Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Žilinský triatlon - M KREO Žilinský triatlon

Triatlon
DATUM :19.8.2017 MÍSTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 155 detail závodníka GREBIK Radim CZE 2001 Titan Trilife 1. /  Dorastenci 16-17 r. 1:00:58.4 0:00:00.0 11:15.2 [5] 5 00:29.8 [12] 5 0:30:31.0 [1] 1 00:37.9 [11] 1 18:04.5 [5] 1
2 165 detail závodníka SIMONIDES Samuel SVK 1998 Aquapark triatlon Turč. Teplice 1. /  Juniori 18-19 r. 1:01:44.5 0:00:46.1 12:00.7 [14] 14 00:27.3 [6] 11 0:31:09.2 [7] 4 00:34.9 [3] 5 17:32.4 [2] 2
3 164 detail závodníka ZACIK Pavol SVK 1969 SMTA Nitra 2. /  Juniori 18-19 r. 1:02:09.9 0:01:11.5 12:10.1 [20] 20 00:23.9 [1] 13 0:31:04.2 [5] 5 00:32.2 [1] 4 17:59.5 [4] 3
4 172 detail závodníka BRUNOVSKÝ Simon SVK 1993 Triax Bratislava 1. /  Muži 1:02:34.1 0:01:35.7 11:14.1 [3] 3 00:28.9 [9] 4 0:30:35.7 [3] 2 00:35.4 [5] 2 19:40.0 [12] 4
5 163 detail závodníka ZACIK Peter SVK 1999 SMTA Nitra 3. /  Juniori 18-19 r. 1:02:40.1 0:01:41.7 12:03.5 [16] 16 00:25.5 [2] 12 0:31:10.0 [8] 6 00:37.3 [9] 6 18:23.8 [6] 5
6 162 detail závodníka TOLKUNOV Tomáš SVK 1998 Triax Bratislava 4. /  Juniori 18-19 r. 1:02:52.1 0:01:53.7 11:09.1 [2] 2 00:27.9 [8] 2 0:30:43.5 [4] 3 00:35.3 [4] 3 19:56.3 [15] 6
7 462 detail závodníka VOJTĚCH Bednarský CZE 1997 TNF Bike Team 2. /  Muži 1:03:23.0 0:02:24.6 14:14.0 [46] 46 00:26.0 [3] 40 0:30:32.9 [2] 11 00:41.9 [21] 10 17:28.2 [1] 7
8 151 detail závodníka DODOK Oliver SVK 2000 Prestigio Realiz Team Bratislava 2. /  Dorastenci 16-17 r. 1:04:46.8 0:03:48.4 11:04.8 [1] 1 00:30.2 [13] 1 0:32:04.8 [11] 7 00:37.2 [8] 7 20:29.8 [20] 8
9 192 detail závodníka REMIŠ Patrik SVK 1994 TaT Žilina 3. /  Muži 1:04:58.0 0:03:59.6 12:45.3 [29] 29 00:32.7 [19] 26 0:31:58.9 [10] 14 00:40.6 [16] 12 19:00.5 [8] 9
10 178 detail závodníka TOMŠA Juraj SVK 1995 KPŠ Nereus Žilina 4. /  Muži 1:05:36.8 0:04:38.4 13:28.7 [34] 34 00:40.3 [34] 33 0:31:06.0 [6] 13 00:44.3 [33] 13 19:37.5 [10] 10
11 154 detail závodníka BARTO Aurel SVK 2001 --- 3. /  Dorastenci 16-17 r. 1:06:41.7 0:05:43.3 12:04.1 [17] 17 00:33.9 [21] 16 0:33:37.7 [33] 20 00:42.0 [22] 19 19:44.0 [13] 11
12 167 detail závodníka MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Juniori 18-19 r. 1:06:42.8 0:05:44.4 12:22.5 [25] 25 00:36.5 [24] 25 0:33:18.0 [26] 21 00:50.3 [51] 24 19:35.5 [9] 12
13 237 detail závodníka UHRECKÝ Pavel SVK 1974 SportDiag 1. /  muži AG 40-44 1:06:42.9 0:05:44.5 13:40.4 [37] 37 00:41.6 [37] 36 0:31:55.9 [9] 22 00:47.3 [44] 23 19:37.7 [11] 13
14 239 detail závodníka DOBIAS Ján SVK 1974 --- 2. /  muži AG 40-44 1:07:06.0 0:06:07.6 11:47.5 [10] 10 00:29.5 [10] 7 0:32:55.8 [22] 10 00:46.7 [39] 14 21:06.5 [27] 14
15 249 detail závodníka DLABAJA Roman CZE 1970 Titan trilife Zlín 1. /  muži AG 45-49 1:07:09.8 0:06:11.4 13:30.6 [35] 35 00:38.4 [28] 33 0:32:10.0 [12] 24 00:43.5 [31] 22 20:07.3 [18] 15
16 287 detail závodníka JESENSKÁ Kristína SVK 2000 dorastenky 1. /  Dorastenky 16-17 r. 1:07:16.3 0:06:17.9 11:38.5 [7] 7 00:30.5 [14] 6 0:32:49.5 [16] 8 00:37.5 [10] 8 21:40.3 [34] 16
17 290 detail závodníka DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 ŠBR Piešťany 1. /  Juniorky 18-19 r. 1:07:42.5 0:06:44.1 12:14.5 [22] 22 00:32.5 [18] 19 0:32:30.8 [14] 15 00:39.3 [13] 11 21:45.4 [37] 17
18 289 detail závodníka BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 Nereus Žilina 2. /  Dorastenky 16-17 r. 1:07:46.5 0:06:48.1 12:08.4 [19] 19 00:36.6 [25] 18 0:33:34.7 [31] 25 00:51.7 [55] 25 20:35.1 [21] 18
19 203 detail závodníka MIČEK Marek SVK 1985 --- 1. /  muži AG 30-34 1:07:50.8 0:06:52.4 11:52.3 [11] 11 00:31.7 [16] 9 0:32:50.4 [18] 12 00:45.8 [37] 15 21:50.6 [41] 19
20 159 detail závodníka RIŠKA Dalibor SVK 2000 Triatlon Team Trnava 4. /  Dorastenci 16-17 r. 1:08:02.4 0:07:04.0 11:52.9 [12] 12 00:26.1 [4] 8 0:32:50.3 [17] 9 00:42.6 [24] 9 22:10.5 [48] 20
21 201 detail závodníka MATÚŠEK Tomáš SVK 1987 --- 2. /  muži AG 30-34 1:08:30.9 0:07:32.5 12:02.8 [15] 15 00:37.2 [26] 17 0:33:33.2 [30] 17 00:43.1 [29] 18 21:34.6 [32] 21
22 195 detail závodníka NEMČOK Tomáš SVK 1984 KMT B. Štiavnica 3. /  muži AG 30-34 1:08:37.3 0:07:38.9 11:56.3 [13] 13 00:30.7 [15] 10 0:32:53.3 [19] 16 00:46.4 [38] 16 22:30.6 [55] 22
23 208 detail závodníka ŠKVARENINA Michal SVK 1983 Triatlon Team Trnava 4. /  muži AG 30-34 1:08:44.9 0:07:46.5 12:25.2 [26] 26 00:31.8 [17] 22 0:33:16.3 [25] 18 00:46.9 [40] 20 21:44.7 [36] 23
24 338 detail závodníka MICHALIČKOVÁ Zuzana SVK 2002 Nereus Žilina 3. /  Dorastenky 16-17 r. 1:08:45.2 0:07:46.8 12:17.7 [24] 24 00:36.3 [23] 20 0:33:19.9 [27] 19 00:41.5 [19] 17 21:49.8 [40] 24
25 477 detail závodníka MIKULA Maroš SVK 1991 Banská Bysrica 5. /  Muži 1:08:57.4 0:07:59.0 12:36.3 [27] 27 01:23.7 [133] 32 0:32:55.0 [20] 26 01:04.3 [102] 27 20:58.1 [23] 25
26 149 detail závodníka CÍCER Andrej SVK 2001 ŠK Atóm Levice 5. /  Dorastenci 16-17 r. 1:09:20.7 0:08:22.3 11:42.0 [8] 8 00:55.0 [71] 15 0:33:40.9 [35] 22 00:43.1 [29] 21 22:19.7 [50] 26
27 217 detail závodníka KRŠEK Matúš SVK 1981 Triax Bratislava 1. /  muži AGm 35-39 1:09:23.7 0:08:25.3 14:11.1 [44] 44 00:41.9 [40] 43 0:33:24.2 [28] 34 00:54.3 [72] 37 20:12.2 [19] 27
28 465 detail závodníka MATANIN Marcel SVK 1973 --- 3. /  muži AG 40-44 1:10:00.7 0:09:02.3 15:19.7 [63] 63 00:54.3 [67] 60 0:35:01.7 [65] 50 00:53.9 [68] 49 17:51.1 [3] 28
29 147 detail závodníka HETTYCH Daniel SVK 2000 Prestigio Realiz Team 6. /  Dorastenci 16-17 r. 1:10:09.7 0:09:11.3 11:14.5 [4] 4 00:27.5 [7] 3 0:35:15.2 [70] 27 00:38.6 [12] 26 22:33.9 [56] 29
30 189 detail závodníka ŠOMŠÁG Jozef SVK 1991 --- 6. /  Muži 1:10:38.4 0:09:40.0 12:41.4 [28] 28 01:04.6 [99] 29 0:34:02.2 [40] 30 00:57.3 [79] 30 21:52.9 [42] 30
31 150 detail závodníka BELAN Andrej SVK 2000 3NT - Trinity triathlon team Bratislava 7. /  Dorastenci 16-17 r. 1:10:59.2 0:10:00.8 12:50.8 [30] 30 00:51.2 [59] 28 0:34:05.4 [42] 29 00:42.8 [28] 29 22:29.0 [54] 31
32 266 detail závodníka HARVEY Kevin CZE 1967 --- 1. /  muži AG 50-54 1:11:35.0 0:10:36.6 13:07.1 [32] 32 00:44.9 [45] 31 0:34:36.4 [54] 36 00:42.6 [24] 36 22:24.0 [52] 32
33 409 detail závodníka MATYS Viktor SVK 1986 ŠTK Pezinok 5. /  muži AG 30-34 1:11:40.9 0:10:42.5 14:37.5 [50] 50 00:55.5 [75] 54 0:32:42.3 [15] 33 00:40.2 [15] 32 22:45.4 [61] 33
34 148 detail závodníka JENČUŠOVÁ Nora SVK 2002 ŠK Iglovia SNV 4. /  Dorastenky 16-17 r. 1:11:46.3 0:10:47.9 12:52.9 [31] 31 00:27.1 [5] 27 0:35:05.6 [68] 35 00:39.9 [14] 34 22:40.8 [58] 34
35 478 detail závodníka KAMRLA Tomas SVK 1971 --- 2. /  muži AG 45-49 1:11:52.8 0:10:54.4 14:37.2 [49] 49 00:42.8 [41] 48 0:34:02.5 [41] 39 01:00.6 [88] 39 21:29.7 [31] 35
36 207 detail závodníka KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 Chlpaté Gazely 6. /  muži AG 30-34 1:12:12.6 0:11:14.2 14:13.6 [45] 45 00:53.4 [63] 45 0:33:06.4 [23] 32 00:51.1 [54] 33 23:08.1 [67] 36
37 460 detail závodníka DOBROŇOVÁ Soňa SVK 1999 KPŠ Nereus Žilina 2. /  Juniorky 18-19 r. 1:12:13.8 0:11:15.4 12:05.3 [18] 18 00:52.7 [61] 24 0:35:32.0 [76] 37 00:37.1 [7] 35 23:06.7 [66] 37
38 197 detail závodníka KASCAK Pavol SVK 1987 3NT 7. /  muži AG 30-34 1:12:43.9 0:11:45.5 16:31.1 [82] 82 00:47.9 [49] 77 0:32:15.1 [13] 40 01:16.8 [143] 42 21:53.0 [43] 38
39 283 detail závodníka URBANOVÁ Michaela CZE 2003 Titan Trilife 5. /  Dorastenky 16-17 r. 1:12:49.8 0:11:51.4 12:15.2 [23] 23 00:38.8 [30] 20 0:35:04.7 [67] 31 00:47.3 [44] 31 24:03.8 [79] 39
40 246 detail závodníka SEDLIAČIK Pavol SVK 1973 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  muži AG 40-44 1:13:07.8 0:12:09.4 13:43.3 [38] 38 00:32.7 [19] 35 0:32:55.7 [21] 28 00:49.5 [49] 28 25:06.6 [97] 40
41 225 detail závodníka DANIHEL Jozef SVK 1980 --- 2. /  muži AGm 35-39 1:13:11.3 0:12:12.9 18:13.3 [120] 120 00:39.7 [33] 110 0:33:36.8 [32] 64 00:35.4 [5] 64 20:06.1 [17] 41
42 173 detail závodníka MEDVID Peter SVK 1988 Lousy Accountant 7. /  Muži 1:13:17.9 0:12:19.5 14:45.0 [54] 54 00:58.0 [83] 56 0:33:56.5 [39] 41 01:03.7 [95] 41 22:34.7 [57] 42
43 202 detail závodníka SULIMAN Peter SVK 1984 --- 8. /  muži AG 30-34 1:13:20.0 0:12:21.6 16:53.5 [91] 91 00:41.5 [36] 82 0:33:15.6 [24] 47 00:53.6 [66] 47 21:35.8 [33] 43
44 220 detail závodníka TURČEK Martin SVK 1981 mtrozpocty 3. /  muži AGm 35-39 1:13:29.2 0:12:30.8 16:25.4 [81] 81 00:41.6 [37] 75 0:33:41.2 [36] 46 00:54.2 [70] 46 21:46.8 [38] 44
45 222 detail závodníka MÔC Maroš SVK 1980 R.T.T.KLub 4. /  muži AGm 35-39 1:13:35.6 0:12:37.2 16:08.5 [75] 75 00:57.5 [80] 74 0:35:28.4 [73] 65 01:09.3 [119] 70 19:51.9 [14] 45
46 188 detail závodníka BABIK Juraj SVK 1991 Team drobci SNV 8. /  Muži 1:13:39.5 0:12:41.1 14:51.1 [56] 56 01:05.9 [104] 59 0:34:30.3 [49] 45 01:11.2 [127] 45 22:01.0 [44] 46
47 157 detail závodníka PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  Dorastenci 16-17 r. 1:13:42.2 0:12:43.8 14:56.8 [60] 60 00:38.2 [27] 55 0:36:03.8 [94] 59 00:41.1 [17] 53 21:22.3 [29] 47
48 253 detail závodníka HAMERLIK Stanislav SVK 1970 Triatlon Team Trnava 3. /  muži AG 45-49 1:13:47.8 0:12:49.4 17:26.2 [103] 103 00:53.8 [64] 96 0:33:29.2 [29] 63 00:48.9 [48] 59 21:09.7 [28] 48
49 236 detail závodníka STEHLÍK Pavel CZE 1974 VP AGRO 5. /  muži AG 40-44 1:13:57.3 0:12:58.9 15:45.7 [71] 71 00:39.3 [32] 64 0:34:53.7 [62] 51 00:54.0 [69] 51 21:44.6 [35] 49
50 171 detail závodníka DÖMÉNY Ján SVK 1992 BraTriSlava 9. /  Muži 1:13:58.6 0:13:00.2 17:30.1 [106] 106 00:43.9 [43] 91 0:36:20.8 [103] 95 00:41.7 [20] 93 18:42.1 [7] 50
51 152 detail závodníka LINKESCHOVÁ Lucia SVK 2001 Triatlonový klub Košice 6. /  Dorastenky 16-17 r. 1:14:00.0 0:13:01.6 11:37.1 [6] 6 00:58.9 [86] 14 0:37:32.6 [119] 43 01:08.4 [117] 44 22:43.0 [59] 51
52 232 detail závodníka KRÁTKY Slavomir SVK 1974 Herbalife 6. /  muži AG 40-44 1:14:00.7 0:13:02.3 17:22.5 [99] 99 00:43.5 [42] 89 0:33:39.3 [34] 60 01:16.1 [141] 63 20:59.3 [24] 52
53 250 detail závodníka KUBALČÍK Marek CZE 1970 Titan Trilife 4. /  muži AG 45-49 1:14:52.1 0:13:53.7 11:42.5 [9] 9 01:14.5 [123] 22 0:35:35.8 [80] 38 01:10.5 [123] 38 25:08.8 [98] 53
54 284 detail závodníka HAZUCHOVA Líza SVK 2002 MPK Dolný Kubín 7. /  Dorastenky 16-17 r. 1:14:55.7 0:13:57.3 14:10.1 [43] 43 00:43.9 [43] 44 0:36:14.1 [99] 49 00:41.1 [17] 48 23:06.5 [65] 54
55 231 detail závodníka ŠIMA Miloš SVK 1973 TRIAX 7. /  muži AG 40-44 1:15:02.9 0:14:04.5 16:40.4 [88] 88 01:03.6 [96] 86 0:33:48.8 [38] 57 01:03.7 [95] 58 22:26.4 [53] 55
56 205 detail závodníka ČAPLA Martin SVK 1983 Triax Bratislava 9. /  muži AG 30-34 1:15:07.9 0:14:09.5 15:43.8 [70] 70 00:47.2 [48] 66 0:34:51.9 [61] 53 00:48.4 [47] 50 22:56.6 [62] 56
57 185 detail závodníka GABRIS Tomas SVK 1989 --- 10. /  Muži 1:15:16.1 0:14:17.7 15:38.7 [68] 68 00:58.3 [85] 69 0:33:45.5 [37] 44 00:53.8 [67] 43 23:59.8 [77] 57
58 254 detail závodníka ČIŽMARIK Radovan SVK 1971 TTK Košice 5. /  muži AG 45-49 1:15:21.0 0:14:22.6 14:43.1 [53] 53 00:38.9 [31] 49 0:34:33.0 [51] 42 00:47.9 [46] 40 24:38.1 [93] 58
59 291 detail závodníka ZAVADSKÁ Alexandra SVK 2000 KPŠ Nereus Žilina 3. /  Juniorky 18-19 r. 1:15:27.7 0:14:29.3 16:33.9 [85] 85 00:49.1 [55] 79 0:36:27.8 [108] 91 00:44.7 [34] 87 20:52.2 [22] 59
60 262 detail závodníka HARABIŠ Zbyněk CZE 1965 Titan Trilife 2. /  muži AG 50-54 1:15:29.2 0:14:30.8 17:23.7 [101] 101 00:59.3 [88] 98 0:34:17.3 [45] 67 00:44.1 [32] 65 22:04.8 [45] 60
61 469 detail závodníka REPCIK Marek SVK 1976 --- 8. /  muži AG 40-44 1:15:33.0 0:14:34.6 14:42.8 [52] 52 00:41.2 [35] 51 0:35:34.8 [79] 48 01:22.7 [150] 55 23:11.5 [68] 61
62 181 detail závodníka MRVA Marek SVK 1988 Volkswagen Running Team 11. /  Muži 1:15:44.6 0:14:46.2 17:05.7 [94] 94 01:10.3 [114] 93 0:34:43.7 [58] 79 00:56.3 [77] 76 21:48.6 [39] 62
63 169 detail závodníka AKURATNÝ Michal SVK 1988 Pro-body triathlon team 12. /  Muži 1:16:01.1 0:15:02.7 16:12.2 [76] 76 00:48.8 [52] 72 0:34:47.5 [59] 62 00:53.3 [65] 60 23:19.3 [71] 63
64 187 detail závodníka HANULA Peter SVK 1991 Team drobci SNV 13. /  Muži 1:16:18.0 0:15:19.6 18:12.1 [118] 118 00:48.9 [54] 112 0:34:16.0 [44] 87 00:51.8 [56] 81 22:09.2 [46] 64
65 256 detail závodníka MIKULKA Lubo SVK 1970 Skialp Fatra 6. /  muži AG 45-49 1:16:34.7 0:15:36.3 16:41.5 [89] 89 01:39.5 [153] 97 0:34:19.5 [48] 68 01:10.7 [124] 75 22:43.5 [60] 65
66 209 detail závodníka MEČÁR Jakub SVK 1987 KŠP Delfín Žilina 10. /  muži AG 30-34 1:16:36.2 0:15:37.8 14:55.7 [59] 59 00:59.3 [88] 58 0:35:28.5 [74] 54 00:52.9 [63] 52 24:19.8 [85] 66
67 292 detail závodníka BULÍKOVÁ Lucia SVK 1988 motigo 1. /  Ženy 1:16:45.9 0:15:47.5 17:30.0 [105] 105 00:54.0 [66] 99 0:34:17.4 [46] 69 00:59.6 [83] 69 23:04.9 [64] 67
68 301 detail závodníka ŠKANDEROVÁ Jana SVK 1983 3NT 1. /  ženy AG 30-39 1:16:57.8 0:15:59.4 17:44.4 [110] 110 00:54.6 [69] 107 0:36:10.4 [97] 97 01:04.2 [100] 99 21:04.2 [26] 68
69 156 detail závodníka VICEN Matúš SVK 2001 3NT 9. /  Dorastenci 16-17 r. 1:17:13.7 0:16:15.3 16:52.9 [90] 90 00:48.1 [50] 85 0:35:34.7 [78] 86 00:55.3 [74] 84 23:02.7 [63] 69
70 475 detail závodníka GOČALTOVSKÝ Ladislav CZE 1960 ROCKTECHNIK TRIATLON 1. /  muži AG 55-59 1:17:22.5 0:16:24.1 17:38.7 [109] 109 00:53.3 [62] 104 0:34:34.5 [53] 83 01:03.1 [94] 82 23:12.9 [69] 70
71 160 detail závodníka VANČO Michal SVK 2000 Triatlon Team Trnava 10. /  Dorastenci 16-17 r. 1:17:26.3 0:16:27.9 15:35.2 [67] 67 00:41.8 [39] 63 0:36:31.6 [111] 74 00:51.8 [56] 68 23:45.9 [72] 71
72 449 detail závodníka NAGY Juraj SVK 1977 3klub Šamorín 9. /  muži AG 40-44 1:17:30.5 0:16:32.1 18:15.8 [121] 121 01:41.3 [157] 128 0:35:45.2 [85] 108 01:51.4 [174] 117 19:56.8 [16] 72
73 472 detail závodníka KAŠUBOVÁ Aneta SVK 2000 KPŠ Nereus Žilina 8. /  Dorastenky 16-17 r. 1:17:47.6 0:16:49.2 14:40.2 [51] 51 00:48.8 [52] 53 0:37:20.3 [117] 75 00:51.0 [53] 67 24:07.3 [82] 73
74 177 detail závodníka PIVOVARNÍK Karol SVK 1993 --- 14. /  Muži 1:17:48.0 0:16:49.6 15:55.4 [72] 72 00:56.6 [77] 71 0:35:53.1 [90] 72 01:00.6 [88] 72 24:02.3 [78] 74
75 483 detail závodníka KAMPCZYK Karol SVK 1976 čoko čoko Spišská Nová Ves 10. /  muži AG 40-44 1:17:59.0 0:17:00.6 18:18.6 [123] 123 00:54.4 [68] 115 0:35:36.6 [81] 98 00:59.9 [84] 96 22:09.5 [47] 75
76 204 detail závodníka ANTALÍK Martin SVK 1987 --- 11. /  muži AG 30-34 1:18:06.6 0:17:08.2 18:58.2 [133] 133 01:11.8 [116] 132 0:34:59.9 [64] 102 00:42.6 [24] 98 22:14.1 [49] 76
77 166 detail závodníka MINÁRIKOVÁ Alexandra SVK 2000 Nereus Žilina 4. /  Juniorky 18-19 r. 1:18:11.7 0:17:13.3 14:52.5 [57] 57 00:29.5 [10] 49 0:37:22.9 [118] 71 00:47.0 [41] 66 24:39.8 [94] 77
78 229 detail závodníka LUKÁČ Peter SVK 1982 --- 5. /  muži AGm 35-39 1:18:20.4 0:17:22.0 17:00.5 [93] 93 00:45.5 [47] 87 0:35:25.4 [72] 84 00:50.3 [51] 79 24:18.7 [83] 78
79 213 detail závodníka KRALIK Matej SVK 1984 Endurance Zilina 12. /  muži AG 30-34 1:18:30.7 0:17:32.3 17:33.3 [108] 108 00:57.7 [82] 103 0:34:33.7 [52] 81 00:52.3 [59] 77 24:33.7 [90] 79
80 243 detail závodníka GRMAN Branislav SVK 1977 Chlpaté Gazely 11. /  muži AG 40-44 1:18:31.1 0:17:32.7 18:39.2 [129] 129 00:49.8 [57] 118 0:34:18.4 [47] 90 00:55.2 [73] 89 23:48.5 [74] 80
81 218 detail závodníka MIŠOVIC Martin SVK 1979 Sportdiag team 6. /  muži AGm 35-39 1:18:31.8 0:17:33.4 17:25.1 [102] 102 00:58.9 [86] 99 0:34:37.5 [55] 80 01:09.2 [118] 83 24:21.1 [87] 81
82 244 detail závodníka GONDŽÚR Juraj SVK 1977 Planika, Žilina 12. /  muži AG 40-44 1:18:59.4 0:18:01.0 17:15.8 [97] 97 01:11.2 [115] 101 0:38:07.6 [126] 121 01:02.5 [92] 118 21:22.3 [29] 82
83 158 detail závodníka VANEČEK Alexander SVK 2000 Triatlon Team Nereus Zilina 11. /  Dorastenci 16-17 r. 1:19:07.2 0:18:08.8 14:24.2 [47] 47 00:50.8 [58] 47 0:36:22.4 [105] 58 01:04.9 [105] 61 26:24.9 [112] 83
84 296 detail závodníka TAVAČOVÁ Barbora SVK 1993 Triatlon Team Nereus Žilina 2. /  Ženy 1:19:18.9 0:18:20.5 13:40.3 [36] 36 00:54.7 [70] 39 0:36:50.9 [114] 56 01:06.9 [114] 57 26:46.1 [120] 84
85 214 detail závodníka ŽEMBER Ondrej SVK 1981 --- 7. /  muži AGm 35-39 1:19:31.0 0:18:32.6 16:08.3 [74] 74 00:56.7 [78] 73 0:35:40.6 [83] 73 00:59.1 [81] 71 25:46.3 [105] 85
86 221 detail závodníka HRNCAR Michal SVK 1980 New wave mutlisport 8. /  muži AGm 35-39 1:19:58.7 0:19:00.3 17:11.1 [95] 95 01:01.9 [90] 90 0:36:04.1 [95] 93 01:14.7 [135] 94 24:26.9 [88] 86
87 226 detail závodníka KRČ Tomáš SVK 1981 ADA Budmerice 9. /  muži AGm 35-39 1:20:02.5 0:19:04.1 20:08.8 [160] 160 01:18.2 [128] 151 0:36:49.9 [113] 141 00:45.7 [36] 137 20:59.9 [25] 87
88 384 detail závodníka JANIS Pavol SVK 1985 --- 13. /  muži AG 30-34 1:20:31.7 0:19:33.3 18:32.6 [127] 127 01:03.4 [95] 121 0:34:41.5 [57] 94 01:34.2 [164] 97 24:40.0 [95] 88
89 267 detail závodníka ĎURICA Ľubomír SVK 1965 Žilinská župa 3. /  muži AG 50-54 1:20:32.6 0:19:34.2 17:14.3 [96] 96 01:21.7 [131] 105 0:36:11.8 [98] 96 01:10.7 [124] 100 24:34.1 [91] 89
90 305 detail závodníka ŠEBOVÁ Martina SVK 1979 3NT Triathlon Team Bratislava 2. /  ženy AG 30-39 1:20:41.0 0:19:42.6 15:41.6 [69] 69 01:06.4 [106] 70 0:37:12.0 [116] 92 00:49.6 [50] 90 25:51.4 [106] 90
91 180 detail závodníka VARGA Rastislav SVK 1993 --- 15. /  Muži 1:20:42.5 0:19:44.1 14:09.8 [42] 42 01:02.2 [92] 46 0:37:39.2 [120] 78 01:09.8 [122] 78 26:41.5 [117] 91
92 235 detail závodníka MIKLOVICS Milan SVK 1975 Tk Nové Zámky 13. /  muži AG 40-44 1:20:47.7 0:19:49.3 16:32.0 [84] 84 01:03.0 [93] 82 0:35:03.3 [66] 66 01:11.0 [126] 74 26:58.4 [124] 92
93 227 detail závodníka DRŠKA Peter SVK 1980 DNT Žilina 10. /  muži AGm 35-39 1:20:47.8 0:19:49.4 17:30.3 [107] 107 01:15.7 [126] 109 0:36:39.0 [112] 104 01:16.8 [143] 105 24:06.0 [80] 93
94 168 detail závodníka ČURILA Patrik SVK 1993 Lezecká akadémia 16. /  Muži 1:21:39.6 0:20:41.2 18:13.1 [119] 119 01:32.9 [143] 124 0:35:46.5 [86] 105 01:31.4 [163] 114 24:35.7 [92] 94
95 238 detail závodníka KOCHAJDA Rudolf SVK 1973 --- 14. /  muži AG 40-44 1:21:47.7 0:20:49.3 12:13.6 [21] 21 01:34.4 [145] 30 0:39:27.6 [144] 85 01:17.1 [147] 86 27:15.0 [129] 95
96 274 detail závodníka CISÁR Jaroslav SVK 1961 Slávia TRIKLUB FTVŠ Bratislava 2. /  muži AG 55-59 1:21:49.3 0:20:50.9 15:27.4 [66] 66 01:06.6 [107] 68 0:39:15.0 [140] 112 01:12.5 [131] 112 24:47.8 [96] 96
97 252 detail závodníka PAVLÍK Vladislav SVK 1969 PP 7. /  muži AG 45-49 1:21:50.7 0:20:52.3 19:54.9 [150] 150 01:35.1 [146] 152 0:36:02.4 [93] 130 01:00.0 [85] 128 23:18.3 [70] 97
98 307 detail závodníka ŽILKOVÁ Marcela SVK 1982 --- 3. /  ženy AG 30-39 1:21:51.4 0:20:53.0 18:11.5 [116] 116 00:49.5 [56] 112 0:35:52.6 [89] 100 01:05.8 [107] 101 25:52.0 [107] 98
99 288 detail závodníka TITKOVÁ Viktória SVK 2000 ŠK Atóm Levice 9. /  Dorastenky 16-17 r. 1:21:54.3 0:20:55.9 13:53.7 [40] 40 00:35.3 [22] 38 0:38:35.9 [133] 82 00:42.2 [23] 73 28:07.2 [143] 99
100 219 detail závodníka MARENDIAK Peter SVK 1980 ACT Marendiak Žilina 11. /  muži AGm 35-39 1:22:01.8 0:21:03.4 19:18.0 [138] 138 01:26.0 [135] 139 0:34:51.7 [60] 106 00:54.2 [70] 103 25:31.9 [104] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru