Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

7. kolo - Detská Tour Petra Sagana

MTB
DATUM :13.8.2017 MÍSTO :Svit

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo #
1 123 detail závodníka MALIŇÁK Adam 2009 Valašské Meziričí 1. /  Mili chlapci 0:06:13.1 0:00:00.0 03:04.8 1
2 278 detail závodníka KOVÁČ Jakub 2009 ZŠ Kežmarská 30, Košice 2. /  Mili chlapci 0:06:35.6 0:00:22.5 03:21.8 4
3 93 detail závodníka PIRHALA Maxim 2009 CK MŠK Kežmarok 3. /  Mili chlapci 0:06:36.1 0:00:23.0 03:18.3 2
4 230 detail závodníka HŐHN Martin 2009 ZŠ 17.listopadu, CZE 4. /  Mili chlapci 0:06:54.6 0:00:41.5 03:20.6 3
5 4 detail závodníka SCHULLER Michal 2009 --- 5. /  Mili chlapci 0:06:56.1 0:00:43.0 03:36.8 12
5 111 detail závodníka DRUŽKOVSKY Miroslav 2009 CyS- Akademia Petra Sagana 5. /  Mili chlapci 0:06:56.1 0:00:43.0 03:32.5 6
7 211 detail závodníka SAMÁK Oliver 2010 Mš Bratislava 7. /  Mili chlapci 0:06:57.1 0:00:44.0 03:35.4 9
8 169 detail závodníka ĎURINA Ondrej 2009 Lehota pod Vtáčnikom 8. /  Mili chlapci 0:07:01.6 0:00:48.5 03:36.1 11
9 312 detail závodníka ŠTRBA Filip 2010 nenavštevuje 9. /  Mili chlapci 0:07:03.9 0:00:50.7 03:32.4 5
10 158 detail závodníka NAGY Matuš 2009 ZS Špačince 10. /  Mili chlapci 0:07:04.9 0:00:51.7 03:33.6 7
11 132 detail závodníka ZLEVSKÝ Filip 2009 Zš s Mš v Malachove 11. /  Mili chlapci 0:07:05.6 0:00:52.5 03:34.6 8
12 94 detail závodníka MOZDEN Richard 2009 CK MŠK Kežmarok 12. /  Mili chlapci 0:07:06.1 0:00:53.0 03:35.8 10
13 49 detail závodníka HÚSENICA Milan 2009 ZŠ Beethovenova, Nitra 13. /  Mili chlapci 0:07:08.4 0:00:55.2 03:39.6 14
14 42 detail závodníka SZOLLOS štefan 2010 Adastra Sokol Veltež 14. /  Mili chlapci 0:07:18.6 0:01:05.5 03:42.1 15
15 113 detail závodníka ADAMOV Adam 2009 ZŠ Lichardova, Žilina 15. /  Mili chlapci 0:07:21.6 0:01:08.5 03:49.6 19
16 266 detail závodníka ONDÁK Richard 2009 nenavštevuje 16. /  Mili chlapci 0:07:31.4 0:01:18.2 03:44.6 16
17 161 detail závodníka GREGUŠ Adrián 2009 MŠk Žiar Nad Hronom 17. /  Mili chlapci 0:07:33.4 0:01:20.2 03:49.1 18
18 237 detail závodníka MELICHERČÍK Jerguš 2009 ZŠ Valaská 18. /  Mili chlapci 0:07:38.1 0:01:25.0 03:59.1 21
19 297 detail závodníka MAŠURA Tobiáš 2010 ZŠ Žilina 19. /  Mili chlapci 0:07:38.9 0:01:25.7 03:44.8 17
20 51 detail závodníka STANO Martin 2009 Topoľčianky 20. /  Mili chlapci 0:07:51.4 0:01:38.2 03:52.8 20
21 136 detail závodníka FERENCAK Simon 2009 Nenavstevuje 21. /  Mili chlapci 0:08:03.4 0:01:50.2 04:18.1 28
22 3 detail závodníka BARICA Mathias 2009 Horky 22. /  Mili chlapci 0:08:05.6 0:01:52.5 04:11.6 23
23 13 detail závodníka LOVÍŠEK Patrik 2010 Žilina 23. /  Mili chlapci 0:08:08.9 0:01:55.7 04:13.8 24
24 8 detail závodníka RUSNÁK Ján 2009 --- 24. /  Mili chlapci 0:08:09.9 0:01:56.7 04:11.1 22
25 108 detail závodníka KASZYCKI Florián 2009 25. /  Mili chlapci 0:08:12.4 0:01:59.2 04:15.3 25
26 365 detail závodníka MOSKÁL Tobias 2009 Mníšek nad Hnilcom 26. /  Mili chlapci 0:08:16.4 0:02:03.2 04:37.8 33
27 366 detail závodníka VARGA Tadeáš 2009 Košice 27. /  Mili chlapci 0:08:23.4 0:02:10.2 04:31.6 31
28 154 detail závodníka PROKOPIC Juraj 2009 EEB3 Brusel 28. /  Mili chlapci 0:08:24.9 0:02:11.7 04:17.1 27
29 368 detail závodníka PAUKOV Alexander 2009 ZŠ s MŠ Ráztočno 29. /  Mili chlapci 0:08:27.9 0:02:14.7 04:34.9 32
30 21 detail závodníka CIBULA Roman Teo 2010 MŠ Dénešová 30. /  Mili chlapci 0:08:28.9 0:02:15.7 04:16.3 26
31 134 detail závodníka KURUC Peter 2009 sama chalupku. 31. /  Mili chlapci 0:08:38.7 0:02:25.6 04:20.1 29
32 377 detail závodníka PJATÁK Adam 2009 Svit 32. /  Mili chlapci 0:08:38.9 0:02:25.7 04:44.6 37
33 367 detail závodníka HOĽČÍK Dominik 2009 Muránska Dlhá Lúka 33. /  Mili chlapci 0:08:42.6 0:02:29.5 04:30.3 30
34 283 detail závodníka HENISCH Samuel 2009 Kolačkov 34. /  Mili chlapci 0:08:50.9 0:02:37.7 04:40.1 34
35 62 detail závodníka MIŠEJE Martin 2009 Velosvet Prievidza 35. /  Mili chlapci 0:08:58.6 0:02:45.5 04:41.1 35
36 335 detail závodníka HUSÁR Samuel 2009 ZŠ Ing.O.Kožucha 11,SNV 36. /  Mili chlapci 0:09:00.6 0:02:47.5 03:39.4 13
37 10 detail závodníka RANDA Michal 2009 37. /  Mili chlapci 0:09:02.1 0:02:49.0 04:43.3 36
38 89 detail závodníka DUFALA David 2009 CK MŠK Kežmarok 38. /  Mili chlapci 0:09:03.1 0:02:50.0 04:47.3 38
39 75 detail závodníka GALČÍK Matej 2010 ZŠ Zubrohlava 39. /  Mili chlapci 0:09:06.1 0:02:53.0 04:55.8 41
40 172 detail závodníka SÚKENÍK Samuel 2009 ZŠ Jasenove 40. /  Mili chlapci 0:09:07.1 0:02:54.0 04:57.1 42
41 92 detail závodníka PIRHALA Tomáš 2010 CK MŠK Kežmarok 41. /  Mili chlapci 0:09:18.6 0:03:05.5 05:15.4 47
42 300 detail závodníka NAGY Viktor 2009 Dudova 42. /  Mili chlapci 0:09:23.4 0:03:10.2 04:59.6 43
43 50 detail závodníka JANČO Peter 2009 Topolcianky 43. /  Mili chlapci 0:09:28.1 0:03:15.0 04:54.3 40
44 259 detail závodníka HLAD Oliver 2010 Navstevuje MŠ 44. /  Mili chlapci 0:09:31.9 0:03:18.7 05:14.3 46
45 323 detail závodníka RIGO Jakub 2009 ZŠsMŠ Veľká okružná, Partizánske 45. /  Mili chlapci 0:09:34.9 0:03:21.7 05:10.6 45
46 233 detail závodníka KIRŇAK Dávid 2009 ZŠ Kupeľná Prešov 46. /  Mili chlapci 0:09:40.6 0:03:27.5 05:20.6 50
47 176 detail závodníka SOKOLÍK Tomáš 2010 materská škola 47. /  Mili chlapci 0:09:41.1 0:03:28.0 04:48.9 39
48 273 detail závodníka KREMEŇ Matuš 2010 podvysoká 48. /  Mili chlapci 0:09:58.9 0:03:45.7 05:39.8 60
49 105 detail závodníka MARINICA Michael 2010 mš juhoslovanska 4 49. /  Mili chlapci 0:10:01.6 0:03:48.5 05:16.4 48
50 361 detail závodníka GERKA Oliver 2009 Prešov 50. /  Mili chlapci 0:10:07.1 0:03:54.0 05:30.6 52
51 90 detail závodníka IMRICH Viliam 2010 CK MŠK Kežmarok 51. /  Mili chlapci 0:10:08.6 0:03:55.5 05:10.4 44
52 322 detail závodníka HERTEL David 2010 * 52. /  Mili chlapci 0:10:10.9 0:03:57.7 05:32.1 54
53 276 detail závodníka JOZEFIAK Mikuláš 2010 Mútne 53. /  Mili chlapci 0:10:12.9 0:03:59.7 05:41.1 61
54 403 detail závodníka ROŠTÁR Marko 2009 Kežmarská 30, Košice 54. /  Mili chlapci 0:10:13.9 0:04:00.7 05:34.8 55
55 242 detail závodníka BREŽNÝ DÁvid 2009 TERCHOVÁ 55. /  Mili chlapci 0:10:16.1 0:04:03.0 05:38.4 59
56 48 detail závodníka MAJERSKÝ Branko 2010 ZŠ Bachova, Bratislava 56. /  Mili chlapci 0:10:19.4 0:04:06.2 05:27.9 51
57 41 detail závodníka SOMOGYI Maxim 2010 Nenavstevuje 57. /  Mili chlapci 0:10:23.1 0:04:10.0 05:18.9 49
58 144 detail závodníka TATARKO Matej 2010 Snow Sport Club Svit 58. /  Mili chlapci 0:10:27.9 0:04:14.7 05:45.4 63
59 215 detail závodníka SPIŠÁK Ondrej 2009 ZŠ Komenského 2 Svit 59. /  Mili chlapci 0:10:30.1 0:04:17.0 05:48.6 65
60 339 detail závodníka URDZIK Leonard 2010 Nenavstevuje 60. /  Mili chlapci 0:10:31.9 0:04:18.7 05:45.8 64
61 255 detail závodníka FRAYLING William 2009 6. Zs Trencin 61. /  Mili chlapci 0:10:33.1 0:04:20.0 05:50.6 66
62 91 detail závodníka RUSNAČIK Alexander 2010 CK MŠK Kežmarok 62. /  Mili chlapci 0:10:35.1 0:04:22.0 05:36.1 56
63 72 detail závodníka MAGDOLEN Martin 2010 TOPOĽČANY 63. /  Mili chlapci 0:10:35.6 0:04:22.5 05:36.8 57
64 164 detail závodníka NIKEL Filip 2009 ZŠ s MŠ K. Rapoša, Pionierska 4, Brezno 64. /  Mili chlapci 0:10:41.9 0:04:28.7 06:02.1 69
65 125 detail závodníka HUDOK Tomáš 2010 III.Z.Š. Dubnica nad Váhom 65. /  Mili chlapci 0:10:44.5 0:04:31.3 06:02.6 70
66 104 detail závodníka PISOŇ Matej 2009 --- 66. /  Mili chlapci 0:10:45.1 0:04:32.0 06:04.1 71
67 380 detail závodníka STROKA Michal 2010 Lokca 67. /  Mili chlapci 0:10:57.4 0:04:44.2 05:50.9 67
68 260 detail závodníka ŠVABČÍK Dominik 2010 Vrútky 68. /  Mili chlapci 0:11:02.6 0:04:49.5 06:05.3 72
69 328 detail závodníka BOMBOR Teodor 2009 Banská Bystrica 69. /  Mili chlapci 0:11:27.4 0:05:14.2 06:00.1 68
70 270 detail závodníka HREHA Adam 2010 ZŠ Pavla Horova Michalovce 70. /  Mili chlapci 0:11:30.4 0:05:17.2 05:43.4 62
71 9 detail závodníka ČEMAN Tomáš 2010 Poprad 71. /  Mili chlapci 0:11:31.9 0:05:18.7 05:38.1 58
72 384 detail závodníka ZELONKA Christián 2009 Oxford 72. /  Mili chlapci 0:12:18.6 0:06:05.5 06:29.1 74
73 387 detail závodníka IVAN Maxim 2009 Zakladna Škola Slanec 73. /  Mili chlapci 0:12:21.6 0:06:08.5 06:07.4 73
74 22 detail závodníka MAŇUCH Dávid 2009 Vrútocká 74. /  Mili chlapci 0:12:34.4 0:06:21.2 06:52.6 75
75 314 detail závodníka NOVOTNÝ Filip 2009 Spišská Nová Ves 75. /  Mili chlapci 0:12:57.9 0:06:44.7 05:31.9 53
76 313 detail závodníka NOVOTNÝ Gregor Štefan 2010 Spišská Stará Ves 76. /  Mili chlapci 0:07:04.6 - 1 Lap(s) 07:04.6 76
77 317 detail závodníka SVITANA Maxim 2009 Poprad 77. /  Mili chlapci 0:07:09.9 - 1 Lap(s) 07:09.9 77
78 282 detail závodníka HERLE Juraj 2010 Materska škola 78. /  Mili chlapci 0:07:10.6 - 1 Lap(s) 07:10.6 78
79 400 detail závodníka FEGLAR Michal 2010 Vysoké Tatry 79. /  Mili chlapci 0:07:35.7 - 1 Lap(s) 07:35.7 79
80 327 detail závodníka KOLLAR Maxim 2009 ZŠ Energetikov Prievidza 80. /  Mili chlapci 0:07:52.9 - 1 Lap(s) 07:52.9 80
81 251 detail závodníka ŠPERKA Jakub 2010 Prešov 81. /  Mili chlapci 0:08:14.1 - 1 Lap(s) 08:14.1 81

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru