Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

UEC majstrovstvá Európy MTB

MTB
DATUM :13.8.2017 MÍSTO :Svit

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 30 km # 61 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 30 km # 61 km #
1 317 detail závodníka HALIK Jan 1976 Norwit-Cyklomax Slovakia 1. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:20:44.4 0:00:00.0 1:25:46.4 1 2:45:42.8 1
2 312 detail závodníka HARTL Karel 1977 STARBIKE.SK 2. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:22:44.9 0:02:00.5 1:25:58.4 2 2:46:44.5 2
3 502 detail závodníka PERINI Gilberto 1963 AVIS PRATOVECCHIO ERREPI LEE COUGAN 1. /  Men MASTERS (50 - 54) 3:30:30.4 0:09:46.0 1:27:56.4 4 2:53:20.7 4
4 402 detail závodníka PEZZI Fabrizio 1969 AVIS PRATOVECCHIO ERREPI LEE COUGAN 1. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:30:30.6 0:09:46.2 1:27:56.9 6 2:53:20.5 3
5 316 detail závodníka PAVIOLO Paolo 1975 SCOTT RACING TEAM 3. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:31:29.6 0:10:45.2 1:27:55.4 3 2:53:33.5 5
6 609 detail závodníka BALL Matthias 1961 Katrin Schwing Trek Team 1. /  Men MASTERS (55 - 59) 3:36:06.9 0:15:22.5 1:30:38.9 7 2:58:43.0 9
7 205 detail závodníka KOLLMANN Christina 1988 Team Texpa Simplon 1. /  Women ELITE 3:36:22.8 0:15:38.4 1:32:19.8 14 2:58:29.9 7
8 313 detail závodníka SEGATA Claudio 1973 TEAM TODESCO ASD 4. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:36:37.9 0:15:53.5 1:27:56.6 5 2:56:34.8 6
9 407 detail závodníka KARBAN Štěpán 1971 BMC Skibikecentrum.cz 2. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:37:20.4 0:16:36.0 1:30:39.9 8 2:58:35.3 8
10 410 detail závodníka KACINA Branislav 1970 Climberg sport team 3. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:39:50.4 0:19:06.0 1:32:05.6 12 3:00:14.3 10
11 305 detail závodníka ŠVERCEL Jozef 1976 Outsiterz 5. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:42:14.7 0:21:30.3 1:31:19.9 10 3:01:24.8 11
12 409 detail závodníka BENKO Peter 1971 Cyklistický klub Energia Svit 4. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:42:37.7 0:21:53.3 1:32:00.6 11 3:02:02.0 12
13 306 detail závodníka LEGNAVSKÝ Tomáš 1975 Outsiterz 6. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:43:05.9 0:22:21.5 1:31:18.6 9 3:03:03.8 15
14 204 detail závodníka GALICIA COTRINA Claudia 1986 CERDANYA SKIMO TEAM 2. /  Women ELITE 3:43:09.1 0:22:24.7 1:32:49.3 16 3:02:39.5 14
15 214 detail závodníka TAZREITER Angelika 1987 Polizei SV Graz/ Bigtime Maishofen 3. /  Women ELITE 3:43:14.8 0:22:30.4 1:32:49.3 15 3:02:39.0 13
16 302 detail závodníka WACLAWEK Michal 1976 CYCLO TRENER TEAM 7. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:43:39.9 0:22:55.5 1:33:17.1 18 3:04:25.0 17
17 304 detail závodníka MOURA Carlos 1977 Rompe Trilhos - Clube BTT 8. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:45:28.7 0:24:44.3 1:35:09.6 22 3:05:55.5 18
18 237 detail závodníka BENKÓ Barbara 1990 HUNGARY 4. /  Women ELITE 3:46:13.6 0:25:29.2 1:34:39.8 20 3:06:07.7 19
19 225 detail závodníka SOSNA Katazina 1990 TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 5. /  Women ELITE 3:48:44.1 0:27:59.7 1:34:58.3 21 3:07:46.2 20
20 508 detail závodníka NESTLER Josef 1963 KL Sport Most 2. /  Men MASTERS (50 - 54) 3:48:58.2 0:28:13.8 1:33:52.9 19 3:08:08.0 21
21 515 detail závodníka BUCHTIK Jaroslav 1967 Športservis Team 3. /  Men MASTERS (50 - 54) 3:49:20.4 0:28:36.0 1:37:21.9 30 3:09:45.8 25
22 323 detail závodníka KOŇOŠ Peter 1974 Cyklo Klub Dynamax Nitra 9. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:49:26.7 0:28:42.3 1:36:04.1 25 3:09:44.3 23
23 404 detail závodníka MOTTUS Tarmo 1971 EST 5. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:49:52.9 0:29:08.5 1:36:02.9 24 3:09:46.3 26
24 320 detail závodníka BRÁZ Ladislav 1974 ŠK HORAL-ALTO Slovakia 10. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:49:55.7 0:29:11.3 1:37:20.9 27 3:09:45.0 24
25 301 detail závodníka RAČEK Andrej 1977 Proefek team 11. /  Men MASTERS (40 - 44) 3:49:57.4 0:29:13.0 1:38:07.9 32 3:10:44.0 27
26 228 detail závodníka ALUSNIEMI Sini 1981 FIN/Croc Sports 6. /  Women ELITE 3:50:11.6 0:29:27.2 1:32:58.1 17 3:09:24.2 22
27 403 detail závodníka PASSOS António 1970 Rompe Trilhos / Apcar 6. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:50:18.2 0:29:33.8 1:32:06.1 13 3:03:34.6 16
28 202 detail závodníka ŠKARNITZLOVÁ Jitka 1990 Česká spořitelna - Accolade CZE 7. /  Women ELITE 3:52:20.1 0:31:35.7 1:36:24.6 26 3:11:11.7 28
29 607 detail závodníka ARICI Leonardo 1959 racing rosola bike ASD 2. /  Men MASTERS (55 - 59) 3:54:26.2 0:33:41.8 1:35:39.6 23 3:11:15.0 29
30 217 detail závodníka ZIOLKOWSKA Michalina 1984 POLAND 8. /  Women ELITE 3:54:27.0 0:33:42.5 1:38:10.3 33 3:12:55.0 30
31 216 detail závodníka PERSSON Jeanette 1981 CK Nittedal 9. /  Women ELITE 3:55:05.4 0:34:21.0 1:37:27.6 31 3:13:29.2 33
32 203 detail závodníka KESEG ŠTEVKOVÁ Janka 1976 Outsiterz 10. /  Women ELITE 3:55:54.6 0:35:10.2 1:39:09.8 35 3:15:13.0 36
33 503 detail závodníka REITZ Günter 1966 Team FIREBIKE-DRÖSSIGER 4. /  Men MASTERS (50 - 54) 3:55:56.5 0:35:12.1 1:40:38.9 44 3:13:28.8 31
34 604 detail závodníka BRZÓZKA Jacek 1962 JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 3. /  Men MASTERS (55 - 59) 3:56:03.9 0:35:19.5 1:37:21.9 29 3:14:43.5 34
35 606 detail závodníka VASSANELLI Diego 1961 TEAM TODESCO ASD 4. /  Men MASTERS (55 - 59) 3:56:54.0 0:36:09.5 1:37:20.9 27 3:13:29.0 32
36 233 detail závodníka PICHLÍKOVÁ Jana 1985 Česká spořitelna Specialized Junior MTB 11. /  Women ELITE 3:56:56.6 0:36:12.2 1:39:51.1 39 3:16:13.0 37
37 513 detail závodníka HULEJ Miroslav 1964 KNAC Ružomberok 5. /  Men MASTERS (50 - 54) 3:58:38.2 0:37:53.8 1:40:40.2 45 3:14:55.0 35
38 401 detail závodníka RECZYNSKI Olgierd 1971 CYCLO TRENER TEAM 7. /  Men MASTERS (45 - 49) 3:59:02.9 0:38:18.5 1:39:35.2 36 3:16:51.0 39
39 201 detail závodníka PIRARD Alice 1988 Belgium 12. /  Women ELITE 3:59:39.4 0:38:55.0 1:39:02.1 34 3:17:12.5 41
40 510 detail závodníka RUSKO Igor 1966 ŠK HORAL-ALTO Slovakia 6. /  Men MASTERS (50 - 54) 3:59:59.4 0:39:15.0 1:40:15.4 42 3:17:03.1 40
41 226 detail závodníka SOWA Karolina 1996 POLAND 13. /  Women ELITE 4:00:28.4 0:39:44.0 1:39:50.8 38 3:17:56.9 43
42 207 detail závodníka STEINBURG Greete 1991 ESTONIA 14. /  Women ELITE 4:01:01.9 0:40:17.5 1:39:52.1 41 3:16:45.8 38
43 215 detail závodníka JUHÁSOVÁ Andrea 1985 bike team juhasky 15. /  Women ELITE 4:02:21.3 0:41:36.9 1:39:51.3 40 3:17:14.2 42
44 501 detail závodníka GLAJZA Ondrej 1966 ŠK HORAL-ALTO Slovakia 7. /  Men MASTERS (50 - 54) 4:02:34.2 0:41:49.8 1:41:38.7 46 3:20:57.6 46
45 213 detail závodníka KONVISAROVA Kristina 1989 Ghost bikes Ukraine 16. /  Women ELITE 4:02:35.4 0:41:51.0 1:39:50.8 37 3:19:51.0 44
46 206 detail závodníka SANTANYES Sandra 1978 olympia cycles 17. /  Women ELITE 4:03:29.6 0:42:45.2 1:43:06.8 53 3:21:16.2 49
47 713 detail závodníka BARTOLOZZI Marcello 1954 A.S.D. CICLI TADDEI 1. /  Men MASTERS (60 - 64) 4:04:53.2 0:44:08.8 1:42:44.9 48 3:20:26.8 45
48 281 detail závodníka SCHWING Katrin 1972 Katrin Schwing Trek Team 1. /  Women MASTERS (45 - 49) 4:04:59.4 0:44:15.0 1:43:04.3 50 3:21:14.7 47
49 321 detail závodníka JASENOVEC Peter 1976 Športový klub Devínska Kobyla 12. /  Men MASTERS (40 - 44) 4:05:13.2 0:44:28.8 1:40:38.2 43 3:21:17.8 50
50 220 detail závodníka KUNTOVÁ Vendula 1993 Ghost Team 18. /  Women ELITE 4:05:36.8 0:44:52.4 1:43:06.1 52 3:21:15.8 48
51 703 detail závodníka IBEHEJ Josef 1956 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2. /  Men MASTERS (60 - 64) 4:05:41.5 0:44:57.1 1:44:41.4 58 3:23:11.6 53
52 711 detail závodníka GOLDBERG Steffen 1956 Team ALOHA Rosenheim / RSC Schleching 3. /  Men MASTERS (60 - 64) 4:05:55.5 0:45:11.1 1:43:03.7 49 3:22:43.6 51
53 311 detail závodníka TRÁVNÍČEK David 1975 Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 13. /  Men MASTERS (40 - 44) 4:06:06.2 0:45:21.8 1:43:30.4 55 3:23:12.6 54
54 319 detail závodníka KUČERA Vladimír 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 14. /  Men MASTERS (40 - 44) 4:06:25.7 0:45:41.3 1:44:41.9 59 3:23:11.1 52
55 232 detail závodníka UIBOKAND Janelle 1992 ESTONIA 19. /  Women ELITE 4:07:27.1 0:46:42.7 1:45:06.8 61 3:23:32.3 55
56 219 detail závodníka KOLAŠÍNOVÁ Johana 1989 SUPERIOR RIDERS 20. /  Women ELITE 4:08:12.6 0:47:28.2 1:43:07.1 54 3:23:33.5 56
57 229 detail závodníka SADOWSKA Anna 1982 Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team 21. /  Women ELITE 4:10:24.2 0:49:39.8 1:43:50.8 57 3:25:29.0 57
58 236 detail závodníka MOTTUS Mari-Liis 1997 ESTONIA 22. /  Women ELITE 4:10:38.7 0:49:54.3 1:46:08.8 64 3:27:59.3 61
59 613 detail závodníka FUSAR BASSINI Edoardo 1960 Lissone MTB ASD 5. /  Men MASTERS (55 - 59) 4:11:28.5 0:50:44.1 1:43:42.7 56 3:26:34.8 59
60 514 detail závodníka PEŇÁČEK Miroslav 1964 Sportcomplex Půjčovna kol Lednice 8. /  Men MASTERS (50 - 54) 4:12:03.7 0:51:19.3 1:41:43.7 47 3:27:57.3 60
61 412 detail závodníka KUCHAŘ Martin 1969 Kbely cycling team 8. /  Men MASTERS (45 - 49) 4:13:12.2 0:52:27.8 1:43:05.2 51 3:26:33.8 58
62 511 detail závodníka STEKIEL Jerzy 1965 --- 9. /  Men MASTERS (50 - 54) 4:14:36.7 0:53:52.3 1:47:40.2 67 3:27:59.6 62
63 512 detail závodníka ZDENĚK Richard 1966 Kbely cycling team 10. /  Men MASTERS (50 - 54) 4:15:21.3 0:54:36.9 1:45:31.7 62 3:28:38.1 63
64 208 detail závodníka CARPINTEIRO Celina 1980 BTT Loulé/BPI/Elevis 23. /  Women ELITE 4:16:24.9 0:55:40.5 1:44:58.3 60 3:28:42.8 64
65 708 detail závodníka DERTELL Bo 1957 Länna Sport CK 4. /  Men MASTERS (60 - 64) 4:18:30.3 0:57:45.9 1:46:02.2 63 3:32:31.9 66
66 270 detail závodníka ZOCCA Lorena 1977 S.C. BARBIERI 1. /  Women MASTERS (40 - 44) 4:20:34.9 0:59:50.5 1:47:59.3 69 3:33:00.8 67
67 611 detail závodníka KANDERA Ladislav 1960 KNAC Ružomberok 6. /  Men MASTERS (55 - 59) 4:21:22.5 1:00:38.1 1:47:41.2 68 3:32:31.6 65
68 272 detail závodníka GROTTOLI Letizia 1977 TEAM TODESCO ASD 2. /  Women MASTERS (40 - 44) 4:21:43.2 1:00:58.8 1:48:24.4 70 3:35:28.8 68
69 283 detail závodníka KOSCOVÁ Kristina 1970 TS Bohemia Kross Racing Team 2. /  Women MASTERS (45 - 49) 4:21:48.9 1:01:04.5 1:49:12.6 71 3:35:29.3 69
70 263 detail závodníka D'AMATO Patrizia 1978 TEAM BSR 1. /  Women MASTERS (35 - 39) 4:24:17.9 1:03:33.5 1:49:21.7 73 3:36:33.0 70
71 605 detail závodníka WIZNER Zbigniew 1958 Dinvelo CK 7. /  Men MASTERS (55 - 59) 4:26:26.6 1:05:42.1 1:49:20.7 72 3:38:24.4 71
72 710 detail závodníka HUMMITZSCH Stephan 1953 Bike Passion Pirna 5. /  Men MASTERS (60 - 64) 4:29:45.7 1:09:01.3 1:46:50.7 65 3:40:31.3 73
73 308 detail závodníka KOVÁCS István 1975 Ózdi Kerékpáros Egyesület 15. /  Men MASTERS (40 - 44) 4:29:58.6 1:09:14.2 1:47:02.4 66 3:39:06.6 72
74 705 detail závodníka SAKALA Jozef 1956 SK UNICOM ZVOLEN 6. /  Men MASTERS (60 - 64) 4:31:46.7 1:11:02.2 1:53:23.7 78 3:42:55.1 74
75 902 detail závodníka ŠKANDÍKOVÁ Barbara 1985 Športový klub HORAL-ALTO Slovakia Svit 1. /  Women MASTERS (30 -34) 4:32:00.2 1:11:15.8 1:53:50.6 79 3:43:24.0 75
76 218 detail závodníka JANUŠÍKOVÁ Nina 1996 Outsiterz 24. /  Women ELITE 4:33:30.7 1:12:46.2 1:56:57.4 84 3:46:37.8 79
77 610 detail závodníka KOUBEK Petr 1960 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 8. /  Men MASTERS (55 - 59) 4:33:59.3 1:13:14.9 1:51:44.7 76 3:44:00.9 76
78 801 detail závodníka FRIBERG Kjell 1950 Länna Sport CK 1. /  Men MASTERS (65 - 69) 4:35:11.3 1:14:26.9 1:51:45.9 77 3:44:32.9 77
79 234 detail závodníka FRIDRICHOVÁ Lenka 1994 Ghost Team 25. /  Women ELITE 4:36:20.7 1:15:36.3 1:55:27.4 80 3:44:55.8 78
80 251 detail závodníka ROCCA Valentina 1985 TEAM TODESCO ASD 2. /  Women MASTERS (30 -34) 4:43:12.5 1:22:28.1 1:58:14.9 86 3:52:46.8 82
81 602 detail závodníka POTOK Jozef 1958 CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK 9. /  Men MASTERS (55 - 59) 4:44:16.5 1:23:32.1 1:56:04.2 82 3:52:37.4 81
82 273 detail závodníka CIPRIAN Romina 1976 FOUR ES RACING TEAM 3. /  Women MASTERS (40 - 44) 4:46:30.3 1:25:45.9 1:58:54.6 88 3:53:19.6 83
83 804 detail závodníka PRCÍN Emil 1951 Športový klub Devínska Kobyla 2. /  Men MASTERS (65 - 69) 4:47:01.1 1:26:16.7 2:01:23.7 89 3:55:47.6 84
84 262 detail závodníka GIERGIELOVÁ Markéta 1979 BMC Skibikecentrum.cz 2. /  Women MASTERS (35 - 39) 4:47:02.7 1:26:18.3 1:55:28.1 81 3:51:51.1 80
85 309 detail závodníka LÁSZLOK Zsolt 1974 Salgotarjani HKE 16. /  Men MASTERS (40 - 44) 4:48:14.1 1:27:29.7 1:58:43.7 87 3:55:49.9 86
86 603 detail závodníka JUHÁS Štefan 1962 bike team juhasky 10. /  Men MASTERS (55 - 59) 4:50:12.6 1:29:28.2 1:56:04.4 83 3:58:22.1 87
87 803 detail závodníka SVOBODA Miroslav 1952 Kbely cycling team 3. /  Men MASTERS (65 - 69) 4:52:32.8 1:31:48.4 1:58:10.7 85 3:55:48.4 85
88 221 detail závodníka KISSOVÁ Viera 1986 BIKEPRO SK 26. /  Women ELITE 4:58:26.5 1:37:42.1 2:03:34.4 90 4:03:56.1 88
89 612 detail závodníka HENSE Adolf 1960 Zweirad Janger Simplon 11. /  Men MASTERS (55 - 59) 5:10:02.4 1:49:17.9 1:51:43.9 75 4:06:14.4 89
90 704 detail závodníka JURČO Milan 1957 ŠK Tatranské orly 7. /  Men MASTERS (60 - 64) 5:12:15.9 1:51:31.5 2:08:23.5 93 4:15:45.4 91
91 702 detail závodníka TÁNCOŠ Imrich 1955 BAJKULA RIDERS BRATISLAVA 8. /  Men MASTERS (60 - 64) 5:12:43.1 1:51:58.7 2:09:07.7 94 4:15:42.4 90
92 264 detail závodníka CASPANI Lara 1980 ALTA VALTELLINA BIKE ASD 3. /  Women MASTERS (35 - 39) 5:13:44.8 1:53:00.4 2:04:24.4 91 4:16:54.1 92
93 252 detail závodníka HRONČEKOVÁ Martina 1985 Top sport team 3. /  Women MASTERS (30 -34) 5:18:46.6 1:58:02.2 2:07:15.1 92 4:18:33.4 93
94 712 detail závodníka STRNAD Jiří 1956 KCL Kooperativa 9. /  Men MASTERS (60 - 64) 5:24:27.1 2:03:42.7 2:16:33.0 97 4:28:21.4 94
95 707 detail závodníka NIEDOBA Ján 1956 CK Energia Svit 10. /  Men MASTERS (60 - 64) 5:32:37.7 2:11:53.2 2:13:32.7 95 4:31:34.4 95
96 608 detail závodníka TAHOTNÝ Jozef 1959 P+K Racing team 12. /  Men MASTERS (55 - 59) 5:37:48.7 2:17:04.3 1:51:19.9 74 4:31:40.4 96
97 296 detail závodníka HENSE-SIMENKO Roswitha 1962 Zweirad Janger Simplon 1. /  Women MASTERS (55 - 59) 5:38:09.3 2:17:24.9 2:21:28.7 98 4:36:39.6 98
98 709 detail závodníka JASLOVSKÝ Jaroslav 1953 bike team juhasky 11. /  Men MASTERS (60 - 64) 5:39:27.4 2:18:43.0 2:13:34.5 96 4:34:31.0 97
99 291 detail závodníka SALA Mariapia Lucia Teresa 1963 ALTA VALTELLINA BIKE ASD 1. /  Women MASTERS (50 - 54) 6:03:25.4 2:42:41.0 --- --- 4:59:25.4 99
100 295 detail závodníka KALIVODOVÁ Ľubica 1961 Cyklistický klub Svätý Jur 2. /  Women MASTERS (55 - 59) 6:34:41.2 3:13:56.8 2:36:20.7 99 5:22:38.0 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru