Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Žilinský triatlon - M KREO Žilinský triatlon

Triatlon
DATUM :19.8.2017 MÍSTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 8 detail závodníka CZIGANY Andras HUN 1993 Mogyi SE 1. /  Muži 1:55:02.4 0:00:00.0 19:06.0 [1] 1 00:50.0 [23] 1 1:01:26.8 [11] 4 0:00:33.7 [3] 3 0:33:05.9 [1] 1
2 3 detail závodníka VERBOVSKÝ Matúš SVK 1997 ŠK Atóm Levice 2. /  Muži 1:55:40.5 0:00:38.1 19:55.5 [8] 8 00:50.9 [26] 8 1:00:37.6 [6] 6 0:00:34.1 [4] 6 0:33:42.4 [2] 2
3 2 detail závodníka KARAI Botond HUN 1998 Mogyi SE 3. /  Muži 1:56:11.7 0:01:09.3 19:09.6 [3] 3 00:47.2 [16] 2 1:01:25.1 [9] 3 0:00:35.3 [7] 5 0:34:14.5 [3] 3
4 509 detail závodníka KALUS Jiří CZE 1993 Ekol Team 4. /  Muži 1:57:03.1 0:02:00.7 19:08.1 [2] 2 00:50.5 [24] 4 1:01:26.0 [10] 8 0:00:35.2 [6] 8 0:35:03.3 [5] 4
5 1 detail závodníka KUBÍNEK František CZE 1988 Prestigio realize team/ ekol team 5. /  Muži 1:57:10.3 0:02:07.9 19:20.2 [5] 5 00:41.5 [7] 5 1:01:23.5 [8] 9 0:00:42.3 [21] 11 0:35:02.8 [4] 5
6 4 detail závodníka KUBO Ondrej SVK 1993 3NT Bratislava 6. /  Muži 1:57:28.5 0:02:26.1 21:31.2 [18] 18 01:03.9 [47] 18 0:58:50.4 [1] 10 0:00:43.6 [25] 12 0:35:19.4 [7] 6
7 10 detail závodníka JURKOVIČ Tomáš SVK 1983 Triatlon Team Nereus Žilina 1. /  AGm30-34 1:58:11.2 0:03:08.8 21:08.9 [13] 13 00:43.6 [11] 13 0:59:28.0 [2] 1 0:00:36.3 [8] 4 0:36:14.4 [8] 7
8 6 detail závodníka FAZEKAŠ Tadeáš SVK 1996 ŠK Atóm Levice 7. /  Muži 1:58:43.3 0:03:40.9 21:06.5 [12] 12 00:38.8 [3] 11 0:59:38.3 [3] 5 0:00:30.6 [1] 1 0:36:49.1 [9] 8
9 5 detail závodníka ŽÁČIK Šimon SVK 1991 SMTA Nitra 8. /  Muži 1:59:26.4 0:04:24.0 20:55.3 [11] 11 00:48.9 [20] 10 0:59:40.0 [4] 7 0:00:41.3 [18] 9 0:37:20.9 [10] 9
10 13 detail závodníka SMETANA Marek SVK 1997 3NT Bratislava 9. /  Muži 1:59:47.1 0:04:44.7 19:10.3 [4] 4 00:47.6 [17] 3 1:01:27.9 [12] 11 0:00:33.3 [2] 7 0:37:48.0 [11] 10
11 31 detail závodníka DUBAJ Ondrej SVK 1996 SMTA Nitra 10. /  Muži 2:00:23.5 0:05:21.1 19:51.6 [7] 7 00:48.9 [20] 7 1:00:40.8 [7] 2 0:00:34.6 [5] 2 0:38:27.6 [16] 11
12 464 detail závodníka PLOC Jaroslav CZE 1984 Sk Kola Víšek 2. /  AGm30-34 2:00:26.9 0:05:24.5 20:55.2 [10] 10 00:48.7 [19] 9 0:59:42.4 [5] 12 0:00:40.1 [14] 10 0:38:20.5 [15] 12
13 9 detail závodníka ORLICKÝ Andrej SVK 1977 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm40-44 2:04:40.0 0:09:37.6 19:48.2 [6] 6 00:50.8 [25] 6 1:05:16.7 [39] 13 0:00:52.7 [48] 13 0:37:51.6 [12] 13
14 7 detail závodníka KRAVIANSKY Daniel SVK 1994 pro-body triatlon team Košice 11. /  Muži 2:05:06.5 0:10:04.1 23:53.8 [28] 28 00:48.0 [18] 27 1:04:31.4 [29] 20 0:00:40.7 [15] 20 0:35:12.6 [6] 14
15 508 detail závodníka MIKOLÁŠ Peter SVK 1982 Spk Bratislava 1. /  AGm35-39 2:07:25.3 0:12:22.9 22:53.4 [22] 22 00:55.0 [34] 23 1:04:27.6 [28] 18 0:00:55.7 [54] 19 0:38:13.6 [14] 15
16 26 detail závodníka HAMRÁK Richard SVK 1997 Triatlonový klub Košice 12. /  Muži 2:07:48.7 0:12:46.3 21:23.1 [16] 16 00:49.3 [22] 16 1:04:44.1 [33] 15 0:00:37.8 [9] 15 0:40:14.4 [27] 16
17 11 detail závodníka OZORÁK Miroslav SVK 1973 Tk Nové Zámky 2. /  AGm40-44 2:08:10.8 0:13:08.4 20:52.9 [9] 9 00:53.1 [29] 12 1:04:17.7 [26] 14 0:00:45.3 [30] 14 0:41:21.8 [30] 17
18 33 detail závodníka POLÁK Juraj SVK 1998 3NT Bratislava 13. /  Muži 2:08:25.7 0:13:23.3 22:48.0 [21] 21 00:56.0 [36] 21 1:05:54.0 [49] 28 0:00:40.0 [13] 25 0:38:07.7 [13] 18
19 90 detail závodníka PARIKRUPA Marek SVK 1977 SMTA Nitra 3. /  AGm40-44 2:08:39.7 0:13:37.3 22:57.2 [24] 24 00:58.7 [38] 25 1:04:19.5 [27] 17 0:00:47.5 [36] 17 0:39:36.8 [23] 19
20 52 detail závodníka REDAJ Ľubomír SVK 1986 pro-body triatlon team Košice 3. /  AGm30-34 2:09:19.3 0:14:16.9 21:09.3 [14] 14 00:55.7 [35] 15 1:05:00.1 [34] 16 0:00:50.3 [42] 16 0:41:23.9 [31] 20
21 14 detail závodníka ARNOLD Oliver SVK 1999 3NT Bratislava 14. /  Muži 2:09:28.0 0:14:25.6 21:48.7 [19] 19 00:54.6 [31] 19 1:06:30.9 [55] 21 0:00:47.4 [35] 22 0:39:26.4 [21] 21
22 38 detail závodníka KUBIČÍK Tomáš CZE 1993 Novatop Lapierre 15. /  Muži 2:09:30.6 0:14:28.2 26:00.4 [47] 47 00:42.4 [8] 42 1:02:59.9 [17] 32 0:01:00.6 [67] 34 0:38:47.3 [18] 22
23 65 detail závodníka ROZIAK Ján SVK 1981 3NT Bratislava 2. /  AGm35-39 2:09:30.7 0:14:28.3 25:53.1 [43] 43 00:43.2 [10] 40 1:03:00.5 [18] 26 0:00:41.1 [17] 24 0:39:12.8 [19] 23
24 124 detail závodníka KALA Jiří CZE 1987 CK Příbram Fany Gastro 4. /  AGm30-34 2:09:42.3 0:14:39.9 26:02.3 [48] 48 01:11.4 [57] 50 1:02:19.7 [13] 25 0:00:47.9 [38] 27 0:39:21.0 [20] 24
25 81 detail závodníka FOTUL Gregor SVK 1976 Triatlonový klub Košice 4. /  AGm40-44 2:10:10.4 0:15:08.0 22:54.2 [23] 23 00:51.6 [28] 22 1:04:36.3 [30] 19 0:00:46.6 [34] 18 0:41:01.7 [29] 25
26 21 detail závodníka ZÁMEČNÍK Lukáš SVK 1991 3NITY Triathlon team BA 16. /  Muži 2:11:17.0 0:16:14.6 26:09.9 [50] 50 00:54.8 [33] 47 1:02:34.1 [16] 31 0:00:42.4 [22] 26 0:40:55.8 [28] 26
27 64 detail závodníka VRSANSKY Peter SVK 1980 Triatlon Team Nereus Zilina 3. /  AGm35-39 2:12:07.1 0:17:04.7 25:56.0 [45] 45 01:11.6 [59] 48 1:02:30.6 [15] 29 0:01:04.7 [77] 33 0:41:24.2 [32] 27
28 501 detail závodníka LIŠTINSKÝ Ján SVK 1980 Sensoneo 4. /  AGm35-39 2:12:18.2 0:17:15.8 24:35.1 [34] 34 01:44.9 [104] 36 1:03:22.9 [21] 33 0:00:59.7 [66] 32 0:41:35.6 [35] 28
29 73 detail závodníka BELAN Michal SVK 1981 3klub Šamorín 5. /  AGm35-39 2:12:19.2 0:17:16.8 24:58.5 [36] 36 01:24.2 [77] 38 1:03:20.7 [20] 34 0:00:44.3 [26] 30 0:41:51.5 [37] 29
30 16 detail závodníka GAJDOŠOVÁ Romana SVK 1994 Triatlonový klub Košice 1. /  Ženy 2:12:26.1 0:17:23.7 23:12.7 [25] 25 00:36.9 [1] 24 1:09:23.1 [90] 38 0:00:40.8 [16] 38 0:38:32.6 [17] 30
31 55 detail závodníka ANTALA Michal SVK 1983 Krušovce 5. /  AGm30-34 2:13:01.2 0:17:58.8 25:24.1 [41] 41 01:09.6 [55] 39 1:03:04.6 [19] 30 0:00:44.3 [26] 28 0:42:38.6 [42] 31
32 39 detail závodníka PECHOTA Matej SVK 1991 --- 17. /  Muži 2:13:07.7 0:18:05.3 26:56.3 [53] 53 00:59.8 [42] 52 1:04:41.8 [32] 36 0:00:48.0 [39] 36 0:39:41.8 [25] 32
33 12 detail závodníka ŠEBO Filip SVK 1984 3NT Triathlon Team Bratislava 6. /  AGm30-34 2:13:26.4 0:18:24.0 23:52.4 [27] 27 00:42.9 [9] 26 1:04:40.8 [31] 23 0:00:42.4 [22] 21 0:43:27.9 [49] 33
34 101 detail závodníka ZACIK Anton SVK 1969 SMTA Nitra 1. /  AGm45-49 2:13:54.6 0:18:52.2 25:18.9 [39] 39 01:02.5 [45] 37 1:03:23.6 [22] 35 0:01:01.0 [68] 35 0:43:08.6 [47] 34
35 36 detail závodníka VAVRÍK Tomáš SVK 1989 Chlpaté Gazely 18. /  Muži 2:14:22.4 0:19:20.0 26:07.4 [49] 49 01:02.7 [46] 49 1:02:27.5 [14] 27 0:01:01.7 [71] 31 0:43:43.1 [51] 35
36 102 detail závodníka JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠK Atóm Levice 2. /  AGm45-49 2:14:39.0 0:19:36.6 29:08.2 [66] 66 01:15.0 [64] 63 1:03:54.7 [24] 42 0:00:39.9 [12] 41 0:39:41.2 [24] 36
37 89 detail závodníka ČIČMANEC Marek SVK 1977 Senec 5. /  AGm40-44 2:15:02.5 0:20:00.1 21:26.8 [17] 17 01:04.0 [48] 17 1:06:44.7 [59] 22 0:00:48.4 [40] 23 0:44:58.6 [59] 37
38 57 detail závodníka HALAJ Dušan SVK 1986 Aquapark triatlon Turč. Teplice 7. /  AGm30-34 2:15:47.1 0:20:44.7 29:06.9 [65] 65 01:24.0 [76] 65 1:03:44.2 [23] 41 0:01:20.5 [107] 47 0:40:11.5 [26] 38
39 28 detail závodníka OLEJNÍK Oliver SVK 1999 --- 19. /  Muži 2:16:17.3 0:21:14.9 25:20.7 [40] 40 01:28.5 [85] 43 1:05:50.1 [47] 37 0:00:58.6 [61] 37 0:42:39.4 [43] 39
40 75 detail závodníka TOMASCH Roman SVK 1982 TRIAX 6. /  AGm35-39 2:17:01.6 0:21:59.2 23:50.5 [26] 26 00:59.6 [39] 28 1:08:34.0 [85] 40 0:00:59.4 [62] 40 0:42:38.1 [41] 40
41 451 detail závodníka POPOVIC Miloš SVK 1976 --- 6. /  AGm40-44 2:17:45.4 0:22:43.0 26:48.4 [52] 52 01:26.1 [81] 53 1:06:19.5 [54] 46 0:01:11.6 [91] 48 0:41:59.8 [39] 41
42 66 detail závodníka ŠULEK Ján SVK 1981 Prestigio Realiz Team Bratislava 7. /  AGm35-39 2:18:04.8 0:23:02.4 27:17.0 [55] 55 01:08.9 [54] 55 1:05:52.8 [48] 44 0:00:52.7 [48] 43 0:42:53.4 [46] 42
43 67 detail závodníka NEMČOK Radoslav SVK 1979 KMT B. Štiavnica 8. /  AGm35-39 2:18:45.4 0:23:43.0 21:18.9 [15] 15 00:45.3 [14] 14 1:07:17.6 [69] 24 0:01:02.4 [74] 29 0:48:21.2 [95] 43
44 88 detail závodníka PÁLENÍK Andrej SVK 1977 MPK Dolný Kubín 7. /  AGm40-44 2:19:00.6 0:23:58.2 31:00.3 [85] 85 01:31.2 [88] 85 1:05:48.6 [46] 81 0:01:08.9 [82] 72 0:39:31.6 [22] 44
45 17 detail závodníka MIKLÓŠOVÁ Ivona SVK 1996 3NT Triathlon Team Bratislava 2. /  Ženy 2:19:04.7 0:24:02.3 24:20.6 [32] 32 00:40.8 [6] 32 1:11:22.9 [101] 51 0:00:41.7 [20] 51 0:41:58.7 [38] 45
46 30 detail závodníka GAJDOŠ Rastislav SVK 1997 Prestigio Realiz Team Bratislava 20. /  Muži 2:19:16.1 0:24:13.7 25:54.3 [44] 44 00:59.6 [39] 44 1:07:40.7 [74] 47 0:00:39.4 [11] 44 0:44:02.1 [54] 46
47 56 detail závodníka TROSKO Tomáš SVK 1986 motigo 8. /  AGm30-34 2:19:20.5 0:24:18.1 30:45.2 [80] 80 01:15.4 [65] 77 1:05:02.5 [36] 59 0:00:46.5 [33] 58 0:41:30.9 [34] 47
48 18 detail závodníka KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠK Atóm Levice 3. /  Ženy 2:19:42.9 0:24:40.5 22:21.4 [20] 20 00:46.3 [15] 20 1:10:08.4 [94] 39 0:00:47.6 [37] 39 0:45:39.2 [64] 48
49 22 detail závodníka KOŠECKÝ Peter SVK 1991 motigo 21. /  Muži 2:19:56.4 0:24:54.0 29:17.2 [70] 70 00:51.4 [27] 61 1:04:10.0 [25] 43 0:00:45.3 [30] 42 0:44:52.5 [58] 49
50 463 detail závodníka FANTUROVÁ Lenka CZE 1978 Triax Bratislava 1. /  AGž30-39 2:20:11.3 0:25:08.9 24:14.3 [29] 29 00:44.9 [13] 30 1:11:28.3 [102] 53 0:00:50.6 [44] 53 0:42:53.2 [45] 50
51 134 detail závodníka RIZMANOVÁ Rebeka SVK 1995 Triteam Groningen 4. /  Ženy 2:20:37.4 0:25:35.0 24:15.5 [30] 30 00:38.0 [2] 29 1:11:33.1 [103] 52 0:00:38.4 [10] 50 0:43:32.4 [50] 51
52 63 detail závodníka ŠIMÚN Peter SVK 1981 ROYAL swimming club 9. /  AGm35-39 2:21:08.6 0:26:06.2 31:42.5 [96] 96 01:18.9 [69] 91 1:05:15.2 [38] 75 0:01:12.9 [94] 73 0:41:39.1 [36] 52
53 447 detail závodníka KUCHARČÍK Peter SVK 1979 --- 10. /  AGm35-39 2:21:20.5 0:26:18.1 30:48.7 [82] 82 01:00.1 [43] 76 1:05:13.6 [37] 58 0:00:51.3 [46] 59 0:43:26.8 [48] 53
54 105 detail závodníka VASKO Ondrej SVK 1968 3athletic Prievidza 3. /  AGm45-49 2:21:34.6 0:26:32.2 30:42.7 [79] 79 01:19.3 [70] 78 1:06:07.5 [53] 67 0:00:59.6 [63] 65 0:42:25.5 [40] 54
55 127 detail závodníka KOŠŤAN Pavol SVK 1962 Traitlon Team Nereus Žilina 1. /  AGm55-59 2:22:13.4 0:27:11.0 25:02.9 [37] 37 01:07.7 [53] 35 1:08:25.5 [84] 48 0:00:51.7 [47] 46 0:46:45.6 [76] 55
56 35 detail závodníka LUKÁČ Jakub SVK 1988 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 22. /  Muži 2:22:34.7 0:27:32.3 30:47.2 [81] 81 01:15.5 [66] 79 1:05:01.2 [35] 60 0:00:44.5 [28] 57 0:44:46.3 [57] 56
57 92 detail závodníka FOUKAL Libor CZE 1977 Sportcomplex Brěclav 8. /  AGm40-44 2:22:37.5 0:27:35.1 30:32.5 [75] 75 02:13.2 [131] 89 1:05:31.9 [42] 77 0:01:33.2 [124] 79 0:42:46.7 [44] 57
58 32 detail závodníka KOSIBA Jakub SVK 1992 Dubnica nad Váhom 23. /  Muži 2:22:39.9 0:27:37.5 30:55.8 [84] 84 01:21.1 [71] 82 1:05:37.7 [45] 63 0:00:44.8 [29] 62 0:44:00.5 [53] 58
59 507 detail závodníka KAPINAJ Miroslav SVK 1981 3NT Bratislava 11. /  AGm35-39 2:22:46.9 0:27:44.5 24:54.6 [35] 35 02:06.4 [125] 46 1:07:35.4 [71] 49 0:01:19.5 [106] 49 0:46:51.0 [77] 59
60 45 detail závodníka ŠTEFANIČKA Juraj SVK 1987 Triatlon Team Trnava 9. /  AGm30-34 2:22:56.0 0:27:53.6 28:59.4 [64] 64 01:26.1 [81] 64 1:07:49.0 [77] 72 0:00:57.4 [58] 66 0:43:44.1 [52] 60
61 19 detail závodníka IGNACAKOVA Dana SVK 1993 Prestigio Realiz Team Bratislava 5. /  Ženy 2:24:09.8 0:29:07.4 24:19.9 [31] 31 00:40.1 [5] 31 1:12:44.4 [115] 62 0:00:56.5 [57] 63 0:45:28.9 [63] 61
62 59 detail závodníka ZEMAN Daniel CZE 1983 RSFK 10. /  AGm30-34 2:24:39.2 0:29:36.8 29:13.5 [69] 69 01:50.3 [114] 68 1:07:15.6 [68] 80 0:01:06.0 [79] 71 0:45:13.8 [61] 62
63 51 detail závodníka BOOR Viliam SVK 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 11. /  AGm30-34 2:25:30.4 0:30:28.0 26:45.6 [51] 51 00:57.4 [37] 51 1:06:41.0 [57] 45 0:00:51.0 [45] 45 0:50:15.4 [114] 63
64 61 detail závodníka KNAP Lukáš SVK 1986 Prestigio Realiz Team Bratislava 12. /  AGm30-34 2:25:31.0 0:30:28.6 31:06.1 [86] 86 01:01.6 [44] 80 1:05:58.3 [51] 65 0:00:55.8 [55] 64 0:46:29.2 [74] 64
65 47 detail závodníka FÁBRY Martin SVK 1987 --- 13. /  AGm30-34 2:26:08.2 0:31:05.8 25:50.2 [42] 42 01:04.3 [49] 45 1:09:47.1 [92] 55 0:00:41.6 [19] 54 0:48:45.0 [98] 65
66 71 detail závodníka DEMČÁK Martin SVK 1978 3NT - Trinity Triathlon Team 12. /  AGm35-39 2:26:11.8 0:31:09.4 28:58.2 [63] 63 02:10.1 [128] 69 1:07:05.0 [64] 71 0:01:41.5 [131] 81 0:46:17.0 [69] 66
67 58 detail závodníka PRIESOL Roman SVK 1983 3NT Bratislava 14. /  AGm30-34 2:26:19.2 0:31:16.8 30:36.8 [76] 76 01:57.6 [120] 86 1:08:22.3 [82] 90 0:01:15.2 [100] 89 0:44:07.3 [56] 67
68 93 detail závodníka ŠKVAŘIL Jiří SVK 1974 Continental Sport Club Zvolen 9. /  AGm40-44 2:27:16.3 0:32:13.9 32:20.9 [101] 101 01:33.5 [95] 100 1:06:56.3 [61] 86 0:01:19.3 [105] 87 0:45:06.3 [60] 68
69 113 detail závodníka KILIAN Juraj CZE 1965 Lentilky 1. /  AGm50-54 2:27:26.8 0:32:24.4 30:54.8 [83] 83 01:35.9 [97] 84 1:05:37.5 [44] 66 0:01:10.6 [89] 70 0:48:08.0 [90] 69
70 215 detail závodníka MULLER Jacob RSA 1979 3klub Samorin 13. /  AGm35-39 2:27:27.4 0:32:25.0 29:43.9 [72] 72 01:31.5 [90] 70 1:06:57.3 [62] 70 0:01:20.9 [108] 75 0:47:53.8 [86] 70
71 44 detail závodníka BULÍK Igor SVK 1985 motigo 15. /  AGm30-34 2:27:27.7 0:32:25.3 27:45.0 [58] 58 01:05.5 [51] 58 1:07:48.9 [76] 54 0:00:53.4 [50] 55 0:49:54.9 [111] 71
72 23 detail závodníka SLÁVIK Roman SVK 1988 3NITY TRIATHLON BRATISLAVA 24. /  Muži 2:27:48.1 0:32:45.7 29:10.1 [67] 67 01:24.3 [78] 67 1:07:35.9 [72] 68 0:01:03.3 [75] 67 0:48:34.5 [97] 72
73 74 detail závodníka SOKOL Martin SVK 1981 --- 14. /  AGm35-39 2:27:56.8 0:32:54.4 32:34.5 [105] 105 01:25.5 [80] 101 1:06:48.2 [60] 84 0:01:53.3 [141] 91 0:45:15.3 [62] 73
74 83 detail závodníka FAZEKAS Zsolt SVK 1975 Tk Nové Zámky 10. /  AGm40-44 2:28:06.9 0:33:04.5 29:10.3 [68] 68 01:11.7 [60] 62 1:06:44.0 [58] 61 0:01:05.7 [78] 61 0:49:55.2 [112] 74
75 70 detail závodníka JĘDRZEJKO Tomasz POL 1979 Sidor Team Polska 15. /  AGm35-39 2:28:09.3 0:33:06.9 32:59.7 [109] 109 01:46.5 [108] 106 1:10:44.4 [98] 100 0:01:11.6 [91] 99 0:41:27.1 [33] 75
76 104 detail závodníka BOBRIK Radovan SVK 1972 ŠTK Pezinok 4. /  AGm45-49 2:28:12.0 0:33:09.6 30:39.5 [77] 77 00:59.7 [41] 74 1:07:48.3 [75] 82 0:00:58.0 [59] 82 0:47:46.5 [85] 76
77 25 detail závodníka GÁLIK Ivan SVK 1992 HUMAN MOTORS 25. /  Muži 2:28:17.0 0:33:14.6 33:41.0 [113] 113 01:49.7 [112] 114 1:05:22.2 [40] 88 0:01:09.6 [83] 85 0:46:14.5 [68] 77
78 505 detail závodníka HAMERLÍK Stanislav SVK 1970 Triatlon Team Trnava 5. /  AGm45-49 2:28:19.8 0:33:17.4 32:32.1 [104] 104 01:13.7 [63] 97 1:07:09.7 [66] 89 0:00:55.5 [52] 83 0:46:28.8 [73] 78
79 34 detail závodníka OBAL Tomas SVK 1988 Triatlon Team Trnava 26. /  Muži 2:28:42.3 0:33:39.9 31:07.5 [88] 88 01:31.2 [88] 87 1:05:36.3 [43] 73 0:01:01.6 [69] 68 0:49:25.7 [107] 79
80 49 detail závodníka PIVARČI Miroslav SVK 1983 --- 16. /  AGm30-34 2:29:12.5 0:34:10.1 29:30.6 [71] 71 01:46.3 [106] 71 1:06:59.8 [63] 76 0:01:36.3 [127] 80 0:49:19.5 [105] 80
81 103 detail závodníka ŠTELLER Peter SVK 1970 --- 6. /  AGm45-49 2:29:30.6 0:34:28.2 29:56.8 [73] 73 01:36.7 [98] 73 1:11:02.4 [99] 92 0:01:13.4 [95] 92 0:45:41.3 [65] 81
82 15 detail závodníka BUJDOŠ Rado SVK 1975 Triatlon Team Nereus Žilina 11. /  AGm40-44 2:29:56.2 0:34:53.8 27:25.6 [56] 56 00:54.7 [32] 54 1:07:06.9 [65] 50 0:01:39.4 [128] 52 0:52:49.6 [129] 82
83 87 detail závodníka HURTA Robert SVK 1976 --- 12. /  AGm40-44 2:30:02.2 0:34:59.8 30:41.4 [78] 78 01:30.2 [87] 81 1:06:04.7 [52] 74 0:01:23.7 [110] 77 0:50:22.2 [116] 83
84 511 detail závodníka BERNÁTH František SVK 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 2. /  AGm55-59 2:30:05.4 0:35:03.0 33:41.9 [114] 114 01:10.9 [56] 108 1:05:55.5 [50] 85 0:01:04.2 [76] 84 0:48:12.9 [94] 84
85 69 detail závodníka ZIBRIN Peter SVK 1981 Bratislava 16. /  AGm35-39 2:30:17.4 0:35:15.0 31:41.4 [95] 95 01:17.5 [67] 90 1:07:58.6 [78] 91 0:01:10.5 [87] 86 0:48:09.4 [92] 85
86 37 detail závodníka MIŠINA Daniel SVK 1988 "Triatlon Team Nereus Žilina 27. /  Muži 2:30:24.5 0:35:22.1 28:36.7 [61] 61 01:56.3 [119] 66 1:07:38.6 [73] 69 0:01:06.8 [80] 69 0:51:06.1 [120] 86
87 100 detail závodníka JURAŠKO Peter SVK 1968 pro-body triatlon team Košice 7. /  AGm45-49 2:30:27.3 0:35:24.9 27:11.2 [54] 54 01:21.9 [72] 56 1:08:24.7 [83] 57 0:00:59.6 [63] 60 0:52:29.9 [127] 87
88 96 detail závodníka KONEČNÝ Daniel SVK 1971 Prestigio Realiz Team 8. /  AGm45-49 2:30:47.2 0:35:44.8 27:26.3 [57] 57 01:07.5 [52] 57 1:08:08.7 [80] 56 0:00:59.6 [63] 56 0:53:05.1 [130] 88
89 144 detail závodníka SLAFKOVSKÁ Gabriela SVK 1977 pro-body triatlon team Košice 1. /  AGž40-49 2:31:07.5 0:36:05.1 24:22.0 [33] 33 00:54.0 [30] 33 1:20:53.3 [144] 104 0:00:55.6 [53] 102 0:44:02.6 [55] 89
90 94 detail závodníka KUCHARCIK Jano SVK 1977 Chlpate Gazely 13. /  AGm40-44 2:32:35.0 0:37:32.6 31:45.4 [97] 97 01:30.0 [86] 93 1:07:31.8 [70] 83 0:01:43.5 [132] 90 0:50:04.3 [113] 90
91 42 detail závodníka HYBBEN Branislav SVK 1985 tipinger.com 17. /  AGm30-34 2:32:46.3 0:37:43.9 33:34.0 [112] 112 01:27.7 [84] 110 1:10:31.6 [97] 101 0:01:01.6 [69] 96 0:46:11.4 [67] 91
92 139 detail závodníka BOCANOVA Magdalena SVK 1984 --- 2. /  AGž30-39 2:33:32.0 0:38:29.6 31:10.7 [89] 89 01:33.4 [94] 88 1:13:12.5 [116] 103 0:01:13.5 [96] 104 0:46:21.9 [71] 92
93 86 detail závodníka MARCANIK Peter SVK 1974 3NT 14. /  AGm40-44 2:33:34.3 0:38:31.9 27:46.5 [60] 60 01:46.4 [107] 60 1:08:46.3 [86] 79 0:01:30.8 [122] 78 0:53:44.3 [131] 93
94 116 detail závodníka KRAJČOVIČ Peter SVK 1965 Triatlon Team Trnava 2. /  AGm50-54 2:33:37.0 0:38:34.6 32:29.6 [103] 103 01:39.5 [102] 103 1:11:17.1 [100] 98 0:01:02.0 [73] 95 0:47:08.8 [79] 94
95 506 detail závodníka STEFANSKI Michal POL 1976 --- 15. /  AGm40-44 2:33:42.9 0:38:40.5 30:08.8 [74] 74 01:39.0 [101] 75 1:13:31.8 [117] 95 0:01:06.8 [80] 94 0:47:16.5 [81] 95
96 110 detail závodníka PUTALA Martin SVK 1965 Prestigio Realiz Team Bratislava 3. /  AGm50-54 2:34:31.0 0:39:28.6 32:22.4 [102] 102 01:48.6 [111] 104 1:12:22.4 [111] 110 0:00:50.3 [42] 106 0:47:07.3 [78] 96
97 121 detail závodníka MARTINČÍK Roman SVK 1962 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  AGm55-59 2:34:41.0 0:39:38.6 27:45.6 [59] 59 01:38.3 [99] 59 1:08:54.1 [87] 78 0:01:17.4 [102] 76 0:55:05.6 [133] 97
98 84 detail závodníka POKOJNÝ Peter SVK 1977 Prestigio Realiz Team Bratislava 16. /  AGm40-44 2:34:44.7 0:39:42.3 31:38.5 [94] 94 02:02.2 [122] 96 1:07:11.4 [67] 87 0:01:18.9 [104] 88 0:52:33.7 [128] 98
99 115 detail závodníka KRAK Krisrian SVK 1965 TDM - Krompachy 4. /  AGm50-54 2:35:02.6 0:40:00.2 34:07.9 [120] 120 02:25.0 [138] 126 1:09:01.3 [88] 102 0:01:28.8 [119] 101 0:47:59.6 [87] 99
100 72 detail závodníka BOCAN Branislav SVK 1982 --- 17. /  AGm35-39 2:35:03.1 0:40:00.7 35:10.5 [130] 130 01:23.9 [75] 127 1:09:55.8 [93] 108 0:01:09.7 [85] 110 0:47:23.2 [82] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru