Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Novoknínský Triatlon

Triatlon
DATUM :15.7.2017 MÍSTO :Nový Knín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Závodník 1 Závodník 2 Závodník 3 Kategorie Čas Ztráta Plavání # Kolo # Běh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Závodník 1 Závodník 2 Závodník 3 Kategorie Čas Ztráta Plavání # Kolo # Běh #
1 318 detail závodníka FLEKATÝ PANDY CZE 1990 --- Slavomír Váňa Roman Vosáhlo Bohumil Křivonoska 1. /  Štafety 0:56:11.4 0:00:00.0 07:41.2 [7] 7 0:34:23.8 [1] 1 14:06.3 [3] 1
2 313 detail závodníka ... CZE 1990 --- Lucie Leišová David Černohorský Ondřej Grim 2. /  Štafety 0:56:21.7 0:00:10.3 06:42.7 [2] 2 0:35:56.3 [2] 2 13:42.7 [2] 2
3 308 detail závodníka HC ZILVAR CZE 1990 --- Jindřich Barabáš Ondřej Barabáš Jiří Beneš 3. /  Štafety 0:58:48.1 0:02:36.7 07:49.6 [9] 9 0:38:14.4 [6] 6 12:44.0 [1] 3
4 310 detail závodníka EPO TEAM CZE 1990 --- Ondřej Procházka Josef Mezník Eliška Cibulková 4. /  Štafety 1:00:51.8 0:04:40.4 08:30.7 [12] 12 0:36:34.3 [4] 4 15:46.7 [8] 4
5 309 detail závodníka PŮLPÁNI KLADNO CZE 1990 --- Iva Zderadičková Jan Švarcbach Milan Zderadička 5. /  Štafety 1:02:29.7 0:06:18.3 07:01.4 [4] 4 0:39:54.5 [11] 8 15:33.7 [7] 5
6 316 detail závodníka STS CHVOJKOVICE BROD "B" CZE 1990 --- Barbora Ficová Jiří Mácha Markéta Ficová 6. /  Štafety 1:02:34.4 0:06:23.0 08:07.3 [10] 10 0:36:12.7 [3] 3 18:14.4 [15] 6
7 319 detail závodníka COMUNITA PRAHA CZE 1990 --- Jan Matoušek Aleš Vachsmann Ondřej Vachsmann 7. /  Štafety 1:03:13.9 0:07:02.5 07:22.2 [5] 5 0:37:44.0 [5] 5 18:07.6 [14] 7
8 305 detail závodníka DIGI NOMÁDI CZE 1990 --- Tomáš Kapičák Andrej Urbanec Petr Poupě 8. /  Štafety 1:03:31.7 0:07:20.3 07:27.8 [6] 6 0:39:15.7 [7] 7 16:48.1 [9] 8
9 302 detail závodníka KOKMEL CZE 1990 --- Jan Melša Václav Melša Přemyslav Melša 9. /  Štafety 1:04:24.8 0:08:13.4 09:09.3 [14] 14 0:39:44.5 [10] 12 15:30.9 [6] 9
10 315 detail závodníka 315 CZE 1990 --- Marek Neufuss Petr Neufuss Lukáš Sýkora 10. /  Štafety 1:04:45.0 0:08:33.6 06:02.8 [1] 1 0:41:27.3 [13] 9 17:14.8 [10] 10
11 320 detail závodníka VK BLESK CZE 1990 --- Jaroslava Panušková Přemysl Panuška Vojtěch Panuška 11. /  Štafety 1:05:03.1 0:08:51.7 06:54.8 [3] 3 0:43:07.0 [14] 13 15:01.2 [4] 11
12 301 detail závodníka K.N.B. CZE 1990 --- Lukáš Klas Luboš Nový Michal Brabec 12. /  Štafety 1:05:10.5 0:08:59.1 08:10.5 [11] 11 0:39:38.1 [9] 10 17:21.8 [11] 12
13 317 detail závodníka BEZE JMÉNA CZE 1990 --- David Lundák Jaroslav Průša Veronika Černá 13. /  Štafety 1:07:32.4 0:11:21.0 08:56.4 [13] 13 0:39:17.7 [8] 11 19:18.2 [17] 13
14 307 detail závodníka TRIATLON MĚCHENICE CZE 1990 --- Přemysl Teska Jana Tesková David Teska 14. /  Štafety 1:09:20.8 0:13:09.4 09:47.9 [16] 16 0:40:59.6 [12] 14 18:33.2 [16] 14
15 311 detail závodníka SK50+ CZE 1990 --- Václav Hrabik Petr Vošmik Richard Wagner 15. /  Štafety 1:14:46.6 0:18:35.2 09:34.4 [15] 15 0:47:15.9 [15] 16 17:56.2 [13] 15
16 304 detail závodníka EL MUNDO CZE 1990 --- Tereza Rabasová Daniela Vrzáčková Marcel Fronko 16. /  Štafety 1:16:34.6 0:20:23.2 10:06.1 [18] 18 0:51:02.3 [19] 18 15:26.1 [5] 16
17 314 detail závodníka BRATŘI ŠŤÁSTKOVÉ CZE 1990 --- Pavel Šťástka Stanislav Šťástka Jiří Šťástka 17. /  Štafety 1:17:12.0 0:21:00.6 10:02.8 [17] 17 0:49:14.1 [17] 17 17:55.0 [12] 17
18 303 detail závodníka PORTO TEAM CZE 1990 --- Martin Liška Miroslav Kubíček Nikola Kubičková 18. /  Štafety 1:17:27.9 0:21:16.5 07:47.3 [8] 8 0:48:39.5 [16] 15 21:01.0 [18] 18
19 312 detail závodníka TEMPO CZE 1990 --- Karel Cvrk Milan Volek Otakar Volek 19. /  Štafety 1:27:07.0 0:30:55.6 11:52.3 [20] 20 0:50:20.5 [18] 19 24:54.1 [19] 19
20 306 detail závodníka VENKOV AMATÉŘI 50+ CZE 1990 --- Vladimíra Řídká Vladimír Čeleda Jitka Šafářová 20. /  Štafety 1:53:08.8 0:56:57.4 10:51.5 [19] 19 1:15:51.9 [20] 20 26:25.4 [20] 20

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru