Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 30 km | # | 61 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 317 | HALIK Jan | 1976 | Norwit-Cyklomax Slovakia | 1. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:20:44.4 | 0:00:00.0 | 1:25:46.4 | 1 | 2:45:42.8 | 1 | |
2 | 312 | HARTL Karel | 1977 | STARBIKE.SK | 2. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:22:44.9 | 0:02:00.5 | 1:25:58.4 | 2 | 2:46:44.5 | 2 | |
3 | 502 | PERINI Gilberto | 1963 | AVIS PRATOVECCHIO ERREPI LEE COUGAN | 1. / Men MASTERS (50 - 54) | 3:30:30.4 | 0:09:46.0 | 1:27:56.4 | 4 | 2:53:20.7 | 4 | |
4 | 402 | PEZZI Fabrizio | 1969 | AVIS PRATOVECCHIO ERREPI LEE COUGAN | 1. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:30:30.6 | 0:09:46.2 | 1:27:56.9 | 6 | 2:53:20.5 | 3 | |
5 | 316 | PAVIOLO Paolo | 1975 | SCOTT RACING TEAM | 3. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:31:29.6 | 0:10:45.2 | 1:27:55.4 | 3 | 2:53:33.5 | 5 | |
6 | 609 | BALL Matthias | 1961 | Katrin Schwing Trek Team | 1. / Men MASTERS (55 - 59) | 3:36:06.9 | 0:15:22.5 | 1:30:38.9 | 7 | 2:58:43.0 | 9 | |
7 | 205 | KOLLMANN Christina | 1988 | Team Texpa Simplon | 1. / Women ELITE | 3:36:22.8 | 0:15:38.4 | 1:32:19.8 | 14 | 2:58:29.9 | 7 | |
8 | 313 | SEGATA Claudio | 1973 | TEAM TODESCO ASD | 4. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:36:37.9 | 0:15:53.5 | 1:27:56.6 | 5 | 2:56:34.8 | 6 | |
9 | 407 | KARBAN Štěpán | 1971 | BMC Skibikecentrum.cz | 2. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:37:20.4 | 0:16:36.0 | 1:30:39.9 | 8 | 2:58:35.3 | 8 | |
10 | 410 | KACINA Branislav | 1970 | Climberg sport team | 3. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:39:50.4 | 0:19:06.0 | 1:32:05.6 | 12 | 3:00:14.3 | 10 | |
11 | 305 | ŠVERCEL Jozef | 1976 | Outsiterz | 5. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:42:14.7 | 0:21:30.3 | 1:31:19.9 | 10 | 3:01:24.8 | 11 | |
12 | 409 | BENKO Peter | 1971 | Cyklistický klub Energia Svit | 4. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:42:37.7 | 0:21:53.3 | 1:32:00.6 | 11 | 3:02:02.0 | 12 | |
13 | 306 | LEGNAVSKÝ Tomáš | 1975 | Outsiterz | 6. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:43:05.9 | 0:22:21.5 | 1:31:18.6 | 9 | 3:03:03.8 | 15 | |
14 | 204 | GALICIA COTRINA Claudia | 1986 | CERDANYA SKIMO TEAM | 2. / Women ELITE | 3:43:09.1 | 0:22:24.7 | 1:32:49.3 | 16 | 3:02:39.5 | 14 | |
15 | 214 | TAZREITER Angelika | 1987 | Polizei SV Graz/ Bigtime Maishofen | 3. / Women ELITE | 3:43:14.8 | 0:22:30.4 | 1:32:49.3 | 15 | 3:02:39.0 | 13 | |
16 | 302 | WACLAWEK Michal | 1976 | CYCLO TRENER TEAM | 7. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:43:39.9 | 0:22:55.5 | 1:33:17.1 | 18 | 3:04:25.0 | 17 | |
17 | 304 | MOURA Carlos | 1977 | Rompe Trilhos - Clube BTT | 8. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:45:28.7 | 0:24:44.3 | 1:35:09.6 | 22 | 3:05:55.5 | 18 | |
18 | 237 | BENKÓ Barbara | 1990 | HUNGARY | 4. / Women ELITE | 3:46:13.6 | 0:25:29.2 | 1:34:39.8 | 20 | 3:06:07.7 | 19 | |
19 | 225 | SOSNA Katazina | 1990 | TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM | 5. / Women ELITE | 3:48:44.1 | 0:27:59.7 | 1:34:58.3 | 21 | 3:07:46.2 | 20 | |
20 | 508 | NESTLER Josef | 1963 | KL Sport Most | 2. / Men MASTERS (50 - 54) | 3:48:58.2 | 0:28:13.8 | 1:33:52.9 | 19 | 3:08:08.0 | 21 | |
21 | 515 | BUCHTIK Jaroslav | 1967 | Športservis Team | 3. / Men MASTERS (50 - 54) | 3:49:20.4 | 0:28:36.0 | 1:37:21.9 | 30 | 3:09:45.8 | 25 | |
22 | 323 | KOŇOŠ Peter | 1974 | Cyklo Klub Dynamax Nitra | 9. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:49:26.7 | 0:28:42.3 | 1:36:04.1 | 25 | 3:09:44.3 | 23 | |
23 | 404 | MOTTUS Tarmo | 1971 | EST | 5. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:49:52.9 | 0:29:08.5 | 1:36:02.9 | 24 | 3:09:46.3 | 26 | |
24 | 320 | BRÁZ Ladislav | 1974 | ŠK HORAL-ALTO Slovakia | 10. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:49:55.7 | 0:29:11.3 | 1:37:20.9 | 27 | 3:09:45.0 | 24 | |
25 | 301 | RAČEK Andrej | 1977 | Proefek team | 11. / Men MASTERS (40 - 44) | 3:49:57.4 | 0:29:13.0 | 1:38:07.9 | 32 | 3:10:44.0 | 27 | |
26 | 228 | ALUSNIEMI Sini | 1981 | FIN/Croc Sports | 6. / Women ELITE | 3:50:11.6 | 0:29:27.2 | 1:32:58.1 | 17 | 3:09:24.2 | 22 | |
27 | 403 | PASSOS António | 1970 | Rompe Trilhos / Apcar | 6. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:50:18.2 | 0:29:33.8 | 1:32:06.1 | 13 | 3:03:34.6 | 16 | |
28 | 202 | ŠKARNITZLOVÁ Jitka | 1990 | Česká spořitelna - Accolade CZE | 7. / Women ELITE | 3:52:20.1 | 0:31:35.7 | 1:36:24.6 | 26 | 3:11:11.7 | 28 | |
29 | 607 | ARICI Leonardo | 1959 | racing rosola bike ASD | 2. / Men MASTERS (55 - 59) | 3:54:26.2 | 0:33:41.8 | 1:35:39.6 | 23 | 3:11:15.0 | 29 | |
30 | 217 | ZIOLKOWSKA Michalina | 1984 | POLAND | 8. / Women ELITE | 3:54:27.0 | 0:33:42.5 | 1:38:10.3 | 33 | 3:12:55.0 | 30 | |
31 | 216 | PERSSON Jeanette | 1981 | CK Nittedal | 9. / Women ELITE | 3:55:05.4 | 0:34:21.0 | 1:37:27.6 | 31 | 3:13:29.2 | 33 | |
32 | 203 | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka | 1976 | Outsiterz | 10. / Women ELITE | 3:55:54.6 | 0:35:10.2 | 1:39:09.8 | 35 | 3:15:13.0 | 36 | |
33 | 503 | REITZ Günter | 1966 | Team FIREBIKE-DRÖSSIGER | 4. / Men MASTERS (50 - 54) | 3:55:56.5 | 0:35:12.1 | 1:40:38.9 | 44 | 3:13:28.8 | 31 | |
34 | 604 | BRZÓZKA Jacek | 1962 | JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM | 3. / Men MASTERS (55 - 59) | 3:56:03.9 | 0:35:19.5 | 1:37:21.9 | 29 | 3:14:43.5 | 34 | |
35 | 606 | VASSANELLI Diego | 1961 | TEAM TODESCO ASD | 4. / Men MASTERS (55 - 59) | 3:56:54.0 | 0:36:09.5 | 1:37:20.9 | 27 | 3:13:29.0 | 32 | |
36 | 233 | PICHLÍKOVÁ Jana | 1985 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB | 11. / Women ELITE | 3:56:56.6 | 0:36:12.2 | 1:39:51.1 | 39 | 3:16:13.0 | 37 | |
37 | 513 | HULEJ Miroslav | 1964 | KNAC Ružomberok | 5. / Men MASTERS (50 - 54) | 3:58:38.2 | 0:37:53.8 | 1:40:40.2 | 45 | 3:14:55.0 | 35 | |
38 | 401 | RECZYNSKI Olgierd | 1971 | CYCLO TRENER TEAM | 7. / Men MASTERS (45 - 49) | 3:59:02.9 | 0:38:18.5 | 1:39:35.2 | 36 | 3:16:51.0 | 39 | |
39 | 201 | PIRARD Alice | 1988 | Belgium | 12. / Women ELITE | 3:59:39.4 | 0:38:55.0 | 1:39:02.1 | 34 | 3:17:12.5 | 41 | |
40 | 510 | RUSKO Igor | 1966 | ŠK HORAL-ALTO Slovakia | 6. / Men MASTERS (50 - 54) | 3:59:59.4 | 0:39:15.0 | 1:40:15.4 | 42 | 3:17:03.1 | 40 | |
41 | 226 | SOWA Karolina | 1996 | POLAND | 13. / Women ELITE | 4:00:28.4 | 0:39:44.0 | 1:39:50.8 | 38 | 3:17:56.9 | 43 | |
42 | 207 | STEINBURG Greete | 1991 | ESTONIA | 14. / Women ELITE | 4:01:01.9 | 0:40:17.5 | 1:39:52.1 | 41 | 3:16:45.8 | 38 | |
43 | 215 | JUHÁSOVÁ Andrea | 1985 | bike team juhasky | 15. / Women ELITE | 4:02:21.3 | 0:41:36.9 | 1:39:51.3 | 40 | 3:17:14.2 | 42 | |
44 | 501 | GLAJZA Ondrej | 1966 | ŠK HORAL-ALTO Slovakia | 7. / Men MASTERS (50 - 54) | 4:02:34.2 | 0:41:49.8 | 1:41:38.7 | 46 | 3:20:57.6 | 46 | |
45 | 213 | KONVISAROVA Kristina | 1989 | Ghost bikes Ukraine | 16. / Women ELITE | 4:02:35.4 | 0:41:51.0 | 1:39:50.8 | 37 | 3:19:51.0 | 44 | |
46 | 206 | SANTANYES Sandra | 1978 | olympia cycles | 17. / Women ELITE | 4:03:29.6 | 0:42:45.2 | 1:43:06.8 | 53 | 3:21:16.2 | 49 | |
47 | 713 | BARTOLOZZI Marcello | 1954 | A.S.D. CICLI TADDEI | 1. / Men MASTERS (60 - 64) | 4:04:53.2 | 0:44:08.8 | 1:42:44.9 | 48 | 3:20:26.8 | 45 | |
48 | 281 | SCHWING Katrin | 1972 | Katrin Schwing Trek Team | 1. / Women MASTERS (45 - 49) | 4:04:59.4 | 0:44:15.0 | 1:43:04.3 | 50 | 3:21:14.7 | 47 | |
49 | 321 | JASENOVEC Peter | 1976 | Športový klub Devínska Kobyla | 12. / Men MASTERS (40 - 44) | 4:05:13.2 | 0:44:28.8 | 1:40:38.2 | 43 | 3:21:17.8 | 50 | |
50 | 220 | KUNTOVÁ Vendula | 1993 | Ghost Team | 18. / Women ELITE | 4:05:36.8 | 0:44:52.4 | 1:43:06.1 | 52 | 3:21:15.8 | 48 | |
51 | 703 | IBEHEJ Josef | 1956 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 2. / Men MASTERS (60 - 64) | 4:05:41.5 | 0:44:57.1 | 1:44:41.4 | 58 | 3:23:11.6 | 53 | |
52 | 711 | GOLDBERG Steffen | 1956 | Team ALOHA Rosenheim / RSC Schleching | 3. / Men MASTERS (60 - 64) | 4:05:55.5 | 0:45:11.1 | 1:43:03.7 | 49 | 3:22:43.6 | 51 | |
53 | 311 | TRÁVNÍČEK David | 1975 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team | 13. / Men MASTERS (40 - 44) | 4:06:06.2 | 0:45:21.8 | 1:43:30.4 | 55 | 3:23:12.6 | 54 | |
54 | 319 | KUČERA Vladimír | 1973 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 14. / Men MASTERS (40 - 44) | 4:06:25.7 | 0:45:41.3 | 1:44:41.9 | 59 | 3:23:11.1 | 52 | |
55 | 232 | UIBOKAND Janelle | 1992 | ESTONIA | 19. / Women ELITE | 4:07:27.1 | 0:46:42.7 | 1:45:06.8 | 61 | 3:23:32.3 | 55 | |
56 | 219 | KOLAŠÍNOVÁ Johana | 1989 | SUPERIOR RIDERS | 20. / Women ELITE | 4:08:12.6 | 0:47:28.2 | 1:43:07.1 | 54 | 3:23:33.5 | 56 | |
57 | 229 | SADOWSKA Anna | 1982 | Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team | 21. / Women ELITE | 4:10:24.2 | 0:49:39.8 | 1:43:50.8 | 57 | 3:25:29.0 | 57 | |
58 | 236 | MOTTUS Mari-Liis | 1997 | ESTONIA | 22. / Women ELITE | 4:10:38.7 | 0:49:54.3 | 1:46:08.8 | 64 | 3:27:59.3 | 61 | |
59 | 613 | FUSAR BASSINI Edoardo | 1960 | Lissone MTB ASD | 5. / Men MASTERS (55 - 59) | 4:11:28.5 | 0:50:44.1 | 1:43:42.7 | 56 | 3:26:34.8 | 59 | |
60 | 514 | PEŇÁČEK Miroslav | 1964 | Sportcomplex Půjčovna kol Lednice | 8. / Men MASTERS (50 - 54) | 4:12:03.7 | 0:51:19.3 | 1:41:43.7 | 47 | 3:27:57.3 | 60 | |
61 | 412 | KUCHAŘ Martin | 1969 | Kbely cycling team | 8. / Men MASTERS (45 - 49) | 4:13:12.2 | 0:52:27.8 | 1:43:05.2 | 51 | 3:26:33.8 | 58 | |
62 | 511 | STEKIEL Jerzy | 1965 | --- | 9. / Men MASTERS (50 - 54) | 4:14:36.7 | 0:53:52.3 | 1:47:40.2 | 67 | 3:27:59.6 | 62 | |
63 | 512 | ZDENĚK Richard | 1966 | Kbely cycling team | 10. / Men MASTERS (50 - 54) | 4:15:21.3 | 0:54:36.9 | 1:45:31.7 | 62 | 3:28:38.1 | 63 | |
64 | 208 | CARPINTEIRO Celina | 1980 | BTT Loulé/BPI/Elevis | 23. / Women ELITE | 4:16:24.9 | 0:55:40.5 | 1:44:58.3 | 60 | 3:28:42.8 | 64 | |
65 | 708 | DERTELL Bo | 1957 | Länna Sport CK | 4. / Men MASTERS (60 - 64) | 4:18:30.3 | 0:57:45.9 | 1:46:02.2 | 63 | 3:32:31.9 | 66 | |
66 | 270 | ZOCCA Lorena | 1977 | S.C. BARBIERI | 1. / Women MASTERS (40 - 44) | 4:20:34.9 | 0:59:50.5 | 1:47:59.3 | 69 | 3:33:00.8 | 67 | |
67 | 611 | KANDERA Ladislav | 1960 | KNAC Ružomberok | 6. / Men MASTERS (55 - 59) | 4:21:22.5 | 1:00:38.1 | 1:47:41.2 | 68 | 3:32:31.6 | 65 | |
68 | 272 | GROTTOLI Letizia | 1977 | TEAM TODESCO ASD | 2. / Women MASTERS (40 - 44) | 4:21:43.2 | 1:00:58.8 | 1:48:24.4 | 70 | 3:35:28.8 | 68 | |
69 | 283 | KOSCOVÁ Kristina | 1970 | TS Bohemia Kross Racing Team | 2. / Women MASTERS (45 - 49) | 4:21:48.9 | 1:01:04.5 | 1:49:12.6 | 71 | 3:35:29.3 | 69 | |
70 | 263 | D'AMATO Patrizia | 1978 | TEAM BSR | 1. / Women MASTERS (35 - 39) | 4:24:17.9 | 1:03:33.5 | 1:49:21.7 | 73 | 3:36:33.0 | 70 | |
71 | 605 | WIZNER Zbigniew | 1958 | Dinvelo CK | 7. / Men MASTERS (55 - 59) | 4:26:26.6 | 1:05:42.1 | 1:49:20.7 | 72 | 3:38:24.4 | 71 | |
72 | 710 | HUMMITZSCH Stephan | 1953 | Bike Passion Pirna | 5. / Men MASTERS (60 - 64) | 4:29:45.7 | 1:09:01.3 | 1:46:50.7 | 65 | 3:40:31.3 | 73 | |
73 | 308 | KOVÁCS István | 1975 | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 15. / Men MASTERS (40 - 44) | 4:29:58.6 | 1:09:14.2 | 1:47:02.4 | 66 | 3:39:06.6 | 72 | |
74 | 705 | SAKALA Jozef | 1956 | SK UNICOM ZVOLEN | 6. / Men MASTERS (60 - 64) | 4:31:46.7 | 1:11:02.2 | 1:53:23.7 | 78 | 3:42:55.1 | 74 | |
75 | 902 | ŠKANDÍKOVÁ Barbara | 1985 | Športový klub HORAL-ALTO Slovakia Svit | 1. / Women MASTERS (30 -34) | 4:32:00.2 | 1:11:15.8 | 1:53:50.6 | 79 | 3:43:24.0 | 75 | |
76 | 218 | JANUŠÍKOVÁ Nina | 1996 | Outsiterz | 24. / Women ELITE | 4:33:30.7 | 1:12:46.2 | 1:56:57.4 | 84 | 3:46:37.8 | 79 | |
77 | 610 | KOUBEK Petr | 1960 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 8. / Men MASTERS (55 - 59) | 4:33:59.3 | 1:13:14.9 | 1:51:44.7 | 76 | 3:44:00.9 | 76 | |
78 | 801 | FRIBERG Kjell | 1950 | Länna Sport CK | 1. / Men MASTERS (65 - 69) | 4:35:11.3 | 1:14:26.9 | 1:51:45.9 | 77 | 3:44:32.9 | 77 | |
79 | 234 | FRIDRICHOVÁ Lenka | 1994 | Ghost Team | 25. / Women ELITE | 4:36:20.7 | 1:15:36.3 | 1:55:27.4 | 80 | 3:44:55.8 | 78 | |
80 | 251 | ROCCA Valentina | 1985 | TEAM TODESCO ASD | 2. / Women MASTERS (30 -34) | 4:43:12.5 | 1:22:28.1 | 1:58:14.9 | 86 | 3:52:46.8 | 82 | |
81 | 602 | POTOK Jozef | 1958 | CK CYKLOŠPORT KEŽMAROK | 9. / Men MASTERS (55 - 59) | 4:44:16.5 | 1:23:32.1 | 1:56:04.2 | 82 | 3:52:37.4 | 81 | |
82 | 273 | CIPRIAN Romina | 1976 | FOUR ES RACING TEAM | 3. / Women MASTERS (40 - 44) | 4:46:30.3 | 1:25:45.9 | 1:58:54.6 | 88 | 3:53:19.6 | 83 | |
83 | 804 | PRCÍN Emil | 1951 | Športový klub Devínska Kobyla | 2. / Men MASTERS (65 - 69) | 4:47:01.1 | 1:26:16.7 | 2:01:23.7 | 89 | 3:55:47.6 | 84 | |
84 | 262 | GIERGIELOVÁ Markéta | 1979 | BMC Skibikecentrum.cz | 2. / Women MASTERS (35 - 39) | 4:47:02.7 | 1:26:18.3 | 1:55:28.1 | 81 | 3:51:51.1 | 80 | |
85 | 309 | LÁSZLOK Zsolt | 1974 | Salgotarjani HKE | 16. / Men MASTERS (40 - 44) | 4:48:14.1 | 1:27:29.7 | 1:58:43.7 | 87 | 3:55:49.9 | 86 | |
86 | 603 | JUHÁS Štefan | 1962 | bike team juhasky | 10. / Men MASTERS (55 - 59) | 4:50:12.6 | 1:29:28.2 | 1:56:04.4 | 83 | 3:58:22.1 | 87 | |
87 | 803 | SVOBODA Miroslav | 1952 | Kbely cycling team | 3. / Men MASTERS (65 - 69) | 4:52:32.8 | 1:31:48.4 | 1:58:10.7 | 85 | 3:55:48.4 | 85 | |
88 | 221 | KISSOVÁ Viera | 1986 | BIKEPRO SK | 26. / Women ELITE | 4:58:26.5 | 1:37:42.1 | 2:03:34.4 | 90 | 4:03:56.1 | 88 | |
89 | 612 | HENSE Adolf | 1960 | Zweirad Janger Simplon | 11. / Men MASTERS (55 - 59) | 5:10:02.4 | 1:49:17.9 | 1:51:43.9 | 75 | 4:06:14.4 | 89 | |
90 | 704 | JURČO Milan | 1957 | ŠK Tatranské orly | 7. / Men MASTERS (60 - 64) | 5:12:15.9 | 1:51:31.5 | 2:08:23.5 | 93 | 4:15:45.4 | 91 | |
91 | 702 | TÁNCOŠ Imrich | 1955 | BAJKULA RIDERS BRATISLAVA | 8. / Men MASTERS (60 - 64) | 5:12:43.1 | 1:51:58.7 | 2:09:07.7 | 94 | 4:15:42.4 | 90 | |
92 | 264 | CASPANI Lara | 1980 | ALTA VALTELLINA BIKE ASD | 3. / Women MASTERS (35 - 39) | 5:13:44.8 | 1:53:00.4 | 2:04:24.4 | 91 | 4:16:54.1 | 92 | |
93 | 252 | HRONČEKOVÁ Martina | 1985 | Top sport team | 3. / Women MASTERS (30 -34) | 5:18:46.6 | 1:58:02.2 | 2:07:15.1 | 92 | 4:18:33.4 | 93 | |
94 | 712 | STRNAD Jiří | 1956 | KCL Kooperativa | 9. / Men MASTERS (60 - 64) | 5:24:27.1 | 2:03:42.7 | 2:16:33.0 | 97 | 4:28:21.4 | 94 | |
95 | 707 | NIEDOBA Ján | 1956 | CK Energia Svit | 10. / Men MASTERS (60 - 64) | 5:32:37.7 | 2:11:53.2 | 2:13:32.7 | 95 | 4:31:34.4 | 95 | |
96 | 608 | TAHOTNÝ Jozef | 1959 | P+K Racing team | 12. / Men MASTERS (55 - 59) | 5:37:48.7 | 2:17:04.3 | 1:51:19.9 | 74 | 4:31:40.4 | 96 | |
97 | 296 | HENSE-SIMENKO Roswitha | 1962 | Zweirad Janger Simplon | 1. / Women MASTERS (55 - 59) | 5:38:09.3 | 2:17:24.9 | 2:21:28.7 | 98 | 4:36:39.6 | 98 | |
98 | 709 | JASLOVSKÝ Jaroslav | 1953 | bike team juhasky | 11. / Men MASTERS (60 - 64) | 5:39:27.4 | 2:18:43.0 | 2:13:34.5 | 96 | 4:34:31.0 | 97 | |
99 | 291 | SALA Mariapia Lucia Teresa | 1963 | ALTA VALTELLINA BIKE ASD | 1. / Women MASTERS (50 - 54) | 6:03:25.4 | 2:42:41.0 | --- | --- | 4:59:25.4 | 99 | |
100 | 295 | KALIVODOVÁ Ľubica | 1961 | Cyklistický klub Svätý Jur | 2. / Women MASTERS (55 - 59) | 6:34:41.2 | 3:13:56.8 | 2:36:20.7 | 99 | 5:22:38.0 | 100 |