Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Žilinský triatlon - M KREO Žilinský triatlon

Triatlon
DATUM :19.8.2017 MÍSTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 155 detail závodníka GREBIK Radim CZE 2001 Titan Trilife 1. /  Dorastenci 16-17 r. 1:00:58.4 0:00:00.0 11:15.2 [5] 5 00:29.8 [10] 5 0:30:31.0 [1] 1 00:37.9 [9] 1 18:04.5 [5] 1
2 165 detail závodníka SIMONIDES Samuel SVK 1998 Aquapark triatlon Turč. Teplice 1. /  Juniori 18-19 r. 1:01:44.5 0:00:46.1 12:00.7 [12] 12 00:27.3 [5] 10 0:31:09.2 [7] 4 00:34.9 [3] 5 17:32.4 [2] 2
3 164 detail závodníka ZACIK Pavol SVK 1969 SMTA Nitra 2. /  Juniori 18-19 r. 1:02:09.9 0:01:11.5 12:10.1 [16] 16 00:23.9 [1] 12 0:31:04.2 [5] 5 00:32.2 [1] 4 17:59.5 [4] 3
4 172 detail závodníka BRUNOVSKÝ Simon SVK 1993 Triax Bratislava 1. /  Muži 1:02:34.1 0:01:35.7 11:14.1 [3] 3 00:28.9 [8] 4 0:30:35.7 [3] 2 00:35.4 [5] 2 19:40.0 [12] 4
5 163 detail závodníka ZACIK Peter SVK 1999 SMTA Nitra 3. /  Juniori 18-19 r. 1:02:40.1 0:01:41.7 12:03.5 [14] 14 00:25.5 [2] 11 0:31:10.0 [8] 6 00:37.3 [8] 6 18:23.8 [6] 5
6 162 detail závodníka TOLKUNOV Tomáš SVK 1998 Triax Bratislava 4. /  Juniori 18-19 r. 1:02:52.1 0:01:53.7 11:09.1 [2] 2 00:27.9 [7] 2 0:30:43.5 [4] 3 00:35.3 [4] 3 19:56.3 [15] 6
7 462 detail závodníka VOJTĚCH Bednarský CZE 1997 TNF Bike Team 2. /  Muži 1:03:23.0 0:02:24.6 14:14.0 [32] 32 00:26.0 [3] 29 0:30:32.9 [2] 10 00:41.9 [15] 9 17:28.2 [1] 7
8 151 detail závodníka DODOK Oliver SVK 2000 Prestigio Realiz Team Bratislava 2. /  Dorastenci 16-17 r. 1:04:46.8 0:03:48.4 11:04.8 [1] 1 00:30.2 [11] 1 0:32:04.8 [11] 7 00:37.2 [7] 7 20:29.8 [20] 8
9 192 detail závodníka REMIŠ Patrik SVK 1994 TaT Žilina 3. /  Muži 1:04:58.0 0:03:59.6 12:45.3 [22] 22 00:32.7 [15] 19 0:31:58.9 [10] 13 00:40.6 [12] 10 19:00.5 [8] 9
10 178 detail závodníka TOMŠA Juraj SVK 1995 KPŠ Nereus Žilina 4. /  Muži 1:05:36.8 0:04:38.4 13:28.7 [25] 25 00:40.3 [26] 25 0:31:06.0 [6] 12 00:44.3 [26] 11 19:37.5 [10] 10
11 154 detail závodníka BARTO Aurel SVK 2001 --- 3. /  Dorastenci 16-17 r. 1:06:41.7 0:05:43.3 12:04.1 [15] 15 00:33.9 [17] 14 0:33:37.7 [29] 17 00:42.0 [16] 16 19:44.0 [13] 11
12 167 detail závodníka MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Juniori 18-19 r. 1:06:42.8 0:05:44.4 12:22.5 [18] 18 00:36.5 [18] 18 0:33:18.0 [24] 18 00:50.3 [39] 21 19:35.5 [9] 12
13 237 detail závodníka UHRECKÝ Pavel SVK 1974 SportDiag 1. /  muži AG 40-44 1:06:42.9 0:05:44.5 13:40.4 [27] 27 00:41.6 [29] 28 0:31:55.9 [9] 19 00:47.3 [34] 20 19:37.7 [11] 13
14 239 detail závodníka DOBIAS Ján SVK 1974 --- 2. /  muži AG 40-44 1:07:06.0 0:06:07.6 11:47.5 [8] 8 00:29.5 [9] 6 0:32:55.8 [20] 9 00:46.7 [30] 12 21:06.5 [24] 14
15 249 detail závodníka DLABAJA Roman CZE 1970 Titan trilife Zlín 1. /  muži AG 45-49 1:07:09.8 0:06:11.4 13:30.6 [26] 26 00:38.4 [21] 25 0:32:10.0 [12] 21 00:43.5 [24] 19 20:07.3 [18] 15
16 203 detail závodníka MIČEK Marek SVK 1985 --- 1. /  muži AG 30-34 1:07:50.8 0:06:52.4 11:52.3 [9] 9 00:31.7 [13] 8 0:32:50.4 [16] 11 00:45.8 [28] 13 21:50.6 [35] 16
17 159 detail závodníka RIŠKA Dalibor SVK 2000 Triatlon Team Trnava 4. /  Dorastenci 16-17 r. 1:08:02.4 0:07:04.0 11:52.9 [10] 10 00:26.1 [4] 7 0:32:50.3 [15] 8 00:42.6 [17] 8 22:10.5 [42] 17
18 201 detail závodníka MATÚŠEK Tomáš SVK 1987 --- 2. /  muži AG 30-34 1:08:30.9 0:07:32.5 12:02.8 [13] 13 00:37.2 [19] 15 0:33:33.2 [27] 15 00:43.1 [22] 15 21:34.6 [29] 18
19 195 detail závodníka NEMČOK Tomáš SVK 1984 KMT B. Štiavnica 3. /  muži AG 30-34 1:08:37.3 0:07:38.9 11:56.3 [11] 11 00:30.7 [12] 9 0:32:53.3 [17] 14 00:46.4 [29] 14 22:30.6 [49] 19
20 208 detail závodníka ŠKVARENINA Michal SVK 1983 Triatlon Team Trnava 4. /  muži AG 30-34 1:08:44.9 0:07:46.5 12:25.2 [19] 19 00:31.8 [14] 16 0:33:16.3 [23] 16 00:46.9 [31] 17 21:44.7 [32] 20
21 477 detail závodníka MIKULA Maroš SVK 1991 Banská Bysrica 5. /  Muži 1:08:57.4 0:07:59.0 12:36.3 [20] 20 01:23.7 [98] 24 0:32:55.0 [18] 22 01:04.3 [76] 23 20:58.1 [21] 21
22 149 detail závodníka CÍCER Andrej SVK 2001 ŠK Atóm Levice 5. /  Dorastenci 16-17 r. 1:09:20.7 0:08:22.3 11:42.0 [6] 6 00:55.0 [51] 13 0:33:40.9 [31] 19 00:43.1 [22] 18 22:19.7 [44] 22
23 217 detail závodníka KRŠEK Matúš SVK 1981 Triax Bratislava 1. /  muži AGm 35-39 1:09:23.7 0:08:25.3 14:11.1 [30] 30 00:41.9 [32] 30 0:33:24.2 [25] 29 00:54.3 [54] 30 20:12.2 [19] 23
24 465 detail závodníka MATANIN Marcel SVK 1973 --- 3. /  muži AG 40-44 1:10:00.7 0:09:02.3 15:19.7 [46] 46 00:54.3 [49] 43 0:35:01.7 [60] 41 00:53.9 [50] 40 17:51.1 [3] 24
25 147 detail závodníka HETTYCH Daniel SVK 2000 Prestigio Realiz Team 6. /  Dorastenci 16-17 r. 1:10:09.7 0:09:11.3 11:14.5 [4] 4 00:27.5 [6] 3 0:35:15.2 [63] 23 00:38.6 [10] 22 22:33.9 [50] 25
26 189 detail závodníka ŠOMŠÁG Jozef SVK 1991 --- 6. /  Muži 1:10:38.4 0:09:40.0 12:41.4 [21] 21 01:04.6 [73] 21 0:34:02.2 [36] 26 00:57.3 [60] 26 21:52.9 [36] 26
27 150 detail závodníka BELAN Andrej SVK 2000 3NT - Trinity triathlon team Bratislava 7. /  Dorastenci 16-17 r. 1:10:59.2 0:10:00.8 12:50.8 [23] 23 00:51.2 [45] 20 0:34:05.4 [38] 25 00:42.8 [21] 25 22:29.0 [48] 27
28 266 detail závodníka HARVEY Kevin CZE 1967 --- 1. /  muži AG 50-54 1:11:35.0 0:10:36.6 13:07.1 [24] 24 00:44.9 [36] 23 0:34:36.4 [49] 30 00:42.6 [17] 29 22:24.0 [46] 28
29 409 detail závodníka MATYS Viktor SVK 1986 ŠTK Pezinok 5. /  muži AG 30-34 1:11:40.9 0:10:42.5 14:37.5 [36] 36 00:55.5 [53] 38 0:32:42.3 [14] 28 00:40.2 [11] 27 22:45.4 [53] 29
30 478 detail závodníka KAMRLA Tomas SVK 1971 --- 2. /  muži AG 45-49 1:11:52.8 0:10:54.4 14:37.2 [35] 35 00:42.8 [33] 34 0:34:02.5 [37] 32 01:00.6 [65] 32 21:29.7 [28] 30
31 207 detail závodníka KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 Chlpaté Gazely 6. /  muži AG 30-34 1:12:12.6 0:11:14.2 14:13.6 [31] 31 00:53.4 [47] 31 0:33:06.4 [21] 27 00:51.1 [41] 28 23:08.1 [56] 31
32 197 detail závodníka KASCAK Pavol SVK 1987 3NT 7. /  muži AG 30-34 1:12:43.9 0:11:45.5 16:31.1 [61] 61 00:47.9 [39] 58 0:32:15.1 [13] 33 01:16.8 [107] 35 21:53.0 [37] 32
33 246 detail závodníka SEDLIAČIK Pavol SVK 1973 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  muži AG 40-44 1:13:07.8 0:12:09.4 13:43.3 [28] 28 00:32.7 [15] 27 0:32:55.7 [19] 24 00:49.5 [38] 24 25:06.6 [81] 33
34 225 detail závodníka DANIHEL Jozef SVK 1980 --- 2. /  muži AGm 35-39 1:13:11.3 0:12:12.9 18:13.3 [91] 91 00:39.7 [25] 82 0:33:36.8 [28] 54 00:35.4 [5] 54 20:06.1 [17] 34
35 173 detail závodníka MEDVID Peter SVK 1988 Lousy Accountant 7. /  Muži 1:13:17.9 0:12:19.5 14:45.0 [39] 39 00:58.0 [60] 40 0:33:56.5 [35] 34 01:03.7 [71] 34 22:34.7 [51] 35
36 202 detail závodníka SULIMAN Peter SVK 1984 --- 8. /  muži AG 30-34 1:13:20.0 0:12:21.6 16:53.5 [67] 67 00:41.5 [28] 60 0:33:15.6 [22] 39 00:53.6 [48] 39 21:35.8 [30] 36
37 220 detail závodníka TURČEK Martin SVK 1981 mtrozpocty 3. /  muži AGm 35-39 1:13:29.2 0:12:30.8 16:25.4 [60] 60 00:41.6 [29] 57 0:33:41.2 [32] 38 00:54.2 [52] 38 21:46.8 [33] 37
38 222 detail závodníka MÔC Maroš SVK 1980 R.T.T.KLub 4. /  muži AGm 35-39 1:13:35.6 0:12:37.2 16:08.5 [56] 56 00:57.5 [58] 56 0:35:28.4 [66] 55 01:09.3 [86] 57 19:51.9 [14] 38
39 188 detail závodníka BABIK Juraj SVK 1991 Team drobci SNV 8. /  Muži 1:13:39.5 0:12:41.1 14:51.1 [41] 41 01:05.9 [77] 42 0:34:30.3 [44] 37 01:11.2 [94] 37 22:01.0 [38] 39
40 157 detail závodníka PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  Dorastenci 16-17 r. 1:13:42.2 0:12:43.8 14:56.8 [43] 43 00:38.2 [20] 39 0:36:03.8 [84] 49 00:41.1 [13] 44 21:22.3 [26] 40
41 253 detail závodníka HAMERLIK Stanislav SVK 1970 Triatlon Team Trnava 3. /  muži AG 45-49 1:13:47.8 0:12:49.4 17:26.2 [78] 78 00:53.8 [48] 72 0:33:29.2 [26] 53 00:48.9 [37] 49 21:09.7 [25] 41
42 236 detail závodníka STEHLÍK Pavel CZE 1974 VP AGRO 5. /  muži AG 40-44 1:13:57.3 0:12:58.9 15:45.7 [52] 52 00:39.3 [24] 47 0:34:53.7 [57] 42 00:54.0 [51] 42 21:44.6 [31] 42
43 171 detail závodníka DÖMÉNY Ján SVK 1992 BraTriSlava 9. /  Muži 1:13:58.6 0:13:00.2 17:30.1 [79] 79 00:43.9 [35] 68 0:36:20.8 [91] 79 00:41.7 [14] 77 18:42.1 [7] 43
44 232 detail závodníka KRÁTKY Slavomir SVK 1974 Herbalife 6. /  muži AG 40-44 1:14:00.7 0:13:02.3 17:22.5 [75] 75 00:43.5 [34] 66 0:33:39.3 [30] 50 01:16.1 [105] 53 20:59.3 [22] 44
45 250 detail závodníka KUBALČÍK Marek CZE 1970 Titan Trilife 4. /  muži AG 45-49 1:14:52.1 0:13:53.7 11:42.5 [7] 7 01:14.5 [89] 16 0:35:35.8 [72] 31 01:10.5 [90] 31 25:08.8 [82] 45
46 231 detail závodníka ŠIMA Miloš SVK 1973 TRIAX 7. /  muži AG 40-44 1:15:02.9 0:14:04.5 16:40.4 [64] 64 01:03.6 [71] 63 0:33:48.8 [34] 47 01:03.7 [71] 48 22:26.4 [47] 46
47 205 detail závodníka ČAPLA Martin SVK 1983 Triax Bratislava 9. /  muži AG 30-34 1:15:07.9 0:14:09.5 15:43.8 [51] 51 00:47.2 [38] 49 0:34:51.9 [56] 44 00:48.4 [36] 41 22:56.6 [54] 47
48 185 detail závodníka GABRIS Tomas SVK 1989 --- 10. /  Muži 1:15:16.1 0:14:17.7 15:38.7 [50] 50 00:58.3 [62] 52 0:33:45.5 [33] 36 00:53.8 [49] 36 23:59.8 [65] 48
49 254 detail závodníka ČIŽMARIK Radovan SVK 1971 TTK Košice 5. /  muži AG 45-49 1:15:21.0 0:14:22.6 14:43.1 [38] 38 00:38.9 [23] 35 0:34:33.0 [46] 35 00:47.9 [35] 33 24:38.1 [78] 49
50 262 detail závodníka HARABIŠ Zbyněk CZE 1965 Titan Trilife 2. /  muži AG 50-54 1:15:29.2 0:14:30.8 17:23.7 [76] 76 00:59.3 [64] 74 0:34:17.3 [41] 57 00:44.1 [25] 55 22:04.8 [39] 50
51 469 detail závodníka REPCIK Marek SVK 1976 --- 8. /  muži AG 40-44 1:15:33.0 0:14:34.6 14:42.8 [37] 37 00:41.2 [27] 36 0:35:34.8 [71] 40 01:22.7 [114] 46 23:11.5 [57] 51
52 181 detail závodníka MRVA Marek SVK 1988 Volkswagen Running Team 11. /  Muži 1:15:44.6 0:14:46.2 17:05.7 [70] 70 01:10.3 [82] 69 0:34:43.7 [53] 66 00:56.3 [59] 62 21:48.6 [34] 52
53 169 detail závodníka AKURATNÝ Michal SVK 1988 Pro-body triathlon team 12. /  Muži 1:16:01.1 0:15:02.7 16:12.2 [57] 57 00:48.8 [41] 54 0:34:47.5 [54] 52 00:53.3 [47] 50 23:19.3 [60] 53
54 187 detail závodníka HANULA Peter SVK 1991 Team drobci SNV 13. /  Muži 1:16:18.0 0:15:19.6 18:12.1 [89] 89 00:48.9 [42] 84 0:34:16.0 [40] 73 00:51.8 [42] 67 22:09.2 [40] 54
55 256 detail závodníka MIKULKA Lubo SVK 1970 Skialp Fatra 6. /  muži AG 45-49 1:16:34.7 0:15:36.3 16:41.5 [65] 65 01:39.5 [116] 73 0:34:19.5 [43] 58 01:10.7 [91] 61 22:43.5 [52] 55
56 209 detail závodníka MEČÁR Jakub SVK 1987 KŠP Delfín Žilina 10. /  muži AG 30-34 1:16:36.2 0:15:37.8 14:55.7 [42] 42 00:59.3 [64] 41 0:35:28.5 [67] 45 00:52.9 [46] 43 24:19.8 [71] 56
57 156 detail závodníka VICEN Matúš SVK 2001 3NT 9. /  Dorastenci 16-17 r. 1:17:13.7 0:16:15.3 16:52.9 [66] 66 00:48.1 [40] 62 0:35:34.7 [70] 72 00:55.3 [56] 70 23:02.7 [55] 57
58 475 detail závodníka GOČALTOVSKÝ Ladislav CZE 1960 ROCKTECHNIK TRIATLON 1. /  muži AG 55-59 1:17:22.5 0:16:24.1 17:38.7 [82] 82 00:53.3 [46] 78 0:34:34.5 [48] 69 01:03.1 [70] 68 23:12.9 [58] 58
59 160 detail závodníka VANČO Michal SVK 2000 Triatlon Team Trnava 10. /  Dorastenci 16-17 r. 1:17:26.3 0:16:27.9 15:35.2 [49] 49 00:41.8 [31] 46 0:36:31.6 [98] 62 00:51.8 [42] 56 23:45.9 [61] 59
60 449 detail závodníka NAGY Juraj SVK 1977 3klub Šamorín 9. /  muži AG 40-44 1:17:30.5 0:16:32.1 18:15.8 [92] 92 01:41.3 [120] 97 0:35:45.2 [76] 88 01:51.4 [131] 94 19:56.8 [16] 60
61 177 detail závodníka PIVOVARNÍK Karol SVK 1993 --- 14. /  Muži 1:17:48.0 0:16:49.6 15:55.4 [53] 53 00:56.6 [55] 53 0:35:53.1 [80] 60 01:00.6 [65] 59 24:02.3 [66] 61
62 483 detail závodníka KAMPCZYK Karol SVK 1976 čoko čoko Spišská Nová Ves 10. /  muži AG 40-44 1:17:59.0 0:17:00.6 18:18.6 [94] 94 00:54.4 [50] 86 0:35:36.6 [73] 81 00:59.9 [63] 80 22:09.5 [41] 62
63 204 detail závodníka ANTALÍK Martin SVK 1987 --- 11. /  muži AG 30-34 1:18:06.6 0:17:08.2 18:58.2 [103] 103 01:11.8 [84] 100 0:34:59.9 [59] 84 00:42.6 [17] 82 22:14.1 [43] 63
64 229 detail závodníka LUKÁČ Peter SVK 1982 --- 5. /  muži AGm 35-39 1:18:20.4 0:17:22.0 17:00.5 [69] 69 00:45.5 [37] 64 0:35:25.4 [65] 70 00:50.3 [39] 65 24:18.7 [69] 64
65 213 detail závodníka KRALIK Matej SVK 1984 Endurance Zilina 12. /  muži AG 30-34 1:18:30.7 0:17:32.3 17:33.3 [81] 81 00:57.7 [59] 77 0:34:33.7 [47] 68 00:52.3 [44] 63 24:33.7 [75] 65
66 243 detail závodníka GRMAN Branislav SVK 1977 Chlpaté Gazely 11. /  muži AG 40-44 1:18:31.1 0:17:32.7 18:39.2 [99] 99 00:49.8 [43] 89 0:34:18.4 [42] 76 00:55.2 [55] 74 23:48.5 [62] 66
67 218 detail závodníka MIŠOVIC Martin SVK 1979 Sportdiag team 6. /  muži AGm 35-39 1:18:31.8 0:17:33.4 17:25.1 [77] 77 00:58.9 [63] 75 0:34:37.5 [50] 67 01:09.2 [85] 69 24:21.1 [73] 67
68 244 detail závodníka GONDŽÚR Juraj SVK 1977 Planika, Žilina 12. /  muži AG 40-44 1:18:59.4 0:18:01.0 17:15.8 [73] 73 01:11.2 [83] 76 0:38:07.6 [107] 97 01:02.5 [69] 95 21:22.3 [26] 68
69 158 detail závodníka VANEČEK Alexander SVK 2000 Triatlon Team Nereus Zilina 11. /  Dorastenci 16-17 r. 1:19:07.2 0:18:08.8 14:24.2 [33] 33 00:50.8 [44] 33 0:36:22.4 [93] 48 01:04.9 [78] 51 26:24.9 [94] 69
70 214 detail závodníka ŽEMBER Ondrej SVK 1981 --- 7. /  muži AGm 35-39 1:19:31.0 0:18:32.6 16:08.3 [55] 55 00:56.7 [56] 55 0:35:40.6 [75] 61 00:59.1 [62] 58 25:46.3 [89] 70
71 221 detail závodníka HRNCAR Michal SVK 1980 New wave mutlisport 8. /  muži AGm 35-39 1:19:58.7 0:19:00.3 17:11.1 [71] 71 01:01.9 [66] 67 0:36:04.1 [85] 77 01:14.7 [100] 78 24:26.9 [74] 71
72 226 detail závodníka KRČ Tomáš SVK 1981 ADA Budmerice 9. /  muži AGm 35-39 1:20:02.5 0:19:04.1 20:08.8 [123] 123 01:18.2 [93] 117 0:36:49.9 [100] 110 00:45.7 [27] 108 20:59.9 [23] 72
73 384 detail závodníka JANIS Pavol SVK 1985 --- 13. /  muži AG 30-34 1:20:31.7 0:19:33.3 18:32.6 [98] 98 01:03.4 [70] 92 0:34:41.5 [52] 78 01:34.2 [124] 81 24:40.0 [79] 73
74 267 detail závodníka ĎURICA Ľubomír SVK 1965 Žilinská župa 3. /  muži AG 50-54 1:20:32.6 0:19:34.2 17:14.3 [72] 72 01:21.7 [96] 79 0:36:11.8 [87] 80 01:10.7 [91] 83 24:34.1 [76] 74
75 180 detail závodníka VARGA Rastislav SVK 1993 --- 15. /  Muži 1:20:42.5 0:19:44.1 14:09.8 [29] 29 01:02.2 [67] 32 0:37:39.2 [101] 65 01:09.8 [89] 64 26:41.5 [98] 75
76 235 detail závodníka MIKLOVICS Milan SVK 1975 Tk Nové Zámky 13. /  muži AG 40-44 1:20:47.7 0:19:49.3 16:32.0 [62] 62 01:03.0 [68] 60 0:35:03.3 [61] 56 01:11.0 [93] 60 26:58.4 [101] 76
77 227 detail závodníka DRŠKA Peter SVK 1980 DNT Žilina 10. /  muži AGm 35-39 1:20:47.8 0:19:49.4 17:30.3 [80] 80 01:15.7 [92] 81 0:36:39.0 [99] 85 01:16.8 [107] 86 24:06.0 [67] 77
78 168 detail závodníka ČURILA Patrik SVK 1993 Lezecká akadémia 16. /  Muži 1:21:39.6 0:20:41.2 18:13.1 [90] 90 01:32.9 [107] 94 0:35:46.5 [77] 86 01:31.4 [123] 91 24:35.7 [77] 78
79 238 detail závodníka KOCHAJDA Rudolf SVK 1973 --- 14. /  muži AG 40-44 1:21:47.7 0:20:49.3 12:13.6 [17] 17 01:34.4 [109] 22 0:39:27.6 [117] 71 01:17.1 [111] 72 27:15.0 [104] 79
80 274 detail závodníka CISÁR Jaroslav SVK 1961 Slávia TRIKLUB FTVŠ Bratislava 2. /  muži AG 55-59 1:21:49.3 0:20:50.9 15:27.4 [48] 48 01:06.6 [78] 51 0:39:15.0 [114] 91 01:12.5 [97] 89 24:47.8 [80] 80
81 252 detail závodníka PAVLÍK Vladislav SVK 1969 PP 7. /  muži AG 45-49 1:21:50.7 0:20:52.3 19:54.9 [114] 114 01:35.1 [110] 118 0:36:02.4 [83] 102 01:00.0 [64] 101 23:18.3 [59] 81
82 219 detail závodníka MARENDIAK Peter SVK 1980 ACT Marendiak Žilina 11. /  muži AGm 35-39 1:22:01.8 0:21:03.4 19:18.0 [106] 106 01:26.0 [100] 106 0:34:51.7 [55] 87 00:54.2 [52] 85 25:31.9 [88] 82
83 265 detail závodníka RIŠKA Peter SVK 1964 Triatlon Team Trnava 4. /  muži AG 50-54 1:22:10.5 0:21:12.1 15:19.3 [45] 45 01:05.7 [76] 47 0:34:55.4 [58] 43 01:06.7 [81] 47 29:43.4 [122] 83
84 259 detail závodníka KLINČÚCH Roman SVK 1971 R.K. MasTer-PB 8. /  muži AG 45-49 1:22:15.6 0:21:17.2 16:01.0 [54] 54 01:46.0 [123] 65 0:35:58.9 [81] 75 01:05.3 [79] 75 27:24.4 [107] 84
85 264 detail závodníka ZEZULA Lubomír SVK 1963 MTB KOLEČKO 5. /  muži AG 50-54 1:22:19.8 0:21:21.4 18:16.3 [93] 93 01:18.7 [95] 91 0:34:10.3 [39] 74 01:15.1 [102] 76 27:19.4 [106] 85
86 484 detail závodníka ROSZKOS Erik SVK 1977 3klub Šamorín 15. /  muži AG 40-44 1:22:28.7 0:21:30.3 19:20.9 [107] 107 01:40.0 [117] 112 0:35:38.1 [74] 99 01:28.7 [120] 99 24:21.0 [72] 86
87 273 detail závodníka MEJZLÍK Petr CZE 1959 Tk Nové Zámky 3. /  muži AG 55-59 1:22:31.6 0:21:33.2 17:19.9 [74] 74 00:58.1 [61] 71 0:34:32.8 [45] 64 01:15.4 [103] 66 28:25.4 [118] 87
88 263 detail závodníka PIVOVARNÍK Karol SVK 1966 --- 6. /  muži AG 50-54 1:22:39.2 0:21:40.8 16:36.7 [63] 63 01:40.3 [118] 70 --- --- --- --- --- 88
89 199 detail závodníka FALTICKO Pavol SVK 1987 Hopgarten - Chmelnica 14. /  muži AG 30-34 1:22:44.5 0:21:46.1 19:55.7 [115] 115 02:04.3 [131] 124 0:35:32.7 [69] 103 01:16.8 [107] 106 23:55.0 [64] 89
90 210 detail závodníka JARINCIK Slavomir SVK 1985 Sokol Litmanova 15. /  muži AG 30-34 1:22:50.0 0:21:51.6 18:11.6 [88] 88 01:39.4 [115] 96 0:36:25.4 [94] 94 01:23.6 [115] 96 25:10.0 [84] 90
91 176 detail závodníka JANOSKA Vladislav SVK 1989 Prestigio Realiz Team Bratislava 17. /  Muži 1:22:53.7 0:21:55.3 15:18.6 [44] 44 00:56.4 [54] 45 0:35:10.7 [62] 46 00:55.7 [58] 45 30:32.3 [125] 91
92 471 detail závodníka STRIEŽENEC Milan SVK 1969 --- 9. /  muži AG 45-49 1:23:04.5 0:22:06.1 19:41.3 [111] 111 01:06.9 [79] 107 0:35:46.9 [78] 98 01:07.0 [84] 98 25:22.4 [86] 92
93 275 detail závodníka ONDRUŠ Miroslav SVK 1962 maratonbike 4. /  muži AG 55-59 1:23:24.1 0:22:25.7 18:19.2 [95] 95 01:11.8 [84] 90 0:36:17.7 [88] 90 01:09.7 [88] 88 26:25.7 [95] 93
94 161 detail závodníka BARCZI Viktor SVK 1999 --- 6. /  Juniori 18-19 r. 1:24:21.7 0:23:23.3 16:59.8 [68] 68 01:45.2 [122] 80 0:40:11.2 [126] 112 01:06.5 [80] 112 24:19.0 [70] 94
95 241 detail závodníka SLÁDEK Róbert SVK 1975 Chlpaté Gazely 16. /  muži AG 40-44 1:24:24.9 0:23:26.5 18:27.0 [97] 97 00:55.0 [51] 88 0:35:30.0 [68] 82 01:13.9 [99] 84 28:19.0 [116] 95
96 228 detail závodníka KMEŤ Tomáš SVK 1979 --- 12. /  muži AGm 35-39 1:24:31.8 0:23:33.4 17:45.6 [83] 83 01:26.4 [101] 85 0:36:31.1 [97] 89 01:13.4 [98] 87 27:35.3 [112] 96
97 183 detail závodníka ČAPUTA Martin SVK 1990 Kráľová pri Senci 18. /  Muži 1:24:46.4 0:23:48.0 16:22.3 [58] 58 00:56.7 [56] 58 0:40:03.3 [123] 101 01:12.2 [96] 102 26:11.9 [90] 97
98 224 detail závodníka ONDREJÍK Viliam SVK 1982 DCA 13. /  muži AGm 35-39 1:24:53.0 0:23:54.6 18:59.3 [104] 104 01:13.7 [87] 101 0:37:57.5 [103] 109 01:22.2 [113] 110 25:20.3 [85] 98
99 198 detail závodníka KOCIAN Jaroslav SVK 1984 --- 16. /  muži AG 30-34 1:24:58.6 0:24:00.2 18:04.9 [86] 86 01:44.1 [121] 95 0:36:05.9 [86] 93 01:23.7 [116] 92 27:40.0 [113] 99
100 184 detail závodníka PECH Michal SVK 1989 --- 19. /  Muži 1:25:10.1 0:24:11.7 19:01.2 [105] 105 01:03.8 [72] 98 0:38:04.6 [105] 108 00:34.7 [2] 104 26:25.8 [96] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru