail závodníka GOLIAN Erik 1992 Top sport team . /  Men ELITE DNF --- 3:27:52.8 --- 5:39:19.0 --- --- ---
--- 69 detail závodníka BATEK Dariusz 1986 POLAND . /  Men ELITE DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 70 detail závodníka ILIAS Periklis 1986 DMT Racing Team . /  Men ELITE DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 71 detail závodníka PARTI András 1982 HUNGARY . /  Men ELITE DNF --- 2:38:24.2 --- 4:06:30.5 --- --- ---
--- 77 detail závodníka DE MAAR Marc 1984 NETHERLANDS . /  Men ELITE DNF --- 2:38:15.3 --- --- --- --- ---
--- 45 detail závodníka GRÉSER Tomáš 1988 Športový klub Devínska Kobyla . /  Men ELITE DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru